Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

pacmaha
29. črc 2009

ahojte... chcem sa spýtať... v piatok mi skončila normálna menštruácia... už v nedelu mi bolo zle, bolí vlastne pichá ma v podbrušku a trošku ma bolia bradavky a hlava... je možné aby som tak skoro mala ovuláciu? ( mám priesvitný výtok, tak podla toho si myslím že to je ovulácia...) dakujem za každú odpoveď tatiana

sjuzi
31. črc 2009

Ahojte kočky, chcem sa spýtať, mali ste niekto aj normálnu menštruáciu s bolesťami a napriek tomu ste boli tehu? A predtým vám vyšiel slabučký pozit.test? 😕 😅

hribek
31. črc 2009

Ahojky mě to tak vycházelo tedka. MS sem mela od vcera do dnesniho rana. Predtim mi vysel slabe pozitivni test, prsa mam citlivy porad. tak nevim jestli si neudelat jeste jeden test. Ale beru HA tak nevim jestli to nebylo falesny....

hribek
1. srp 2009

Dneska bych měla začínat nový platíčko HA, pro jistotu jsem si ještě koupila těhutest a čárečky už tam jsou sice testovací je slabá ale je vidět už i na obyč testu nejen na citlivym. Tak nevim. Jeste testnu zitra tím zbývajícím testem a uvidíme. Snad to vyjde

makda
3. srp 2009

ahoj kocky. minuly tyzden pred MS som mala priznaky tehotenstva (zle od zaludka, nizky tkal, zavrate, nafuknute brusko). MS mi meskala 2 dni, dostala som ju - prvy den silne krvacanie, druhy den trocha a od tretieho dna nemam skoro nic. tie priznaky vymizli, ale stale citim take tlaky v podbrusku a mam ho nafuknute . test bol negativny. myslite si, ze by som mohla byt tehotna? zda sa mi to take divne a hlavne dnes mam - nemam 4. den MS.

frezie79
4. srp 2009

Ahojky holčiny, vím, že se to tady omílá dokola, ale přesto prosím o vaše zhodnocení. Po vysazení HA jsem dostala ms 5.7., kolem 18.7. jsme si s přítelem "užili", během následujících dní (asi 3 dny) jsem cítila mírné bolesti v podbřišku, ve čtvrtek jsme si opět "užívali", týden před ms jsem opět cítila mírné bolesti v podbřišku, byla unavená, nafouklá, více pospávala, pociťovala zácpu, častěji chodila na malou, měla větší chuť k jídlu (od pondělí do středy 29.7.). Ms (resp. jen slabé hnědé špinění) mi přišlo včera, cítím slabší bolest v podbřišku a občasné píchání. Dnes jsem si zkusila test, ale byl negativní. Unavená a tak nějak divně je mi pořád, začínají i pobolívat prsa, resp. mravenčí. Myslíte si, že bych mohla být těhu? Kdy mám zkusit opět další test? Děkuji za odpovědi.

akvabelaq
13. srp 2009

Ahojte, prosím o Váš názor. Minulý mesiac som dostala menštruáciu o týždeň skôr - bola dosť iná, no nevenovala som tomu pozornosť, pretože sme boli na dovolenke a dostala som ju po návrate domov. Predpokladala som zmenu podnebia, teploty, let.... V auguste som dostala M načas ale slabšiu, po jej ukončení sme sa milovali a mala som slabý ružovkastý výtok- pripsovala som ho sexu. Po troch dňoch slabé hnedé špinenie, to trvá, ale ustáva ešte ďalší deň. Mám bolestivé prsia, ako rpi tehotenstve, nafúknuté bruco, zmenu pleti. Myslíte, že môžem byť tehotná. Podotýkam, že mám jedného zdravého 2 ročného chlapčeka a tiež za sebou potrat v novemri v 20 týždni a druhý v apríli v 8 týždni. Dosť sa bojím, či som tehotná, hoci bábo ešte chceme- len čo to špinenie ☹

maho
14. srp 2009

AHoj holky, jsem tu nová. Četla jsem stránky snad stokrát a konečně jsem našla odvahu se přidat. Mám takový prapodivný stav. Už třetí měsíc mám v termínu ms jen 1denní špinění, ztratila jsem pas, přibrala 4 kg(jsem jinak spíš hubeňour), i prsa mám větší, pořád šílená únava a posedlost jídlem.Močový test mám stále negativní, ale sama se těhotně cítím.V podstatě nebýt testů nepochybuji, že těhu jsem.. Zní to hloupě, vím, musela bych být v cca 13tt, ale nikdy jsem takový pocit nezažila.

