Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

petruci6
29. lis 2007

cathy najlepsie bude,ked pojdes k dr,daj si vziat krv a zistite ci si tehu, testy su castokrat nespolahlive
drzim palce, aby vam to vyslo 😉

aliva
29. lis 2007

Cathy_k:
Dúfam, že sa Ti to dobre dopadne 😉 My sme bábätko síce neplánovali, ale ja som sa už začala tešiť.. tak som teraz sklamaná... 😒 Potom sa ozvy, ako to dopadlo, dobre?

shela
29. lis 2007

cathy_k . Ahoj ja som to tu uz pisala co sa mi stalo.. Ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace tehotenstva..strasne ma boleli prsia a bola som strasne unavena..drzim palceky aby si bola ten isty pripad ako ja.

kristina_tvb
29. lis 2007

ahoj holky, chcem sa spytat,som v 26tt a zistila som, ze mam na spodnom pradle trosicku krvi, ale fakt len malinky fliacok. Neviete cim to moze byt? Mam radsej utekat hned lekarovi?

cathy_k
29. lis 2007

Holky, moooc děkuji za Vaše odpovědi a palečky 🙂 K dr jsem objednaná na 7.12., tak snad ta sedmička bude šťastná 🙂 Určitě pak dám vědět!!!!

veru77
3. pro 2007

Ahoj 🙂 mám dotaz ... pokoušíme se o mimi s manželem ... sledovala jsem svůj stav, jelikož mám bolestivou ovulaci tak 100% zjistím kdy je a kdy ne ... navíc jsem si udělala ovu test a byl úplně jasný (dvě červené silné čárky) tak jsem se "vrhli" na tvoření mimi ... a poslední 2 týdny je mi fakt nějak zle, pořád mám pocit na zvracení, jsem unavená ale dostala jsem menzes a ještě k tomu o 3 dny dřív a to ji vždy mám přesně. HA jsem vysadila už loni v 1/2006. Udělala jsem si test naposledy před menzes a byl negativní ... tak nevím jestli zkoušet další testy ... můžu být těhotná ???

katterina
3. pro 2007

Ahojky, tak i já se podělím o svou zkušenost. Poslední měsíčky jsem měla 26.10. Po nich se začala projevovat viróza, které jsem se nemohla 3 týdny zbavit, což je u mě divné, neboť překonávám "bacily" během 3 dnů.Nemělo cenu si měřit BT, když jsem měla teplotu. Cca 5 dní před menstruací jsem si udělala těhu test a byly tam //.Test jsem opakovala po pár dnech asi 3x a vyšel pozitivně.Takže ult ukázal mimiško, resp. 0,5cm dlouhou fazolku. Jenže ve čtvrtek jsem začala mírně špinit a v neděli, aniž by tomu předcházely nějaké bolesti, jsem začala ráno krvácet a docela hodně. Odpoledne už nic, jen opět malé špinění.I přes krvácení jsem si udělala test a hned se objevily //.Dnes ráno na ultrazvuku je vše v pořádku, už je vidět i činnost srdíčka, kolem plodu žádná sraženina, takže jestli to ještě byly měsíčky, kdo ví.

matyg
9. pro 2007

Ahoj holky. 🙂 Jsem tu poprvé. Nikdy by mne nenapadlo takhle psát. Potřebuju ale Váš názor. Před 2 měsíci jsem vysadila nízkohormonální A po 5-6 letech. MS jsem měla vždy přesně na den. Po vysazení první MS také přesně na den. S manželem se snažíme o miminko. První měsíc si myslím, že nic. Ale tento měsíc MS nepřišla. Už je to týden. Nechci si ještě dělat test nebo jít k doktorovi, abych nebyla zklamaná. Ale tak před 2-3 týdny mne zničeho nic píchlo v podbřišku. Teď toto píchnutí nebo tlak cítím velmi často, i když ležím v posteli. Teď také menší bolesti nebo spíše tlak jako před MS. V týdnu jsem zpozorovala, že po obědě každý den si musím lehnout a vždy usnu. Prsa zvětšená asi nemám, možná nepatrně. Co myslíte, jsem nebo nejsem těhotná?Já to asi to čekání nepřežiju. zdraví. matyg

liocka
9. pro 2007

Ahoj matyg, ja na tvojom mieste by som si urcite urobila ten test, ved ak nie si tehotna tak budes sklamana skor ci neskor, ked to zistis a ak si tehotna tak sa uz budes moct tesit.V tej neistote sa zbytocne znervoznis. A nebud sklamana ak to nahodou nevyde, vsetko je tak ako ma byt a raz sa urcite zadari, len na to netreba tak tlacit.drzim palce nech to dopadne dobre, daj vediet.

