Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

emjee
20. zář 2007

mozes byt a nemusis, kazdopadne takto skoro to nezistis
brusko moze byt nafuknute z roznych pricin, ale tehotestvo este pricinou byt nemoze, vajicku trva min 14 dni kym sa usadi a este by si musela mat ovulaciu pocas ms (aj to sa stava)
ci si alebo nie si tehu zistis najskor pri dalsej ocakavanej? menstruacii

andy.a
20. zář 2007

niektoré tehu testy ukážu graviditu mylím už o 10 dní..ale neviem ktoré sú to..asi tie drahšie,ktoré reagujú aj na nižšie hladiny HCG..

lucaluc
24. zář 2007

ahoj,uz delsi dobu chodim na konika jen ze zvedavosti,ted jsem tu abyste mi poradili.aspon doufam.Antikoncepci beru pravidelne jen obcas se stane ze si ji vemu az v noci.v srpnu jsem byla na dovolene kde jsem 3 protrpela silnymi prujmy.kdyz jsme se vratila ,chybela jsem svemu milackovi ,tak jsme si pekne uzivali.ted druhy mesic mam slabou menstruaci a to ani ne 2 dny/mivam ji 5dnu/neni mi moc dobre od zaludku,mam zavrate,pali me casto zaha.muzu byti tehotna?jeste je problem v tom,ze jsem posledni mesic dost pila/ruzne oslavy/tak se bojim,ze pokud budu tehotna,ze by to mohlo ohrozit zdravi ditete.nevim co mam delat.

mouse
24. zář 2007

andy, mamatest uz na piaty den po oplodneni..
Lucaluc, urob si test a zajdi ku gyn.. skor nema vyznam sa znepokojovat...

lucaluc
25. zář 2007

tak jsem si delala tehotensky test a vyse lnegativni.na gynekologii jsem obednana na ctvrtek.tak uvidime.

fedra
25. zář 2007

Ahojte babenky.
Som 15 dni od IUI, vcera a dnes som si urobila 6 testov, vsetky boli s //. Ciarky su coraz silnejsie.
Do vcera som spinila, asi 2 dni a dnes uz poriadne krvacam, ako ked dostanete normalne mrchu.
Stretli ste sa niektora s niecim takym ? Som fakt znepokojena,co by to mohlo znamenat ...

nibiru
27. zář 2007

halo poradte mi niekto teto mesiac som mala mrch len dva dni potom spinenie to sa mi este nestalo celu dobu som mala o stupen dva visiu bt dnes som 6dc a moja bt je 37 teraz som sa zobudila a bt som mala 37,3 viem ze tato neplati je mozne aby mi vysiel tehu test negativ?robila som si rapi clear to uz by malo ukazat nie baby ja mam takeho chrobaka v hlave ☹ kuk moj graf http://fertilityfriend.com/home/1b751b dakujem

pudlyna
1. říj 2007

i já jsem to taky tak zažila ale těhu jsem nebyla ty teploty mužou znamenat i nějakou vyrozu test si raději ale zopakuj později třeba za tyden.to pak ta hodnota hormonu je zase vyšší a třeba budeš těhu. 😉

elfia
4. říj 2007

Ahoj holky, všechny vás tu zdravím, na foru jsem byla naposledy před dvěmi roky, kdy jsme čekala miminko, ale bohužel jsem o něj přišla 😔 Od té doby jsem brala prášky, až před měsícem jsem je vysadila. S tím, že menstruaci jsem dostala normálně, již před ní jsem měla pocity na zvracení a takovou tu typickou "menstruační" bolest v podbříšku. Dělala jsem si 2krát těhotenský test a byl negativní, no a když jsem dostala MS tak jsme těhotenství zavrhla.Ale je to již 10dní po a já mám stále každý den pocit na zvracení a bolest v podbříšku, sice o hodně slabší než před MS, jsem hodně unavená a taky mám dost nafouklé břicho. Ale vím, že to hned nemusí znamenat těhotenství. Při tom prvním to probíhalo jinak( vynechání menstruace, chození často na WC, prostě taková ta klasika)Měl jste někdo podobnou zkušenost?? Zkusím ještě test a pak se uvidí. 😉

kotatko.nejvetsi
4. říj 2007

ahoj, no ja mam na tehotenske testy asi smulu, pokazde mi ukazou ze je nagativni ikdyz jsem tehotna tak jako ted....co se tyka mensturace...ja jsem ted ve 14tt a je to par dni co my skoncila mentruace...tudiz jsem ji mela cele 3 mesice... nejlepsi je pokud to dojit si k doktorovi...pocity na zvraceni jsem mela taky prvni 2 mesice pak me to preslo

elfia
4. říj 2007

Ahoj kotatko.nejvetsi, tak koukám, že je to všechno hrozně nevyzpytatelné 😀 no já se nechci nějak vytěšovat, protože si myslím, že to ty příznaky nejsou, ale uvidí se...
negativní? to je zvláštní a jak dlouho po vynecháníMS jsi si ho dělala? jinak přeju vše nej a hl. zdravé mimčo!!

