Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

effi
29. led 2008

khar - tak na valentyna 😉 tak to di drzim pesticky at to vydrzis, ten snimek z utz by byl super, ale myslim ze urco se stejnym efektem poslouzi cokoliv jineho, u nekterych holek jsem v albech videla fakt hezke a originalni pranicka pro tatinky 😉
teda zjova - mas prijemne starosti 😀 snad se k tobe brzo pripojim, od rano spineni ustava a uz skoro neni.. test jsem nakonec dneska koupila, zitra to bude 29DC tak uvidíme..
rozhodopadne ty si to uzivej a preji ti stesti a pohodu do prvnich dnu tehulko 😎

mabe
29. led 2008

Ahoj holky, gratuluju novym tehulkam 😉 . Ja jsem dneska 27DC. od 22DC spinim. Uvidime, jestli MS prijde nebo ne.

effi
30. led 2008

ahojky mabe, jsem na tom dost podobne, dneska jsem 29DC a od 24DC spinim...taky jsem zvedava jak to dopadne 😉 az budes neco vedet pisni 😉

effi
30. led 2008

mabe a jak dlouhy mas cyklus?? ja 30-31 tak me ted docela prekvapilo to spineni o tyden driv..
ale nevim jestli MS pocitam dobre, protoze mam pred MS 2-4dny spineni a nevim jestli to uz mam pocitak za zacatek MS nebo to mam pocitat az od data, kdy zacnu silneji krvacet..

kharratka
30. led 2008

effi, len neviem, ci to dovtedy vydrzim tajit 😀 asi mu to poviem po navsteve lekara aj ked ten Valentin by bol super...skoda, ze je tak daleko 😀

effi
30. led 2008

khar 😀
ms dorazila, takze zaciname dalsi snazilkovani 😎
at se dari!

kharratka
31. led 2008

effi, drzim palce 😉 ...ja som uz dnes rano bola u lekarky, tak mi hned aj zobrala krv a zajtra by som to mala mat uz aj potvrdene 😉

kharratka
3. únor 2008

ahojte...v piatok mi lekarka potrvdila, ze som tehu, ale vcera som sa velmi zlakla, ked som zacala znova spinit...stalo sa vam to tiez? je to na zaciatku normalne? ☹

jarusska
3. únor 2008

Ahojte. Len pred chvíľkou som našla túto úžasnú stránku a rada by som sem aj ja prispievala. Kharratka, píšeš, že si začala špiniť. Je Ti aj zle, bolí Ťa niečo, alebo chce sa Ti zvracať? Ak sa cítiš dobre a "len" špiníš, tak by to nemuselo znamenať nič zlého. Ale aj tak sa sleduj. Možno sem pošlú príspevok ešte skúsenejšie ženušky, ktoré Ti lepšie budú vedieť poradiť. 🙂

effi
3. únor 2008

khar-od nekolika holcin jsem tady cetla, ze spinily v tehu, zalezi asi jak moc a jake je to spineni, casto tady zaznel nazor, ze hnede spineni nevadi, vadi spise jasne cervena krev...ale vlastni zkusenost nemam 🤐 byt tebou supala bych za doktorem, ten to posoudi nejlepe a pripadne muze hned nasadit leky na udrzeni, takze shrnuto, prestoze to tady pise hodne holek, ze se to stava, asi bych to nepodcenovala 😵
doufam, ze to bude ok 😉

luciakubista
3. únor 2008

kharratka,
radsej by som sla k dr. Ja som prve tehu spinila, potom krvacala a potom potratila ☹ ,ale teraz som tiez spinila,ale mala som hematom,ktory sa odplavoval.Brala som Pambu a utrogestan a uz nespinim.Trvalo to skoro 2 tyzdne.Pokial to nie je cerstva krv,jasna cervena tak je to v pohode,ale urcite by som sla na pohotovost. Vela stastia

kharratka
4. únor 2008

Ahojte dievcata, dakujem za radu...asi naozaj k tej lekarke pojdem...jarusska, nastastie mi zle vobec nie je, ani sa mi nechce zvracat, len sem-tam spinim...

katka73
4. únor 2008

holky netrapte se ja měla ms až do 4měsíce těhotenství a bylo vše v pořadku.teďkom mam kamaradku a ta je v 8měsíci a ms ma normalně sice ne silné ale ma.ale kontrola u lekaře je jistější mějte se 😉

kharratka
4. únor 2008

katka73 dakujem za info...sestricka ma objednala uz na stredu, len pre istotu, keby nahodou....

