Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

elenita
7. únor 2008

alinouska, z toho si nic nerob...mne meskal menzes 2 tyzdne a nebolo vidno nic...o 5 dni na to dalsie sono, stale nebolo vidno nic, povedali mi, ze som potratila....a o dva dni na to sme zistili, ze mame v brusku dvojicky 😵

alionuska
8. únor 2008

Elenita,tak to si mala stastie.Mne dnes povedali,ze prave potracam...Neviem ani napisat,ako mi je... 😢 😢 😢

luciakubista
8. únor 2008

ahojh ali, a uz je to iste? ja som zas zacala spinit,takze som v strese takisto ☹ Kedy si mala poslednu ms?

alionuska
8. únor 2008

Bohuzial,je...Minuly piatok som mala tie hodnoty HCG 258 a doktor mi povedal,ze ked to dnes bude tak isto,alebo menej,tak uz potracam.Rano to bolo iba okolo 90.A stale krvacam...Takze som o babatko prisla. 😢 Poslednu ms som mala 29.12.07

luciakubista
8. únor 2008

to mi je luto ali. Ja som potratila minuly rok v lete. teraz sa stresujem,lebo trochu spinim a furt sa bojim toho najhorsieho. Este som sa ani nestihla radovat.Drzim palce.

alionuska
8. únor 2008

Aj ja tebe drzim palce.Nech sa uz mozes radovat.Ono sa to hovori,aby sme nemysleli na to najhorsie,ale pri mojom"stasti" je to fakt tazke.Je to iba osem mesiacov co mi zomrela dcerka na konci tehotenstva a teraz sa trapim pre nevydareny zaciatok.... 😢

luciakubista
8. únor 2008

ali,viem som uz som to citala o tej dcerke.Je mi to luto.Tazko sa hladaju slova.Vies co mi povedala moja kamaratka? zivot je k...a,ale nakoniec da kazdemu 😉 aj nam urcite 🙂

alionuska
8. únor 2008

Uz aby som bola na rade! 😉

marketka.m.
15. únor 2008

Ahoj holky. Našla jsem si tuhle stránečku na netu a jsou tu zajímavé články. Mám na vás takový dotaz. Je to měsíc co mě pořád bolí prsa, tmavnou bradavky a mravenčí prsa. Mám je i taková plnější. Taky je mi pořád špatně a bolí mě podbřišek. Snažíme se s přítelem o mimi, tak jsem se radovala, že jsem konečně po roce těhotná. Ale dnes jsem pravděpodobně dostala menstruaci. Teda spíš jsem zatím měla jen růžově zbarvený výtok a pak nahnědlý, jako když začínají měsíčky. Tak teď nevim co si mám myslet. Taky poslední měsíc mám hodně silný výtok a takový hodně hustý. Bělejší... jako vaječný bílek ale hustší a sitěji bílý. Jakou mám naději, že jsem těhotná. Podle toho co jsem tady četla je tu podobných případů moc ale po těch pokusech tomu moc nemůžu věřit 😒 🙂 no nevim, radši mi písněte váš názor... děkuju moc 😉

bubinko83
15. únor 2008

marketka aj si si robila test? menstuacia ti meskala?

miruskaaa
15. únor 2008

marketka ja to mela taky jen takove male spineni jeden den a jinak silny vytok ale to je pry v tehotenstvi v normlau..zkus si udelat test 😉

dann
15. únor 2008

ja som mavala MS presne kazdych 28 dni, aj tu poslednu som mala nacas a krvacala som normalne, nie len spinenie, a potom sa mi tocila hlava cely mesiac, a dalsiu som uz nedostala. aj podla velkosti dietatka mi vychadza, ze som poslednu MS dostala uz ako tehotna. tak drzim vsetkym palceky🙂

luciakubista
16. únor 2008

marketka, udelej si test a uvidis na cem si. Ja spinila kazdy mesic pred ms a dokonce i jak jsem zjistila,ze jsem tehu a spinim furt. Muze se to stat. Sup do lekarny pro test a dej vedet. 😉