kotatko.nejvetsi
4. říj 2007

elfia: me nestruace vubec nevynechala...takze sem ho delala kdyz me napadlo ze to ze je mi zle by mohlo byt z tehotenstvi....uvidis treba to dobre dopadne....joj o negativni pokazde i u prvniho tehotenstvi, ja sem asi to procento zen na ktery to nefunguje 😀

elfia
4. říj 2007

kotatko: no asi se tomu tvé tělo bráilo 😀 to je zvláštní, přece v takovém pokročilém stavu, už by jsi měla mít toho hormonu požehnaně 🙂 a měla jsi ještě nějaké jiné příznaky krom pocitu na zvracení v těch měsících, co jsi měla normálně MS?

kotatko.nejvetsi
4. říj 2007

nevim proc...mimi se asi nerado testuje 😀 moc jich nebylo, pocit na zvraceni, bolel me po jidle zaludek,hlavne mastny veci, a byla jsem unavena... o obcas taky chute..to sem resila utopencema 😉

k...
8. říj 2007

ahoj..potřebovala bych radu, už nevim co mam dělat..je mi teprve 16 a pravidelně beru antikoncepci, i když se musím přiznat, že někdy si prášky vezmu trošku později...tuto neděli jsem si vzala poslední prášek a menstruace se zpozdila, sice jen o jeden den, ale přece..dva dny po skončení cyklu zas slabě krvácím. Je to normální..??mám se bát že jsem těhotná, nebo jen špiním a zybtečně se stesuju..?? prosím o odpověď..zatim díky

venuss
9. říj 2007

ahoj k..., já už tedy antikoncepci neberu,ale brala jsem ji 4 roky,takže nějaký zkušenosti mám. Mně se to taky dělo a úplně stejně.Tím,že si zpozdíš jeden prášek se nemusí hned něco dít.Já jsem i zapomínala brát a neotěhotněla jsem,ale pozor,každá jsme jiná.Pokud máš strach,tak si zajdi koupit těhu test a uvidíš,já to taky tak řešila.Je to lepší,než se stresovat.ale myslím si,že je to úplně normální a to ve tvém věku.Jak dlouho antikoncepci užíváš?

fefik0705
9. říj 2007

ahojky všichni chtela bych poradit-poslední MS mi začala 11.9. zhruba od 3.10.me zacali bolet prsa svěděli me bradavky a pocitovala jsem mírné pálení poté začaly jemné pocity na zvracení a časté močení-nevím jak na tom jsem ,musím upozornit že jsme se o mimi začali snažit až po mé poslední MS předevčírem se mi dokonce objevili hodně patrné ružové a fialové žilky na prsou.MS má přijít dnes a měla jsem na papíře trochu krve.poradte mi prosím co to muže být moc doufám že mimi

fefik0705
9. říj 2007

jo a těhu test byl negativní 😒 ,ale myslím si že je na něj ještě brzy

lil
10. říj 2007

Ahojky holky potřebovala bych radu... Byli jsme s přítelem na dovolené a já jsem si zapomněla vzít asi 3 prášky menstruaci jsem dostala o 2 dny později a travala jen 2 dny a byla taková slaboulinká spíš jen špinění což se mi vůbec nestává mám ji většinou tak 4-6 dní a trápí mě menstruační bolesti v podbřišku a ty se tentokrát vůbec neprojevily, je mi pořád špatně od žaludku hlavně teda ráno a bolí mě pořád záda minulý týden jsem si dělala těhu test a byl negativní..co si to tom myslíte??

jajicek
10. říj 2007

ahojky holky, ted jsem dostala menzes, ale mám ho hodně málo, test mám negativní, můžu i přesto být těhotná??

sarinka23
12. říj 2007

Ahojte baby. Mozem Vas poprosit o radu? Minuly mesiac sme sa s priatelom milovali bez ochrany ale aj thak sme davali pozor, no teraz mi menstruacia meska uz 5dni. Je moznost ze by som mohla byt tehotna?????Dakujem.

