Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

kackap
2. led 2009

Ahojky,tak já jsem měla tento měsíc 9 dní zpoždění a pak jsem to dostala,ale bylo to jiný než obvykle,tahle ms trvala jen necelý 3 dny,myslíte,že bych mohla být těhotná?Měli jsme 2x nechráněný sex a řekla bych,že jsem v tu dobu neměla ovu.

marsiana
5. led 2009

Ahoj holky, mam malý dotaz.Je mi 23.
Zhruba tři týdny je mi špatně (těžko, nevolno) skoro po každém jídle ráno se skoro nenajím, užívám HA -Evra náplasti již druhým rokem.
Trochu jsem přibrala, mám děsný chutě, ale menstruaci naprosto pravidelnou v normální síle - cca poslední 3 měsíce bez problémů. Občas jsem lehounce krvácela mimo termín.
Myslíte si, že je možné že jsem těhotná? - už mířím do lékárny, ale teď mi končí MS tak nevím kdy si ten test můžu udělat.
Další věc je pokud bych byla těhotná, může být plod požkozen v důsledku braní antikoncepce? 😒

ofina1
6. led 2009

Ahoj holky vím že se to tady hodně opakuje ale chtěla jsem se zeptat bolí mě břicho už 5 den ale měsíčky mám dostat až za týden. Před vánoci jsem vysadila prášky a snažíme se o mimi myslíte že už bych mohla být těhu?
stalo se to některé z vás? díky za info začínám z toho být¨nervózní to břicho mě bolí docela dost a jakoby v podbřišku 🙂

eliza1
14. led 2009

Ahoj,
potřebovala bych poradit...
Asi před týdnem jsem pocítila změny na svém těle, myslela jsem jestli nejsem těhotná,únava,bolesti v podbříšku,chodila jsem hodně na záchod a měla přecitlivělá prsa a po ránu mi bylo blbě. Ke všemu jsem to už měsíc nedostala. Včera jsem zvracela a dneska jsem to dostala. Neberu ani prášky a nepoužíváme kondom. Je možné, že můžu být těhotná i přesto, že jsem to dostala??? Může mi někdo poradit prosím???

kaciatko99
16. led 2009

ahojte kocky,
ja som brala asi rok a pol potom som ju na mesiac vysadila,cez ten mesiac som mala nechraneny sex
potom som opat zacala brat tabletky
hned prvy menstruaciu som mala iba 3 dni dalsiu tiez iba tri 3 a po tyzdni a pol som dostala opat ale iba taku slabu
byva mi na zvracanie,som stale unavena,precitlivela,
mozem byt tehu?

k.ate
16. led 2009

eliza1 - možný to je, mně se ms zpozdila, vyšly mi || na těhu testu a po tydnu a kousek jsem krvácela (ale jen jeden den) a potom týden špinila... Byla jsem u doktorky, dostala jsem utrogestan a pak na další kontrole mi sestřička říkala, že se tohleto stává, že se tělo chce něčeho zbavit, co tam je ještě "navíc", takže může ženská krvácet a přitom se může to těhotenství uchovat, podle mě ti víc napoví těhotenský testy a potom případně návštěva doktora... 😉
Každopádně prej 1/3 těhotných žen má zpočátku těhotenství ms nebo problémy se špiněním...

viky25
3. únor 2009

ahojky všem holkam jsem tady nova a hrozně chci mit miminko a potřebuju poradit takže si mislym že jsem těhotna ale nejsem si stim jista tak když mam docela zvětšení prsou a napětí a modry žilky se zvýrazní. barvov menstruace mam každy mněsice pravidelně těd jsem ji mněla 23 ledna byla docela takova divna tmava kriv a briz mi skončila trivala 4 dny jinak ji mam 5 až 6 dnu a prosinci jsem mněla to stenji briz mi skončily tak nevim opravdu jestli jsem těhotna nebe ne ustale mam hlad a furt přibiram jsem hodně nervozna tak co si vo tom mislyt prosim vas ???????? ☹ 😒

dinduska
3. únor 2009

viky a uz si testovala?

viky25
4. únor 2009

dinduska ještě jsem si neudělala těhotenský test mam stoho strach že mi ukaže negativní a pak budu hodně sklamana . 😉

fobiuska
5. únor 2009

Dobrý den,

jsou to 3 týdny co jsem spala s přítelem bez kondomu, moc bych si přála miminko, ale nevím jestli jsem v tom nebo ne. Ten den měla končila menstruace a lehce jsem občas krvácela. Po týdnu jsem začla mít chutě, bolesti v podbříšku, divnou chuť v ustech, zácpu, únavu. Dneska se mě objevilo lehké krvácení a zase po chvilce nic. Ráda bych chtěla vědět jestli je možné že jsem těhotná? Děkuji za odpověď.

