Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

eloana
4. kvě 2008

jansinka- tak držím pěsti a určitě dej vědět jak to dopadlo.Ja jsem si teď pořídila psí mimino🙂 celkem to vydá za lidské🙂 ale určitě začneme pracovat pomalu ,ale jistě na druhém. Měj se paaa

jansinka
6. kvě 2008

Ahoj Eloana.Taxe ozývám.Vrátila jsem se od doktora se stejnými pocity jako ty.....
Jo,řekl mi, že sice nejsem blázen, ty příznaky opravdu jsou zřetelné, ale v děloze je zase zřetelné to, že těhu nejsem. Každopádně vyšetřil i prsa, z kterých vytéká kolostrum a poslal mě na krev....páč mluvil o hypotalamu a jakési poruše produkce prokaltinu (což je častá příčina neplodnosti)....no prostě samé dobré zprávy.Věděla jsem to, čekala jsem to a přesto to tak bolí.
Těžko říct, jak to bude dál, vůbec nevím.
Díky ti za podporu. Maj sa a at vám časem vyjde i to druhé mimi.A propó-copa je to za psíka???

eloana
6. kvě 2008

jansinka- to je pak jasne, že to nejde- hormony se vzajemě ovlivnují (jsem trošku z oboru). Pořídili jsme si kokříka.Já sice ráda větší plemena, ale v rámci možností jsme zvolila zlatou střední cestu🙂 Já si taky myslím,že mám hormonální nerovnováhu -to bude asi základní problém.Ještě počkám do léta a taky ho zkusím přemluvit , ať mi veme krev a uvidíme. Měj se a dej vědět jak si dopala🙂 Začít to řešit je první krok k úspěchu🙂 tak hodně štěstí.

vlkova
14. kvě 2008

Ahojky,náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a chtěla bych se na něco zeptat. S manželem se snažíme dva roky o mimi,ms mám nepravidelnou,někdy trvá 33 ,pak 35,a někdy i 44 dní a tento měsíc jsem to dostala už 23 dc. Ale nemám klasické příznaky ms jako obvykle. Jen bolest v podbřišku a malinko zvětšená,ale nebolavá prsa.Jsem z toho zmatená. Děkuji za jakoukoliv odpoved.V

eloana
14. kvě 2008

Ahoj vlkova- no určite bych si udělala těhot.test -mě těhu test vyšel 15 den po oplodnění. Pokud jsi 28 dne cyklu měl by většinou vyjít. Ještě je možnost to zjistit dle krve nebo vyčkat další cyklus,jestli se MS dostaví - což chápu , že je asi zldouhavé.
Ale určitě ten test. Měj se a drží pěsti🙂

jahodka11
14. kvě 2008

ahoj vlkova - ja som to mala tak isto ako ty, bolelo ma brucho, mala som migrenu, strasne vela roboty v praci a brala som panadol, ze proti bolesti a cakala kramy, ze ved tehotenstvo sa nekona a ono sa konalo 🙂)) urob si test 🙂 a drzim palce, aby tam boli ciarky 🙂

vlkova
14. kvě 2008

Děkuji moc za odpovedi. Určitě testnu,až mě ms skončí. Díky za podporu.

bublicek
27. kvě 2008

ahoj holky.potřebovala bych radu.Beru Ha a asi tak po 7 dnech nového balení jsem začala mít hnědý výtok,měla jsem ho až do vybrání celého platíčka,doprovázela mě celou dobu bolest v podbříšku jako když se má dostavit menstruace.Sice jsem hned druhý den po vybrání prášků menstruaci dostala,což bylo včera,jenže je mi už druhý den na zvracení,cítím se strašně unaveně,nemůžu ani jíst.Mohlo by se jednat o těhotenství?pokud ne tak co by to mohlo být?Prosím poradte.

broucinek27
30. kvě 2008

ahoj holky. jsem po HA kterou jsem brala 11let.....ted se snazime o miminko uz skoro třičtvrtě roku.....posledni menstruace probehla tak ze skoro neprobehla....trvala snad jen necele dva dny a potom pokracovala jen takovym vytokem....nemate s tim nektera zkusenost....mohlo by jit i o tehotenstvi?????

