Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

peta28
5. říj 2006

Ahojte baby!
Drzim vsetkym palce aby sa vam to podarilo! My sa snazime od januara a stale nic.. doma sa uz nemozem ani postazovat, lebo manzel je uz alergicky. Jeho teoria ked to ma prist tak to pride mu vydrzi asi aj do dochodku..
Inac mi meska momentalne 2 dni, ale dnes mi zacalo take hnede spinenie, tak sa obavam, ze nic z tohi opat nebude. Slubila som si ze tentokrat si nekupim test pokial nebude meskat aspon tyzden.. tak uvidim ci vydrzim.

sissa
5. říj 2006

ahoj petka,ja sa doma tiez uz nestazujem,lebo ma ten moj uz ani nepocuva ked mu zacnem o tom hovorit,ale presne ma taku istu teoriu ako ten tvoj,ze ked to ma prist,tak to pride a vzdy doda,ze niekto na to caka aj 5 rokov a ja som netrpezliva po 3 mesiacoch....drzim ti palce a dufam,ze to mas tehu spinenie 😀

evcafrank
6. říj 2006

sissa: při cvičení dle Mojžíšové se zpevňují,ale i uvolňují různé svaly(hlavně v podbřišku ) a proto hrozí riziko potratu

lussius
6. říj 2006

ahojek 🙂 sissa,mě rehabka říkala,že se to musí cvičit poctivě,aby se uvolnilo to co má a pak posilnilo.. potrat hrozí v období,kdy ze cvičí ty uvolňovací cviky,až přijde na posilovací,tak už je to pak v poho..říkala že zatím pomohli všem,co cvičili poctivě 🙂 no mě pro to cvičení velmi nadchla,takže jsem vážně poprvé pustila těhotenství z hlavy a počítala,kdy zase asi začneme..
ale vážně prsa mě všimnutelně bolely později..já se totž přiznám,se moc ani nepozoruju.kolikrát jsem už byla zklamaná,že by to mohli být nějaké příznaky a šlo jen o měsíčky.. ☹
kaczka,dočkáš se 🙂 neboj.čas utíká děsně rychle,aspoň mě 😨
kačko,jak píše evca.., jsou to naprosto jednoduchý cviky,ale účinný.dělají to rehabilitace a chtějí (aspoň v Brně) doporučení od gyndaře.mě ho napsal ani jsem to nestačila doříct..
peta,mocinky držím palce,aby se ti MS nerozjela a konečně jsi se dočkala 🙂
s manželem tě plně chápu,ten můj je podobný "bručoun",ale neboooj,jim to taky vrtá hlavou a pak šel i na vyšetření a vždycky když bylo třeba tak se snažil, i všechny prášky a vitamíny dobrovolně baštil,byť jinak prášek do pusy neveme dokud nemá min.40 horečku.. neboooj,dobře to dopadne 🙂

kaczka
autor
6. říj 2006

lussius....no vidíš jak máě šikovného a pošlušného manžela 😉 ....mě ten čas vůbec neutíká....čtvrtek je pro mě hrozně daleko,já než se dočkám ☹ .....aspoň,že mám vás ,aby jste mě rozptylovaly holky moje 🙂

sissa
6. říj 2006

ahojte bambulky moje,som hrozne stastna,lebo dnes som si robila ovu testik a boli tam nadherne dve palicky,takze super 😵 😵 😵 🙂
moje zlate,to cvicenie Mojzisovej ma normalne odstrasilo,asi ho nebudem cvicit,ved co ked nahodou...? 😒
kaczka,vydrz 😉

kaczka
autor
6. říj 2006

sissa moje...no vidíš 😉 já říkala, že nám to všem výjde 😎 ......byla bych hrozně šťastná, kdyby to tak vážně bylo....jste super holčiny moje 🙂

sissa
6. říj 2006

kaczka...moc,moc,ti drzim palceky,dockas sa uvidiiis,ako ja 😵

kaczka
autor
8. říj 2006

Achojte holčinky...tak jsem si dneska udělal test a byl negativní....je to týden co jsem měla tu divnou menstruaci, tak si myslím, že už byl test pozitivní!Nebo ne??Já to tak nějak nechápu....pořád mám podbříšek strašně tvrdý.....mívám to občas před menstruací,ale těsně po ní mi normálně změkne, ale teď je pořád jako kámen...mysléte, že to něco znamená?? ☹

tajga
8. říj 2006

sissa, ten ovulačný test si rodíš z ranného moču alebo je to jedno? , nemám s tým skúsenosť 😕

sissa
8. říj 2006

ahoj tajga 🙂
ten ovulacny test sa nema robit z ranneho mocu,ma sa robit az medzi 10.00-20.00 ,ale nie z ranneho mocu,tam je to vsetko napisane v letaciku aj presne kedy sa ma zacat testovat,ta zase podla toho aky mas dlhy cyklus.Ja mam presne 28-dnovy kazdy mesiac a ovulacia mi vysla krasne,presne na 14-ty den.
Je to super vec,budem to praktizovat uz kazdy mesiac.Jeden test stoji 63,-sk,tak radsej kupim test,ako stresovat ci mam vobec ovulaciu alebo nie.Drzim ti palce a ked budes skusat,vsetko je v pribalovom letaciku,nemaj strach,ja som to tiez prvy krat skusala a vyslo to na jednotku.Zevraj aj misska Silvia Lakatosova praktizovala tieto ovu testy a teraz ma dietatko,riadila sa testami.Ahooooj

tajga
8. říj 2006

a to si ich používala každý den alebo len ked si si myslela že ju máš.?