ninuska8
5. únor 2009

fobiuska, myslim ze mozes 😉

viky25
8. únor 2009

ahoj holky chci se zeptat mam kamaratku ktera nedostava pravidelně menstruace dostavaji za rok 2 krat nebo 4 krat je ji 20 let a privni menstruace dostala v 15 let a byla u doktora a řekni že ma nějaku poruchu kvuli tomu že 😉 je tlusta tak ji pihaly inekce každy mněsice aby to dostavala jenom že těd vona přestala chodit na ty inekce takže to neměla asi 5 nebo 6 mněsicu a nedavno měla svadbu takže se snaži o miminko a těd si misly že je asi těhotna že ma diviny pocit že když něco žere tak se ji to hnusi a že se ji to nikdy nestalo a chci se zeptat je možne aby byla těhotna když nema menstruace pravidelně ?????????? 😎

ikke
9. únor 2009

kapunka • snž • Dnes v 16:41
ahojky holky - jsme 9.den po KET dvou embrýsků a ted mě bolí bříško jako na ms...nekde jsme četla že to může znamenat i těhu..nemáte s tím někdo zkušennost prosím?

kaciska • 1d • Dnes v 16:44
ahojky já když jsme otěhotněla a čekala na test,tak mě taky před očekávanou ms bolelo v podbřišku jako při ms,občas to bylo i silnější....budu držet pesti at to výjde...a jiné příznaky nemáš??možná je jeste brzy,vydrž prťka vydrž..

len • Dnes v 16:44
Sakra, Kapunko, ty si nedáš pokoj, viď?
Vyčkééééj!
Dám ti stejnou odpověď jako vždycky Mně na MS břicho bolelo a těhu jsem byla, ale zase je tu spoustu holek, co cítily to samé a nebyly, tak si vyber - v podstatě to může znamenat COKOLIV

marinka • 1d • Dnes v 16:46
Kapunko, mě bolelo břicho po IVF úplně stejně jako na MS, měla jsem skoro MS křeče a vyšlo to, takže naděje je určitě Kdy se chystáš testovat?

ela304 • snž • Dnes v 16:50
ahojte baby, tak tato tema je dnes pre mna velmi aktualna. Cakam menzes na zacatie IVF uz mam doma vsetky lieky a som aj na PN od dneska. Menzes nikde len tyzden mam hnede spinenie a bolesti v bruchu. Dnes bolesti ako na mrchu prestali a urobila som si test len tak a vysiel pozitivny. som z toho dost v soku a neviem co si myslet. Zajtra idem do Heliosu na krv tak uvidime co je vo veci.

kapunka • snž • Dnes v 16:50
kaciska - mám pocit chřipky a trochu bolí prsa - ale jen při silnějším zmáčknutí...
len - já jsem hrůza vid...
marinka - já se bojim, já prostě čekám co přijde nebo nepřijde...minule jsem se testovala 10 den a bylo to v pr..a pak jsem den probrečela..takže ne ne a ne!!!

kaciska • 1d • Dnes v 16:52
kapu takto vypadá že to vyšlo ale nechci nic zakřiknout,,,já mělu ůplně to samé ....já to těhu právě poznala na prsech,,,mě nikdy právě neboleli....

len • Dnes v 16:53
Kapunko, jsi akorát moc netrpělivá a hrozně se sleduješ, myšleno v dobrým, fakt Já to chápu, taky jsem tím procházela, takže asi jediný, co poradím, je - cokoli cítíš, může taky cokoli znamenat, jsi hormonama nadopovaná až k prasknutí a těch umělých máš teď v sobě stokrát víc než jakýkoli prvopočátky hCG, co může rané těhu produkovat. Takže si zkus pořádně zaměstnat hlavu a koncem týdne udělej test. Držím palce

marinka • 1d • Dnes v 16:57
kapunko, tak to opravdu vypadá nadějně, mě byla pořád zima a bolely mě klouby a svaly jako při chřipce Já jsem testovala brzo, já mám radši drsnou pravdu než nejistotu

kapunka • snž • Dnes v 17:01

mirip • Dnes v 17:03
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veria • Dnes v 17:49
Kapu, já jsem 8.-9. den po ET měla strašné MS bolesti, ale opravdu úplně to samé jak před mrchou, takže jsem to řádně obrečela, že to nevyšlo. A ano to tam bylo. Těhu jsem sama na sobě nijak nepoznala. Tož tak, dokud se nespustí mrcha, je nutno vydržet a naděje stále trvá