gulocka
12. říj 2007

Ahojte, poradte mi prosim, MZ mi prisla po 5-6 dnoch meskania na 31DC. s priatelom som bola od 20DC co znamena ze ak som tehu, ovulaciu mam posunutu. Povedzte mi kedy si mozem robit test? ja by som aj hned rano ale neviem, ci to moze nejak menstruacia ovplyvnit. Podla mna nie ale mate s tym niektora skusenosti? uz by som velmi chcela vediet co a ako. dakujem

jajajkaja
14. říj 2007

ahojky mohla byste mi některá z vás prosím poradit?nevim to sice na beton ale mám takové podezření že moje dobrá kámoška je těhotná(ona to sama neví jistě a chci jí nějak pomoct) dítě si nemůže dovolit a doma to říct také nemůže.nevim jak jí poradit:nevíte některá jak potratit(pokudmožno alespon trochu bezpečně)anižby šla na interupci?jestli to miminko čeká tak maximáolně týden takže tu možnost potratu je.prosím jestli můžete některá poradit,poradte!dík

elfia
14. říj 2007

A co si myslíš, že ti tady jako poradíme?? Aby jí někdo kopl do břicha? Dobře měla nechráněnej styk, je mladá a hloupá, ale ať se k tomu potom postaví trochu zodpovědněji..uvědom si, že jestli chceš aby potratila "tajně" tak to nebude tak jednoduché..plod z dělohy sám jen tak nezmizí a pokud žena potratí tak, že začne krvácet, tak ve většině případů jí gynekolog objedná do nemocnice na vyčištění dělohy, aby tam nic nezůstalo a nezpůsobilo případnou infekci. Pokud miminko nechce, ať jde na interupci, ale měla by to pořádně promyslet, může se stát, že toho bude po čase litovat , neznám její rodinu, ale snad to nebude tak horké ne?? Je to nefér, jak některým ženám tady, které se snaží o miminko X let pánbůh nepřeje a ti co o něj vůbec nestojí ho počnou ani neví jak..sice jsem ti asi nepomohla, ale děsí mě ta tvá věta: nevíte některá jak potratit??

gulocka
14. říj 2007

jajajkaja ja neviem ale suhlasim s elfiou. Evidente ked sa na fore, kde sa zeny radia a planuju babatka pytas, ako ma tvoja priatelka potratit, tak vidiet, ze je to este nezrele hlupe dievcatko. Pardon, ale naco liezla do postele nechranena? A ak bola ochrana je mala pravdepodobnost, ze by ostala tehotna. Podla mna ak si aspon trosku mudrejsia ako ona, kedze pises ze ma podozrenie, tak nou zatras, zober na gyndu a potvrdte to. Ak jej meska MZ. Ale ak sa vyspala len pred 3 dnami a ma "podozrenie", zatras nou aj tak pockajte ci pride, otestujte a posli ju predpisat si antikoncepciu. A ked uz sa chces postarat naozaj o jej zdravie, kup jej na narodky balik kondomov. Ver ze je to setrnejsie ako ist na potrat alebo skusat hluposti.
A ak nic nechce nech neleze do postele, kym nevyspeje a nie je schopna znasat dosledky svojho konania.
A hlavne nepanikarte.

renu
16. říj 2007

ahoj holky, chtela bych se vás zeptat jestli nemáte zkušenost s tím, že by vám nevyšel test, ale DR. nic nevyvrátil jen řekl je tam nějaká tečka. Tak nevím co si mám myslet. Mens nemám od srpna a vždy mi to test ukázal kolem 5 týd.Ale teď vůbec nic. Naposledy ale došlo k potratu.

sarinka23
17. říj 2007

renu....newiem to z vlastne skusenosti ale kamosky uz takto zazili ze test neukazal nic adoktor len povedal ze nieco tam vidi na newie to potvrdit na 100% ale vzdy to babo tam bolo thak ti drzim palceky

renu
17. říj 2007

sarinka, díky a doufám, že tam je, ale nejhorší na tom je to čekání. KO mám za týden a do té doby stejně pár testu ještě padne 🙂

molicova
18. říj 2007

ahoj holky,

prosim poradte mi, delala jsem si dnes test a vysly mi tam dve carky, jedna je uplne svetlounka ale je tam. Psaly jste tu, ze jste taky i pres to, ze se vam ukazaly dve carky dostaly MS. Ja jsem ji ted taky dostala. Ale asi o 5 dni drive nez mela normalne prijit. uz skoro rok mam MS přesně, tak nevim.

Díky Míša

sarinka23
18. říj 2007

Molicova.ked si mala aj svetlejsie tak mozes byt tehu, aj ked si dostala skus este test alebo doktora. Mne zas 11dni meskala stale mam na cas a dnes som ju dostala no inu ako kedysi a vcera som robila testy jeden bol pozit., druhy nie, thak ja tiez teraz newiem