jaaty
14. srp 2009

ahoj maho. Ja som píssala včera, poobede som si kúpila test a vyšiel pozitívny. Myslím, že ak by si bola tehotná, test by ti určite vyšiel. Ak mu však neveríš, objednaj sa k lekárke. 13 týždeň by musela vidieť aj na uZV.

kiki163
16. srp 2009

ahojky měla sem menstruaci a onanovala sem no a můžu být těhotná

kiki163
16. srp 2009

ahojky měla sem menstruaci a onanovala sem no a můžu být těhotná??je mi tepráv 14 a nevím jestly můžu onanovat když mám menstruaci

martinka666
27. srp 2009

kiki163: Onanovat muzes, kdy chces, a rozhodne z toho neotehotnis, toho se neboj ;)
A ted co se tce meho problemu... Mam tuseni,ze jsem v tom,ale bojim se jit koupit test🙂 navic jem to uz podruhe dostala, od te doby, co jsem spala naposled s klukem... Byl by to uz skoro treti mesic... Mam jen zazivac potize, ssnim neco mastneho nebo koreneho a je mi zle...nizky tlak, obcas pocit na omdleni, z prsu neco svetleho malinko vyteka...jsem unavena a naladova...
Takze si to asi sama shrnu a poradim si taky sama: Dojdi si konecne koupit ten test! 🙂
Asi jo co? Jenze ja se bojim,nevim,jak chci aby to dopadlo...s tim klukem uz nejsem a nevim,jestli by se chtel o dite starat,je mu sice 27,ale je na tom jak devatenactiletej,co se tyce zodpovednosti apod...

jaaty
27. srp 2009

Ahoj martinka666, choď si kúpiť ten ten a to čo najskôr. Osobne si myslím, že tehotná nebudeš, ale nemá zmysel zanedbať prvé mesiace tehotenstva, ak by si tehotná bola 😉

hathor86
27. srp 2009

ahoj, tak jsem procitala vase tema... muzu jenom prispet svoji zkusenosti... muj skoromanzel na me poznal ze jsem tehotna driv nez ja sama... porad jsem cekala na MS, cyklus nepravidelny, takze me zpozdeni neprekvapilo... on to uz tyden vedel zatimco ja poslusne cekala na MS 😀 pry jsem byla proste "jina", jine oci, jiny usmev, byla jsem najednou opatrnejsi...

jinak moje kamoska mela menstruaci az do 5. mesice tehotenstvi... dokud ji mala nezacala kopat, netusila ze je tehotna... !!

klaymanova
9. zář 2009

Ahojte čitam,čitam a idem aj ja napisať nieviem čo si mam teraz myslieť... ms mi meškala pat dni,kojim ešte moju už dvoj ročnu dcerku a začalo ma tak okolo pupika pošklbavať,tak žblkotanie,alebo ako prve pohyby dietatka... robila som si na piaty den testik a ukazala sa tam aj druha čiaročka ale velmi,velmi slabulinka a do večera som dostala ms,možem byť aj tak tehotna? mala by som si zopakovať testík? ms som mala tak ako každy mesiac tak neviem...dakujem za rady,nap.aj teraz citim tio take skubanie,žblkotnie a vypila som kavu 🙂

poradte
9. zář 2009

Ahoj,mám taky problém, byla bych rada kdyby nekedo odepsal... předem řeknu že je mi 16 a každopádně těhotenství neplánuju!!!... beru prášky(sunya),jelikož jsem ms v určitou dobu nechtela mít tak jsem prášky jednou přebrala, že jsem vynechala jednums..chapete žeo.. , poslední prášek dobírám v sobotu...většinou dostanu MS tak v utery nebo ve středu, tentokrát jsem jí dostala ve čtvrtek,ale nepřišla mi nijak zvláštní,ale před ní mě docela bolelo břicho... když ms mela to menší spoždení tak už jsem se lehce začínala bat i přes to že beru prašky a přítel se většinou udělá vedle... Já sem holka která je hubená i když hodně jim...a ted se mi nák nafouklo břicho a trochu i pod podbřiškem...přijde mi to tedy spíš jako tuk, ale nevim v živote jsem nevidela tehotnou ženskou, možna tak na ulici teda no... a přibrala jsem teda asi kilo...jinak nemám žadny ty problemy jak se popisují,zmeny nalad, časty počení, citlivost prsou a tak... ale proste me to tak nějak děsí... já vim udělat si test..ale nedřiv bych radši slyšela neco...a přijde mi nespravedlive že nektere maminky se snží moc otehotnet a nejde jim to a nejaka napřílad 13 pubettačka se vyspi jen bez ochrany..tak pro nic za nic s klukem a otehotní... no nic, pište prosím.. 😉

