Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

sylva001
30. říj 2007

Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat, jestli je možné že jsem těhotní ikdyž jsem měla už 3krát menstruaci a za tejden mam mit zas, ptam se protože me parkrat dost bolelo brisko ☹ . děkuji

lenulin
1. lis 2007

A udělala jsi si test?

jindrusenka
9. lis 2007

ahoj holky, tak jsem se k vám přihlásila poprvé. Jak jsem četla vaše příspěvky, tak si myslím, že jsem těhotná. MS jsem dostala o 4dny dříve a je to velmi slabý (spíš špiním), začalo se mi taky tento týden dělat špatně od žaludku po kafi, ale zkoušela jsem si test a byl negativní...myslíte, že si ho mam udělat třeba za týden zase? a prsa mě taky bolí...🙂

liocka
15. lis 2007

Ahojte babenky, potrebovala by som poradit....Asi po 5 dnoch meskania MS som si urobila dva testy a vysli pozizivne ale hned na druhy den som zacala krvacat a poriadne silno,teraz krvacam uz druhy den...nemate s tym niektora skusenost, co by to mohlo znamenat?dakujem

lenka007
15. lis 2007

Ahoj liocka no ja som mala takito isty problem v 2 tehotenstve a nechcem ta strasit ale potratila som.isla by som radsej hned teraz k lekarovi a tento isty problem som zazila aj pri 3 tehu.a isla som hned k lekarovi kedze som uz 9. tyz.zacinala a tam ma prijali so slovami ze z toh nic neude a teraz mi saska lezi v kociku a spinka.urcite by som to nenechala na lahku vahu a isla k lekarovi.tam ti daju nejake liecky a dalsi postup.drzim palceky a napis ako to dopadlo

liocka
15. lis 2007

lenka 007, aj tak ti pekne dakujem, k lekarovi sa asi skor ako v pondelok nedostanem, lebo mam uz jedno babo doma, muz je na sluzobke, tak mi ho nema kto postrazit...A mozem sa ta opytat ako rychlo sa ti podarilo po tom potrate otehotniet? dakujem

lenka007
15. lis 2007

ja problem s otehotnenim vobec nemam 🙂 na mna sa len manzel pozrie a som tehotna 😀 a po potrate sme sa nesnazili vobec lebo sme uz mali dve deti doma a toto tretie sa nam pritrafilo 🙂 ale este ti mozem napisat ze mozes mat aj mimomaternicove tehotenstvo aj to som mala a zacala som krvacat z nicoho nic a museli mi robit laparku

lenka007
15. lis 2007

ale keby sa ti to zhorsilo a dostala si nejake vecsie bolesti chod radsej hned aby nebolo neskoro a este ti mozem napisat ze ked som prisla do nemocnice a lekari videli ako silno krvacam tak povedali ze niekedy je lepsie krvacat vela nez malo aj sestricky mi to potvrdili ale aspon by som si kupila ascorutin v lekarni na tvojom mieste len asi je na predpis

liocka
15. lis 2007

ten som si uz kupila ale na letaciku bolo napisane, ze ho nesmu uzivat tehotne zeny, tak neviem...

lenka007
15. lis 2007

ale prosim ta potom doktori nevedia ja som ho brala od 6 do 14 mesiaca pretoze som spinila a 3x za den po dve tabletky kludne ho uzivaj

lenka007
15. lis 2007

ale rozhodne ti drzim palceky v kolkom si tyzdni teraz

liocka
15. lis 2007

dakujem, tak ak este vobec v nejakom tyzdni som tak asi v 5tom...

liocka
15. lis 2007

A este sa mozem opytat? ako to mysleli tie sestricky,ze lepsie je viac krvacat? kvoli comu? ze je vacsia pravdepodobnost, ze sa dieta udrzi alebo ak som uz potratila tak ma lepsie vycisti?dik

lenka007
15. lis 2007

no oni to mysleli tak ze veli zien im prichadzalo s uplne minimalnim spinenim a potratilo a zase vela zien krvacali moc a to babenko ostalo.ja neviem ja to beriem tak ze co sa ma stat to sa stane a hotovo ja som mala velky hematom a preto som krvacala a s vycistenim to nema nic spolocne.aspon podla mna.

lenka007
19. lis 2007

ahoj liocka ako si dopadlauz si od vtedy neodpisala ako sa mas

snazilkatn
19. lis 2007

ahojte mozem sa vas opytat ke ste mali menzes aj napriek tomu ze ste boli tehotne vyplavovali sa z vas aj kusky sliznice?dostala som MS ale mam strastne bolesti v podbrusku tak neviem ci su to tehu priznaky alebo co!dakujem za kazdu radu

liocka
20. lis 2007

Ahoj Lenka007, no neozvala som sa lebo som bola v nemocnici, no a bohuzial som potratila...Asi to tak malo byt, tak snad nabuduce to dopadne dobre.

