Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

misana
4. kvě 2009

A já to raději ani nikomu ještě neříkám.Minule jsem to řekla každému koho jsem potkala a pak to bylo 😢 😢 😢

rintintyna
4. kvě 2009

jj já jsem to taky tentokrát chtěla říct až v 8tt tady na koníkovi, holkám, které celou věčnost drží palce a samo nejbližším příbuzným 😉

perla200
4. kvě 2009

gratulujem misana...vidíš aké nevyspytatelné je ludské telo....super!!!!

h.a.i.n.y
5. kvě 2009

misana
Gratulujem k mimi 🙂 Musis byt velmi stastna dufam ze tentokrat sa to podari! Citala som tvoje prispevky co si pisala. Ja som tiez mala slabu MS min. mesiac. Tiez to nebolo spinenie ale normalna MS ibaze slabsia ako obycajne. Teraz mam dostat na buducu nedelu dalsiu MS. Tebe prisla dalsia ms? Alebo este by len mala prist? Mala si nejake priznaky? Preco si sla ku doktorovi?

misana
5. kvě 2009

Hainyn děkuju,snad bude vše ok.
Jinak čekám jestli bude další MS nebo už ne. Byla jsem pořád strašně unavena MS byla jiná-slabší než jindy,ale MS to byla. Raději jsem si udělala test a druhá čárka byla strašně slabá.Ale za dva dny už pěkné //. Tak proto u doktora.

h.a.i.n.y
6. kvě 2009

Ahojte baby. Tie ktore ste dostali slaby menzes a boli ste uz tehotne isla vam von aj vystelka maternice ako pri normalnom menzese??? Prosim dajte vediet.

jandule6687
6. kvě 2009

Ahojky všichni🙂
jsem tady poprvé a četla jsem si o čem se tu diskutuje 🙂 a tak jsem si řekla, že se také zeptám, co si o tom myslíte..já myslím si, že jsem těhotná..ale testy mi vycházejí negativně..v prosinci jsem vysadila antikoncepci a s přítelem jsme se milovali když jsem měla ty správné dny(je to 3 týdny ) , po týdnu jsem začala lehce 3 dny špinit ( to se mi nikdy před tím nastalo), a měla jsem to dostat 28.4. - dostala jsem to 27.4 ale asi se tomu nedá říkat ani menstruace - jen jsem to ráno měla trochu silnější, ale asi tak hodinku a přes den jen lehké špinění a to trvalo 3 dny..jinak mám menstruaci pravidelnou i po vysazení antikoncepce a dost bolestivou, trvá tak 5 dní a teď mě ani nic nebolelo..od té doby chodím snad každou půlhodinu čůrat, cítím se unavená a bolí mě hlava..ale to asi nic neznamená..nevím..a asi před 5 dny mě bolelo v podbříšku, jako když to mám dostat, ale nic..a cítila jsem i píchání v pupíku, ale to už také přestalo..zatím nechci chodit k doktorovi a plašit, ale mám takové zvláštní tušení 🙂 byli bychom s přítelem rádi 🙂 myslím si, že je to asi i brzo aby mi to test ukázal, protože teď to vychází (kdybych v tom byla) tak 3 týdny a něco..co myslíte? Děkuji Janča
Jinak všem , co se snažíte o mimi ,držím palečky 🙂 a hlavně žádný stres..

marcela20
6. kvě 2009

ahojky holky muze mi nekdo poradit prosim ja beru antikoncepci a bojim se ze budu tehotna muzu otehotnet pri antikoncepci 😢 😢

vatava
7. kvě 2009

Jandule 6687, ahoj ja som si robila test asi 4 dni po vynechani menstruacie a tiez bol negativny potom som ho robila o par dni znova a uz bol pozitivny. . . tak drzim palec..

salikova
7. kvě 2009

marcela:Ahoj!Myslim,ze je to malo pravdepodobne.Pokud nevynechalas,tak to neni mozny.Jinak i pri jednom vynechanem prasku je riziko minimalni.Ja v tomhle byla flegma a kolikrat sem zapomnela-to se MS pak dostavi pozdejs anebo driv.Ale radej zajdi k doktorovi na krev nebo si udelej test,at je jistota..