stuplik174
27. zář 2009

Ahojte babenky!neviem kde zacat...takze dnes som si robila tehu testa konecne vysiel pozitivny 😀 ale uz asi tyzden mam slabo ruzovy niekedy silnejsii vytok.Tak sa bojim aby to nieco nenaznacovalo 😨 v utorok ale pojdem ku doktorke aby som si bola na istom.chcela som sa len spytat ci ste niektora mala taketo skusenosti.posledny mesiac som si merala aj teplotku a bola taka vseliaka ale teraz posledne styri dni je uplne rovnaka.a este nieco prsia ma bolia tiez.dufam ze sa najde nejaka spriaznena dusicka s podobnym problemom zatial dakujem ahojte 😀

blazinek
27. zář 2009

Ahoj, já vím že je to přiblblé dávat sem tuhle otázku, když vy se všechny snažíte otěhotnět, ale vím, že vy s tím asi budete mít nejvíc zkušeností..již více jak půl roku beru HA a menstruace se mi vždy dostavila maximálně 3 dny po vysazení a v prvních dnech byla poměrně silná. Nyní jsem měla 1 den zpoždění, místo pondělí odpoledne se mi dostavila až v úterý. Bylo to jen slabé špinění. Druhý den byla již o dost silnější, i s kousky sliznice, ale pořád mi to nepřipadalo jako obvykle, ale to sem si asi vsugerovávala. Bolesti v podbřišku jsem ale měla jako normálně.Ačkoli si nejsem vědoma žádné chyby v užívání, jako je opomenutí pilulky, zvracení či silnější průjem, ani jsem nebrala žádné jiné léky. Je pravda, že jsem byla neuvěřitelně nervozní, jako jsem snad ještě nikdy v životě nebyla a též jsem byla poměrně nachlazená a nevyspalá. Chci se zeptat, myslíte si, že bych mohla být těhotná? Test jsem si nedělala.
Nyní již beru antikoncepcu z dalšího platíčka a nemám žádné těhotenské příznaky ale pořád ve mě hlodá červík nejistoty.... Tak doufám, v mym věku by to žádná radost nebyla ☹ Co si o tom myslíte vy?

amadorjoven
10. říj 2009

ahojky...chtela bych se zeptat...mam zpozdeni 16 dni menstruaci a tak jsem si koupila dva tehotenske testy a oba mi vysli pozitivni ale hned druhy den rano jsem dostala menstruaci,vubec nevim jestli jsem ted tehotna nebo ne,dekuji a preji hezky vecer

evitkamalicka
11. říj 2009

ahoj kocky tak ja prave riesim tiez otazku ci sa da otehotniet testne pred MS, cez nu, alebo teste po nej kedze uz treti den ma neskutocne bolia prsia a dalsia MS by mala prist az za 2 tyzdne

jankabry
21. říj 2009

Ahojky holky,

tak přidám také svou trošku do mlýna 🙂

MS mám normálně co 30-31 dní, teď jsem to dostala 27.den a 3 dny před tím bolesti v podbřišku s pastelově růžovým výtokem - ne krev. MS byla velice bolestivá (bývá vždy, párkrát jsem kvůli tomu skončila i na pohotovosti, kde mě opíchali proti bolesti), dala jsem si horkou koupel a pak Algifen přešlo to tak za 2 hodiny. Dneska podle všeho už MS nemám, což je podivné - normálně jí mám tak 6-7dnů a teď tři 😕
Včera jsem byla na gyndě, kvůli bolestem v podbřišku, které přetrvávaly. Sice ne tak silné jako na začátku MS, ale i tak .. Navíc mě to bolí vždy hooodně, ale jen na začátku, pak si dám prášek nebo kapky a koupel a vše je v pohodě a teď mě to bolelo i včera.. Měla jsem cysty, jedna mi i praskla, tak jsem skončila na operačním stole za 5minut dvanáct .. tak jsem měla strach, aby to zase nebyla cysta. Dělal mi vnitřní ultrazvuk a nic nenašel, takže mi velice hlasitě spadl kámen ze srdce 😅 Říkala jsem, že se snažíme, tedy spíše tomu necháváme volný průběh cca 2 měsíce, takže v úterý jdu na preventivku a prodiskutujeme co a jak.
Myslíte si, že by to mohlo být těhu? Nechce se mi věřit, že by to vyšlo tak brzy ... Jsem pořád unavená, malátná, točí se mi hlava a k tomu mě bolí, což mě nikdy u MS nebolí, a je mi tak nějak zle..
MS jsem měla dostat až dnes, kdy myslíte, že mám testovat, ať zbytečně neplaším a nevyhazuju peníze za test 🙂
Díky moc 😎

