Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

lussius
3. říj 2006

take mam 30 a uz jsem mela stresiky,ze budu stara a mimiska se nedockam. a koukej,co nevidet budu mama. gyn.me rikal,ze do 35 je to v poho,pak to jde hur.. moc ti preju aby v patek ovulace byla 🙂 meris si i bazalni teplotu?podle toho se to pry taky nejak pozna, aby sis nedelala same testy a pak az prijde ovu,nemela zadny 😕 drzim palce

sissa
3. říj 2006

teplotu som si merala,ale u mna je to problem pretoze kazdy den vstavam v inu hodinu.Ked som si merala,mala som vzdy teplotu nad 36,5 a potom som toho nechala,pozorovala som hlien a ten sa mi zdal minuly mesiac dost skoro,uz na 7 den cyklu hned po MS,myslis,ze som ten pripad ked sa da otehotniet iba pocas MS? 😖

lussius
3. říj 2006

sissa nesejčkuj 😉 jistě jsi vyjmečná, ale tak moc snad ne 😉 nevim jakyho máš gyn.,ale jestli máš pochybnosti,zkus se s ním domluvit na kontrole,kde on to uvidi na ultrazvuku (sondou zespodu). neni tam sice videt primo vajicko,ale podle velikosti folikulu to poznaji.. jen abyste nedopadli jako my, kdy se milujes jakoby na predpis,v urcity den a pomalu i hodinu..to pak i prestane bavit 😀 nastesti se to opet zpravilo..

sissa
3. říj 2006

lussius,ved uz sme aj tak dopadli,ze sa snazime podla potreby a je to hrozne,mne to sice az tak nevadi,ale vidim na tom svojom drahom,ze jemu to nie je moc prijemne,hovori,ze je to ako na povel ☹ ale vam to teda vyslo a dnes je z toho 32tt 😀 😀 😵 😵 dakujem ti za povzbudenie a neviem sa uz dockat piatka ci pride ta nestastna ovulacia. 😕

lussius
3. říj 2006

🙂 však i vám to vyjde,nepřestávej tomu věřit.vím že je to někdy těžký.. a toho svýho chlapáka pořádně vášnivě pomiluj a pomazlikuj a vykašli se na to,jestli z toho zrovinka bude mimísek. jistě víš že psychika nadělá nejvíc paseky a já věřím,z vl.zkušenosti,že na tom bude dost pravdy..zkus najít něco,co ti pomůže neupínat se tolik na to.sama jsem napnutá jak v pátek dopadneš,určitě napiš. 🙂 p.s. zkoušelas i kartářku či jinou šarlatánku?

sissa
3. říj 2006

nikdy som u ziadnej vestici nebola,ale zato moja svokra bola a ked sa pytala na syna,vestica povedala,ze dieta bude 29-tich rokoch,ale so mnou to uz asi nestihne ☹ jedine zeby sa narodilo v 7 mesiaci 🙄 ty si skusala nejaku kartarku?Ja som to chcela vzdy vyskusat,ale nijaku nepoznam.

kaczka
autor
3. říj 2006

holky holky 😀 nějak se nám ta debata zvrhává ne?Sissa,taky ti mocinky držím palečky...a všem holkám taky,ať to dopadne podle vašich představ 😲

kaczka
autor
3. říj 2006

ten poslední smajlík byl překli 😀

sissa
3. říj 2006

dakujem kaczka,snad to kazdej vijde,ako si zela 😉

lussius
3. říj 2006

sissa byla jsem u kartářky,jedné to moc nevyšlo, spíš tahala očividně prachy,ale druhé ať se mě to líbilo nebo ne,tak ano a zatím vše.říkala že ne dřív jak za 2 roky a měla pravdu,ať jsem dělala co jsem dělala 😉 každopádně se opatruj a zkus na ratolest nemyslet.. co kamarádky a tvé okolí? už většina potomky má?

