Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

lucaju
30. črc 2010

@anicka245 je lepšie testovať sa ráno, ale pokiaľ máš v moči toho hormónu dosť tak ti to ukáže aj počas dňa, resp. večer., tak ako mne. Tiež som sa testovala večer, ale kopu testov som robila aj ráno a druhá čiarka bola vždy výraznejšia, ráno je tá hladina HCG najvyžšia.

pifina
30. črc 2010

@lucaju ked uz mas vyssiu hladinu hormonu, tak je to jedno, ale na zaciatku to moze byt klamlive 🙂 kamoska sa tak testovala vecer a bola negativna a ked po tyzdni stale nedostala MS, tak sa testla znova (teraz uz rano) a uz bola pozitivna hned 😀

anicka245
30. črc 2010

@pifina vtedy som si robila rano test.. uvidime, menzes sa mi pomaly rozbieha, tak zrejme nic nebude.. zrejme tie neplodne dni u mna funguju 🙂 ale tak ci tak sa buduci tyzden testnem, pre istotu 🙂

anicka245
30. črc 2010

@pifina resp. aby som sa zase opravila, zrejme mam neplodne dni vtedy kedy mi aj vychadzaju 🙂 🙂

pifina
30. črc 2010

@anicka245 podla mi Ti staci testnut sa vtedy, ak by Ti nepresli priznaky, co si popisovala ... ak to prejde, tak si za vodou 🙂

m_tina
19. srp 2010

achojky...holky, chci se zeptat...používám nuvaring už rok, menzes vždycky v pohodě, občas o 1 až 2 dny později už od začátku. poslední dobou sem hodně připrala, mám pořád hlad, bolí mě hlava (ikdyž ta mě bolívala vždycky) ale ted se mi stane, že se mi hlava zamotá ikdyž jen sedím, zvýšila se mi srdeční frekvence, nebo teda spíš mám takovej pocit, fakt nevím a ted jak byly ty mega horka, tak sem umírala po hodině chodění po městě. strašně se bojím, že bych mohla být těhotná a mám z toho šílený nervy...asi sem magor, že? prostě mi z toho všeho hrabe...už mám dojem, že si to všechno vsugerovávám, ale nemůžu se toho strachu zbavit. díky za vaše nápady

pifina
20. srp 2010

@m_tina ak si myslis, ze si tehu, tak si sprav test ... ak bude negativny, tak by som rozmyslala nad zmenou antikoncepcie, moze to byt vedlajsi ucinok tabletiek!!! urcite sa porad s lekarom a popis mu svoje stavy, pri antikoncepcii mas vacsi nabeh na trombozu a podobne veci 😨

irabel
22. srp 2010

Ahoj, ve čtvrtek jsem byla na gyn. s tím, že jsem už 3 týdny nedostala MS. Můj gynekolog mi řekl, že jsem asi na 80% těhotná, tak mě poslal na krev, ale výsledek se dovím až v pondělí. Je pravda, že prsa mám větší než kdy jindy a taky mě hodně bolí, ale dělala jsem si 3 těho. testy a pokaždé mi vyšli negativní. MS jsem dnes ráno dostala, ale slabou. Je možné, že jsem opravdu těhotná?

pifina
23. srp 2010

@irabel kludne, vela zian na zaciatku tehu krvaca ... a tehotensky test nemusi byt pozitivny na zaciatku, ale az neskor, hlavne, ak si si ho robila v priebehu dna - najspolahlivejsie je to z prveho ranneho mocu

mautka
31. srp 2010

Ahoj,
to že je to u každého dítětě jiné můžu jen souhlasit. Doma máme už dva kluky a teď jsme začali přemýšlet o třetím. A nezůstalo jen u toho přemýšlení. Jal proběhla předchozí těhotenství v pořdku tak etď se to komplikuje. A pořádně. Nedostala jsem MS a tak jsem si udělala test a vyšel. Ale o 8 dní později jsem to dostala. Šla jsem k doktorovi a ten mi řekl, že sliznici mám vysokou ale jinak nic, ale že mi udělá krevní test na HCG. Výsledky vyšly 90 ,ale je to prý pořád na hranici takže mám přijít za tyden a pak se uvidí.

