Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

dididi30
28. dub 2008

jani to vazne nechces?? hm tak to je smutne....ja ze chces....tak ste si mali davat pozor 😒

jankaa26
28. dub 2008

chcela som, len teraz je uplne ina situacia... ako viem, ze by som si ho nechala, to viem... ale teraz, proste ☹(( viem ze je neskoro plakat...no a davat si pozor, on povedal, ze si urcite pozor dal, tak ci mu mam verit?

dididi30
28. dub 2008

jani no tak si urob test a bude mudrejsia 😉

jankaa26
28. dub 2008

myslis, ze keby som bola tak v 9tt, tak mi to uz ukaze urcite?

jansinka
28. dub 2008

Jo,Jani,tak to už jo!Zkus zítra ráno,jo?A dej vědět!Nebojneboj,držim palec,at je to tak jaxi přeješ!Lu 😉

jankaa26
28. dub 2008

no dam vam vediet baby, urcite dam a ked mam este nejake male pozostatky menstruacie, mozem si robit ten test? ale viete co baby? i keby som to babo mala, mam skvele kamaratky a kamosov, myslim, ze oni by sa potesili velmi a pomohli by mi🙂) ale aj tak, nechcem, potrebujem dobreho tatina pre babo

jansinka
29. dub 2008

Tak Jani,jak dopadl testik?????
Byla jsem si dnes u Hausarzta pro výsledek testu krve.Je negativní.Nu což,to je ok,řekla jsem si,tak příští měsíc třeba...Ale zaskočil mě,najednou začal vypočítávat, kdy by byly vlastně testy průkazné a vyšlo mu to na zítřek či pozítřek.To jste věděly, že se to dá vypočítat????Já teda ne...jasně,člověk to tak odhadne,kdy by to už mohlo být věrohodné,ale že až takhle na dny...hmhm..
Každopádně mi dal zase plané naděje...říkal,že se mu vaječníky nějak nezdají,proto mě zas epozval na UV-ale ne vaginární,nýbrž obyč přes břicho!Máte s tím někdo zkušenost?Jej to vůbec možné v tak raném stádiu rozeznat tímhle uv to malé zrnko v děloze???Teda pokud tam je...
Už jsem to nějak vzdala,vůbec už nemyslím na to,že by to mohlo být //.Ale jsou mi divné ty příznaky,které přetrvávají-větší poprsí,žilnatina a kolostrum vytéká víc než na počátku,kdy jsem si toho všimla.Taxi říkám,jestli nemám nějakou hormonální vadu nebo co...Nemáte s tím někdo zkušenost?
A další věc-manžel předvčírem našel test,který jsem si dělala v sobotu ráno.Najednou byl pozitivní.Jen slabá čárečka,ale byl.Ale to asi není průkazné,když je to skoro dva dny poté,co byl proveden.
Já jen,vůbec nevím,co si mám myslet.Na gyndu bych šla nejraději hned,aby mi řekli co se to děje,jestli jsem nemocná,mám nějakou poruchu nebo těhotná...chtěla bych už vědět na čem jsem.Což ale jen tak nejde.Neprv se stará Hausarzt a pak teprva na gyndologii :(
Tak proto prosím,poradte,jestli někdo máte podobné zkušenosti s příznaky a pak nic a taky s tím UV..
Moc díky,Luca 😉

jankaa26
2. kvě 2008

ahoj jansinka, tak test som si robila az dnes, a je to v poriadku🙂 teda malo by to byt, este mam pre istotu jeden test, ty ako?

vikulik
2. kvě 2008

ahojte,baby,ked som uz bola v 9tt,test nic nedokazoval,dobre vsak? No ale nakoniec mi urobili vaginalny ultrazvuk a tam sa to potvrdilo,nakolko tomu nasvedcovali aj priznaky... 🙂

jansinka
2. kvě 2008

Ahoj Jani.Jsem ráda,že jsi spokojená s výsledkem.Půjdeš pro jistotu na gyndu nebo ne???
Já nic.Jsem z toho zmatená a mám splín.V úterý jdu nakonec na gyndu,tak mi snad osvětlý mé fyziologické změny...doufám tedy.Nějaxe mi zvětšil podbřišek...ale to také jistě není objektivní posouzení.Že jsem přibrala?No to je taky možný.Ale není to špek,je to trochu vypoulený podbřišek.Ale jak říkám,jistě si to jen namlouvám....No,v úterý uvidím..Tolixe ten čas vleče...
Vikulik,a to ti dělali i krevní test a byl negativní?Přeji klidné těhotenství!!! 😉

vikulik
2. kvě 2008

jansinka,krv mi brali az ked sa vaginalnym ultrzvukom ukazalo,ze som tehotna...Neverila som tomu lebo som mala aj menzes...sice slabsi ale bol az 10 dni...

