Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

laurinkaaa
10. led 2008

Ahojik holky, mam takovy pocit, ze jsem tehotna.Uz nekolik dni mam nechut k jidlo, chodim casto na malou, cokoliv snim me hned kope.Mam porad strasnou chut na kiwi a stavnate ovoce.V listopadu jsem vynechala jeden prasek a od te doby jsem menstruaci normalne mela, ale hrozne slabou, spis jen spineni.Moje mamka to uz dlouho pozoruje a dneska se me zeptala jestli nahodou nejsem tehotna.Co si o tom myslite?diky

lubik9
10. led 2008

lauri..a preco neskusis tehu test? 😉

laurinkaaa
10. led 2008

no to je problem, ze se toho tak trosku bojim, jelikoz v mem veku by me rodice zabili 😔

labut
10. led 2008

laurinka: těžko říci, musíš zkusit test a uvidíš, co se ukáže. držím pěsti ať to dopadne jak chceš ty. Jinak těžko určovat jestli si těhu nebo ne. Udělej si test a pak zajdi dyžtak na gyndu.

laurinkaaa
10. led 2008

labut:asi mas pravdu, ale stejne myslis ze je tam moznost, ze bych tehu byla?

labut
10. led 2008

laurinka: možnost tam je, ale to záleží na každé holce, některá vynechá 1 prášek a otěhotní a druhá vynechá třeba i více a vůbec nic se nestane. pokud si vynechala prášek na konci nebo začátku platíčka tak je možnost větší, než pokud sis ho nezvala v půlce. chce to nestresovat a zkusit test. pak budeš moudřejší a můžete začít něco řešit, pokud teda těhu budeš.

lubik9
10. led 2008

lauri a kolko mas rokov,ze by ta rodicia zabili? 😕

laurinkaaa
10. led 2008

teprve 16 😔

lubik9
10. led 2008

lauri..nesmut..zatial nemas nic potvrdene,tak hlavu hore a keby si aj nahodou nasla //,tak to vasi rozdychaju a budu sa tesit na vnucatko,uvidis 😉
mala som jednu velmi sikovnu ziacku na gymku,ktora otehotnela v 2.rocniku (to je myslim tiez 16r.) a porodila krasne dievcatko aj napriek tomu,ze sa s nou priatel rozisiel,ked mu povedala,ze je tehu

laurinkaaa
10. led 2008

Dekuji ti moc za podporu, ono tak jednoduche nebude.Pritel by sice mimi chtel jelikoz na to uz ma vek, ale problemem je ze je to citinec...to je to zamotane ze 😖

lubik9
11. led 2008

lauri,no mas to zamotane,ale vyriesi sa to..daj vediet,ako 😅
drzim ti palceky,aby to dopadlo,ako si sama prajes 😉

luci79
15. led 2008

Ahoj Effi, jak sa mas? Snazilkujete uz znova?
Ja som vcera bola za lekarkou, samozrejme s pozitivnym testom 😵 , co ju velmi prekvapilo 😠 , vzhladom na moje posledne vysledky krvi. Zobrala mi dalsi odber, ktory tehotenstvo nepotvrdil, ale ani nevyvratil. Hormon hCG mi krasne narastol za ten tyzden, z coho bola aj rada, ale... na druhej strane, hormon progesteron nie je vysoky, co vlastne znamena, ze tehotenstvo 'zlyha'. Takze o tyzden v utorok idem na dalsi odber krvi a potvrdi sa ci ano alebo nie. Ale uz ma viac menej pripravili na krvacanie, troska silnejsie ☹ .
Takze preckat toto, pockat na dalsiu mrchu a vrhnut sa znova na snazilkovanie 😵 😵 ...
Uz nech je to vsetko za mnou.... Ale nesmutim!!!! Hlavu hore a idem do dalsieho snazilkovania, uz sa na to aj tesim 🤐 .
Takze nie kazdy pozitivny test je opravdu pozitivny ☹ ☹ ☹ , co som doteraz ani nevedla. Som zas o nieco mudrejsia 😀 .
Papa, krasne snazilkovanie 🤐

effi
16. led 2008

luci79 zjooova, to sou mi noviny, no my se snazilkujem znova, teda jestli se to da nazvat snazenim, proste tulime se, kdyz mame chut 😎
tady jde krasne videt, ze jsme fakt kazda original.. tak pokud padne verdikt netehu tak preji prijemne snazilkovani 🙂 🙂

daniela1983
18. led 2008

laurinkaaaa, ako si dopadla?

zuxana
21. led 2008

ahojte baby... potrebujem vas nazor... pred 4 dnami som bola u doktorky a potvrdila, ze som asi v 4 tt... vysli mi 2 krasne testy s dvomi // ... na ultrazvuku bola vidiet krasna fazulka, ale este nie srdiecko... pred 3 dnami som zacala spinit (tmavohnedo) a vcera som dostala mrchu (14 dni neskor)... a vecer pri krvacani mi vyslo nieco vacsie... asi 4-5 cm... mohla to byt "fazulka" ???? Znamena to, ze slo o samovolny potrat? Prosim napiste...

