Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

martinka2000
10. bře 2009

Ahoj vibeke delala jsem si test ale jednou mi vyjde pozitivni jednou negativni tak jsem s toho zmatena ale zacala jsem si merit bazalni teplotu a podle ni mam dnes ovulaci takze tehu nejsem urcite pekne me ty testy stvou! 🙄 tak dej vedet jak si dopadla 😉 ja byla i na gynde ale nic tam nebylo vzal mi krev a dnes budu mit vysledky ale uz neplasim a testy si nedelam myslim ze tam nic nebude mozna se mi jen plaseji hormony 😀 ale si dobra ze to vydrzis to ja ne ja bych testovala snad kazdy den i kdyz vim ze to je na houby

vibeke
10. bře 2009

mne tato sranda trva uz skoro pat dni. neviem co sa deje. najhorsie ale je, ze nemam ziadne pocity, neboli ma brucho, ani prsia. proste uplne nic. uvidim ako to bude prebiehat dnes, chcela by som pockat, kym top uplne prestane a potom si spravit test. ale sa bojim ze bude negativny. ja som sa prvy mesiac snazenia testovala po od styku kazdy treti den... minula som si vsetky svoje zasoby testov 😖 ... ale viac ako dva, tri dni uz cakat nazvladnem!!!!!! ja sa asi vecer testnem.... 😅

martinka2000
10. bře 2009

vecer to je hloupost moc je moc naredena a kdyby tam opravdu neco bylo muzes mit na zacatku hcg nizke a vecer by mohl byt test negativni i kdyby tam neco zacinalo zkousej to rano!tak to je dobry to ja jsem si koupila test mamatest jsou tam dva jeden jsem vypotrebovala a pak jsem chtela zkusit ten posledni a on tam nebyl asi jsem ho omylem vyhodila do kose s tema papirkama s tech jinych testů ale kos jsem vysipala do popelnice nechtelo se mi jit do lekarny protoze tu mam kousek jen jednu a uz na me koukaj jak na blazna a jinam se mi nechtelo tak jsem sla lovit pred barakem mame staveniste je to tu samej delnik predelavaji barak vedle koukali na me jak na magora co tam v ty popelnici delam pak tam prisla sousedka s odpadkama vypadala jsem jak bezdak nakonec jsem to svedla na prcka ze mi neco vyhodila do kose a ja to asi omylem vyhodila do popelnice tak tomu rikam uz silenstvi 😀

vibeke
10. bře 2009

😀 😀 martinka 😀 😀 😀 to si mala smolu s testom..... no bola sranda, nie??
tak myslis, ze este nieje vsetko stratene?? urobis si dalsi test??
kedze som si ho dnes nekupila, lebo som z roboty hladna tahala rovno domov, tak musim do zajtra vydrzat.
a dostala si nakoniec menstr.? ja vobec, a stale nic sa nedeje....

martinka2000
11. bře 2009

ahoj vibeke no prave ze jsem ms dostala ale uplne jinou kratkou a silnejsi jen na dva dny tak mi to prislo divny protoze se mi to jeste tak nestalo ne ne nebudu jsem presvedcena ze mi blbly hormony a byla jsem u dr rikal ze tam nic nevidi a vzal mi krev je to skoro tyden teda zitra to bude tyden ale vysledky jeste nemam 😀 zkus to treba uz neco ukaze a dej vedet stava se ze testy ukazou negativni a preci tam mimi je , jo to sranda opravdu byla pripadala jsem si pak jak blazen 😀 !me test ukaze jednou pzitivni jednou negativni tak uz na to kaslu akorat se stresuju!napis jak si dopadla a jak dlouho se snazis o mimi?