sissa
8. říj 2006

ahoj tajga 🙂
na letaku je napisane,ze sa ma testovat podla toho aky mas dlhy cyklus.Ja mam stale pravidelny 28-dnovy,tak som mala zacat testovat na 13-ty den.Ale ak mas napriklad 29-dnovy,tak treba zacat na 14-ty den atd.Zacala som uz testovat pre istotu od 10-teho dna cyklu -4dni po MS a tes bol negativny,potom som skusala na 12-ty den a na teste bola strasne slabulinka palicka a na 13-ty den sa tam ukazala uz silnejsia.Na 14-ty den,presne ked ma nastat ovulacia,tak sa mi ukazala taka silna palicka,ze aj v tme by si ju videla a to hned asi za 10 sekund. 🙂

kaczka
autor
12. říj 2006

Ahojte holky...tak jsem dneska jsem byla u doktora a nic ☹ ..nebudu mít mimi....sice to nechápu, přes ty všechny příznaky....ale pan doktor se v tom asi vyzná......tak vám všem přeju hodně štěstíčka ať vám to výjde 😉

sissa
12. říj 2006

jaaaaj,kaczka moja zlata,nebud smutna,ved sa vam to podari o mesiac 😵
len sa nestresuj,nech sa dalsie vajicko pekne uhniezdi v spokojnom brusku 😵

lussius
12. říj 2006

to je mě líto kaczka,ale neboooj,co nevidět na to opět vlítnete a za pár týdnů uvidíš 🙂 to by bylo aby to nebylo 🙂

kaczka
autor
12. říj 2006

No ono to nebude tak sandný....mi to mimi neplánovali....ale prostě když už tak jsem se na to těšila......takže asi až za nějaký čas...musíme se finančně zajistit atd.....tak aspoň ať vám to vyjde...... 🙂

nikon84
12. říj 2006

ahojte moja priatelka mi hovori teraz ze trosku krvaca je v 8 tyzdni..a doteraz je neprisla mensrtuacia a len teraz po prvi krat odkedy vieme ze je tehotna z prosim vas napiste ze co to asi je nech ju ukludnim..ale zajtra ideme rano k doktorovy len teraz nejake info aby bola kludnejsia....dakujeme tibor a judita

nikon84
12. říj 2006

prepacte zle som to na pisal musim to opravit...v auguste je prisla mestruacia tak ako mala a potom o 2 tyz nato jej zas prisla a zacali juj boliet prsia a potom nato 30 dni spravili sme test ktory bol pozitivny a odtedy sme spravili este 3 a vsetky boli pozityvne a teraz dneska krvacala a tak krvaca ako by dostala ,mestruaciu a nemam bolesty prosim vas nejaku odpoved a nie to ze treba ist k doktorovy lebo rano ideme...dakujem tibor judita

kote
12. říj 2006

tibore-jediné co mohu poradit je to,že pokud by krvácení bylo velké,tak nečekat na ráno,ale jet do nemocnice rovnou-aby se vyloučilo mimoděložní těhotenství.Už byla přítelkyně u lékaře na ultrazvuku? Pokud ale krvácení není velké,tak snad to bude OK-v termínu,kdy by přítelkyně menstruovala kdyby nebyla těhotná špiní a trošku krvácí hodně žen.
Je na vás,abyste zvážili,jak intenzivní krvácení je a podle toho se rozhodli,jestli čekat do rána.

lussius
12. říj 2006

ahojek nikon, souhlasím s kote.. podle toho, jak ma silne krvaceni. nekdy dochazi jen k cisteni, cca do 3 mesice je to nejak zp.tim,ze placenta je jeste dost dole,az po 3.mesici se presouva vys a nemelo by se to uz objevit. spini dost maminek a muj gyndar to neresil.ale jestli to ma uz na vlozku,frcela bych do nemocnice zjistit zda je vse v poradku..

emjee
26. dub 2007

webka • snž • 26. apr 2007 o 06:35
Cyklus mam pravidelny, 27 - 28 dnovy, dnes som 32 DC. Od utorka mam ale hnede spinenie, dnes rano som mala vlozku cistu, tak neviem ci to bude pokracovat. Toto spinenie sa vobec nepodoba na MS ako mam obyvacjne, este nikdy sa mi to nestalo.
Mate skusenosti s tym, ze ste mali spinenie par dni v dnoch, ked ste mali dostat MS a boli ste tehotne?
Vaham,kupit test alebo nie.....