jankaa26
2. kvě 2008

jejda vikulik, tak dufam ze to neni moj pripad, ale uz mi nebyva ani zle, ani ma prsia nebolia nic, takze dufam ze je vsetko ok. si ma zas zneistila🙂 jansinka neviem ci mam ist

vikulik
2. kvě 2008

hned by som isla na krvne testy,istota je istota....

princeznicka.
2. kvě 2008

jansinka,je mozne,ze si to len nahovaras,ale to,ze je krvny test negativny nemusi znamenat este ze tehotna nie si..Ten marker toho,ci niekto je alebo nie je "v tom",je ludsky choriongonadotropin /HCG/.Tie zeny,ktore tehotne nie su maju hladinu velmi nizku,a po oplodneni tato hladina rychlo stupa.Mozno ju preukazat na taky 3.-8.-11.den.Je to individualne.Takze rozhodne nevesaj hlavu,a mysli pozitivne 🙂

eloana
3. kvě 2008

Zdravím všechny. Ráda bych přidala svoji zkušenost. Zcela nedávno jsem zde řešila podobnou situaci -divná menstruace, nalitá, bolestivá prsa........ 90% příznaků těhotenství. A výsledek -vsugerované těhotenství (bylo mi to řečeno i odbornicí). Mám zkušenost, že si člověk opravdu snadno těhotenské příznaky vsugeruje, když touží po dítěti(vlastní zkušenost). Mám 2 leté dítě, takže těhotenské příznaky znám (což je asi ještě horší).
Když jsem čekala dceru menstruaci jsme nedostala a test mi vyšel po 3 dnech vynechání (ten nejlevnější). Doufám, že některé nekazím iluze. Samozřejmě znám ženy, které měly menstruaci a přesto byly těhotné.
Mějte se a držím pěsti ve snažení🙂

nadad
3. kvě 2008

Ahoj holky, taky přidám svoji zkušenost. Vna začátku listopadu jsem měla dostat mrchu, 1. den, co jsem ji očekávala se nedostavila, tak jsem zkusila testík a byla tam hodně slabá druhá /. 2.den jsem začala špinit a pak slabě krvácvet, tak jsem to vzdala- špinila jsem asi ještě 10 dní,ale čárka na testíku pořád sílila ( dělal jsem si testy každé ráno ), zašla jsem na gyndu a odebrali mi krev na hcg- bylo pozitivní a za týden už na utz byl vidět mimísek. To slabé krvácení se mi zopakovalo ještě jednou ve 12 týdnu(byla jsem v období mrchy), tak si mě na 2 dny nechali na popzorování v nemocnici a nebylo nic zjištěno, pouze, že se to někdy v obdbobí mrchy první 3 měsíce může stát. Teď jem ve 30 tt a čekáme chlapečka🙂

jansinka
3. kvě 2008

Jani,pokud bych si byla stále nejistá,tak bych k doktorovi zašla.Takže ti poradím to samé.Raději tam zajdi a budeš mít jistotu naprostou a nebudeš na to muset myslet. 😉
Díky za podporu,Princezničko!Uvidím v úterý,esi tam uvnitř něco doktor najde či ne,bude mi jistě dělat ten vaginární UV.To je asi nejvěrohodnější vid?
A Eloana,přesně to si myslím,že se mi děje.Nebo lépe řečeno,obávám se toho,že to tak bohužel je.Ale ono to není tak,že bychom se o potomka tolik vehementně snažili a chtěli bychom ho ted hned.Jelikož už čekámě skoro dva roky,tak už jsem si zvykla to nehrotit.Spíš už každý měsíc vždy očekávám menstruaci než co jiného.Beru to tak,že když se poštěstí,tak se poštěsí.Proto jsem tak rozhozená z těch všech příznaků.Ale právě,jak jsi psala,jsem připravená na to,že si v úterý poklepe doktor na čelo a zvedne oči v sloup a podiví se, proč k němu jdu,když tam nic není a řekne že si to jen všechno namlouvám.Už s tím totiž ani moc nepočítám,že by se to podařilo.
Omlouvám se,že ted možná na vás přenáším negativno,ale nemůžu si pomoci.Ale vy to chápete,říkám si...
Díky moc za rady,info a podporu!!! 😉

