Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

kvetkanova
30. črc 2007

ahojda,chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti ohledně umělého oplodnění.Jsem 14 po transferu (6 a 8 mi buněčných embrií).V pátek jsem si dělala těhotenský test a pil pozitivní.Ze soboty na neděli jsem stašně zvracela a měla jsem průjem.Přitom jsem začala malinko špinit.Dnes tj.v pondělí ráno jsem opět dělala tehotenský test z moči a byl slabě pozitivní.Podle krve mám hodnotu hcg 35.Nevíte jestli by se opravdu mohlo jednat o těhotenství nebo o mimoděložní.doktor mi řekl že test je pozitivní,ale že by se v pátek měl zopakovat.děkuji za odpovědi Květa

lubid
30. črc 2007

ahoj kvetkanova
je dost pravdepodobne,ze si tehotna,ja som sice otehotnela prirodzene,
ale asi tyzden pred ocakavanou menstruaciou som mala hnedy vytok
a dalsia menzes neprisla a to som uz bola vlastne tehotna.
Vracala som a aj hnacku som mala.

jahudecka
1. srp 2007

ahojky,jsem tady poprvé,ale hodne me to tu zaujalo,tak bych se chtela zkusit zeptat.....beru antikoncepci,jenze jsem v cervenci trochu zanedbala brani tabletek,no a v pondeli(to bylo 30.7.2007) mi zacala sedmidenni pauza..jenze jsem zacala znicehonic krvacet,jako bych dostala menstruaci,ale krvacela jsem jen asi pul hodiny...normalne mi ma menstruace prijit az ve ctvrtek,takze to je 2.8.2007...nevim,mozna je to jen pocit,mozna ne,ale myslim si ze bych mohla byt tehotna...tohle se mi totiz jeste nestalo,abych zacala krvacet o tri dny driv,a navic jen pul hodiny...co myslite vy?mela nektera z vas neco podobneho,a byla treba pak tehotna?budu vdecna za kazdou radu...diky jahudecka

zzzdenka
1. srp 2007

Ahoj holky,četla jsem tady vaše příspěvky,tak jsem se rozhodla,že taky napíšu,jestli by mi některá zvás neporadila. Snažíme se s přítelem už asi osm měsíců o miminko,vím že si asi řeknete že osm měsíců je krátká doba,ale mě to připadá jako věčnost.20 Července jsem měla dostat menstruaci a do dneška se ještě nedostavila,tak jsem byla šťastná jako blecha,jenže jsem si udělala dva těhot,testy a oba byly negativní a příznaky taky žádný nemám,žádný ranní nevolnosti ani bolesti prsou....Takže asi zase nic a bude to jen nějaká porucha jsem z toho už vážně zoufalá ☹ ☹

zuzannas
2. srp 2007

Ahojky Zdenka, ak ti to pomoze, ani ja som nemala absolutne ziadne priznaky... 🙂 treba hlavne psychicku pohodu a moc sa na to nesustredit, ak to naahodou nevyslo...

avion
2. srp 2007

Ahoj, mne tiez skoro mesieac vychadzali negativne testy. Dokonca kupene v lekarni. a pritom som bola tehotna uz 5 tyzdnov. mysli pozitivne!

dadik009
4. srp 2007

ahoj chtela jsem se zeptat, kdyz jsem mela naposledy styk s pritelem asi 17.7. ale beru pravidelne antikoncepci jen jsem jednou zapomnela asi nekdy mezi 2-11.7.uz si to bohuzel nepamatuju a 27.7.jsem uplne normalne dostala menstruaci tak asi nebudu tehotna vidte.Doktor mi jednou rekl ze mam prasky Logest, ktere tyden neberu, když chci mit MS a jsem vlastne chranena i pres ten tyden. neboli je mozne mit menstruaci i kdyz jsem v tom.
dekuji moc za odpoved

dadik009
4. srp 2007

jinak i v ten den co jsem zapomnela pilulku, tak kdyz se milujeme tak to neudela nikdy do me tak myslite ze to taky bude dobre 🙂 nekde jsem slysela ze i pri takovemto milovani muze dojit k otehotneni.