luciakubista
21. led 2008

Ahoj zuxana,ja som potratila minuly rok v 6tt,tazko povedat,ja som krvacala dost silno a bola to tmavocervena krv ako pri silnom mensese...a mala som velke krce.radsej by som sla k lekarovi,moze a nemusi to nic znamenat

shela
21. led 2008

zuxana...a preco si nesla k lekarovi ihned ked si zacala spinit?? 😕 ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace tehu ale to som nevedela o tom ze som v tom...no ale nie kazdy ma take stastie... utekaj aj na pohotovost

petruci6
21. led 2008

shela a mala si ju normalnu ako inokedy,alebo slabsiu a kratsiu? 😕

shela
21. led 2008

petruci6...ako normalne..zacala sa presne na 28 den a trvala 5 dni. Mna len prsia boleli od zaciatku ale to som si myslela ze to nic nieje a pritom som bola tehu.. stavaju sa take pripady ako som bola ja ale nie moc casto..je to sanca asi jedan ku 1000

petruci6
21. led 2008

tak super,ze to takto dopadlo a mas krasnu dcerku 😵

shela
21. led 2008

no ved hej...teraz som najstastnejsi clovek na zemi...aj ked som sa dost bala materstva ale je to super...

pipinka
21. led 2008

ahoj holky, dnes jsem byla na kontrolních odběrech, HCG mi vyšlo 80, dopoledne jsem měla trošku silnější menstruaci a teď už jen špiním malinko. Je mi pořád na zvracení, takžýe vůbec nevím, co a jak

katka73
23. led 2008

ahojky holky to ja jsem měla menses až do 4měsíce těhotenství nevěděla jsem to vůbec že jsem těhotna byla to velka sranda když jsem šla na preventivku a doktorka mi řekla že jsem ve 4měsíci no šla jsem malem k zemi ale dcera ma dneska 7let a jsem rada že ji mam ale mam tři dětičky,no brala bych ještě i jedno.taky mam tyden po mensesu ale bolí mě prsa a s jedné bradavky my dokonce sem tam teče takova světla vodička.zkoušela jsem to z prstynkem a ten mi ukazal 4ditko tak uvidíme co se bude dít dal možna budu mit ještě jedno sice nevim kdy a skym ale brala bych to.ZUXANKO držím palečky ať ti to dopadne vše dobře zatim pa

tebi
23. led 2008

ahojte kočky v piatok idem ku svojej doktorke len sa chcem spytať meškal mi menzes 21 dní a nakoniec som dostala .. ale takú čudnú ...len 2 dni také normálne krvácanie a a potom len špinenie...je to čudné lebo takéto som ešte nemala....sa mi zdá že mam aj trošku podbruško vačšie a prsia mi aj ostali vačšie....može byť že som tehotná....predtým som si robila 2-krát test ale negatívny...strašne sa bojím čo povie doktorka...poraďte mi niekto...

pipinka
23. led 2008

ahojky já měla menses 7.12, pak dlouho nic. Byla jsem vnemocnici na udržování s miminkem, ale doktoři říkají, že se neudrželo. Testy mám pořád pozitivní, píchá mě na pravém vaječníku a včera jsem měla menses jen jeden den. Doktor řekl, že mám sliznici normální. Čekám na pondělní výsledky a také nevím co na tom je
Tebi: hlavně buď v klidu a nenervuj se nebo dopadneš jako já

tebi
23. led 2008

ahoj vieš ako si to stále hovorím buď kľudná určite je všetk ok....ale neviem som zúfalá aj v práci je toho dosť .... už 3 mesiace sa snažíme o dieťatko......a veľmi chcem aby to už konečne vyyšlo.... budem ti držkať palce aby to aj tebe všetko dobre dopadlo..... je to ťažké.... niekedy si hovorím všetko dobre dopane tak budeme optimistky

pipinka
23. led 2008

tři měsíce není skoro nic. my už skoro 3 roky ☹

tebi
23. led 2008

joj moja ..... prajem ti aby ti to konečne vyšlo z celého srdca.... je to ťažké to čakanie ale čo mi ženy nezvládneme..... neboj bude ok......

katka73
23. led 2008

no holky ja měla v listopadu mens.jenom 3dny v prosinci 7dnů tedkom 5 je to divné taky mam jakoby podbříšek nafouklej a prsa ty mě trošičku pobolívají a nebo je to nějaké stresové rozešla jsem se z přítelem tak to může byt taky asi stoho no nevim testy jsem měla negativní minulí měsíc.kamaradka si dělala taky test a měla nega a najednou zjistila že je ve 12tydnu těhu.je to zajimavé no uvidíme.PIPINKA držím ti palečky at se to povede 😉

miruskaaa
23. led 2008

ahoj holky ja uz sice mam potvrzeny ze jsem tehotna a zitra jdu na kontrolu a mela bych byt v 2 mesici akorat me zaskocilo to ze jsem dneska trosicku spinila ale nebyla to ani cista krev a nebylo toho moc mamka tvrdi ze se to jeste vsechno cisti tak nevim ale sem nervozni ☹