Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

effi
2. led 2008

ahojte,vcera a dnes se mi na testu objevila slabounka druha /. vcera byl den, kdy jsem mela dostat MS - dnes se objevilo hnede spineni, kterym mi obvykle MS zacina, takze myslim ze se ms rozjede a ja tehu nebudu. vite nekdo jak funguji testy behem ms - mate nekdo zkusenost?? nebo mam testnout az ms skonci??

luci79
2. led 2008

ahojte holky,
som akasi nesvoja. V pondelok som sa testla a mala som krasne // na testiku. Vcera som to skusila znova su tam stale. No dnes rano som sa prebudila a mrcha mi akoby zacala. Rano bola dost silna, ale po case slabla a teraz ju uz mam len taku vodnatu. No nedalo mi a urobila som si znova test a stale su tam //. Mala som som asi od soboty take hnedaste spinenie a teraz toto. Ale // su tam znova.
Mal niekto takuto skusenost ako ja? Poradte... Zajtra zajdem k lekarovi....

mien
2. led 2008

ahojte, ja vám chcem napísať, že sa dá otehotnieť aj keď máš menštruáciu, a po druhé už keď tam máte aj veľmi slabé dve čiary, tak ste na sto percent tehotené, aj ja som mala jeden deň menzes, keď som otehotnela, síce slabý a moja mama mala 5 mesiacov, takže vám gratulujem

effi
3. led 2008

luci79 myslim ze jsme na tom stejne, akorat ja jsem mela tu druhou / velmi slabou a navic merenou asi nespolehlivym testem, ms od vcerejska trva - jen je slaba (zatim), dneska si chci koupit nejaky spolehlivejsi test a zkusit to, myslim ze spis tehu nebudu.
U tebe bych rekla, ze jsi tehu 100, bo jsi mela zretelne // 😀
vsechny holky, ktere mely // a ms byla takova nejaka neovykla (delkou,intenzitou apod) byly tehu 😀
urcite pak napis jak jsi dopadla, ja zkusim test asi az zitra rano nebo pokud se ms hodne rozjede tak az po ni, taky pisnu

mien diky za tu zpravicku, potesila, presto porad neverim ze jsem tehu, protoze jak jsempsala výše čarka byla slaba a navic mam ms, budu testovat znovu, kdyby to vyslo budu moc statstna 😅

effi
3. led 2008

Tak jsem odpoledne zkusila jeste jednou ten best a je spise negativni.. tak asi nic..

luci79
3. led 2008

ahoj EFFI, tak ja som dnes zasla k lekarke, ktora mi zobrala krv a o dve hodky som sla po vysledky. No nemala pre mna dobru spravu, potratila som prirodzene, vo velmi skorom tehotenstve ☹ ☹ . Som z toho velmi smutna 😒 , ale na druhej strane ma potesila, ze sa nam podarilo otehotniet hned na prvy krat, po vysadeni HA. Povedala mi, ze hormony uz mali velmi nizku hodnotu HcG... a ze vraj nas anjelik tentoraz nestal nad nami, ale ze sa nam to podari urcite na dalsi pokus.
Dnes rano som taktiez krvacala, ale len tak slabunko a // tam boli stale pekne viditelne, ale slabsie ako vcera....
Takze opat do snazilkovania.
Vam vsetkym prajem krasne uhniezdenie v bruskach...
Mozno o masiac sa stretneme opat, ale so stastnejsim koncom 🙂
papa

barbiek
3. led 2008

luci79 je mi luto ze to takto dopadlo ale neboj sa, nabuduce to uz urcite vyjde, treba mysliet pozitivne 🙂 ,aksa smiem spytat v ktorom tyzdni si bola, drzim palceky papa

effi
4. led 2008

luci 79, to je mi moc lito, na druhou stranu vis, ze otehotnet muzes. ja jsem dnes rano udelala mama test a ten byl negativni, puvodni test, ktery mi ukazoval // mi je ukazal i dnes, uz mu neverim - takze pozor na test best2 - zacala jsem krvacet, takže jak pises, snad se priste stretneme se statnejsim koncem 😉
pa