evinela84
24. říj 2009

ahojky jsem zde poprve taky mam stejny problemy jako hodne tady z vas proto prosim o radu minuly mesic jsem to dostala 16.9 a nyni tenhle mesic jsem to dostala ale to bylo jen takove lehle spineni ne podobne menstruaci lehke krvaci jsem jen mela rano po probuzeni delala jsem si test byla tam ta druha carka ale jen velmi slabounka silene me boli prsa myslela jsem si ze je to kvuli tomu ze to dostanu ale ono to trva dal tak nevim prosim mam nekdo z vas takove zkusenosti dekuji za odpoved

slunicko.lucinecka
11. lis 2009

evi, já myslím, že ti můžem pogratulovat 🙂

ale proč tu sem...holky,potřebuju radu...
ovulaci sem měla 29-30DC MS sem dostala 43DC, ale byla divná, vůůůůůbec mě nic nebolelo a trvala 3dny, přišlo mi to hrozně divný, ale neřešila sem to, ale teď...chodím spát v 8- 8:30 ráno se nemůžu vzbudit, při kojení mě zase začaly bolet prsa, výtok mám, jako bych se počůrala, mám hroooznou chuť na ryby a pořád mi něco smrdí, dneska se k tomu přidalo to, že je mi od rána hrozně zle, jakoby z hladu, ale i po jídle je mi zle...myslíte, že mám zkusit test...příjde mi to absurdní, když jsem byla dvakrát těhotná a nikdy to nebylo přes ms...no nic, zkusím asi test, abych měla klid....s ms sem se totiž rozhodla, že se snažit přestaneme 😀

jarusenka
9. pro 2009

Ahoj holky, snažíme se o miminko už půl roku. Teď mám sice pořád pravidelnou MS, ale zvětšuje se mi bříško. Jinak vůbec žádný příznak těhu. Říkám si, že jsem blázen, že si myslím, že můžu být těhu. Test ani doma nemám. Zjistila jste některá těhu až třeba po 3,4, měsících? Do té doby pravidelná MS a žádné příznaky?
Taky se bojím, aby to nafouklé bříško nebyl spíš nějaký zdravotní problém.

pepppe
9. pro 2009

ahojky jaruska,,moja kamaratka mala az 3mesiace menstruaciu normalne a pritom uz bola v 3mesiaci,cize kludne to moze byt tak aj u teba ona sla len tak nahodne k dr a zistil ze je v 3mesiaci,,teraz taka pekne 5meisac tehotenstva

jarusenka
9. pro 2009

Pepppe díky, zatím u mě vítězí pocit, že jsem blázen, takže počkám na další MS, která má přijít za 14 dní a uvidím. Třeba se už nedostaví. Možná, že jen tloustnu, i když já už mám 10 let stejnou váhu.

jarusenka
10. pro 2009

Holky, je tu ještě někdo, kdo normálně menstruoval v prvních měsících těhu? 🙂

petra.ss
29. pro 2009

Ahoooj.. Je mi 17 ...
26.12 jsem mela mit mensturaci.. Vim ze asi budete psat ze je brzo a neni se ceho bat.. Ale kdyz jsem ji mela predtim tak trvala asi jenom 5 dni.. Sex jsem mela naposled pred pul rokem a to jsem mela antikoncepci a mesic po tom jsem ji vysadila.. Jinak jsem od te doby mela mesicky pravidelne.. A ted se dost bojim.. Uz jsou to prece jenom 3 dni.. :( Uz se vam to stalo??.. Hlavne mi je divny ze predtim jsem mela menstruaci kratsi.. Dekuji za vase rady..

natinka228
30. pro 2009

::::

sprtacka
2. led 2010

ahoj holky, uz nejaky cas sem chodim a ctu si vase prispevky, mam jeden dotazek, brala jsem rok a pul HA tet uz 3 mesice ji neberu snazime se o miminko, jenze nastal problem, prvni mesic mentrulace dorazila a dalsi uz ne, delala jsem si TT ale ten byl negativni, byla jsem i u doktora ten mi dal injekci na zpusteni mesicu, ta prisla ale byla jen 2 dny a bylo to jen spineni. tat tet nevim na cem jsem k doktorovi jdu pristi tyden.to cekani je strasny mohli by jste mi poradit co to muzu byt? snad stim ma nekdo zkusenosti, zatim ahoj a dekuju za odpoved