Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

kralicek86
11. črc 2011

@li_la To věřím, no já jen doufám, že až budu mít taky mimi, že nebude po mně, protože co mi vypravela maminka... Ne jenom že jsem cely noci proplakala, ale jeste sem potom byla divoka jak čert! no pekne si se mnou užila, vydala bych za deset kluků :DD

li_la
11. črc 2011

@kralicek86 Ale to je v podstate aj fajn. Vieš, môj malý spával do tretieho mesiaca celú noc. To som bola v podstate 12 hodín denne bez neho. Veď mi normálne chýbal! 🙂 Som sa pravidelne v noci budila a pozerala na neho, občas som ho prikrývala a tak ďalej, že som toľko okolo neho šuchotala, že som ho nakoniec zobudila. 🙂 Teraz síce nie som najradšej, že je každú chvíľu hore, ale aspoň si to budem dostatočne vážiť, keď už bude pekne spať. 😀

li_la
11. črc 2011

@zuzik24 Vraj niektoré by to mali zistiť už 2-3 dni pred očakávanou menštruáciou.

kralicek86
11. črc 2011

@lusi80 Jejda tak to si to měla hodne dobrodružné teda 😀 Jak koukám je všechno možný a pořád mi to dává aspon nadeji ze neni vše ztracené :D No ale na druhou stranu si zase rikam ze by to byla hodne velka nahoda po ctyrech měsících přerušované soulože, že by to vyšlo, když nekterym párům tato praktika vydrzela i 5 let bez těhu 🙂 ale ono je lepší počítat radši s horsim a pak byt třeba mile prekvapena... 😀 Moc ti děkuji za tvou odpověd 😉

kralicek86
11. črc 2011

@li_la 😀 😀 Na tom něco bude, no ale ten největší boj přijde s růstem zoubků... Mám to zažité od synka mé sestřenice. Bylo to jeji prvni ditko a nak se nedokazala srovnat s novou rolí maminky a trvalo nekolik mesicu nez se to zpravilo( či že ted uz ma drue mimi a je vzprna mama 🙂 ) tenkrat sem malinkeho hlidala, bylo mi co ja vím 15 let? a že si potřebuje skočit do obchodu neco koupit tak ja maleho hlidala no cely ten den uz se pak nevratila.. U maleho sme se střídaly s tetou a zrovna mu rostly zubky byla to perná noc 😀

li_la
11. črc 2011

@kralicek86 Popravde, aj ja mám niekedy chuť ujsť. Nám tiež rastú zúbky, preto sa to nočné spanie tak zhoršilo. Akurát včera som objavila prvý zub! 🙂 Už to bude malá potvora zubatá. Tak pevne verím, že si na ten pocit zvykne a už to nebude také zlé. Ale už zase na druhej strane ja som si zvykla, že proste nespím... 🙂 Tak sú to perné chvíle, ale za ten krásny pocit radosti to rozhodne stojí! 🙂

kralicek86
11. črc 2011

@li_la😀 První zoubky jsou peklo ale zaroven nejrasnejsi obdobi podle me 🙂 ale mas pravdu nikdo si nedokaze predstavit co výchova dítěte obnáší dokud si to sám nezažije 🙂 Nekdy je toho na cloveka tolik, že by nejradši se vším praštil a odjel nekam daleko, ale pak stejne zjistíš, že už seš na ten chaos a denodenní shon tak zvyklá, že by sis život bez toho nedokázala představit 🙂

kristin8
11. črc 2011

@semmi ahoj, před tím mi to nedopadlo dobře, a teď jsem 3 den po IUI, tak doufáme 🙂, ale určitě ti držím palce, aby ti to vyšlo 🙂

marikase
14. črc 2011

Ahoj Holky jsem rada ze neco takoveho je,ze si muzeme takhle psat.abych neco o sobe taky rekla letos me bude 29 let a mam uz 15 mesicniho syna a nedavno jsme si rekli s manzelem ze by jsme mohli poridit i druhe tak jsem si pockala na ovu.den a snad to vyslo.vcera jsem si koupila testik a ukazaly se me tam // ale ta druha je hrozne moc slaba ale je videt tak snad to vyslo....