lauritka • snž • 26. apr 2007 o 06:41
webka kup si test ..spinenie moze byt aj pred mrchou..ale kludne to moze byt aj tehotenske spinenie..miesto mrchy 😉

webka • snž • 26. apr 2007 o 06:43
asi si cez vikend kupim test 😉

lauritka • snž • 26. apr 2007 o 06:49
drzim palce webka 😉

eva4444 • 36tt • 26. apr 2007 o 11:25
mne meskala 5 dni test bol negativny, potom nasledovalo 2 dni krvcanie, a na ca 10 den meskania bol test pozitivny. toz moj pripad 😵 😵 😵 tak sa vyznajte 😀 😀 😀

len • 26. apr 2007 o 11:29
Já bych taky zkusila test 😉
Na druhou stranu - mám opravdu vzorně pravidelné cykly, MS +- stejně dlouhou a silnou... No a naposledy byla jen jeden den hooodně slabá a zbytek dva dny špinění 😒 Podle měření BT jsem věděla, že cyklus byl ovulační, ale že těhu určitě nejsem. Shodou okolností jsem pár dní poté byla na kontrole v CARu, tak jsem se o tom dr. zmínila, prohlédla mě, koukla na křivku a zkonstatovala, že se to holt občas stává, prostě míň narostla sliznice, ale když to není pravidelně, není na tom nic špatného 🙂 Takže i když těhu nebudeš, tak je to OK 😉

bubatinko • 1d • 26. apr 2007 o 11:34
tazko povedat podla mna sa moze stat aj to co pisala Len... aj mne meskala 8dni test bol negatinvy a na druhy den slabe krvacanie a zatial to krvacanie je slabe ale pretrvava tak si myslim ze to je menstruacia ale asi si este pre istotu za nejaky tyzden spravim aj druhy test 😉 clovek nikdy nevie...

katarina82 • 14tt • 26. apr 2007 o 11:58
webka, já jsem přesně na den dostala slaboučkou mrchu, pak dva nebo tri dny silnější špinění, tak jsem zkusila test a byly tam // 😵 Ale je to asi hodně individuální, zkus ten test.

linda500
3. kvě 2007

ahoj holky chtěla sem se zeptat celý měsíc jsem nedostala menstruaci od začátku mám těhotenské testy pozitivní ale dnes jsem po měc¨síci menstruaci dostala a těhotenské testy jsou i přesto pozitivní jsem těhotná?

megie
7. kvě 2007

linda, moja kamoška s dvojičkami dostala 2-3x menštruáciu...síce takú slabšiu ale ano... chod k doktorke, vyšetrí ťa a uvidíš... A chceš bábo alebo si to nečakala? 😉

poupatko8
1. črc 2007

dobrý den jsem tu poprvé..už asi 14 dní mam nafouklé břicho a je mi nazvracení.ale nezvracim..a mam menstruaci takovou slabší a jiný den zase silnou..chtěla bych se vás zeptat jestli je možný že jsem v tom..přes den piju málo ale na wc chdoím skoro pořád...díky

petruci6
17. črc 2007

ahojte babulky,tak som sa tu nieco docitala,ale som uplne mimo,brala som duphaston,vysadila ho a na 3 den mi prisla mrcha,uplne normalna,ale co ma prekvapilo,ze dnes som grcala!a ja neviem z coho,este som nic ani nejedla a u mna to neni obvykle,teraz som si odmerala teplotu a bola 37,4 ale to bude asi aj tym teplom! hrozne ma bolia bradavky a mam na nich aj zilky,ale ked som dostala mrchu,tak som myslela,ze nic z toho!!boze preco som grcala??? 😕

akatka
23. črc 2007

caute baby,
neviete ci sa objavia zilky na prsiach, ked je zena tehu a ma menstruaciu? 😅
vdaka vam

jenynka159
29. črc 2007

ajoj....jsem na pokraji svych sil...prosim pomocte mi odpovedet na tuhle otazku....mam menstruaci nepravidelnou a mela jsem nechraneny styk s partnerem....vcera jsem to dostala po 14dnech zpozdeni..ale slysela jsem,ze to můzes mit az do tretiho mesice tehotenstvi!!!! 😔 nevite jak velke riziko je,ze jsem tehotna???dekuju a prosimm pomocte ☹ ☹ ☹

prstynkova
29. črc 2007

jenynko, vzhledem k tomu, že spousta žen (včetně mě) se snaží otěhotnět všemožnými způsoby a měsíce a roky to nejde, tak by to byla si veliká náhoda, kdybys otěhotněla po jednom nechráněném styku. Tím nechci říct, že se to nestává a tudíž že není možnost, že se to tak stalo i u Tebe... Pokuď jsi dostala normální menstruaci, tak bych to neřešila. Nebo si po skončení kup pro jistotu test, ten už by Ti to ukázal. Zpoždění není nic neobvyklého. Navíc, když ji máš nepravidelnou, jak můžeš vědět, že je zpožděná? Mně se před léčbou objevovaly cykly dlouhé 25 - 45 dnů. Prostě být Tebou tak nešílím a na 99,9% bych řekla, že těhotná nejsi 😉

kristynaw
30. črc 2007

a priste se radsi chran,at jsi v klidu 😉