petraluk
4. srp 2007

Ahoj Jahudečko a Dadiku. Když se třeba i jen jedenkrát vynechá ant. tak se může stát, že přijde krátká slaba MS a pak v termínu normální. Mě se to stalo nesčetněkrát. Otěhotnět by se taky nemělo, tedy pokud zapomeneš jen jednou. Pokud víckrát tak bych tu antikoncepci raději nebrala a počkala na příští cyklus, aby se neohrozilo případný těhotenství.

petraluk
4. srp 2007

Ještě sem chtěla říct. Já když sem se snažila otěhotnět, tak sem začala hned ráno menstruovat na den přesně, ale do večera to přešlo a ráno jsem si udělala test a byl pozitivní 😀 😀 😀

dadik009
4. srp 2007

no ja mela MS v terminu a taky si mysim ze nejsem tehotna.dekuji za odpoved 🙂

petraluk
4. srp 2007

Já z vlastní zkušenosti na začátku taky dost plašila, ale když už to bylo po desátý tak sem to už neřešila. 😉

dadik009
4. srp 2007

co bylo po desaty?no ja jsem ted byla mesic s pritelem u more a nechtela jsem si tam MS kazit dovolenou takze jsem prasky brala v kuse ale jednou jsem zapomnela a navic jak jsem rikala i kdyz jsme se milovali tak to hlavni slo mimo takze si myslim ze nejsem.ja mam na mimco jeste cas jen me to lehce vydesilo.

petraluk
4. srp 2007

Myslim jako že po desátý jsem 1x zapomněla vzít ant.Brala jsem antikoncepci s roční přestávkou skoro 9 let, takže s mojí zapomětlivostí by bylo divný kdybych občas nevynechala 1 prášek.

zzzdenka
5. srp 2007

Ahoj,tak jsem si dneska udělala ještě jeden test a objevila se tam i druhá čárka ale uplně slabá...Tak nevím...Co myslíte??

petraluk
5. srp 2007

Já myslim, že gratuluji. 😉 Četla jsem, že to nemusí být v moči poznat okamžitě. Hned zítra ráno bych se objednala na gyndu, tam ti řeknou víc. Nebo k praktický, aby ti vzala krev, z té je to poznat okamžitě. 🙂 Držim palce, aby ti to vyšlo 😉

c.xsara
20. srp 2007

Ahoj holky,prosím vás,měla jsem v pátek pozitivní test sice jen hodně slaboučkou čárku, ale v neděli jsem to dostala a je to silné jako hrom...nemáte někdo s tím zkušenosti ?

paraple98
22. srp 2007

c.xsara - já měla 10 dní před MS těhu příznaky (poprvé po 2 letech snažení), na prsou se mi objevily prokreslné modré žíly, žaludek jak na vodě, nesnášela jsem pachy. Nakonec přišla MS v termínu, ale taková divná, jen jeden den silná, celkem tři dny (a to mívám tak 7 dní, z toho 3 dny šíleně silnou). Teď jsem 34 den, je mi pořád zle, jen / 😒 Test jsem si dělala 3 negativní, jeden slabě pozitivní, ale až po limitu, takže se to nedá brát. Já určo těhu nejsem, ale četla jsem tady v tématu "těhotenství a menstruace" jak holky psaly, že měly MS a byly těhu, tak se zkus mrknout tam. Jinak držím palce ať to vyjde 😉 a máš brzo mimi 😀 🙂

paraple98
22. srp 2007

C.xsara - promiň spletla jsem to téma je něco jako jsem těhotná a menstruujem...prosím. A když si probrouzdáš net, i v odborných článcích píšou, že až 3% žen má normálně MS v prvním měsíci a jsou těhotné. Tak apk dej vědět 🙂 😉

emjee
24. srp 2007

tutu • 23. aug 2007 o 22:24
Ahojte baby....