marketka.m.
16. únor 2008

No, tak podle toho co píšete holky , tak naděje umírá poslední 🙂 mno, tak já ještě počkám, jak se to vyvyne... zatím pořád jenom mírně špiním... začala jsem si měřit bazální teplotu. Prý, že když je holčina těhotná, tak by měla teplota postupně stoupat nahoru a musim to měřit každý ráno po probuzení. Dnes jsem teda měřila poprvé a mám 37 přesně a podle jedné chytré knížky by ta teplota měla v těhu stoupat od 36,7 až do 37 a nějaký mírný stupínky. Tak uvidíme, jak se to vyvyne. Každopádně kdyby nic, tak jsme se s přítelem dohodli, že tomu necháme ještě měsíc a pak zajde na spermagram. Já jsem celý rok absolvovala všechna možná vyšetření. Teď jsem měsíc po laparoskopii a už jsem prý naprosto v pořádku. Každopádně po té lap. to bylo poprvé co jsem měla mens. 6 dnů a s postupným průběhem. Předtím jsem s tím měla problémy. Mívala jsem ji jen 4 dny a to někdy vůbec a někdy zase třeba 2* do měsíce a taky ty hrozný bolesti... už proto by to mohlo tentokrát vyjít 😉 🙂 , tak uvidíme. 🙂 🙂 jak budu vědět co a jak tak dám vědět 🙂

marketka.m.
16. únor 2008

jo a taky víte co je divné? Já mám menstruační cyklus 29-32 dnů ale teď je to poprvé co se mi stalo, že mi přišla o 6-8 dní dřív než předtím. Vůbec nevim co to znamená 😝 😖 🙂 jak říkám... počkám a pak dám vědět 🙂

marketka.m.
18. únor 2008

Tak holky už 4. den jen špiním a dneska jsem 3* zvracela a skoro celý den prospím a je mi špatně. Jsem hrozně unavená a taky se mi k tomu dnes ještě motala hlava. Podbřišek mě včera bolel šíleně ale dnes už zase jen mírně pobolívá. To špinění už trvá čtyři dny a co se týče krve, tak jsem ji tam měla včera a dneska ale jen tolik, jakoby si někdo utřel pořezanej prst do ubrousku, takže je to z 80 procent jen čisté špinění jako kdyby začínaly nebo končily měsíčky... Prostě špiním... a moje naděje žije ale tolik se bojím abych nebyla zklamaná... snad né... 😉 🙂

augustovka
18. únor 2008

babulky mozem sa vas opytat ked ste mali menstruaciu a meralis te si aj bazalnu teplotu ta teplotka vam aj klesla?alebo sa stale drzala hore?mooc dakujem za odpovede

fido
19. únor 2008

všechny vás zdravím a prosím o váš názor, v červnu 2007 jsem vysadila antikoncepci, od té doby jsem měla MS po 26-28 dnech, žádnou ochranu nepoužíváme, praktikujeme přeruš. soulož, poslední proběhla 2.1. a 5.1. (v době ovulace), pak jsem měla MS od 20.1. do 22.1., dnes jsem 31.DC a MS nikde (břicho mě bolelo před 4 dny, ale zase přestalo), ráno jsem zkoušela test (Axiom), vyšel negativní, k doktorovi jsem objednaná na pondělí, ale ta nejistota mě ničí, navíc jsem před 14 dny byla nemocná a brala 3 dny antibiotika a Ibalgin na horečky, tak mám strach, kdybych byla těhotná, jestli to nemohlo mimču ublížit, když jsem čekala syna, měla jsem 1. měsíc taky MS a těhotenství jsem zjistila, až když jsem další nedostala (z testu a taky mě bolela prsa, teď bolí spíš bradavky), myslíte si, že je možné, že by byl test na začátku 7 tt negativní, MS se mi jinak nikdy, kromě 1. těhotenství, nezpozdila, díky za vaše názory