rybca
1. říj 2010

Ahojte, tak ja som 10DC, menstruacia bola sice silna, ale menej dni ako predchadzajuce cykly a uz par dni ma pobolieva v podbrusku, skor na pravej strane a mam citlive prsia a dnes sa mi zda ako keby boli aj trochu vacsie, nejak mi kypia z podprdy. Myslite, ze to moze byt prechladnutim, alebo mam skusit test, napriek tomu, ze som mala normalnu menstruaciu? Jaj a este v nedelu som zvracala, co ja nezvyknem a ani som necitila, ze by mi nieco nesadlo.

templarka
3. říj 2010

Ahojky,mám takový dotaz.Jáká je pravděpodobnost že se dá otěhotnět v pruběhu menstruace?

andreaka11
3. říj 2010

@rybca nechcem ta sklamat, ale nieco je vo vzduchu a skoro kazdy zvraca a chodi casto na wc. s testom chvilu pockaj, aby si nebola predcasne sklamana. ja ked som otehotnele (asi v momente, ked spermia oplodnila vajicko), tak som mala v podbrusku bolesti, ako ked mam menzes. ale to len chvilu. no a o dva-tri dni som mala zase taky pocit. no a to bolo asi druhe vajicko 😵
podla mna sa vsetky snazilky musia sustredit na milovanie a nie na pokus o otehotnenie, lebo neskor budete zufale a budete mat problem s otehotnenim. zelam vam buduce mamicky vela stastia!!!!! 🙂

rybca
4. říj 2010

@andreaka11 no uz som si ho urobila a bol negativny, cela rodina sme podlahli prechladnutiu, tak som chcela mat istotu, ci mozem lieky a sirupy a tak, nevadi, ide sa dalej a dohodli sme sa, ze to nechame na osud, proste si len nebudeme davat pozor..🙂)

andreaka11
4. říj 2010

@rybca my sme boli minuly tyzden a tyzden predtym vsetci chori. dva tyzdne som nebola s detmi na prechadzke! my sme sa rozhodli, ze pojdeme na to 🙂 a necakala som, ze to bude hned na prvy krat. uvidis, o chvilku ohlasis novinu 😀

rybca
4. říj 2010

@andreaka11 no na Matka sme cakali rok a aj spermiogram sme mali dost nepriaznivy, Matko je vlastne taky zazrak...🙂

morte
3. lis 2010

Ahojky všichni, měla bych takový dotaz ☹ už jsem zoufalá, byl by tu někdo, kdo by mi poradil s jistým problémem??? Děkuji předem

lulinka005
22. lis 2010

Ahoj morte, co tě trápí? 🙂

lenkaks
10. pro 2010

Caves baby,je mozne,aby bola zena tehotna v 4tom mesiaci,stale menstruovala,citila pohyby,ale tehot. test stale negativny??

slovnicek
11. pro 2010

@lenkaks - no, myslim si, ze je mozne, aby zena ve 4. mesici menstruovala (jednu takovou take znam) 😉 ...tehotensky test ve 4. mesici muze klidne vychazet negativni, protoze s postupujicim tehotenstvim se snizuje hladina hormonu, ktery ten test zachytava - takze: ano, je mozne (a hodne pravdepodobne), ze je test negativni ... a pokud sem pises, ze i pres menstruaci je zena ve 4. mesici, tak to vi nejspis od gynekologa (nepredpokladam, ze by si sama urcila delku tehotenstvi pri menstruovani) = takze bych verila mu a ne testu delanemu ve 4. mesici 😉

andrejinsvet
12. pro 2010

čau môžte mi poradiť , že som mala sex po menštruácii prešlo asi dve tyždne aj dačo ale neviem či som tehotna bloli ma prisia neivem čo mam robiť môžťe mi poradiť. bojim sa ak ssa dosvedia mmoji rodiča tak ma vyhodia z domu. ako to mam zistiť to iba prešlo 5 dni

misicka38
16. pro 2010

ahoj chtela sem se zeptat mam ttehotenske priznaky ale do toho jsem mela i MS a docela silny,padali ze me upne kusy krve..mam hrozne prechody nalad,bolava prsa a casto je mi v noci straslive vedro..myslite si ze bych mohla byt tehotna?i kdyz sem brala antikoncepci ale posledni mesic jsem ted casto vynechala.