eloana
3. kvě 2008

jansinka- já vím a nemyslela jsem to ve zlém. Plně tě chápu. Také jsme se nijak vehementně nesnažila a nesnaží ani těd, ale stejně to člověku nedá -přemýšlí nad tím, sleduje se. A to už jedno dítě mám. Přiznám se neumím si představit být v tvé kůži. Rada nad zlato je -nemyslet na to, ale to prostě nejde. Pokud se snažíš ,tak v období menstruace na to stejně začneš myslet ,ne-li dříve. Měj se hezky a moc držím pěsti určitě to vyjde 😉

jansinka
4. kvě 2008

Eloana,vím jak jsi to myslela a děkuji za tvůj příspěvek.Mrzí mě že to u tebe takto bylo.Vím právě,že to tak může být,zkrátka se ti projeví všechny příznaky,ale nakonec zjistíš,že těhu nejsi.Obdivuju,žes to zkousla!
Ale ikdyž to vím, stejnak si člověk nechce připustit, že by se něco podobného mělo stát i jemu.Očekávám,že mi v úterý doktor řekne to samé co tobě,ale musím se přiznat, že ve skrytu duše stejnak doufám,že to tak není...... 😒 .... 😖 ....????????

lucka2601
4. kvě 2008

ahoj jsem lucia jsem ze slovenska ale bydlim v praze uz pres rok delala jsem si uz 4testy a jsou pozitivni byla jsem i u lekare ale ten my rekl ze to muze byt maly tehotenstvi ale i infekce ale menzes mi meska uz 9 dnu stale se mi chce jit na wc a boli ma sodek briska poradite mi

bianca
4. kvě 2008

lucka2601 a dr. ti nerobil sono,alebo odbery?

lucka2601
4. kvě 2008

ahoj bianka robil mi ultrazvuk ten taky co nepozera cez brusko ale z vnutra no a povedal ze mam prist teraz v piatok a uvidi sa dalej lebo neaka cierna skvrnke tam bola to mi ukazal ale vravel ze to moze byt aj teda ta infekcia trosku sa aj bojim lebo o babetku snivam uz 2apol roka a nic az teraz mozno 🙂

bianca
4. kvě 2008

luci podla toho co pises ti uz teraz gratulujem.Vsetko tomu nasvetcuje 😵

lucka2601
4. kvě 2008

a myslis ze aj tie bolesti pri vajecnikoch a ked sa mi chce curat to ma nieco dotoho?a fakt to nemoze byt infekcia?pozerala som si tvoje fotky a testy a tie mali tiez take sfarbenie ako mam ja doma len 3 som si robila v jeden den a ten 4 o den neskor takze mam doma 4 s 2 ciarkami.obcas ma aj boli tak ako keby mam tu menstruaciu dostat alebo ako keby ju mam ako to normalne byva a tak je to aj s prsiami myslis? 🙂 🙂 🙂

bianca
4. kvě 2008

mna tiez bolelo brusko a aj teraz ma pobolieva.To je tym ze sa maternica zvatsuje

bianca
4. kvě 2008

inak ak chces o tom pokecat tak pod do ine temy aby sme neodbocovali od tejto zemy

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lucka2601
4. kvě 2008

tak dakujem za radi pa 😎

bianca
4. kvě 2008

pa

lucka2601
4. kvě 2008

ja sa moc netu nerozumiem ale ak budem vediet viac urcite napisem doma net nemam sedim v kaviarni ale mooooooc dakujem papa bianca

bianca
4. kvě 2008

jasne luci.Ked tak mi potom napis IP ako to u dr.dopadlo 😉 Ahojky