Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

luciepu
21. črc 2008

Ahoj holky. potřebovala bych poradit. Teď bych měla dostat menstruaci, ale nedostala sem jí, vlastně je to už po druhé co sem ji nedostala. nevim co mám dělat. Všechny testy co sem si dělala vyšli, že bych v tom být neměla, ale přesto sem menstruaci nedostala. Antikoncepci beru jak bych měla tak nevim v čem je problém. Měli ste taky s tímhle někdy problémy???? děkuji za rady🙂

michalka1124
5. srp 2008

Ahojte,
jsem tu nová,ale snad mi poradíte...je mi 24 let,před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci.Tento měsíc se mi menstruace zpozdila o 4 dny.I minule trvala krátce a tentokrát 2-3 dny,u mě je normální tak 5-6 dní.Předtím jsem měla citlivé bradavky,což předtím nebylo.Co je asi tak nejvíc nepříjemné je nevonost,bylo mi špatně již před menstruací 2 dny-ne hned po sobě,ráno a včera večer a dneska ráno opět,ale nevím zda to připisovat těhotenství....Jsem unavená,ale test ještě v So byl negativní,nebylo to brzy?...vážně nevím
Děkuji předem za odpověď.

poletucha
5. srp 2008

michalka- nejspis si tvoje telo teprve zvyka fungovat bez hormonu, ja mam od vysazeni HA (14mesicu) taky menstruaci 2-3 dny a slabou, pritom pred branim HA jsem nestacila menit tampony 😉 a ty ostatni priznaky muzou byt vsugerovany nebo proste jenom PMS

janulle22
5. srp 2008

ahojky kaczka prave resim dost podoubnou vec akorad ze se mi nevyskytuji zadne zily ale za to menzes sem mela uplne jiny nez obvykle slaby bezbolestny kratky jindy ho mivam 8dni ted jen 4...tak si zkus udelat testika a uvidis..taky budu testovat...tak preji hodne stesticka aby si tam mela // a ja se budu modlit abych je tam nemela... 😝 😝

janulle22
6. srp 2008

holky pomoc...uz mam zalozenou diskuzi ale asi s tim nikdo nema zkusenost...dostala jsem sice ms ale salbou bezbolestnou a trvala jen 4 dny misto 8 dni.je velice neobvykla a ted sem si zkousela zmacknou bradavky a vyteklo ze me cosi bileho...jako kdyby mlezivo,uz mam sice jedno dite ale poradit potrebuju i tak...vim ze muze byt zena tehu i kdyz ma ms.porad sem si rikaal ze to neni mozny ale ted kdyz mi neco vytekalo z bradavek tak nevim...muzete mi prosim poradit co to je...nebo esi ma nekdo zkusenosti...?moooooc dekuji

svoma
6. srp 2008

Ahojky Janulle,udělej si těhu test,s tímhle ti těžko někdo poradí,jedině,že si zajdeš na gyndu. 🙂

janulle22
6. srp 2008

tak jsem si delala test a je negativni 😀 tak jsem klidna...juchuuuu

svoma
7. srp 2008

Ahojky Janulle gratuluju. 😉 Třeba už se ti ms upravila. 🙂

janulle22
7. srp 2008

ahoj svoma ja vim ze je to treba skarede ze sem rada ze nejsem tehu chtela by jsemurcite jeste jedno,ale ted na to neni vhodna doba...pristi rok mame svatbu tak po svatbe sebudem snazilkovat tak snad se nam to potom povede🙂vsem preji rychle otehotneni a bezproblemove tehu 🙂

jana.cz
16. srp 2008

ahoj chtela bych se zeptat jestli muze holka otehotnet kdyz pri pohlavnim styku ma kluk kondom a jestli to nejak souvisi s menstruaci???

svoma
16. srp 2008

Janulle chápu tě,taky bych teď nechtěla být těhu,už takhle toho mám moc.

svoma
16. srp 2008

Jana.cz,co má souviset s ms? Otěhotnět s kondomem samozřejmě můžeš,pokud se protrhne,jinak ne.