jandule6687
7. kvě 2009

vatava:ahojky..moc děkuju..zkusím ho příští týden..a uvidím 🙂

marcela20
8. kvě 2009

ahoj muze mi nekdo poradit beru antikoncepci a bojim se ze muzu byt teho.. muzu otehotnet pri antikoncepci?

lenka1108
8. kvě 2009

marcela 20 ja som otehotnela pocas antikoncepcie.zabudla som uzit tabletku.no ale vtedy to dobre nedopadlo.
moja sestra tiez otehotnela pri antike a ma krasneho zdraveho chlapca.
ona ale brala podstivo.a mrchu mala aj v 1 mesiaci.vlastne zistila ze je tuhu az v 10tt.

aj keby si si urobila test tak moze byt ovplivneny homonmi takze ti nemusi ukazat pravdu.

majdalena
21. kvě 2009

ahoj, moc rada bych se zeptala, jestli se vam nektere stalo, ze jste asi 5dni po ovulaci mely hodne citliva prsa (az tak moc, ze jsem se v noci vzbudila bolesti), ale testy porad negativni(?) Z niceho nic jsem zacala 5dni pred terminem MS hnede spinit, ale bricho me poboliva jen trochu, na normalni MS to zatim nevypada. Porad velmi slaboulince spinim, ale je to spis jako by mi MS koncila. Prsa me takhle nikdy nebolely (ale cetla jsem, ze se to proste obcas stava, ze z niceho nic bolet zacnou a ze to muze znamenat nejakou hormonalni nerovnovahu). Kolem ovu jsme se s pritelem milovali celkem dost, ale jednou jsme pouzili spermicidni gel a jednou zase ne. Tak nevim, jsem z toho docela zmatena. Se snazenim jsme planovali zacit az v sprnu, ale me by to moc potesilo, kdyby to vyslo uz ted. Myslite, ze i kdyz jsou testy negativni, ze bych mohla byt tehotna?

megy0908
21. kvě 2009

ahojte kočky všimla som si že hlavnou témou je menštruácia, mala by som otázku. Menštruáciu som nedostala presne, meškala a špiním. po akom čase si môžem spraviť test?

zipous
24. kvě 2009

ahojte holky, jsem tu poprvé a asi by mě nenapadlo se přihlásit, kdyby mi něco nevrtalo hlavou, ne že bych přímo usilovala o mimi. zkusili jsme to teď poprvé, nedělám si hned naděje, ale vnitřně jsem si to přála, zkusili jsme to v plodných dnech a teď jsem předčasně začala krvácet. Měla byc to dostat asi za týden. Zkrátka je jisté, že nejsem těhotná?Máte někdo takovou zkušenost?

hathor86
29. kvě 2009

Bobicek: na tohle velky pozor!!!!!! presne takhle mi totiz zacal potrat!!!!

vladika
4. čer 2009

ahojte dievcata... podla toho co tu pisete som dostala strach ci nahodou nie som aj ja tehu... cca 1mesiac.. prsia mam citlivejsie a bolievaju ma co je neobvykle.. je mi stale na vracanie ako keby som mala zaludocnu nervozu...menstruaciu som sice dostala neskor ale u mna to nie je neobvykle.. no je divna a slabsia... poradte mi pls .. posledny test co som si robila /donutil ma priatel lebo sa mu nezdalo meskanie 3 dni / tak bol s jednou ciarkou... preto vas prosim o radu... nejak sa mi totiz nepozdava to ze som v poslednej dobe dost precitlivela, zvraciam a bolia ma prsia... tak poradte stretla ste sa s takymto niecim niektora?

hribek
7. čer 2009

Ahojky, pred 10 dny mi nebylo dobre a mela sem citliva prsa, bolelo me bricho. Udelala jsem si test a byly tam slabe dve carky i presto ze beru HA, je pavda ze posledni platicko jsem brala obcas se zpozdenim. MS jsem měla mit od testu az za tyden. MS prisla vcas carky zustaly stale stejne, 2.carka jen lehce viditelna. Mam 2 dny po MS a bricho stale boli - krece a je tvrdsi. Prsa jsou citlivejsi ale neboli, je mi stale teplo a boli hlava. Nevim jestli udelat dalsi test. Co myslite?