marketka.m.
19. únor 2008

Ahoj fido. Jak sis jistě mohla přečíst víš, tak mám taky momentálně takový podobný příjemný problém. Jsem taky dost nervózní, protože se o dítě snažíme už víc než rok a byla jsem na různých vyšetřeních a pořád chodím... moc si přeju aby to byla pravda. Vypadá to víc a víc nadějně 🙂
K tvému problému. Pokud jsi měla měsíčky jen dva dny a teď jsi je nedostala, tak si myslím, že by jsi mohla být těhotná, ikdyž na druhou stranu se ti to mohlo takhle vychýlit kvůli té chřipce a oslabené imunitě. Ale to se mi moc nezdá. Zkus test. Já se toho taky bojím jako čert kříže,protože těch negativních už bylo tolik, že mám strach, že ty moje čímdál větší a nové příznaky nakonec // na testu nebudou. Já jsem taky byla nachlazená a brala jsem paralen a včera jsem si musela vzít taková silná antibiotika kvůli gynekologické plísni... mám furt něco ale je to jen jedna pilulka, tak by to nemělo vadit. Upřímně myslím, že když si brala antibiotika 14 dnů a teď budeš sekat latinu a cpát do sebe vitaminy, tak bude případné těhotenství v pořádku. Kdyby se něco mělo stát, tak v takovém začátku by jsi spíše potratila, protože ty prášky způsobují spíše pokles teploty na uhnízdění opl. vajíčka. To by jsi podle mě musela být tak ve 3. měsíci aby to poškozovalo nějaké funkce zárodku, který se vyvíjí. Každopádně by jsi měla uvědomit svého lékaře, jak obvoďáka, tak gynek. a zeptat se, jaký by to mohlo mít důsledek na případné těhotenství. Tak to je snad tak asi vše co zatím k tomu mohu dodat.
A určo napiš, jak to dopadlo... já mám úkol taky písnout 😉 🙂

daniela1983
20. únor 2008

ahoj baby. stale castejsie tu citam ze je mozne, byt tehotny a mat MS. pouzivam Nuvaring, myslim, ze bez chyby, aj MS mam momentalne, ale casto mi byva zle od zaludka. mozem byt tehu ak naprtek HAK a MS? Zistim to asi iba testo, ze?dik.

marketka.m.
20. únor 2008

Ahoj Dančo... pokud to bereš bez chyby, je to určitě šance mizivá. Leda, že by ti to nevyhovovalo (to by mohly být ty nevolnosti od žaludku a v tomto případě i těhotenství). Jinak ta menstruace, jak tady čteš ve skutečnosti většinou ms není ale je to špinění až slabé krvácení, když se zahnizďuje opl. vajíčko hlouběji do dělohy a poruší při tom nějaké cévky, tak to teče to je fakt.
Udělej test... pokud možno ne BEST 2, většina s nim má špatné zkušenosti kvůli nepravému výsledku... pak pásni ale když to nebude //, tak rozhodně zajdi za gyn., protože je dost možné, že ti to dělá ten Nuvaring
papa 😉

zuzankax
22. únor 2008

Ahoj holčiny dneska jsem tady poprvé a koukám kolik toho tady je,je tady toho strašně moc 🙂 Mám nejspíš stejné problémy jakovšichni z vás.Potřebuju taky poradit.Asi před 7dny jsem měla hnědý výtok,tak jsem si říkala jé už to mám,nějak brzo,ale nic z toho nebylo.A teď mám 4dny spoždění menstruace.Občas mě pobolívá v podbříšku,bradavky mě pobolívali jako když to mám,ale tedˇnic.Tak nevim co si mám myslet s manželem se snažíme o mimi už půl roku.Dělala jsem si test a nic,jen jedna čárka,ale někdo mi říkal atˇto zkusim ještě za čtrnact dní,jedna kamoška si delala test a až na potřetí ji vyšlo že je v tom.Poradíte mi někdo budu strašně ráda že mi někdo poradi!!!! 🙂 Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daniela1983
22. únor 2008

marketka, dik, urobila som test a bola iba jedna ciarka, mozno to bolo aj stresom. kazdopadne dobre, lebo este cakame s mimi 🙂

tonica
22. únor 2008

Ahoj vsem, vysadila jsem HA po 12 letech, snazime se o miminko. Uz 8 dni mam zpozdeni, tehotna nejsem, ale mam desne nafoukle bricho a poboliva me. Nemate nejaky osvedceny trik, jak si menstruaci privolat? Jeste nez budu muset na vyvolavacku .... 😖 Diky moc.

marketka.m.
22. únor 2008

Ahoj Tonco... ci já vím, tak mrchu přivoláš teplou vodou. Hodně prohřívej podbřišek. A co já vím s tím těhu, tak těhotná být můžeš ikdyž na testu je jen /, protože hcgéčko se ti začne tvořit až po uhnízdění vajíčka a to chvilku trvá. V každém případě jestli to víš na sto procent, tak zkus tu teplou vodu... jinak pokud chceš aby se ti zlepšili funkce dělohy, vaječníků a sama menstruace kup si čaj kontryhel... prodává se kontryhelová nať a je to moc účiné. Má velmi léčivé účinky. Já jsem ho pila 2 měsíce a můžu odpřísáhnout, že to co mi nevyléčili doktoři, vyléčila tato bylinka 🙂 tak hodně štěstí 😉