luci79
4. led 2008

ahoj Barbiek, no bola som hned na zaciatku, 4tt + nieco, 1 al. 2 dni.Testla som sa jeden den pred ocakavanou mrchou a testik mi ukazal krasne //. Bola som v siednom nebi 😵 😵 😵
Effi, som rada, ze sa nam podarilo otehotniet tak skoro.Aj Tebe prajem krasne // na testiku, a stale dufaj, mozno sa Vam to podarilo prave teraz. Nikdy nevies 🙂 .
Ale mam dalsi 'problem', dnes som len spinila, nie vela, ale nieco tam bolo, ale je to take vodove. Ja som ocakavala, ze sa mi spusti mrcha vo velkej parade, pravdu povediac, ocakavala som nieco silnejsie. Ak sa ma to telo uz vycistit samo... 😒
A kedze mi samozrejme nedalo, tak som sa testla znova 😔 ...a. Test bol pizitivny 🙂, krasne // . Ale neviem, co si mam mysliet, ak mi lekarka povedala, ze su tam nizke hodnoty. Ale // neboli slabulinke, boli krasne viditelne. Mal niekto podobny pripad? Vie mi niekto napisat, co to znamena? Mam stale dufat? Aj ked ja stale dufam....
pa

effi
5. led 2008

ahoj luci79 - ja tedna nevim podle ceho ta tvoje doktorka poznala potrat, pokud mas porad // nevim nevim... chmm. myslim, ze pokud ty carky budou silit tak by nadej jeste byla. vcera jsem hledala ruzne info o tehotenstvi a ms a i kdyz vsude pisou, ze je to jen nejak 3% zen co maji ms a presto jsou tehu, tak tech prispevku v ruznych diskuzich a clancich jsem nasla hafoo. moje ms je taky divna - velmi velmi slabucka, a taky takova vodova a je vice dohneda. mamatest byl ale vcera rano ngativni... mozna jeste do jistoty testnu ale az ms skonci - nevim jestli i to spineni nejak ms neovlivnuje, i kdyz ty vlastne pises, ze mas // i pres to spineni.

no vis, ja mam s doktory celkove nejen gyn docela spatnou zkusenost a par blizkych lidi na to doplatilo zivotem, takze ted verim vice svemu telu.8-)

asi ti moc neporadim, ale ja bych se na tvem miste zkusila vice pozorovat a mozna bych i testovala a sledovala jestli // sili nebo slabnou

imnho jaky pouzivas test??

katka73
5. led 2008

ahojky holky ja si pamatuji že jsem měla ms až do 4měsíce těhotenství,a tak jsem ani nevěděla že jsem těhotna.až potom jsem šla na preventivku a tam mi doktorka řekla že jsem ve 4měsící no byla to pořadná rana .mam tři dětičky ale prstynek mi ukazuje že budu mit ještě jedno no tak pěkně děkuji. 😒

alainta
5. led 2008

Ahojte, snažime sa s priatelom o bábo, vypočítala som plodné dni, aj ovuláciu, a presne tie dni sme mali aj styk, viackrát. Buduci týždeň budem robiť test.
Som nafuknutá, a bolia ma prsia, môže byť, že som tehotná ?

lenka007
5. led 2008

može to byt ze si tehulka ja som si to tiez takto vypocitala a fungovalo to drzime palceky 😉

luci79
5. led 2008

Effi, ja teraz fakt neviem, ci mi povedala, ze som potratila al., ze mi hrozi samovolny potrat, uz som z toho na nervy. Moje spinenie vcera ustupilo, ani kvapka od vcerajsieho odpoludnia, do dnesneho dopoludnia. A dnes spinenie len, raz aj to je hnedej farby.
A //? Stale tam 😵 😵 😵
Ja pockam do buduceho tyzdna a ak tam budu este stale //, tak zavitam k lekarke opat.
A test? Neviem nazov, meno tohto testu, ale pouzivaju ho v ordinaciach a gynek. oddeleniach, je velmi citlivy na HcG.
Ale tu, v UK, je pristup tych lekarov na prd... Vraj vsetko je na prirode.... 😠 😠 😠

effi
5. led 2008

luci79 tyyyjo, ja bych rekla, ze nakonec fakt budes tehu 😵 pokud tam ty // porada jsou..a uz nespinis...njn v UK to mas urco slozitejsi, hlavne se hod do pohody, a zkus na to moc nemyslet, jen cas ukaze, ja vim, ze je to tezke, chjo -... - zkus ne nejak zamestnat, pokud jsi tehu mela bys byt v klidku kvuli mimiskovi 😅
Ja porad krvacim, ale velmi slabě..