vibeke
11. bře 2009

dnes rano som dostala menst. mala som take bolesti 😢 ... vracala som, brucho ma tak bolelo, ze som uz myslela, ze vydychnem posledny krat. davnejsie mi byvalo tak zle a krce v bruchu, ale nikdy som nevracala. tak pockam kym mi menst. prejde a apojdem doktorovi. mech ma skontroluje. o mimi sa snazime len dva mesiace a mne to uz pripada taak straaasne dlho.....
vy by ste chceli este mimi? pozerala som tvoj album, ta mladsia vyzera krasne, ako babika.... obidve su zlate, podobaju sa

carmella24
11. bře 2009

ahojky...takze aj ja sa pridavam k vam..tiez som dostala menstruaciu skor aj skor skoncila,aj som sa tesila..lenze prsniky ma strasne bolia nadalej,brucho nafuknute,bolel ma strasne aj chrbat..A ja zas nemam vobec chut na jedlo..tak neviem?? strasne to znami zo zenami 🙂

vibeke
11. bře 2009

caramelka, neurobis si radsej test, aby si si bola na istom? ved niekedy sa stava, ze dostanes menst. a nakoniec budes tehu....

martinka2000
11. bře 2009

ahoj holky my jsme hrozne stvoreni porad neco se v nasem tele deje kdo se v tom ma vyznat? 😠 vibeke to je mi lito ze jsi to nakonec dostala ale fakt bude lepsi kdyz si zajdes k dr at se na tebe koukne me bylo takhle spatne kdyz jsem dostala prvni ms po porodu ale jinak nikdy manzel chce ale ja se bojim 😀 tri deti to uz je moc ale kdyby se to stalo tak budu rada je fakt ze se nijak nechranime takze sance je kazdy mesic ale jak nemame zadnou ochranu je fakt ze se hlidam jak blazen sleduji takpve hlouposti ktere bych asi jinak neresila kdybych brala treba prasky nebo jinou antikoncepci a dva mesice to neni tak dlouho a nebrala jsi pred tim antikoncepci?ta ms takova muze byt i s toho ahoj carmella24 tak snad se nam tady diskuze trosku rozjede 😀 muze se stat ze ms dostanes a presto můzes byt tehu nebo se taky vajicko jen nemuselo uchytit jestli te bricho fakt nejak vyrazne neboli tak bych vyckala a udelala si test ale kdyby ti bylo zle a bricho fakt bolelo nepodcenovala bych to a zasla k dr udelaj si testik a uvidis jak to dopadne a dej nam vedet 😉

andree01
12. bře 2009

Ahoj holky, prave se mi objevily 2 carky na testu... Asi bych mela mit radost, pristi tyden jsem nahodou objednana k zenskymu, jenze jsem si spocitala, ze musim byt tehotna uz tak mesic... protoze pred tydnem mi skoncila menstruace, mela jsem ji na den presne, stejne silnou jako jindy...takze ted mam strach, aby bylo vsechno v poradku, samozrejme behem mesice jsem nejakyho panaka, vino vypila... Vsude se pise, ze menzes kdyz se objevi, tak je vyjimkou a jeste vetsinou pisete, ze je slaby, trva kratce...ja mela mesicky uplne normalni, pred tydnem mi skoncilya a posledni tyden spinim... bojim, bojim, aby to nebylo mimodelozni...mate nektera zkusenost? mejte se hezky, And

martinka2000
13. bře 2009

ahoj andree stava se to ms můzes mit do tretiho mesice porad stejnou jako normalne zavolej dr a rekni co a jak rekne ti at dorazus hned a koukne se na tebe ale jestli ti neni zle myslim ze to bude normalni tehu 😀 ale zavolej tam a rekni ze mas podezreni jestli to nemůze byt mimodelozni ze jsi mela normalni ms a test ti ukazal tehotenstvi a budes mit klid a nebudes se stresovat!a jak te napadlo si udelat test kdyz si mela mormalni ms?jo a s tim pitim nedelej si hlavu stane se