jana.cz
16. srp 2008

treba tak ze ma holka spozdeni 4dny

jana.cz
16. srp 2008

ahoj chcu se zepata kdyz holka ma pohl.styk s klukem ktery ma ochranu ktera se neprotrhla a holka ma v ms. zpozdeni co to znamena???

svoma
16. srp 2008

Jani,pokud máš zpoždění a normálně to dostáváš přesně,tak můžeš být těhotná.Udělej si test. 😉

embabuli
18. srp 2008

ak ste boli tehotne a mali ms, bola ciarka na teste hned zretelna?

moj pripad...6 az 9 DPO som mala ruzovy vytok a odvtedy sa mi zacali menit prsia, bolest hlavy male nevolnosti, dokonca aj take sklene oci..

v den ocakavanej ms som si urobila test a bola tam uuuplne slabucka druha ciarka, ale v noci som ms dostala, zacala som krvacat ale trvalo to len dva dni a potom uz len spinenie..takze ovela kratsie nez obvykle.

stale je mi zle na vracanie ale nevraciam, boli ma hrozne hlava, som unavena a nemozem jest lebo mam v puse tak hnusno,
skusila som dnes test (5ty den ms, stale trosicku spinim) a je tam druha ciarka, ale je stale velmi slabucka..

neporadi niekto?

svoma
18. srp 2008

Embabuli zajdi si radši k dr. 😉

embabuli
18. srp 2008

to sa prave bojim..
ked som minule sla v piatom tyzdni ze som zacala spinit, tak mi vynadali ze co im tam tak skoro lezem,
ked este nic nemozu vidiet, poslali ma domov a za dva dni som potratila ☹
a bol to snad este vacsi stres nez keby som nesla..ale pockam jeden dva dni a skusim, snad najdem lepsieho doktora,...

svoma
18. srp 2008

Tak si zatím aspoň udělej sem tam testík,jestli čárka sílí. 😉

aponchie
18. srp 2008

ahoj holky potrebuju poradit...rozhodla sem se brat antiko..mela sem napsane Jeanine na 3mesice..prvni tabletu jsem si vzala 18.5 brala ji 21dni potom 7dni pauza..behem ,ktere byla normalni menstruace..ale uz jsem se rozhodla dalsi plato proste nebrat pac chceme dalsi miminko takze po te pauze sem uz nic nejedla..dalsi menzes prisel 7.7-11.7 celkem normalni nic extra..pak hned 29.7-4.8 celkem silnej menzes a pak 11.8 pocit na menzes opet..boleni podbriska,ale prsa ne..pouze jeden den slabe spineni..delala sem test pred cca10dny a negat.vcera 17.8 sex s mirnym spinenim dnes 18.8 menzes !ale zadne drama proste spinave kalhotky bolest podbriska a menzes spise hnedy..tak ja to nechapu...volala sem me gynekolozce a nikdo to nebere.do nemocnice nepojedu at nejsu za hysterku..jak vam to prijde?jinak mezitim neustale sexujeme a snazime se o mimi..takze to nechapu..s prvnim ditetem sem byla oplodnena do dvou tydnu a nemela sem zadnej menzes ani nic jen bolesti briska ale i prsa!jinak se mi casto mota hlava a je mi na omdleni a spatne vidim ale jen obcas...dekuju za rady

aponchie
18. srp 2008

tak sem delala dnes test a nic..to uz nechapu teda vubec 😲

fenrirka
18. srp 2008

ahojte prosim vas neviete mi poradit mam 7mesacneho syna,menzes som zacala opat dostavat pravxdelne ale teraz mi meskal 2tyzdne robila som si aj testy a negat.potom som dostala a mala som normalne 7dni.ale aj tak sa mi nezda ze mam niake vecsie brusko,neviem cim to moze byt☹ ,som po cisarsko a moj doktor mi povedal ze by som aj tak babo nemohla najblxzsi rok mat koly rxziku ze sa mi rana otvori.viem ze je najlepsie ist k lekarovx no ten moj ma teraz dovolenku preto sa chcem opytat vas ci nemate podobnu skusenost dakujem,