myounghee
4. únor 2008

Ahojte babenky,
tak tu citam, ze niektora zvas mala ms az do 4mesiaca tehotenstva.
Chcem sa spytat ci ste nemali vobec ziadne priznaky, zebyste mohli byt tehu??? 😲

katka73
4. únor 2008

myoungheee ja jsem měla ms do 4měsíce aneměla jsem žadne příznaky tak jsem hleděla když jsem došla na preventivku a doktorka mi to zdělila že jsem ve 4měsíci no je to zajimavé každé tělo je jiné.

alionuska
7. únor 2008

Ahojte,mne minuly piatok z krvy potvrdili tehotenstvo a uz asi tri dni som mala taky ruzovkasty vytok a dnes som zacala krvacat.Strasne sa bojim,pretoze som sa s niecim takym ako je krvacanie v tehotenstve nikdy nestretla.Neviem,ci to nie je kvoli tomu,ze som osem mesiacov dozadu rodila cisarskym rezom a neviem,ci som nieco neuponahlala.Strasne si zelam babatko,lebo druha dcerka mi po porode zomrela.Zajtra pojdem k lekarovi.Bojim sa,ako to dopadne.Asi dnes kvoli tomu nebudem ani spat. ☹ Myslite si,ze krvacanie na zaciatku tehotenstva vzdy predpoveda potrat?Ak mi niekto vie odpovedat budem rada.Drzte nam palce,aby to bolo dobre...

luciakubista
7. únor 2008

ahoj alionuska,
ja s tym skusenost mam. Ale potratila som.Zalezi na to jaka farba to je a jak je to intenzivne.Samozrejme to nemusi hned znamenat potrat.Ale urcite by si mala byt v klude a dostat nejake prasky na udrzanie a proti krvacaniu.
Ja som minuly rok spinila a stale to bolo intenzivnejsie,potom krv,silna krv a koniec.Ale teraz som tiez spinila a kedze sme to zachytili na zaciatku,tak uz som aj prestala a zatial je to v poriadku.Srdiecko bije,hematom sa vstrebal.Drzim palce.Ten osud sa s nami zahrava a ine zeny su schopne vyhodit svoje dieta do popelnice,nie je to fer.Ja by som urcite k dr sla okamzite,zajtra moze byt neskoro.

silwietta
7. únor 2008

alionuska, ak je to krvacanie intenzivne, tak utekaj k lekarovi... necakaj do zajtra...

trpezliva
7. únor 2008

ahoj Aliounuska..utekaj na pohotovost! Nech ti daju lieky a infuzky..nieco co ti pomoze.
Drzim vam velmi palce, aby to dobre dopadlo.

alionuska
7. únor 2008

Vo stvrtok mi doktor predpisal taky krem do posvy,lebo som mala problem s vytokom a mozno to je reakcia na to.Bola to taka jednorazova tuba a hned mi to zabralo...a potom ten dva dni pokoj a potom ten ruzovy a dnes ta krv.Nekrvacam moc,ale asi idem hned.Mam strach,ale nejako ho prekonam a uvidim co mi povedia.Dakujem vam.. ☹

luciakubista
7. únor 2008

ali, drzim palce

silwietta
7. únor 2008

ali drz sa

alionuska
7. únor 2008

Dievcence,prave som prisla od lekara.Zajtra rano idem na krv a uvidi sa.Podla neho prave potracam.. 😢 😢 Dala som si 4 tabletky duphaston a ak budu zajtra vysledky dobre,tak vraj mozno to tehotenstvo zachranime.Som smutna... ☹

elenita
7. únor 2008

alinouska, drzime Ti palceky.....robili Ti teraz aj sono?

alionuska
7. únor 2008

Ano robili.

tajomno22
7. únor 2008

alionuska - drž sa.......... všetko dobre dopadne, len tomu veriť

alionuska
7. únor 2008

Viera,to je to posledne co mi zostava.Verim,placem a modlim sa za ten maly zivotik,aby tam zostal.

elenita
7. únor 2008

alinouska, a ako vyzeralo sono? Bolo tam este babo? V ktorom tt si vlastne teraz?

alionuska
7. únor 2008

Ja neviem.Bola som tam na sono prvy krat minuly tyzden vo stvrtok a este nic nebolo vidiet.Na druhy den mi zobrali krv a vysledky HCG potvrdili tehotenstvo,zevraj taky druhy treti tyzden.Teraz mi robil sono zas a zas tam nic nevidel.Tak neviem... ☹