marinka
7. čer 2009

hříbku, nemáš foto testíků? Spíš si myslí, že to těhu nebude vzhledem k tomu, že ti slabá čárka vyšla už týden před MS a čárka byla stále stejná i po týdnů, kdyby jsi byla těhu, určitě by už byla výraznější. Slabé čárky na testu může způsobovat např. cysta, já jsem to tak několikrát měla. Zkus udělat ještě jeden test, pokud čárka nezesílí, je to jasné, že těhu nejsi a radši bych se objednala k dr..

hribek
7. čer 2009

Ahoj Marinka, ja si je nefotila, nechtela sem si delat plany nadeje, sice mimi zatim neplanujem, az tak za rok za dva, ale me by to nevadilo🙂 Asi si zkusim udelat test a uvidim. Diky za adu ohledne cyst, uz jsem to takhle s testama mela loni pred vanocema taky jen slaby carecky a mrcha dosla, doktorka udelala UTZ ale nic tam nebylo.

marinka
7. čer 2009

hříbečku, já ti řeknu, že já jsem měla skoro na každém testu, co jsem si kdy dělala, slabou druhou čárku a to jsem zkusila všechny možné testy. Prý se může stát, že má někdo trvale zvýšenou hladinu hcg, takže se mu slabé čárky ukazují, i když není těhu 😅 Určitě udělej ten testík a bude jasno. Držím palce a když to nevyjde teď, tak určitě brzo 😉

hribek
7. čer 2009

Diky moc, urcite si ho zitra koupim. Snad tam budou //.

lulu19
8. čer 2009

ahojte baby prepacte ze vam sem leziem ale mozete mi poradit ?
dostala som mrchu teraz v sobotu tj6.6 09 ale uz dnes som len spinila take hnede ale sobotu a nedelu som krvacala ale nejak sa necitim dobre boli ma hlava stale som unavena a dnes rano mi bolo zle neviem ale bojim sa lebo ak somtehu taak ja som si dala v sobotu a v nedelu ibalgin tak sa bojim ci by to neublizilo babu baby poradte dakujem

hribek
8. čer 2009

Tak carky se nekonaly, takze asi budu muset za tou doktorkou pro jistotu jestli neni neco semnou.

marinka
9. čer 2009

hříbku, tak to mě mrzí, myslela jsem na tebe, jak to dopadlo. Tak snad dr. nic nenajde a brzo se mimi podaří 😉

lulu, dva ibalginy mimču když tak neublížily, to se neboj. Ale radši testni, ať se příště nemusíš bát 😉

narinka
25. čer 2009

Ahojky, jsem tu nová a mám asi velký problém...Dneska jsem špinila, přitom jsem ve 20.dni cyklu, tudíž menstruaci ještě nečekám (až tak 28.den) a mám divný tlak v břiše jakoby od žaludku k podbřišku, pořád si musím poposedávat...Myslíte, že bych mohla být těhotná? S přítelem jsme spolu spali - bude to asi měsíc - a pak jsme se rozešli. Při styku jsme ale používali kondom a měla jsem cca 6 dní po skončení menstruace...

flyangel
25. čer 2009

cauko kočky...ja som si pred ms urobila testik...a bol tam slaby tienik...viditelny len ak som si ho otacala...potom na 29dc prisla mrcha...slabšia ako inokedy a kratsia, dnes uz len slabe spinenie a pichanie v podbrušku 😕 testik nadalej s tienikom slabo viditelnym...co vy nato?

janiry
20. črc 2009

holky chci se zeptat je mi 9 let a mela jsem asi vytok v devíti letech a bude mi deset a moje kamošky meli menstruaci v deseti a v podbříšku mě to bolelo a kamošku v krámě taky a říkala že je to příznak menstruace a rostou nám oboum prsa kdyby jste o tomhle něco zjistili napište na číslo 773258577 😎

janiry
20. črc 2009