lussius
3. říj 2006

kaczka,jsem zvědavá i na tebe,jestli šestý smysl zafungoval a jsi maminka 🙂 též bych ti to moc přála 🙂

kaczka
autor
4. říj 2006

lussius moc dík...za týden budu chytřejší tak hned písnu 😎

sissa
4. říj 2006

ahojcek lussius,chcela som ta len pozdravit,pytala si sa ci uz moje kamaradky maju deticky...maju a to skoro vsetky a niektore aj 2-3,takze som medzi poslednymi,ale stale rozmyslam nad tou kartarkou,kebyze nejaku poznam,asi to skusim a zajdem za nou.Maj sa krasne a opatrujte sa aj s malickym.pa-pa 😵

lussius
4. říj 2006

ahojek 🙂 kaczka,urcite pisni, jsem moooc napnuta a tolik bych to vsem co si mimi preji, prala aby se co nejdrive dockaly..
sissa,to je pak nahouby co, kdyz ostatni mimisky uz maji ☹ me to vubec nepomohlo a radeji jsem se jim vyhybala.nastesti vetsina pratel nemela, nebo maji tak nejak soucasne jako my.. bohuzel nevim jak se takova kartarka hleda,v brne vim o 3,dycinky nekdo prinesl kontakt do prace a vetsina nas zenskych zkratka sla zkusit co se dovi 🙂.rozhodne to bylo zajimave.. a prestoze me dycinky rekli,ze si na miminko jeste pockam,nikdy jsem se s tim nesmirila a zkousela to horem spodem 😀 (stacilo,ze rekly,ze mimi bude 😎)
ale treba se dockas mimiska jeste driv,nez nejakou sarlatanku potkas 😉

sissa
4. říj 2006

mas pravdu lussius,aj mne by stacilo len to keby mi povedala,ze miminko BUDE,nezalezi kedy,hlavne ze bude,skoda, 🙂 chcela by som to vyskusat

lussius
4. říj 2006

sissa,verim na osud 🙂 co ty? a myslim ze ti to nejak zaridi.treba ti posle kartarku, nebo rovnou toho malyho rošťáka 😉

kaczka
autor
4. říj 2006

sissa,taky si ymslim,že určitě tě to brzy potká uvidíš.....a odkud jsi?Že bych se bud podivala na net či se poptala na tu karatářku 😎

sissa
4. říj 2006

kocky moje zlate ja som z Bratislavy,ale to by bolo super kebyze mi fakt osud posle nejake znamenie a mozno je to osud preco este nemam miminko 😒

kaczka
autor
4. říj 2006

si myslím,že až bude ten správný čas, tak ho určitě mít budeš.NEBOJ!!!Se čučnu na netu nebo se zeptám ségry...ona někoho zná v Bratislavě....to je od nás za humnama...bydlim v Břeclavi...cože je přesně mezi váma holky 😀

sissa
4. říj 2006

kaczka 😀 😀 čučni 😀 😀

dagmarka1
5. říj 2006

ahojky holky čtu Vaši diskuzi, a jsem na tom úplně stejně jako sissa.starzjeme 5.měsíc snažení.moje gynekoložka neměla zájem to nějak velice řešit, řekla že do kone roku, pak vyšetříme partnera-spermiogram.dlouho jsem přemýšlela, začala pročítat články o měření BT, měřím už 3.měsíc, ovu vypadá že chodí, i když nějak později, až 20.DC.dlouho jsem uvažovala a příští pátek 13.10. jdu k jinému gynekologovi se poradit,že 4 měsíce taky nic, holky od nás z práce si ho moc chválí, tak jsem moc zvědavá a napnitá, jaký bude.
sissinko neboj se dočkáme se!!! 😅 jednou to příjde, i když to čekání je děsné,co?jinak souhlasím s lussius, též věřím na osud, u kartáčky jsem sice nebyla, zato jsem si nechala spočítat nejvhodnější den pro početí v každé měsíci od astrologa, a ten mi řekl, že nejpozději do roka a půl, by se mělo zadařit, že mi vstoupí já už teď přesně nevím jestli Neptun(jsem zn.ryby)do 5.domu nebo kamže to a to bude nejlepší konstelace hvězd vůbec.tak se držte babulky 😵 budu Vás sledovat a pak Vám písnu jak jsem dopadla.D.