Viem, že niektoré ženy mávajú normálne menštruáciu (teda zdanlivú, lebo to vlastne nie je menštruácia v pravom slova zmysle), a môže byť pri tom tehotné.
Zaujímalo by ma ale, do akého času? A ako taká žena zistí, že je tehotná?
Lebo v poslednom čase cítim napätie v prsiach, viac mi chutí papať, točí sa mi hlava, raz som smutná a inokedy "vystrájam od radosti", a v posledných dňoch cítim čosi veľmi podobné pohybom dieťaťa. Mám už 2 deti, ani pri jednom som nemala žiadne tehotenské príznaky, akurát mi meškala menštruácia. Pri druhom dieťatku som prvý mesiac ešte menštruáciu mala...

Ak s takýmto niečím máte skúsenosti, prosím Vás, poraďte mi!!!
Ďakujem.

neli37
24. srp 2007

Tutu: mam podobny '' problem'' ako ty!Ja sice este ziadne deticky nemam,ale priznaky tehotenstva ako unava,zvacsenie prs,traviace problemy mam tiez,dokonca mam Pocit zvacseneho bruska, a to najdolezitejsie ze citim v brusku nieco podobne pohybom...avsak skusala som si robit aj testiky(priebezne jeden,kazdy mesiac)ale boli negativne. Ty si si uz skusala robit test?

tutu
24. srp 2007

ahoj neli37, test som si nerobila, hádam sa mi to len zdá.....

jana7910
26. srp 2007

Ahoj holky zdravím! Musím napsat co se mi ted stalo. Cyklus mám 26 dní, měřím BT , ovu proběhla,, jenže před ms slabé // a pak mrcha dorazila stejná jako vždy jen s tím rozdílem že se mi celou mrchu motala hlava, a boleli mě prsa, ms jako by skončila jenže stále chvilkama špiním hnědě a to už je jako bych mrchu měla 9 dní, a testy pozitivní silněji než před mrchou ale stále slabé! A BT je nízko 36.6!

zuzan21
26. srp 2007

Ja mam tiež zvlášne ráno,poslednú M som mala 30.06. 4teh.testy- pozitývne,no dnes som začala krvácať.U Dr.som bola v takom 3tt.Teraz som v 6tt - dúfam ešte

katy2
26. srp 2007

zuzan, ahoj, utekaj k lekarovi na pohotovost!!!! 😕 Moze to byt zaciatok potratu!!!! Radsej chod zbytocne ako by si to mala potom lutovat!

delfina
1. zář 2007

ahoj holky,četla jsem si vaše příspěvky a moc se mi líbí,jak si tu píšete a pomáháte.Já mám už tři dny zpoždění,stále mám pocit,že bych to měla dostat.ale nic.Těhotenský test byl negativní.Nemáte někdo zkušenosti se zpožděním?neměla bych zkusit ještě test?Děkuji 🙂

caroll
3. zář 2007

Ahoj všem, měla bych dvě otázky. Nevěděl by někdo kolikrát může ještě žena během těhotenství dostat menstruaci? A musí těhotenství vždy provázet i nevolnost? Děkuju moc!!

krista
3. zář 2007

Ahojky Caroll, myslím si že tak do 3.měs. se to někdy stává, ještě jsem neslyšela, že by to někdo měl dýl, ale všechno je možné 😉

Nevolnosti v těhotenství mít každý nemusí. Nemusí ti být vůbec nic a přesto je miminko v pořádku 🙂

ksb
4. zář 2007

Ahojte, dnes ráno som dostala výsledky z krvi a som tehotná. Mám ale trochu bolesti v podbrušku, tak ako pred menštruáciou, ktoré trvajú odo dňa od kedy som mala dostať čo je 10 dní, myslíte že je to v poriadku?

avani
20. zář 2007

Ahojky mam takový dotaz měla jsem nechráněný sex při menstruaci a po necelem týdnu mam o hodně větší bříško ale na váze se nic nezměnilo.Tak nevím jestli nejsem těhotná.