blondi
11. únor 2009

Ahojky holky,
potřebuju se na něco zeptat,s přítelem se snažíme o miminko 0d 28.1.09, od 6.2 jsem měla mít menstruaci,ael nedostala jsem ji(mívala jsem 2 dny zpožděmní) test jsem si dělala 9.2 a test mi vyšel negativní,udělala jsem ho moc brzo?nebo opravdu nejsem těhotná??mám si test udělat znovu?myslíte,že je možné otěhotnět během 9 dnů snažení....prosím odpovězte budu moc vděčná

jabera
11. únor 2009

blondi urcite mozes otehotniet po 9 dnoch snazenia. ja som otehotnela bez snazenia a ani neviem ako.....ale urob si dalsi test, mohla si byt este len kratko tehotna a mat slabu hladinku.......ale nebud smutna, ak nie si, vyjde to nabuduce.

blondi
12. únor 2009

Ahojky děkuji za odpověd,dnes jsem si dělala test a zase vyšel negativní ,ale nechápu to.....celou dobu mám menstruaci,s přitelem se začneme snažit nedostanu ji ,ale těhu nejsem......může být pořád ta hladina toho hormonu nízka??je to už 6 dní co jsem nedostala menstruaci napište prosím

laura112
12. únor 2009

Ahojte chcem sa opytat ked som mala MS ale bola ina a kratsia ako zvycajne mozem byt tehotna? len seriozne dakujem vopred vsetkym za odpovede 🙂

dinduska
15. únor 2009

ahojte baby ja by som sa vas chcela opytat minuly mesiac sme sa s manzelom usilovne snazili menstruaciu som mala dostat v stredu nakolko mi hned rano ako obvykle byva,ze mi nabehne rano nenabehla som si spravila velmivelmi velmi citlivy test(ved aj stal 200SK ) a objavila sa mi nanom velmi jemnulililinka ciarocka no poobede som zacala mat slaby ruzovy vytok a trval do druheho dna az do vecera vo stvrtok vecer som dostala menzes ale je velmi slaby ja mam inak dost silny krv je sice sfarbena tak isto ale je odost slabsi.nikdy predtym sa mi takto nerozbiehal a nebol taky slaby a k tomu ta ciarka na teste.v cera som si robila taky obycajny test ale tam druha ciarka nebola a dnes ranomi skoncili.takze trvali 2,5dna inak mam vzdy tych 6?7 dni.mozem byt aj tak tehu?mam taky zvlastny pocit v brusku neviem to opisat mam pocit,ze by som mohla byt tehu.ked sa mi ten menzes rozbiehal tak som mala bolesti v podbrusku a strasne ma boleli krize v piatok tie bolesti prestali a uz je to v pohode.co si vy otom myslite?

francouzska
18. únor 2009

Hezky den holky,
jsem tady uplne poprve, ale potrebuji radu....pomoc...nazor....nebo jak to nazvat. Zacnu tedy od zacatku. Mam jiz dve tehu za sebou a jednu interupci, ta byla az po detech. Deti mam jiz velke 14 a 9. S pritelem se snazime o dalsi mimco. Posledni MS byla 14.ledna, takze dalsi mela byt ted cca 10,11.2, ale nebyla.....uz pres tyden me boli dost bricho, v krizi, caste moceni, prsa a pred 4 dny jsem zjistila, ze jsem mela kapicky mleziva na bradavkach a po vymacknuti se mlezivo da vymacknout neustale.Proto jsem si vcera udelala tehu test, ktery vysel pozitivni, zavolala jsem tedy sestricce a objednala se na dnesek na gyne at mam jistotu. S pritelem jsme se vcera jeste pomilovali. Nicmene dnes rano jeste stastna jsem se rano probudila a pro jistotu si udelala dalsi tehu test a opet pozitivni, Problem vsak nastal, kdyz jsem sla opet na wc a zjistila jsem, ze spinim. Doktor vubec jakoby nevnimal, ze mam testy pozitvni a priznaky na tehotenstvi i se spozdenim MS 7,8 dnu. Udelal mi vnitrni ultrazvuk, kde rekl, ze nic videt neni a ze je to zacinajici MS. Sestricka mi vzala krev a ja padila do laborky. Pak jsem volala sestricce a ta mi zdelila, ze krev je negativni. Mezi tim jsem zacala krvacet silne coz u me MS nikdy takovy prubeh nemel. Otazkou je tedy jak je mozne, ze dva tehu testy pozitivni, priznaky jako na tehotenstvi, hlavne mlezivo z prsou, coz se mi nestalo nikdy. A proc to krvaceni.
Prosim, poradte mi zda mate s timto nektera zkusenost a zda tehu bylo nebo ne.
Tohle se mi deje poprve, takze jsem z toho takova cela nesva a nevim co s tim.
Dikys za odpoved