lussius
5. říj 2006

ahojek dáško, nesleduj a piš 😉 držíme ti palečky,aby byl osud co nejpříznivější,nebo aby ten čas aspoň rychle utekl..mě teď ty 3 roky snažení ani nepřijdou.. nějak se s rostoucím bříškem smazaly..je to asi psychologie,že už nemám nervíky - a kdy se dočkáme a jestli vůbec a co je v nepořádku a proč atd..
ale mohu vásuklidnit,vskutku 4měsíce nejsou nic,až po roce snažení by se dalo znepokojovat.. ale myslím si,že stejně pokud pár má nějaké podezření,že by po půl roce měl mít nárok na vyšetření a když by bylo vše v pořádku,tak ať se snaží sami dál uklidněni tím,že je vše ok.a když by se našlo že není,tak nač čekat.může se začít s léčbou ap. nemám pravdu? já též měla pocit že vše není jak by mělo,sice u sebe a nález byl nakonec u manžela,ale to je už jedno..

Kaczka,co tím myslíš,co je mezi náma? 😅 jsi pěkná šibalka a docela jsi mě znejistěla..

kaczka
autor
5. říj 2006

lussius...myslela jsem, že bydlím tak pěkně na půli cesty mezí váma...ty jsi od Brna a sissa z Bratislavy...neboj nic v tom nehledej 😎

sissa
5. říj 2006

ahoky bambulky 😵 chcela som vas pozdravit,drzime sa tu ako keby to bola len nasa stranka 😎 😀 ,ale aspon sa k nam pridala aj daska 🙂 ,ja si zajtra robim ovulacny test,tak dufam,ze mi vijde pozitivny a ked nie tak nevadi,skusim to o mesiac alebo zajdem doktorovi a mozno aj k nejakej kartarke 😎 ,zatial sa majte pekne a vecer sem este nakuknem,musim ist upratovat,ahojte a opatrujte sa 😉 😵

lussius
5. říj 2006

smich. tak to jo 🙂 já jak čtu jednou slovensky,jednou česky,občas někde něco anglicky,pak už nevím čí jsem a koukám ani česky pak nerozumím 😀
sissa, tak at to zitra vyjde 🙂 možná bys též mohla zkusit i později jako daska,co? nebo ti nevychází bazální teplota? (moc ovulačním testům nerozumím,tak kdybych plácala hlouposti,se omlouvám předem 😉 )

kaczka
autor
5. říj 2006

ahojík holky moje......to je dobrý ne,že jsme se tady tak rozkecali....bysme mohli i na chatu či tak....já nám všem horzně moc přeju aby nám vše vyšlo.....
a lussius...jak přesně jsi na sobě poznala že jsi v tom???

sissa
5. říj 2006

lussius,ved ked mi zajtra nevijde nic na teste,tak budem pokracovat a uvidim,mozno budem mat ovu tiez az tak neskoro,hlavne je,aby nejaka bola 😵 ahojte babulky 😀

lussius
5. říj 2006

kaczka,asi tě zklamu,ale já na sobě nic nepozorovala.. pustila jsem se do cvičení L.Mojžíšové a u toho by se hned otěhotnět nemělo (vysoké riziko potratu). až kolegyně mě museli koupit těhu test a přinutit si ho udělat, pač byly zvědavé na výsledek. já to neřešila, protože jsem se cítila stále stejně,MS nepravidelná,takže ani tak jsem nic nepoznala.. no a testík byl pozitivní,tak jsem šupajdila na krev do centra,kde to potvrdili 🙂 to jsem už byla asi v 6tt. na sobě jsem tak brzy nic nepoznala..

sissa
5. říj 2006

lussius,teba neboleli ani prsia? to cvicenie podla Mojzisovej cvicim aj ja,ale len asi tak 2-3 krat do tyzdna,nechapem ale,preco je tam riziko potratu 😖

kaczka
autor
5. říj 2006

juj co je to za cvičení?.......no tak snad mi to vyjde no....už se nemůžu dočkat....prostě už hcci vědět na čem jsem