fido
19. srp 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že vám takhle vpadám do zajeté diskuze, ale ráda bych znala váš názor. Už je to rok, co jsem vysadila antikoncepci a místo toho s manželem praktikujeme přerušovanou soulož. Víme, že to není zrovna spolehlivá metoda, ale chceme ještě jedno dítko, sice ne teď, ale kdyby přišlo, nic by se nedělo. Celou dobu od vysazení antik. mám dost krátkou MS, vždy tak 3 nebo 4 dny a délka cyklu je 26-28 dní. Minulý měsíc jsme měli 21DC pohl. styk se vším všudy, prostě jsme to riskli a taky proto, že to bylo mimo plodné dny. 25DC jsem začala špinit, pak jsem den a půl slabě menstruovala, včera a dnes ráno už zase jen špinila, ale podbřišek mě bolí jako před MS. Nezdá se mi, že by se něco mohlo stát ten 21.DC, ale spíš si říkám, jestli něco nemohly způsobit tzv. kapičky lásky. Při prvním těhotenství jsem taky 1. měsíc slabě menstruovala, proto mě teď ta možnost těhotenství taky napadla. Přiznám se, že bych i byla ráda, proto se mi nechce dělat test pro případné zklamání, takže čekám, jestli se nezačnou objevovat další příznaky jako třeba citlivá prsa, ale to jsem v prvním těhu měla až na konci 2. měsíce. Ještě mě napadlo změřit BT, ale vzhledem k tomu, že jsem si ji nikdy předtím neměřila, tak je to asi bezvýznamné. Co si o tom myslíte vy? Díky předem za odpovědi.

monamagnona
19. srp 2008

ahoj fido, ja myslim, ze klidne tehu byt muzes... Zkus tu BT a to hned po probuzeni jeste nez vztanes, pokud bude kolem 37°C tak je moznost ze jsi tehotna.. Ale nejlip ti napovi asi test (nelepsi zkusenosti jsou s mamatestem) nebo doktor.. Drzim palce!
ja zas premyslim jestli nejsem tehotna pres to ze mi ted konci ms, byla trochu jina, ale ne moc, ale hlavne mi je porad spatne a poboliva me podbrisek☹.. Ale zitra jdu k dr tak to spekulovani necham na ni a uvidim co mi povi..

fido
19. srp 2008

Tak jsem si volala k dr. a sestřička mě objednala až na 11 září, ptž mají plno. No nic, ono se to do té doby nějak vyvrbí. 🙂

monamagnona
20. srp 2008

Tak uvidis fido, drzim palce aby to bylo tehu 😉 ..

kukuca
20. srp 2008

Holky, myslíte že můžu být doopravdy těhotná když jsem si udělala 3 testy,všechny pozitivní(slabá 2.čárka ale pěkně viditelná a sílí) ale dneska jsem začala špinit.Mám strach že se to rozjede.JInak bych se radovala,ale tohle mě trápí ☹ Mám 4 dny po vynechání MS.

crazy
20. srp 2008

ahoj kukuca,
kľudne môžeš a asi aj si tehotná. Špinenie je na začiatku celkom bežná vec, vtedy sa vajíčko uhniezďuje v maternici a nahlodáva tam cievy, čo je dosť agresívny proces a môže prísť k slabému krvácaniu. Vyzerá to ako slabá menštruácia, ale taká netypická, len to špinenie. Ja som tiež na začiatku tehu špinila a myslela som, že mi tak mešká menzes a spravila som si dva testy, len tak pre istotu a boli pozit. Potom to už bolo v pohode. Tak sa netráp a choď na gyndu, určite ťa čaká dobrá správa.

kukuca
20. srp 2008

Crazy, děkujuuuuu!To by byla paráda 🙂 Povzbudila jsi mě 🙂
U toho mě teda píchá v břichu,ale to by mohlo být to roztahování dělohy že?

crazy
20. srp 2008

kukuca, to môže mať veľa príčin, v tehotenstve sa toho kopec deje s telom. Pokiaľ nemáš silné bolesti a máš len to špinenie, tak je to normálne. Ale keby sa ti dačo veľmi nepozdávalo, tak to oznám lekárovi, pre istotu.Tak držím palce, nech ti to vyjde.