andree01
14. bře 2009

Tak jsem byla u doktora, menstruace je pry normalni a nasledne tydenni spineni emu uz nezdalo, ale poslal me na krev, ta dopadla pozitivne, ale hodnota nizka, dal mi injekci abych presala spinit, na utz nic nenasel, jen zvetseny vajecnik a za dva tydny kontrola a kdybych nahodou zacala krvacet, tak okamzite do nemocnice, ze by to mohlo byt mimodel. To me trochu vydesiloa jeste ten den jsem zaslai do nemocnice pro nazor druheho doktora, ten taky na utz nic nevidel, TT negat a krev mi nabral znova s tim, ze v pondeli zase a porovna hodnota. Jinak mluvi o chemickem tehotenstvi a o potratu, ale k tomu, ze me tak silne picha od pupiku doprava se nezminil. kazdopadne mimdel. nevyloucil, to se ukaze az v po podle krve. tak jsem z toho nejaka presla, protoze je vikend a uz takhle ze stresu mi je zle a mam se hlidat jestli nezacnu kolabovat nebo krvacet a okamzite mam prijet na sal...ach jo. a to bylo nase prvni tehu a po tomhle se o tomame pokouset znova? ☹ asi radsi kdyby zadne testy nebyly...Holky taky se vam stalo, ze jste me TT pozit i hladinu hcg pozitivni, ale nizsi a pak preste najednou vsechno negat?

martinka2000
14. bře 2009

nebud smutna stat se to muze muze to samo odejit aniz by jsi o tom vedela nebyt testů pockej tak to dopadne ta krev a tak a hlavne klid zadny stres a pozitivni myslenky to je důlezity nemysli na to na to spatne smir se s tim ale nestresuj se to ti nepomůze prave naopak ja ti drzim palecky

pipinka
22. bře 2009

holky moc bych vás prosila o informaci.Nevím, zda jsem těhotná.20.2. mi byla udělána laparoskopie a hystertoskopie.Včera jsem začala mít menstruaci, drzhá čárka na testu je čím dál víc viditelnější.krev je jasně červená.Nemáte s tím některá z vás zkušenost?K doktorovi jdu zítra.Nevím zda je to v pořádku.Obvykle mívám MS tmavě červenou. Moje BT dnes je 36,8. díky moc

ja_petra
22. bře 2009

dievcata nie som sice tehotna, ale potrebovala by som vasu pomoc...

pred nejakou dobou som mala tehotenske priznaky: bolesti v podbrusku, krizoch, prsiach, vadili mi vone, atd ale mala som menzes, myslela som ze som tehotna s tym, ze mam prve mesiace menzes. urobila som si test, ale tehotna som nebola.
odvtedy (a je to uz dlhsiu dobu), mavam tieto bolesti nielen pred menzesom, ale v hociktorej casti cyklu, a to dost silne, cyklus mam pritom pravidelny. zacala som si merat bazalnu teplotu (v posve) a tu mam trvale nad 37st.

mam hrozny strach ist k lekarovi a preto skor ako tam pojdem, chcela by som vediet, ci nahodou nemate niektora s tymto skusenosti a neviete mi poradit o aku poruchu by mohlo ist...a co mozem cakat
dakujem

stanusa
22. bře 2009

ahojte 🙂
príznaky tehotenstva sa niekedy dajú vsugerovať - čo je môj prípad, takže keď raz budem tehu tak asi nebudem mať žiadne príznaky 🙂
teploty mám nad 37 aj niekoľko dní počas luteálnej fázy, bohužiaľ to ešte neznamená tehotenstvo

petra ak máš graf rada sa kuknem, ...záleží ktorý deň cyklu si a pokiaľ by boli teploty vysoké aj počas prvej fázy mala by si určite ísť k lekárovi, čo keď ide napr. o zápal.