matyg
11. pro 2007

Ahoj Liocka. Tak test jsem udělala, nemusela jsem ani čekat, dvě čárky se objevily hned. 😀 dnes jsem byla u doktora,potvrdil to. Jen mne vystrašilo, že podle velikosti a propočtů jsem v 5+6 tt a říkal, že embrio nevidí a žloukový váček také ne, pak ale říkal, že možná nepatrný náznak váčku tam asi je. Mám přijít 21.12. znovu na kontrolu. Takže to asi není jisté. Docela mám strach, že to nevyjde. V tomto týdnu už by měl být váček patrný a ozvy plodu také.Achjo. Ale stejně si myslím, že nejsem v 5 týdnu. Teda doufám ☹

liocka
11. pro 2007

Tak to ti gratulujem, neboj dobre to dopadne,ono sa to predsa na zaciatku neda presne urcit v ktorom tyzdni si. Tak preco by to nemalo vyst, jasne ze to vyde.drz sa

lu777
12. pro 2007

Matyg, u nás bylo srdíčko vidět až na začátku 8. tt, nestresuj se.. taky záleží jak je dobrý utz, jestli je dobře nastavený a jak zkušený je ten dr. 😉

hisemka
15. pro 2007

Ahojte,
chcela by som sa poradiť. Snažíme sa s manželom o mimi, cca týždeň pred MS mi začali mierne bolesti v podbrušku, teplota nad 37, zväčšené prsia. MS prišla v stredu načas (mám pravidelne), nezvyčajne jej však predcházalo 3-dňové špinenie ktoré začalo po styku. Krvácanie prestalo už vo štvrtok keď zo mňa vyšli dosť veľké zrazeniny. Teplota sa však stále drží tesne pod 37, prsia mám naliate. Dnes som dostala po fyzickej námahe zasa kŕče a trochu som krvácala - myslíte že som tehu?
Inak vo februári som mala MA. V septembri som týždeň po MS krvácala, na sone nič nevidel len som po vyšetrení mala bolesti a teh.test z krvi klesol zo 7,5 na 1,9. Čo mi poradíte?

shela
16. pro 2007

matyg..ked ti lekar povedal ze si tehotna tak si bud ista ze si.. Oni to vidia hned nemusi byt ani vidno embryo. Vies maternica sa zvacsi niekolko krat a tiez sa nasmeruje nahor.. Moja kamaratka mala to iste. Isla k lekarovi a tak ju vystrasil ze az. Vravel jej ze moze ist aj o mimomaternicove tehotenstvo..ale po takom tyzdni isla na ultrazvuk opat a uz sa im ukazala fazulka.. 😉 takze gratulujem

chuchu86
16. pro 2007

Ahojte, ja som tehotná a dnes som dostala menzes, som z toho mimo, neviem čo sa deje somnou,je tonormálne v 4tt dostať menzes ?

petruci6
16. pro 2007

chuchu utekaj k lekarovi,nechcem ta plasit,ale mne takto zacal potrat 😔

chuchu86
16. pro 2007

ešte to nie je také silné, a ani to nemá červenu farbu

petruci6
16. pro 2007

ake to je?
mala by si ist na pohotovost co najskor,aby sa im este podarilo babo zachranit,ja som cakala a nestihla som,nech ti daju aspon duphaston,aby si prestala spinit

chuchu86
16. pro 2007

dakujem, tak ja asi teraz pôjdem,

petruci6
16. pro 2007

bez a potom daj vediet,drzim palce 😉

poleva
16. pro 2007

chuchu určite chod k lekárovi
ja som menzes nedostala len som si ho vypočítala a v den skončenia akokeby - ma normálne bolela hlava, to som mala po každej MS.

alainta
16. pro 2007

Ahojte, ja som kamarátka chuchu86, mi volala pred chvíľou, že potratila.

many
16. pro 2007

chuderka ☹

many
16. pro 2007

jinak já jsem byla na zábavě a kámoška mi říkala,že její sestřenka teď zjistila,že je těhotná a přitom měla furt měsíčky a dozvěděla se to teď a je v 7. měsíci,tak to je síla,to má rychlé těhotenství 😉

alainta
16. pro 2007

Dievčatá potrebovala by som poradiť, žena počas M, môže robiť tehotenský test.
Teraz nemá mi kto poradiť, kedže chuchu, je v nemocnici.

many
16. pro 2007

tak to nevím,ale raději bych si ho dělala až po 😉

many
16. pro 2007

tak to byla chuchu úplně na začátku ☹ chuderka

alainta
16. pro 2007

áno bola v 4tt, a oni s priatelom sa snažili veľmi dlho, tak čakala, a teraz sa stalo to,

petruci6
17. pro 2007

alainta je mi to moc luto,dufala som,ze sa dr podari zachranit fazulku 😔 odkaz jej prosim ta,aby kludne prisla do temy Missed Abortion,tam sme vsetky kt sme si tym uz presli a pomahame si navzajom 😉

nikuska2255
18. pro 2007

ahojte mozem otehotniet aj hned po menstruaciiii?skusame to s priatelom uz 2 mesiaace ja mam 17 rokov budem mat 18 ale velmi to chceme tak mi prosim poradte..nebyvam mi rano zle ale mam chut na jedla na ktore som predtym vobec nemala zilky na prsiach su viditelne a bolia ma aj brucho ma boli mam caste zmeny nalad..prosim poradte mi