Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

kralicek86
22. črc 2011

@ufeska Aho měla jsem to stejné jako ty a testik mi vyšel negativní přesto nevolnosti pořád mám, jediný co ti můžu poradit je zajít k doktorovi, nebo udelat testík a pak tam zajít jinak se pravdu asi nedozvíme 😀

marikase
24. črc 2011

Ahojky holky tak uz 4 den beru kyselinu listovou a norethisteron a pockam az me dojdou mesicky a pak sup na kontrolu a pak uvidime jestli me rekne jestli uz muzeme jit opet do toho.dokonnce si Pan doktor udelal takovej kalendarik a poznamenava si vsechny moje prasky jak beru a kdy budu mit tak ovolaci vse me rekla ze ma pekne promyslene tak to necham na nem a jestli za tyden me rekne ze je to po tom zamlklem potrato dobre rekne me presne kdy budu mit ovulaci a pak se uvidi jestli to vyjde.ale musim jeste chvilicku vydrzet.to uz snad zvladnu.

semmi
24. črc 2011

@marikase Moc moc ti držím palečky a doufám že to vyjde 😉

klarenka
24. črc 2011

@kralicek86 Děkuju moc. Cítím se tak tak všelijak. Hlavně se soustředím na to přestat kouřit, to je teď asi nejdůležitější a taky to jak to oznámit otci, který se mnou momentálně nechce mluvit....☹

semmi
25. črc 2011

@klarenka ahoj tu kralicek86 mam jiny nick 😅 S tim kourenim to bude makačka to znam :D Ale třeba budeš z těch těhulek, kterým cigareta v těhotenství přestala chutnat, jako moji kamarádce 😉 Otec miminka s tebou nechce mluvit? Chlapy sou paličáci, chce to s němi hodně trpělivosti jako s malými dětmi, ono někdy i když chlap může být nejúžasnější a nejtolerantnější na světě, otcovství ho může vylekat a začne zmatkovat, ale nakonec se umoudří uvidíš 😉

klarenka
26. črc 2011

@semmi Snad máš pravdu. S tím kouřením už na tom pracuji a snažím se. Jinak jsem dnes měla planý poplach...začala jsem špinit tak hned k panu doktorovi a vše je o.k. až na to že zjistil že mám na levé straně tři cysty velký jak slepičí vejce ☹ a ta jedna nejspíš praskla tak proto ta krev...bolí to jak čert ale nic se s tím nedá momentálně dělat. Prý se s tím ale dalo počítat, vzhledem k tomu, že mám polycystický vaječníky, i když po dvou plastikách a endometriózu jak brno...málem jsem se v tý čekárně rozbrečela ale pak mně pan doktor uklidnil.

semmi
27. črc 2011

@klarenka Jejda aspoň že tak. Cysty jsou fakt potvory a hlavně sem si nikdy nemyslela, že jsou tak běžný. Vždycky sem si říkala že to musí být vážný když ji máš ale jednou jsem se o tom bavila s lekarkou a rikala že snad v ordinaci mela tak max 10 žen co nikdy zadnou cystou netrpeli což jse strasne maly cislo kdyz si vemes kolik pacienek bezne asi přijímá. Každopádně se ted musis o mnohem vic šetřit a hlavně žádný stres!!! Neboj však ono to nak dopadne, halvne asby si byla ty a miminko zdraví a pokud je tvuj chlap chytrej, což si myslím že určitě ano, nenechá si utéct tak skvělou ženu a hlavně mámu svýho prcka a svoje dítě! Ver mi znam to velmi dobre z zivota me kamaradky. Ted, dyz je to škvrně ještě v bříšku tak chlapovi vlastne nedochazí to že bude otec, že by mel dospet nedokáže si to představit, ale až bude ten uzlík držet v náručí všechno mu dojde uvidíš 😉

amigdala
8. srp 2011

@sissa Zkus je juknout na kalkulačku na výpočet ovulace. Já si dělala test v době, kdy mi to kalkulačka vypočítala a byla tam pořádná tlustice - tedy dvě 🙂

kiki81
9. srp 2011

Ahoj,

Chtela bych se zeptat jestli,muzu byt tehotna.

Je to asi mesic ,co jsem brala prasky,ktere mohli ovlivnit ucinky antikoncepce.Pote jsem dostala opozdenou ms slabsi nez obvykle.A ted me uz tyden boli prsa,jsem unavena a mam bolesti v podbrisku,bricho je taky takove nafoukle.

Dekuji za odpoved

marikase
10. srp 2011

ahojky holky tak jsem tu a nepovim vam nic noveho s tehulkovanim dobrala jsem ten Norethisteron a uz je to 10 dni co ho neberu a ms neprisla tak dnes musim k dr at me vysetri a uvidim co me povi.vecer vam napisu zatim se mej te pekne

marikase
11. srp 2011

Ahojky holky tak jsem byla dnes u pana dr.a reknu vam ze to bude zajimave jestli se nam to povede.za 1 rekl ze mam zvetsene folikuly za 2 sliznice je uplne malinka tim padem me rek jak je mozne ze jsem nemela ms protoze sliznice se obnovuje po ms a ja je pritom vubec nemela.na UZ videl takove 3 male carecky a kdyz jsem se ho ptala co to je tak me rek ze to znamena ze mam po ms.tak nevim.a Dostala jsem od neho tehu tes ktery si musim udelat presne za 7 dni on me rek ze tehotenstvi nemuze vyloucit.ale ze to ted nepozna je to prilis brzy.Uf.kdyz me neprijdou do 7 dnu tak taky musim znovu brat Norethisteron a zase 10 dni ale az od 18.8. a zase 10 dni a jestli se do te doby nepodari otehotnet tak me prej pomuze tim ze me neco da aby ozivil na 100 pro ty vajicka a taky me rekl ze se semnou telo pekne hada.Dokonce si myslel ze me je 23let a pak kdyz zjistil ze me je o 6 let vice tak rekl ze se budeme muset hodne snazit pokud to nevyjde ted.ach jo tak co vlastne vim je ze nic nevim.pockam jeste ten tyden pak skusim testik a uvidime .doufam ze se to povede....