ufeska
14. črc 2011

@kaczka mám podobný problém není mi moc dobře a test mi ukázal negativní ale mám nafouklý břicho trochu mě bolí jako kdybych to měla a špiním trochu..jenže mi to příjde divné protože jsem to 8.ted dostala sice to nebylo valný ale jo pak to jakoby skončilo a pak najednou zase krev a špinění nevím co stím ☹

daraelias
15. črc 2011

mam zpozdeni men.. 5 dni ted sem zacala slabě krvacet a už par dní me bolí v podbříšku při sexu se mi to stalo(nepříjemně mě to píchlo) taky a bejva mi nevolno ale tak méňě ne nějak extra.. a pívo ktere mam rada me přijde hořké a palí me žáha zněj.. HA neberu 2 měsíc.. myslíte si že by to mohlo bejt očekávání ? 😒

kralicek86
16. črc 2011

@marikase Ahojky předně moc gratuliji, určitě si těhu pokud ti tam vyšla druha čárka a pokud máš naky pochybnosti tak chvilku počkej a testni treba za tyden znova, jsem si jistá, že už tam budou dvě pořádný lajny 😀 😀

kralicek86
16. črc 2011

@veroussek
@li_la Čaute holčiny, tak jsem právě dělala test a vyšel opět negativní ☹ Nicméně prsa pořád nalitá, podbříšek mě bolí a do menstrace mám ještě daleko a od včerejška totálně plačtivá nálada, tak nevím asi se obědnám k doktorce aby mi řekla co mi chybí 😀

li_la
16. črc 2011

@kralicek86 Juj, tak objednaj, to bude najistejšie. A nech ti spraví krvné testy, tie budú určite na HCG spoľahlivejšie ako test. Inak... raanný moč je najistejší a najviac HCG sa vylučuje okolo 4-tej hodiny rannej... Preto sa v nemocnici vždy krv berie tak skoro ráno... Tak možno aj na ten test skúsiť takú čerstvejšiu rannú hodinu by nebolo od veci... či? 🙂

marikase
16. črc 2011

Ahojky holky dnes jsem zacala trochu spinit doufam ze to nic neni rada bych to druhy mimi chtela..

kralicek86
16. črc 2011

@li_la Za zkoušku nic nedam to je úravda 😀 No nevím je to takové divné, kdybych neměla aspon takové příznaky tak se už kvuli tomu nestresuju 😔 ale pokud bych těhotná byla dnes by to byl přesně 6.týden což by asi test měl zachytit... A jak se má prcek? 🙂

marikase
16. črc 2011

Holky uz jsem si delala asi 3 testiky a ty carecky jsou vsude po dvou ale stale slabe ale jsou videt a dnesni spineni no nevim,nevim....

obyvatelka
16. črc 2011

ahoj holky, asi před měsícem mě začala hrozně bolet prsa, aniž bych se praštila nebo si cokoliv nahmatala, začala jsem být hrozně unavená, bolela mě hlava, bylo mi špatně, ale nezvracela jsem. Menstruaci jsem dostala, první den byla hrozně silná, pak už jen slabá, ale skončila po 4 dnech, což mi normálně končí. Beru už 8 let antikoncepci, sem tam zapomenu nebo si ji vezmu později, než jsem zvyklá, tak jsem měla pocit, že bych mohla být těhotná. Udělala jsem si minulý týden těhotenský test a vyšel negativně. Tenhle týden mě prsa z ničeho nic přestala bolet, doktor na gyndě mě vůbec neprohlédl, jen mě objednal na sono, tak nevím, jestli můžu být těhotná, i přes tu menstruaci, HA a i když všechny příznaky zase zmizely☹
co myslíte? díky za radu.

kralicek86
16. črc 2011

@marikase Neboj pokud je tam třeba en náznak druhe čárečky myslím že jsi těhu 😉 jeste pockej aspon tyden a udelej testik znovu jsem si jista zeb čarecka bude silnejší.. s tím špiněním nevím.. Já ho měla asi tyden po styku taky potom me prisla menstruace ale ze zacatku takova slaba, ale pak byla jako normální a tyden po MS jsem měla takovy krvavý vytok a od te doby mam nafoukle brisko a citliva prsa se žilkami,ale tt negativní... Či že ty más druhou carku viditelnou myslim že tehu jsi a to spinení muze být jen uhnizďování mimíska 😉

kralicek86
16. črc 2011

@obyvatelka Ahoj já myslím, že pokud to nemáš potvrzení od doktora a poslal te jeste na sono tak neni nic vyloučené ;) Já mám taky bolavá prsa, jsem unavena naladova a presto mi test vysel negativne... neveš hlavu snad to dopadne dle tvého očekávání a když ne tak si aspon u lekare overis, ze jsi v poradku a nic nebrání pracování na miminku 😉 Budu držet palečky....