lucinka1104
22. bře 2009

petra ja by som na tvojom mieste radčšej ešťe raz testla a potom šla k dr

katharina1
25. bře 2009

ahojte holky prosím moc o radu, snažíme se s manželem o druhé mimi a já včera začala špinit,ale šla ze mě jen růžová krev a dnes ráno a odpoledne sem krvácela trochu víc a taky ze mě odcházely kusy krve, teď večer už slabě krvácím ale jen růžová krev to sem nikdy neměla. Normální menzes mám silnou rudou krev a hodně ze mě odcházejí ty krvavé kusy. Bazální teplotu měřím a pořád mám 37,2 - 37,3. Mohu být těhotná i přes menzes a pokud ze mě šly ty kusy? Děkuji moc za každou odpověď

katharina1
25. bře 2009

Zapomněla sem dodat, že test sem si dělala včera, byl to mamatest s citlivostí 25mlU/ml a druhá čárka se objevila po limitu a byla vidět pouze na denním světle v určitém úhlu ani nebyla tak růžová hodně vybledlá tak nevím jestli sem jí neviděla, protože sem jí vidět chtěla. Dnes sem zakoupila citlivější test rapi clear s citlivostí 10mlu/ml tak uvidím zkusím ráno testnout. Bohužel mám polycystycé vaječníky a menzes po 24, 21, 25 nebo 23dnech, takže nepravidelný. Cysty mám od svých 15let a při prvním dítěti sem otěhotněla sponntáně za 4měsíce

slniecka
29. bře 2009

Martinka2000 ja mam podobne skusenosti s tehu testmi,len teraz pred par dnami som mala slabu druhu ciarku na teste, potom dvakrat negativny test, potom prisla MS po 4-dnovom meskani a po MS som zase testla a bola slubilinka druha ciarka. Vaze zaujimave. Mate aj niekto iny skusenost, ze ste mali +, potom -, potom menstruaciu a potom zase +test?

barbarka
29. bře 2009

Ahojte. Ja som mala dostat menstruaciu vcera ale mam len hnede spinenie. pricom predvcerom aj tuto noc som mala aj trosku krvi. Mam bolesti v bruchu ako keby som uz mala dostat. Tak neviem. Babo by sme chceli, len sa moc bojim ze to nebude ok. Uz som raz bola tehotna ale o baby som prisla(missed). Vtedy som tiez spinila. Má niekto skúsenosť s bolestami ako pred MS v tehotenstve?

martinka2000
29. bře 2009

ahoj barbarka ja to mela tak ze me hrozne bolelo bricho udelala jsem si test a vysel slabounce pozitivni az po limitu ale zacala jsem slabe krvacet a bolelo me silene bricho bezela jsem k dr dostala jsem leky a lezela takhle se mi to opakovalo i dalsi mesic a mimi jsem donosila to ze boli bricho je normalni jak se zvetsuje deloha
slniecka tak ja jeste delala test po te ms a byl negativni uplne takze tam neco byt muselo ale asi se to neudrzelo jinak to nechapu a ty jsi teda jak na tom tehotna?nebo ne??

ebb
30. bře 2009

Ahoj holky, potřebovala bych radu/y... Nevím, zda bych těhotná mohla být nebo už jsem mateřskými pudy tak ,,zblblá" a vsugerovávám si to. (znáte to :o) Na jednu stranu chci počkat do konce roku na snažení na stranu druhou zjišťuju, že se zase tolik nehlídám :o)) Beru antikoncepci (poslední dobou se mi stává že občas zapomenu :o)) a tak před 3 týdny (?) se mi stalo, že jsem (opět) prášek zapomněla. Pravděpodobnost je malá a tak jsem to vzala. Před cca 2 týdny jsem však nemohla absolutně nic sníst, jen jsem jídlo ucítila, bylo mi zle. To je u mě neobvyklé, mám spíš opačný problém :o) Jsem pořád unavená a kdybych mohla usnu i ve stoje. Min. týden jsem už jakžtakž jedla, ale nijak si moc nepochutnám a většinou se mi nic jíst nechce, i když mám hlad. Jídlo ucítím a je mi zle, když si představím, že bych to měla sníst. Pak mi ale něco zachutná a nevím, kdy přestat :o))) Nemůžu vařit, protože nejsem schopná dochutit :o). MS přišla ale byla mnohem slabší než obvykle, i tak jsem si ale říkala, že se nic neděje. Dělala jsem si test a byl negativní, tak nějak ale tentokrát nevěřím... Stačí se projít do práce a než dojdu, mám pocit, že se několikrát pozvracím z těch okolních ,,vůní" Tak nevím stres nebo jsem těhu??? Díky za názor.