nezbyva nam nez cekat, takze hlavne pohodicku, nemuze se stat nic horsiho, nez ze se budeme snazit znovu 😎

luci79
5. led 2008

Effi, no ale ty mas tiez stale sancu, ze budes tehulka. Ja Ti to velmi prajem, viem ako je to cakat na to ci ano al. nie. Ja tiez stale neviem na com som, ale tie // su tak krasne viditelne. A uz nespinim, lebo to dnesne sa neda ani spinenim nazvat. Ale stale som na nervy, neviem. Ale ja stale dufam, ze sa to miminko udrzalo a drzi sa zubami, nechtami 🙂 🙂
Ale buduci tyzden budeme urcite vediet na com sme, obe 😉
Drzim palceky 🙂
A skus si kupit aj iny testik, mozno s vacsou citlivostou na hCG, a testni sa.

effi
5. led 2008

luci79 best2 je porad slabe pozitivni ale mamatest zcela negativni, zkusim jeste zitra rano testnout.. pisnu ... taky drzim palacky, pokud to vyjde bude to zazrak 🙂

luci79
5. led 2008

drzim palceky a mysli pozitivne, vsetko bude ok... 😵

effi
6. led 2008

luci 79 tak jsem si dneska rano delal dva testy - znacku, ktera byla drive slabe pozitivni a jeste nejakou jinou, oba testy jsou vicemene negativni, takze jsme se s manzou vrhli na snazilkovani 😎
at ti to dobre dopadne 😵

mirtur
8. led 2008

Ahojky ženy, zrovna probíráte blízke téma, prosím o radu , s manželem plánujeme druhé mimnko po menstruaci jsem přestala brát antikoncepci a zkoušíme , je tu někdo kdo po vysazení antikon. hned otěhotněl ☹ , hodně se na to těším , dělala jsem si test a je neg. menstruaci jsem měla maposledy 18.12.

poletucha
8. led 2008

mirtur-to je ještě brzy na test, ne? počkej ještě aspoň tejden a pak to zkus. Jinak se říká, že po vysaní HA je to jak když pohnojíš....tak držim palce 😉

moncika15
8. led 2008

ahojte moja kamaratka sa dozvedela az v 5 mesiaci ze je tehotna lebo dostavala normalne kramy 😒 .musel to byt sok zistit to az tak neskoro 😀 teraz ma mesiac do porodu a stale to nevie poxopit 😅

mirtur
8. led 2008

Ahoj poletucha to jsem potřebovala slyšet trochu jsem se ukvapila , ale moc se těším , kdesi jsem četla , že dnešní testy dokáží odhalit početí již 3 den , tak budu ještě čekat , snad to vyjde tak pa a dík 🙂

luci79
8. led 2008

Ahojte holky, tak som tu znova. Po styroch dnoch, co som prestala spinit som si znova urobila testik a... je pozitivny 😵 😵 😵 .
Zasla som za lekarkou a ta mi povedala, ze mam pockat este tyzden a ak bude test pozitivny tak mam prist na odber krvi. Povedala mi, ze nechce robit skore rozhodnutie, pretoze predtym, pred tyzdnom som mala velmi nizke hCG. Tak ja neviem, som z toho na nervy trocha... ☹ ☹ ☹
Mal niekto podobny pripad alebo pocul niekto o niecom podobnom? Som alebo nie som tehotna? Ja uz fakt neviem, co si mysliet. To je ta anglicka starostlivost o pacienta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

many
8. led 2008

luci tak to je super 🙂 blahopřeji 😀 jsi těhu a doktroři rádi ze začátku straší 😠

luci79
8. led 2008

Holky a este jedna prosba. Viete mi niekto napisat hodnoty hCG pri odbere krvi, kolko ma byt v ktorom tyzdni... Niekde som to tu videla, ale nepamatam...
Dakujem MANY, taktiez tomu stale verim, testik ma presviedca, ale nechcem sa unahlit, lebo sa mozem poriadne sklamat...

many
8. led 2008

tak si pak udělej pro jistotu další 😉 stejně bude pozitivní 😀 😀 😀
jinak ty hodnoty - to nevím 😒 zkus si to někde vyhledat na netu 😉

effi
8. led 2008

čauky luci79, moc ti preju aby ti to vyslo! jsem si rikala jak asi valcis..
tady v tom clanku jsem narazila na ty hodnoty hcg, ale určo je to dost individualni, tak to neber doslova
http://rodina.cz/clanek3831.htm

at se ti dari, a zas pisni jak to vypada 😉 dle meho soudu dost nadejne 😵
setri se, odpocivej a snaz se byt v pohode 😎

luci79
9. led 2008

ahojky Effi, dakujem za pekne a povzbudive slova... Velmi ma to trzi, pocut nieco take... Do pondelka je esdte daleko, ale urcite napisem ako som dopadla. A test? Stale pozitivny 😵 😵 😵

effi
10. led 2008

luci79 😵 😵 😵 drž se