semmi
12. srp 2011

@marikase Tedy koukám že se opravdu nenudis 😒 Hlavu vzhuru neboj se podari se to. Nesmis se stresovat a moc se k tomu upinat. Mé sestrence je pres třicet přes čtyři roky se snažili normálně o miminko a nešlo to. Byla dvakrát na umělém poprvé to nevyšlo a ted je v 7tt. I když to nebudeš mít lehký a příroda občas není zpravedlivá a naděluje nesprávně, věřím že se to povede. Tvoje tělo teď projde celkovou "rekondtrukcí" promin to slovo 😅 a pak už nebude nic bránit k tomu aby se u tebe zabydlel prcek 🙂

semmi
12. srp 2011

@kiki81 Ahoj Kiki vyloučit se to nedá, ale myslím že je to malo pravděpodobný, leč né nemožny 🙂 Opožděná MS muze byt zpusobena právě těmi leky co si brala. Pokud si chceš být ale jistá zajdi k doktorce a máš jistou 😉

marikase
12. srp 2011

@semmi taky si myslim to co ty.necham to na prirode a uvidim.MS bych mela dostat ted za 5 dni tak jsem zvedava.test si budu delat nejdrive az tak za tyden ted by to nemelo smysl nebo jeste pozdeji jestli me neprijdou 16 nebo 17 tak testi provedu raci az po 20 a uvidim

marikase
12. srp 2011

@kiki81 zajdisi kdr a budes mit jistotu

semmi
12. srp 2011

@marikase Budu Ti moc držet palečky a dej vědět, zatim si užívej snažení a sem si jista, že i na Tebe se štěstíčko usměje. 😉 Tak nak z toho mam dobry pocit a myslim že do zimy nam tu ohlásíš tu skvělou novinku! 😉

hadimrska
16. srp 2011

Ahoj holky, mám dotaz, snažíme se o druhé mimi, a po klasickém 28 denním cyklu, jsem dostala bolesti jako u menzes, ale mám jen slabý hnědý hlen a nic víc, ani na vložku to není, test jsem si nedělala, protože si myslím, že díky hormonům by to asi bylo na nic. Nemá s tím někdo z Vás zkušenosti, snažíme se cca 2 měsíce.

labanka
16. srp 2011

@hadimrska ahojky a chcem sa opytat ktory den si dostala ten hlien? lebo aj ja mam nieco podobne :(

hadimrska
16. srp 2011

Přesně po těch 28 dnech od začátku poslední MS, já toto nikdy neměla tak nevím, už to trvá tři dny a je to za celý den je trocha, nic víc. U prvního mimi jsem taky špinila ale to až tak ve druhém a třetím měsíci, toto vůbec neznám.

hadimrska
16. srp 2011

@labanka to jsem ráda, že nejsem sama. 🙂

labanka
16. srp 2011

@hadimrska lenze ja to mam 17 den po menzes 😖 ja uz fakt neviem co to moze byt...mozno je to len dozvuk ovulacie?

hadimrska
16. srp 2011

@labanka Aha no tak to teda nevím a těhu test máš asi negativní že?

labanka
16. srp 2011

@hadimrska ani neskusam, aby som nebola sklamana opäť ☹

labanka
16. srp 2011

@hadimrska este som sa chcela opytat...ked si pri prvom babatku mala to spinenie - tiez to bolo take hlienovite a sem tam ruzovkaste? a to si uz vedela ze si asi tehu, ze? 😉

hadimrska
16. srp 2011

@labanka Věděla jsem že jsem těhu, moc si to už nepamatuju, bylo to tak od 7 týdne, takové jak kdy narůžovělé, ale pak i trochu krve, jedla jsem na to ascorutin, měla jsem totiž hematom. Ale žádné bolesti, ty teď mám právě sem tam, nic hrozného, ale už je mám tak 14 dní.

labanka
16. srp 2011

@hadimrska mas take pichanie v podbrusku, alebo ake bolesti?

hadimrska
16. srp 2011

@labanka Jo podbříšek měla jsem tlaky a bolesti jako při menzes, už týden před očekávanou menzes, byla jsem i na gyndě a jsem OK, těhu nepoznali je to brzo, aji mě boleli záda a jak jsem si sedla tak takové tlaky byly to ustoupilo, teď mám ten hlen místo menzes vlastně a bolesti v podbříšku, spíš tlaky, vyloženě to nepíchá. Tak si říkám jestli taky nemám zpožděnou ovulaci či co, ale testla jsem to na ovulačním papírku a nic. 😢

labanka
16. srp 2011

@hadimrska a neskusala si merat BT?

hadimrska
16. srp 2011

Ne to ani nevím jak na to, já v tomto nejsem zkušená, malá se povedla šup šup a až teď právě po dvou měsících začínám zkoumat. 🙂

hadimrska
16. srp 2011

@labanka Ne to ani nevím jak na to, já v tomto nejsem zkušená, malá se povedla šup šup a až teď právě po dvou měsících začínám zkoumat.