karolinka12
19. pro 2010

@misicka38 ahoj ja mám tiež príznaky a menzes som mala slabsi no s hrcami krvi. Dr. nic nevidel a nepripisoval tomu nic ze menzes sa moze menit z roznych pricin. prave cakam dalsi tak dufam ze nepride. ked si brala anti.tak neviem

cukricek_29
20. pro 2010

ahojte babenky a mne by ste vedeli poradiť včera som si pri toalete našla napapieri trošku krvi a asi 2 krát po pár hodinách menštruáciu mám dostať až za týždeň neviete čo to mohlo byť?? Dakujem a dúfam,že sa nájde niekto kto mi poradí

luckaklouzek
21. pro 2010

ahoj holky, já při prvním těhu, jsem také špinila asi týden před menzes, ale prostě jsem nějak tušila, že se něco děje, protože jsem měla šílenou pachuť v ústech, jak kdybych olízala rezavou železnou tyč. Pak jsem až do 4m těhu pravidelně, vždy na den menzes slabě špinila. Co se týká antikoncepce, tak po 5 letech užívání se mi rozhodila menstruace a špinila jsem třeba také celý měsíc a můj bývalý Dr, mi měnil značky prášků, nevím jestli to byla ta příčina, ale pak jsem nemohla otěhotnět, prostě jsem si musela nějakou dobu na mimčo počkat. Nebo to také může být stresový, já v bývalé práci tekla normálně 😀 Nelepší je dojít na gynekolgii, než něco zanedbat 😉

beatta
21. pro 2010

ahoj při prvním těhotenství sem zjistila těhu v nějakým 9 týdnu
přitom ty dva měsíce co sem byla v tom sem měla krvácení nějaký 3-4 dny až po tom druhým krvácení se mi to nějak nezdálo bo sem měla ms vždycky nějakých 7 dní tak sem testla a byly to teda dvě pořádný dálnice 😀

pahu
7. únor 2011

Ahojky 🙂
Hmm, chodievala som sem na MK, lebo som nevedela s manzelom otehotniet... Casy sa zmenili, s manzelom uz spolu nie sme, o miminko sa zatial s novym partnerom nesnazime....

Uz tyzden mam poriadny problem so zapchou, nafuknutym bruskom, zacalo to s menzesom, ktory bol tiez dost silny aj s kuskami krvi.... Ale kedze na mna tlacilo viac ludi, vcera vecer som si urobila test, po minutke nic, ale asi po pol hodine ked sme ho isli vyhodit do kosa, pozitivny... Sice bola testovacia ciara slabsia a po limite, mam dilemy... Prsia mi kypia z podprsenky - moze byt z menzesu, chodim v noci cikat okolo stvrtej, co som pred tym nemala...???...brusko mam v oblasti podbruska citlive a obcas pichne tu a tam...

Mohla by som byt tehu aj ked som mala fakt dost silny menzes?

paulinanoori
19. únor 2011

ja jsem mela zpozdenou ms jenom o tri dny, zacalo to slabe, pak to trosku zesililo a asi treti ctvrty den skoncilo....predtim ms jsem mela silnejsi....ted u konce ms taky mivam mirne bolesti v podbrisku, nevolnosti a caste motani hlavy a zavrate....tak nevim zda je mozne ze jsem tehotna

zuzau2
27. únor 2011

Ahoj všem, tato diskuze už je dost stará, ale přesto napíšu, protože jsem tu četla několik podobných diskuzí na téma menstruace v těhotenství a také jsem četla některé příspěvky, kde holky psaly, že nevěří na menstruaci v těhotenství. Patřím mezi ty, které v těhotenství menstruovaly dva měsíce ...první menstruace úplně normální, druhá také ale asi o tři dny zpožděná a třetí už se dostavila jen v podobě zabarvené vody. To, že jsem těhotná jsem zjistila až na konci třetího měsíce. Asi se to vyskytuje u neptrného procenta žen a já mezi toto procento patřím. Tím nechci dávat někomu zbytečné naděje, ale jen chci napsat, že stát se to asi může.

majaja86
28. únor 2011

@zuzau2 Ahoj... ja sa len chcem opýtať či si nemala ani žiadne príznaky- ako napr. boľavé prsia a pod. alebo si tomu nevenovala pozornosť a tak ak si aj nejaké príznaky mala, tak si si to možno ani nevšimla čo?
Ja asi nebudem v rovnakej situácii ako ty, ale keď po kyrete som akosi začala priberať čo je divné, pretože ja už nejakých 5 rokov mám vždy rovnakú váhu, tak nechápem čo sa so mnou deje .... možno ten spontánny potrat urobil nejaké zmeny v mojom organizme..... mala som však už dve mrchy, žiadne príznaky tehotenstva, negatívne testy, ale aj tak si občas nahováram, že by som mohla byť (velmi by som chcela 😵 ), pretože po prvej mrche od kyretu sme sa už snažili .... 😉