marketka.m.
22. únor 2008

Jo a taky info, jak pokračuje to mé tušení.... moje bazální teplota za poslední 4 dny je 36,9,36,8,37,1,37,8 dnes jsem také špinila ale už jen velmi málo. Hodně mě pobolívá podbřišek, když mi na něho někdo sáhne, tak cítím nepříjemný až bolestivý tlak. Špiním tedy dohromady 8 dnů a dnes už jen malinko. Tak co myslíte? Jak přestanu špinit mám testnout nebo ne? 😉 mám velmi dobré tušení a bojím se t oho testu, jak čert kříže, kdyby i přes tady ty skutečnosti nevyšel byla bych moc zklamaná ☹ snad to vyjde, tak písněte něco pozitivního, tak pa holčiny 🙂

tonica
22. únor 2008

Market, diky za odpoved. Dobry tip, zkusim ten kontryhelovy caj. Da se sehnat v lekarne? Kdyby to slo, hned se vrhnu na louku a susim o stosest 😀 Na tehotenstvi to u mne nevypada ☹ , testovala jsem 2x a ani slaboulinka 2.carka. Na vyvolavacku se mi nechce....chci zkusit vse mozne, vyvolavacku beru jako posledni moznost. V tvem pripade bych urcite testik prubla, znam se, zvedavost by me donutila. Nejhorsi je, jak si clovek na sobe hleda priznaky... , teda aspon v mem pripade. I kdyby se treba nezadarilo, clovek si musi rikat, ze holt nebyla ta spravna doba a pro neco zleho neco dobre... 😉 Jak dlouho se pokousite? Drzim palce, at to vyjde.

marketka.m.
23. únor 2008

Ahoj Tončo. Snažíme se už přes rok a byla jsem i na laparoskopii. Dneska jsem testovala a ta druhá čárka je tam jen śkoro silou vůle... když si ten testík natočím na světlo, tak tam taková úplně slaboulinká rýžka na první pohled neviditelná je 😉 každopádně jestli jsem těhu, tak jsem přestala špinit teprve dneska k ránu a to zn., že ten hcg hormon se mi teprve začíná pomalu tvořit... tak budu testovat každé ráno po dobu 5 dní a pak uvidím, jak to dopadne. Baz. teplotu mám ale každý den nad 37 a večer dokonce 37,8 a to si myslím, že bych jinak neměla a křivka mi taky stoupá, tak jak říkám uvidím tak z a5 dnů, jak se to vyvyne ale ja ksis mohla přečíst už výš, tak příznaky jsou taky docela jasné 🙂
Jo ten kontryhel koupíš v bylinkářství. V každým obchodu s bylinkami by ho měli prodávat 🙂 já jsem tak nervózní doufám, že to nakonec vyjde. A ty horký koupele zkoušej taky aspoň mně to pomáhalo. Když chceš tu mrchu vyvolat, tak teplou vodu a když dříve zastavit, tak studenou vodu ale kontryhel je lepší 🙂 ...
jo a to tvoje tesování.... kdy jsi měla ovulaci, když mi napíšeš, jak to u tebe naposledy probíhalo a nějaký tvoje třeba divný nálady nebo únavu nebo motanici a tak, tak bych ti mohla i poradit, kdy b y ta druhá čárka byla vidět a v případném těhu co by se ve tvém těle teď odehrávalo... to víš, furt o tom čtu, tak jsem jak otevřená knihovna 🙂

marketka.m.
23. únor 2008

Jo a k tomu tt. Jak jsem psala, že tam byl jen slabý skoro neviditelný proužek, tak to bylo hned potom co jsem si ho udělala, tak jsem ten test vyhodila. Ale nedalo mi to a za deset minut jsem ho z koše vytáhla a podívala se ještě jednou. Proužek byla o něco viditelnější a ikdyž je hodně slabý, tak nejde přehlédnout. Test jsem si tedy schovala a budu testovat ještě 5 dnů a porovnáavt proužky. Ale // jsou tam 🙂 🙂 🙂

molicova
23. únor 2008

Chci se holky zeptat, byla jsem vcera u dr. a tem mi delal vytery. Dnes jsem zacala uplne malinko spinit, je to svetlounce naruzovely vytok. Mam strach jestli se neco nedeje. Nemate nejake zkusenosti
😢
Díky míša