lilu51
30. kvě 2008

Ahojte babenky, prosim o radu.MS som mala naposledz 9,4 potom som si robila testz a vsetky tri pozit.potom som sla k doktorke ako na hotovu vec ze som tehu.Urobila mi sono a objednala ma az o tyzden ze este nieje vidiet ci som alebo nie tehu.O 2 dni nato som zacala spinit, tak som hned sla k lekarke. No ta ma vysetrila a povedala mi ze to vypada na normalnu MS.A ze ak tam aj nieco bolo tak uz nieje.Ale ja nemam normalnz menzes iba take spinenie.Este nikdy som takuto MS nemala.Co mam urobit.

eloana
3. čer 2008

Zdravim🙂 Asi urcite bych zkusila jeste tehu test nebo zasla na krev (to je nejpravdepodobnejsi) . Ono k doktorovi drive jak v 5 tydnu nema cenu chodit -jeste to na sonu nepozna.Ale pak uz by to mel poznat🙂 Drzim pesti at to vyjde🙂

bobinka22
3. čer 2008

Ahoj Holky,

Už 4 měsíce se snažíme s partnerem o miminko.
26.5.2008 jsem byla u doktora,měla jsem zpožděnou menstruaci o týden,což u mě není normálni.Mám jí pravidelnou.Vyšetřil mě ručně,a pak si mě vzal na ultrazvuk.Řekl mi že jsem asi těhotná.Jenže do toho mám kašel který je krutý a trvá už 14 dnů.No v neděli jsem dostala menstruaci.Nevím jestli jsem to vykašlala nebo co.Ale doktor řekl že jsem asi těhotna a že mám přijit za 3 týdny na kontrolu.Co si mám o tom myslet.Měsíčky mám jiné než obvykle nejsou moc silne.A před 14 dny jsem pořád spala,neustále jsem byla unavená a pořád měla hlad.Prsa se mi zvětšila o číslo a mám pravou bradavku tmavší a na ní modré žilky.a na levé už mám to same a dokonce jsem si začala mačkat to levé prso,a znej mi teče trošičku vodilčky která je kalná.
Měsíčky mám už třetí den..Můžete mi poradit,jestli mohu být těhotná,??
Je mi sem tak od žaludku špatně,Ale pořád nevim co můžu očekávat.Děkuji vám za každou radu.JAna

eloana
3. čer 2008

Ahoj bobinka22- no mohla bys mit spineni, ale nemela by z tebe jit krev, to by se asi jednalo o potrat nebo se doktor spletl a tehotna jsi nebyla. Urcite bych si udelala test, pokud by vysek pozitivne mazala bych urychlene k dokorovi nebo na pohotovost. Kdyby ne, stejen bych tam radeji zasla🙂 Drzim pesti

ilijanka
3. čer 2008

aj ja by som išla na Tvojom mieste k lekárovi alebo do nemocnice, nie je na čo čakať

bobinka22
3. čer 2008

No, ale já běžně menstruuji 6-7 dni,A mám to silné.A teď to mám 3 den a už moc nekrvácim.Je to čistá ktrev.A je jí málo.Tak mi to připadá že mi to končí. 😢

bobinka22
3. čer 2008

Nemůže mít na to vliv stěr děložního čípku?
Jak jsem byla u doktora tak mi ho dělal,ale to jsem špínila ale v ten den asi hodinku a pak klid a po týdnu v neděli jsem to jako dostala.Já už nevím co mám proto ,abych měla miminko dělat.Nemyslím na to jsem v pohodě.Jsem zdravá aspoň co řekl doktor,a když řekl že jsem asi těhotná,měla jsem takovou radost.Teď se mi lijou v očích jenom slzy a s partnerem moc nemluvím,Protože když promluvím ,chce se mi brečet.Asi jsem neschopná,Segry už mají děti a už se čeká jen na mě.A partner má 28 a taky se těší.Sebralo ho taky že jsem začala krvácet.Nemáte aspoň radu s nějakou polohou,nejake vitaminy?Vse mi pomůže ,každa rada pro mě vzácná.Moc všem děkuji.

eloana
3. čer 2008

Mazej na pohotovost.Opravdu- rekni, ze ti doktor rekl, ze jsi tehotna a krvacis. Uvidis, doma nic nevymyslis, akorat se budes trapit. Jsou zeny co maji neco jako ms v tehotenstvi ,ale normalni to neni, byt tebou okamzite jdu k doktorovi -ted asi na pojhotovost.Ja spinila kolem 7 tydne. to pry muze byt ,ale krvacet nesmis.