PS: nevim jak to tady funguje, ale radeji pripisuji jeste mail tojsemale@seznam.cz

ninuska8
18. únor 2009

ahoj francouzska, je mi luto ze sa ti to stalo, urcite si sa aj tesila, ale mozes byt rada ze mas dve krasne deti...
podla mna slo o spontanny potrat v pociatocnom stadiu tehotenstva,tzn. ze sa vajicko neuhniezdilo, a tak samovolne odislo, mne sa stalo to iste po troch tyzdnoch meskania, doktor tiez nic nevidel, ale v krvi to uz bolo, lenze zacalo to klesat a tak som musela ist na kyretaz ☹ ...u teba to odislo samovolne tou spominanou silnejsou menstruaciou. Ked si prisla k doktorovi, uz sa to prestalo vyvijat a ten hormon bol u teba nizky, tak to v krvi ukazalo negativne...je mi to luto, ale ver, ze lepsie je to tak ako keby ta museli cistit, po menstruacii mozete ist na to znova, ale radsej sa po nej ukaz doktorovi ak sa ti nieco nebude zdat...drzim vam palce 😉

francouzska
19. únor 2009

ninuska8: dekuji moc za podporu 🙂 smutna jsem z toho byla, ale co...zivot jde dal a nadeje umira posledni 😉 jsem optimistka takze vim, ze to jednou prijde.
Je mi lito co se ti stalo. Az tak si to ani nedovedu predstavit. Musel to byt hodne bolestny zazitek. I ja tobe drzim pesticky a preju hodne stesti 😉
Jinak dnes uz jenom spinim...

ellik
20. únor 2009

Ahoj Holky, chtěla jsem se jen zeptat, měla jsem už třikrát normálně menstuaci ale posledně hrozně slabou. Testovala jsem a test mi vyšel negativní. Počítala jsem a ted bych byla cca v 12 týdni. Myslýte, že bych mohla být těhotná?

traktor
2. bře 2009

ahoj

martinka2000
6. bře 2009

ahoj holky prosim nemate nektera zkusenosti?ms jsem mela dostat 26 unora tu jsem dostala presne 28DC spineni druhy den jsem zacala krvacet silnejsi ms az do soboty v nedeli ze me vysla jen krev rano a pak uz jen do pondeli spineni v nedeli mi to nedalo a udelala jsem si test s nazvem HCG vysel pozitivni slabe ale do limitu pak mamatest negativni v utery UNIMARK pozitivni slabe vcera unimark druhy prouzek opet pozitivni slabe take do limitu bezela jsem na gyndu tam na utz nic ani ze jsem tehotna nebo ze to je mimo vzali mi krev ale vysledky budou az v utery delohu mam cistou az na par krecovych zil z predesleho tehu rikal mi ze se to obcas stane ze je test falesne pozitivni ale ja si delala v den kdy jsem to mela dostat take test pepino a vysel negativni poradte prosim nekdo dekuji

majo350
7. bře 2009

dobri chcel by som sa opitat ci dokaze zena otehotniet pocas menzesu

martinka2000
7. bře 2009

majo350 mozne to opravdu je nektere zeny dokonce otehotni pouze pri menstruaci

vibeke
8. bře 2009

majo, aj ja som pocula ze sa to niektorym zienkam podarilo, no ja som sa na to pytala doktora a ten mi povedal, ze je to velmi malo pravdepodobne, v tom obdobi je sanca minimalna,skoro az ziadna ale nahoda je blbec.....

vibeke
8. bře 2009

a baby, chcela by som sa vas spytat, ci mate niektora skusenosti.... je mozne ze som tehu, ked som v case, ako mam dostat menst. aj som ju dostala, len je slabunka, nemam ziadne priznaky, ako som doteraz mavala, a asi pred tyzdnom som mala strasne krcev bruchu.som sice teraz trochu nachladnuta, vlastne len soplim, teplotu mam 37, co je na mna uz zvyzena. v kazdom pripade cely moj terajsi cyklus priebeha uplne inak ako zvycajne. bezbolestne, slabe krvacanie... velmi by som si priala mimi, uz sa o neho nekonecne dlhe dva mesiace snazime 😵

martinka2000
8. bře 2009

ahoj vibeke je to mozne ja mam stejny problem a delala sis test?

vibeke
9. bře 2009

ahoj martinka!
test som si robila minuly pondelok, co by bolo po oplodneni tak max. 10dni. ukazal sa negativny.mozno bolo na neho este skoro. ale chcem pockat do zajtra, ak vydrzim mozno do stredy a urobim si test! som zvedava!!!!!

ty si si ho robila?? drzim palce.. 🙂