marikase
16. črc 2011

@kralicek86 dekuji za odpovedi.jojo 2 cerecky tam jsou furt kdyz si ten testik udelam ale jsou slabe ale viditelne.taky jsem to nekde cetla ze se muze mimisek uhizdovat a proto to spineni ale uz to zase preslo trvalo to opravdu tak 2 hodky tak uvidime za ten tyden ....

li_la
16. črc 2011

@kralicek86 Mne sa v piatom týždni tiež nič neukazovalo. Ani u dr. ani na teste, doktorka povedala, že určite ešte dostanem menštruáciu, mala som pred tým problémy s cystou... ja som bola presvedčená, že som tehotná a potom až v 8tt mi to potvrdila aj ona... ale test som si už tuším nerobila... Nuž, tak len čakať... Lepšie by bolo, keby sa to vedelo hneď, nie? Čakanie niekedy veľmi ubíja... A prcek nechce večer spať... 🙂 Dnes sme ho extrémne unavili, chudák zaspal o pol deviatej v sedačke 🙂 O dve hodiny neskôr ako inokedy, neprebral sa ani keď som ho dávala do postieľky, tak som veľmi zvedavá, aká bude noc... 🙂

marikase
17. črc 2011

@li_la ahojky Lila takze se me ty carky silnejsi muzou objevit klidne treba az zatyden?ja bych dnes mela byt ve 4 tydnu a dva dny tak to je asi jeste brzy ne proto jsou tak slaboucke.mam tedy jeste tyden pockat?nemam se teda niceho bat?ja mela vecer takove bolesti a mesicky furt nemam uz je to 31 dni a furt nic....

li_la
17. črc 2011

@marikase 4 týždne je určite ešte skoro podľa mňa. Síce niektoré testy vedia ucítiť HCG už 2 dni pred očakávanou menštruáciou, ale väčšinou je to až po týždeň dva. Ale ty už máš dve čiarky? 🙂 Tak ale potom nie je o čom, veď stačí len náznak druhej čiarky... Čím viac HCG máš v krvi, tým je čiarka silnejšia. A keďže sú to len 4 týždne (od poslednej menštruácie? Teda od otehotnenia 2, keďže sa predpokladá, že si otehotnela v čase plodných dní - tak to bolo v knižkách), tak preto je čiarka slabá. Keď som si robila 1. tak som tú moju videla len v určitom uhle... a predsa tam bola... 🙂 Tak bolesti môže všeličo spôsobovať. Ja som dokonca tuším 5 mesiacov ešte mala bolesti v čase, keď by som mala menštruáciu... Takže sú už // teda? 🙂

kralicek86
17. črc 2011

@marikase ja jsem si jista, že za týden už bude ta druha čárečka viditelnější nic se neboj a pak dej určitě vědět 😉 🙂

kralicek86
17. črc 2011

@li_la Přesně jak říkáš, čekání je ubíjející, ale rozhodla jsem se, že se nebudu kontrolovat a uvidime ještě vyčkám, ale zaměřím se na něco jiného abych na to pořád nemyslela 🙂 Fíha to má prcek tedy výdrž 😀 Tak snad byla noc klidnější, ono v tom teple se usíná i nám dospělím hůř natož těm prckům... A co celý den děláte? Vím že s prckem se toho asi moc planovat co se aktivit týká nedá.... 🙂

marikase
17. črc 2011

@li_la ahoj Lila ano sou tam dve carky tak pevne doufam ze to je to tehu dnes jsem zacalla i silneji krvacet tak to snad nic zleho nebude vypada to ze jsou to mesicky tak nevim.pockam jeste tyden a uvidime

klarenka
17. črc 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli mi můžete poradit. Mám už sedmý den zpoždění, mám nateklá prsa a bolí mně bradavky, měřila jsem si bazální teplotu a ta je 37,5....test jsem si nedělala bojím se zklamání. Díky Klára

kralicek86
17. črc 2011

@klarenka Ahojky tak odle toho co popisuješ by to těhu být mohlo, ale bez testíku to nezjistíš 😉 ale být tebou ještě pár dní bych s testíkem počkala a pak směle do toho ;)) Budu moc mco držet palečky!

klarenka
17. črc 2011

Děkuju, taky mně pořád bolí břicho jako kdyby měli přijít měsíčky a mám takový hustý výtok....nevim jsem nervózní.