slniecka
30. bře 2009

martinka2000 myslim, ze nie som tehotna, k doktorke idem v stredu. Ale fakt neviem, co znamenali tie raz pozitivne, raz negativne testy. 😒

barbarka
30. bře 2009

martinka2000 ďakujem, včera som robila testik, vysiel slabulinko pozitivny, dnes rano dalsi ten bol poz. este menej ale bol to iny druh. V stredu urobim dalsi, tak dufam.

nitenka
5. dub 2009

ahojky holky rozhodla jsem se Vám napsat.. Můj příbeh s krvácením na začátku těhu..Jsem po IVF věděla jsem že mám emryjko a čekala na 14 den na test,ale 10 den jsem začala silně hnědě špinit a udělala si test a byla tam druhá slaboučká.. hnědé špinění bylo cca 3 dny a bylo mi řečeno že to má hodně těhulek když se miminko zahnízduje.. za pár dní jsem začala silně krvácet červeně a byl to hematom byla to červená krev a kousky ,hematomy jsou také časté a silně se znich krvácí..Já nebýt po IVF ani mě nenapadne že jsem těhotná vůbec bych si test nedělala.. Miminko se udrželo ,ale je nutné včas nasadit léky a ležet 😉 ..proto všem doporučuji při krvácení udělat testík a když budou // hned pro léky..ona to není mestruace často to krvácení je právě z hematomů které se tvoří když se roztahuje děloha.. a bohužel často tak vznikají zamlklé potraty..
takže holky držím Vám palce at i při krvácení se Vám stane zázrak a mimi tam je...

lulu19
5. dub 2009

ahojte baby kolko vam meskali ked ste robili test dakujem

narciska77
6. dub 2009

Lulu ja som si robila test ,ktory sa da robit este pred vynechani menzesu.Vola sa RapiClear a pise ze sa dá pouzit uz 5.deň po oplodneni. 🙂 A to som mala este asi tyzden pred tym ako som mala dostat menzes a vysli mi //.

vatava
6. dub 2009

Ahoj Nitenka, chcem sa ta spytat ako to nakoniec dopadlo s tym hematomom .. vstrebal sa ? Nakolko si musela byt v klude ?? Ako to definovali ? Som v 9tt tiez mam hematom, stale lezim a napriek tomu stale slabo spinim.Dik za odpoved.

nitenka
6. dub 2009

vatavo ahojky.. bud v klidu já vím jak je to nanervy je to hodně nepříjemné.. já měla první mehatom cca v 5tt měla jsem k tomu hodně silné krvácení,bohužel při další kontrole jsem měla další a další celkem 3 cca 3cm velké hematomy.. nutné je ležet ležím doneška 15,4 jdu na kontrolu ..prý jsou hematomy běžné a když je klid neohrožuje plod.. já jich měla hodně a spíš šlo oto aby nebyla poškozená placenta..ta maličko je ,ale jen zrýhovaná takže se to zahojí..bohužel je to stále o ležení a klidu...
prosímtě hlavně bud vklidu psychicky můj prcek už je dost velký a hematomy ho neohrožují..
chce to vydržet.. hematom bud odteče nebo se zapozdří.. nevím přesně co to znamená... ale něco že vněm neproudí krev a přestane ohrožovat plod.. už jsi v 9tt to už je mimi dost velké moc držím palčky mě co říkal doktor tak hematom ohrožuje mimi nejvíc do 10tt ...papa