lenka007
20. lis 2007

myslela som na teba a je mi to moc luto prezila som to iste co ty ale hlavicku hore 🙂 bude dobre drzte sa a prajem pekný den

liocka
20. lis 2007

Dakujem pekne si mila, aj tebe pekny den.

lenka007
20. lis 2007

este som sa chcela spytat ze kedy si isla do nemocnice? mala si velke bolesti? ked nechces nemusis pisat pochoopim to 😔

snazilkatn
20. lis 2007

babulky ziadna mi neporadi?prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹

sisab
20. lis 2007

Ahoj asi ti moc neporadim. Ja som po IVF, krvacam a test z krvi bol pozitivny. Ale nejdu zo mna kusky sliznice, len ciste cervene ☹ Teraz cakam do stvrtku a idem na kontrolny odber. Zelam vela stastia.

shela
21. lis 2007

ahoj snazilkatn. Ak ti mozem poradit utekaj k lekarovi. Ja som mala ten isty problem a pozri na foto mam krastnu zdravu dcerku. Menstruaciu som mala prve 3 mesiace pocas tehotenstva. Lekarka mi vravela ze sa to stava ale nepodcenuj to moze ist aj o potrat..ja som mala stastie.A robila si si test. Mne vysiel pozitivny a hned na to som dostala menstruaciu..juuj ta ja som mala strach

liocka
21. lis 2007

Pre Lenku007 v pohode kludne sa pytaj,ja som sa s tym uz vyrovnala. Do nemocnice som isla uz v piatok lebo som riadne krvacala a mala som aj dost bolesti v krizoch,take trochu podobne tomu ked som isla prvy krat rodit, takze som to viac menej tusila, ze toto asi uz nebude normalne...

liocka
21. lis 2007

Ahoj snazilkatn, ja by som ti tiez poradila len co najskor ist k lekarovi, ja som si totiz teraz prezila nieco podobne, ale bohuzial nie s takym statnym koncom ako shela, u mna islo o potrat...ale odpoved ti da len lekar, tak sa dopredu neplas.

lenka007
21. lis 2007

je to smutne ☹ niečo ma štastny koniec a niečo zase smutný.ja ked som začala 1 krat krvacat dopadlo to zle a po 2 krat som isla do nemocnice s tym ze sa vratim sama.bolo mi strasne ale vracali sme sa naspet dve.ja si vzdy hovorim co sa ma stat to sa stane. preto sa nikdy nevzdavajte a preto tym ktore cakaju na dobry koniec drzim moooooc palceky a ostatnym prajem nech sa v zivote nevzdavaju a bojuju. pa pa 😵

petka21
21. lis 2007

Ahoj nezlob te se ze vam sem chodim jen se chci zkusit poradit.MAm problem s menstruaci a beru injekce na upravu MS,posledni byla 3.11.a nevim jestli je mozny ze jsem tesne pred ni treba neotehotnela 🙂 protoze mam od konce MS pobolivani v podbrisku,spis na leve strane,obcas i na pravo,boli me zada a vcera my bylo nejak divne,jako by me tlacil kamen,ale neumim popsat jak a kde presne 😕 Nevim jestli je to mozna Ovu,kterou nemerim nebo treba tehotenstvi??Ale taky me napadlo jestli to nemuze byt kila,nebo fakt nevim,docela me to uz stve to pobolivani,nekdy to pichne moc ze se musim jakoby hned narovnat 😒 Snad neva ze sem se tak rozepsala,ale fakt uz nevim k lekari jdu az v patek na dalsi injekci:Budu rada za jakykoliv nazor ci radu 🙂

poleva
24. lis 2007

no tak chrbát bolí aj mna už celý týžden a hlavne ľavá strana

aliva
26. lis 2007

Ahojte,
ja som zase sklamaná... Stalo sa mi to, čo tu niektoré z Vás už napísali.
3 dni mi MS nechodila /mávam presne vždy 28. deň/ a potom dva dni iba slabé špinenie. Potom som ale začala krvácať dosť silno, viac ako obyčajne 2dni a dnes zasa skoro nič... Test som mala negatívny..
Už som sa tešila. 😢

cathy_k
29. lis 2007

Ahojky holčiny, chtěla bych se vás zeptet na názor - už delší dobu se s manželem snažíme o druhé mimi, ale neúspěšně ☹ teď se mi ale stalo to, že dva dny před očekávanou MS jsem si dělala testík a po oba dny mi vyšel pozitivní - druhá čárka slabší, ale byla tam..pak jsem dostala MS, byla slabší, než normálně...ale nebylo to pouze špinění...no a když MS skončila, tak jsem si znovu udělala testík a zase se ukázala druhá čárka (na dvou testech různých výrobců), ale zase slabší...tak nevím, co si o tom mám myslet???? Testík jsem si dělala vždycky z ranní moče, když jsem ho zkusila během dne, byl negativní...Tak co vy na to???? Už mám jedno těhotenství za sebou, ale tohle se mi tenkrát nedělo... ☹ Moc děkuji za jakoukoliv odpověď 😉