mabe
3. čer 2008

Bobinko, ja jsem tehotna a 3 dny jsem na zacatku krvacela. Ne moc, ale krvacela. Pak jsem byla na 3 vysetreni behem 10 dnu a porad jsem byla tehotna a dokonce se tehu vyvijelo. Ted teda porad spinim (sem tam krev) a snad porad jsem. Ve ctvrtek se to rozhodne. Takze podle me neni vsem dnum konec. Uvidis, co ti rekne na pristi kontrole. 😒 Ja si taky myslela po tech 3 dnech krvaceni, ze je konec. Byla jsem si na 100% jista. A ono ne. 😕

eloana
3. čer 2008

JA bych do dalsi kontroly nevydrzela🙂 ALespon ti udelaji ultrazvuk a budes vedet, jestli se to udrzelo nebo ne. MYslim , ze za to nic nedas ,tedy az na 90 kc

bobinka22
3. čer 2008

Jenže on mi to neřekl na 100% že jsem těhotna,řekl,že jsem ASI těhotná..
že za 3 týdny mám přijít na kontrolu,že budem chytřejší.A že by to mělo jít vidět.
Počkám až mi to skončí úplně,bolí mě záda jak bych měla před menstruaci.Nemůžu sedět ani ležet,.Je to fakt hnusné.A pak udělám test nebo půjdu k doktorovi. 😢
A o peníze mi nejde ,nechalal bych u něj všechno jen abych v tom byla.

bobinka22
3. čer 2008

Aloane:
Chci se zeptat,můžu jít na pohotovost i když ještě nemám průkaz že jsem těhotná?Jak mám vysvětlit proč tam jdu ,Zě mi doktor řekl že jsem asi těhotná a že mám strach ,že krvácím,Jestli náhodou není něco v nepořádku?
Jen se ptám,Možná bych si tam i zašla.

mabe
3. čer 2008

Bobi, na pohotovost muzes aji bez prukazu.

bobinka22
3. čer 2008

Jinak se chci zeptat Mabe,tobe doktor rekl ze jsi na 100% tehotna,A ve kterem jsi tydnu ,A nemuze to krvaceni ohrozit to miminko?

eloana
3. čer 2008

Urcite. stejne se tedy u nas prukazka vystavuje az ve 12 tydnu do te doby jsem nemela nic.Krvaceni muze mit ruzne priciny. Muze se jednat o samovolny potrat ,zrovna ve snazilkach si pisu s holcinou ta potratila ve 4 tydnu a mela to jako klasickou menstruaci. Nechci te strasit to ne ,ale urcite si tam dojdi 3 dny je celekm dlouha doba

vyvolena1986
9. čer 2008

ahojte chcem sa opytat vysse tyzdna mi meskal ms a teraz som ho dostala ale brucho mam velke a bohuzial musim povedat ze vonavky co mi pred tym vonali mi neskutocne smrdia. je pravda ze som dost sklamana ☹

eloana
9. čer 2008

Ahoj no mohlo se jednat take o potrat.Pisu si s holkama co se snazi otehotnet a presne toto mely. Tehotensky test jim vysel pozitivne,ale ms dostaly ,tak v podstate ranne potratily. Nebo si zkus udealt tehu test -je take mozne byt tehotna a mit jakoby ms.

certi7
30. čer 2008

tej ms naozaj šibe... raz že nie je a potom je.. a to takto druhý den.. 😠 😠

katka82
30. čer 2008

Ahojte holciny muzete mi nekdo poradit?snazime se ted o mimi HA jsem vysadila na konci kvetna a minuli tyden jsem mela nejakou divnou ms.Nnejdriv jsem 3 dny spinila a pak 4 dni krvacela.Uz tyden je mi porad spatne na zvraceni a jsem takova nafoukla a unavena.V praci mam ted nejake potize tak je to mozna i z nervu,ale radeji bych aby to bylo tehu.test je negat.Diky

elana
30. čer 2008

Katko, spíš to vypadá na rozhozené hormony, když je test týden po MS (byť "divné") negativní. Dej tomu tak dva, tři měsíce a pak zajdi k doktoru, udělá horm. profil a pomocí léků adekvátně nastimuluje cyklus.

katka82
30. čer 2008

Ahoj elano,asi to tak bude 😖.je to prvni ms po HA tak nemuze byt ukazkova,ze?koukam,ze neponocuju jako jedina 😝.