Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marketka.m.
23. únor 2008

No, pokud jsi byla na výtěrech, tak můžeš mít podrážděnou sliznici a pokud jsi nebo máš podezření na těhu, tak buď se ti zahnizďuje vajíčko a proto špiníš anebo patříš mezi ty těhu, které prostě špiní růžovým výtokem i v těhu. Pokud nezačneš opravdu krvácet, mělo by to být v pořádku 😉

molicova
23. únor 2008

market uklidnila si me. po obede jsem si vzala cistou vlozticku a ted je vecer a nic na ni neni, takze to asi bude v pohode, teda moc v to doufam 🙂

marketka.m.
23. únor 2008

No vidíš. ŠPpinění ani slabé krvácení by vadit nemělo. Horší by bylo, kdyby jsi začala krvácet moc. To by nemuselo dopasnout dobře. A v jakém týdnu/měsíci jsi? Jestli nevíš pohl., tak to bude tak třetí že? 🙂 Mně teď na testu višla slabá // druhá čárka, tak budu testovat ještě pět dní a když se udrží nebo bude silnější, tak zajdu k doktorovi. Jsem moc zvědavá, jak mi to dopadne, tak jsem taky nervózní. Přeji šťastné těhu 😉

tonica
24. únor 2008

Ahoj Maket. No supeeeer. Moc ti to preju. Clovek po roce uz by mel mit narok, no ne? 😉 Tak budu drzet palce, aby se kazdych tech 5 dni objevily 2//. Myslim, ze uz je to tutovka. Ale tuk tuk tuk, at to nezakriknu.
Ja se v tom vsem jeste moc nevvyznam. Vysadila jsem HA po 12 letech ted v lednu a vubec se driv o to nezajimala. Takze Ovu neovu, bazalka nebazalka - nemam s tim zadne zkusenosti. Den zacatku posledni MS byl 19.1., od te doby porad nic. Test jsem si delala hned v prvnim dni spozdeni a pak po dalsich 3 dnech. Ty 2// jsem nevykoukala ani silou vule, narozdil od tebe. Ale nepredpokladala jsem, ze se hned zadari. Ted me trapi ta MS, ono se to pak spatne planuje, kdyz neni potvora pravidelna.

marketka.m.
24. únor 2008

Ahoj Tončo. To máš recht. Já jsem měla mrchu taky nepravidelnou a spravilo se to ažb po té laparce.
No nevim. Od včerejška mám výtok s mírným špiněním, to je celkem asi normální, ale dneska jsem si dělala úplně obyčejný test a ten vyšel / ☹ , tak fakt nevim. Ten co jsem si dělala včera se jmenoval RapiClear classic a je to prý nejcitlivější test vůbec co se prodává. Citlivější už není a tam ta slabá čárka byla a dneska ten obyč a nic, tak jsem z toho docela zdrblá.
Přítel se nadchnul a dokonce mi jako dárek koupil dvoje krásné dupačky a já to teď budu muset asi vrazit do krabice a nic. ☹
No nevim. Ještě počkám. Třeba na ty normální testy mám ještě moc malou hladinu hcg, tak proto to vyšlo /.
Už jsem z toho docela špatná, protože po roce a ještě po laparce a různých vyšetření nic... většině se to povede jen já mám asi smůlu 😒 ale uvidím. Jak říkám možná je to tím hodně nízkým hcg, tak ještě počkám...

m1528
24. únor 2008

Ahoj Marketka.Precitala som si vsetko co si doteraz napisala.Neboj sa,ja mam ten isty problemik.2tyzdne mi meskal m.Nakoniec som dostala na 3 dni.no asi takym stylom ze iba prvy den som mala krv a tie ostatne 2dni islo zomna uz iba hnede.tak som si urobila test a ukazal mi negativny tiez.Tak som sa zobrala a v piatok sme boly u lekara.vysetril ma a povedal ze ziaden zapal nemam takze to nemohlo byt vyvolane tym.Len mi povedal ze mam zvecsenu maternicu a vyzera to tak ze som na zaciatku teho.Ze to by nemusel este zistit.a moje m.mi vysvetlil tak ze sa mozno uz uklada a preto to hnede spinenie.ja sa bojim tiez no som o troska pokojneisia a hlavne ked mi to potvrdil uz ako tak aj doktor.zajtra idem na dalsie vysetrenia,budem vediet uz na isto.podla mna by si mala ist k lekarovi a nie si kupovat stale testy.ani mne neukazal // a vidis.pobvie ti to z urcitostou.len sa neboj a bud kludnucka.vyloz si nozky a nemysli na to zle 🙂

tonica
24. únor 2008

Neboj Markett, nehazej flintu do zita, jak pssala m1528. Verim, ze nakonec to dobre dopadne. Kdyz tak si opravdu skoc k doktorovi, nez se takhle porad nervovat s testama. U mne na to manzel taky ceka jak na smilovani bozi, tak ja zatim vse zatloukam a zatloukam...az jednou budu vedet, ze je to tutovka, zatim mlzim i ohledne MS. To je ale od tveho pritele hezky, fakt roztomily. Hodne holek tu psalo, ze nektere testy jim vysly jako negativni, i kdyz uz byly tehotne. Takze to klidne muze byt tvuj pripad. Drzim palce, hodne sily a zadny stres. Urcite pak dej vedet, jak to pokracuje. Ja v pondeli beru utokem to bylinkarstvi 🙂

stankatt
24. únor 2008

marketka.m aj ja som mala na RapiClear- re jednu slabucku / a za tyzden tam boli krasne//
Ten test je fakt dobry.. mne vysiel...

sylvka
24. únor 2008

Ahoj holky,poraďte,mám strašnej strach-v pátek jsem byla u lékaře,krvácela jsem asi na jednu slip.vložku.doktor řekl,že je vše v pořádku a že to bude z námahy či hormonů 😒 přkláním se k námaze,byla jsem ve čtvrtek u kamarádky,pěšky asi dva km....včera jsem ležela a dnes je vše dobrý...máte některá podobné zkušenosti?nevíte kdy to přejde? ☹ dík

stankatt
24. únor 2008

Sylvika ak ti lekar povedal ze je to OK, tak mu ver. Aj ja som raz zaspinila a povedal mi ze sa to stava- praskla mi cievka. A stava sa to pri namahe alebo po styku.Bolo to jednorazove. Od vtedy nic. Tak neboj je to OK

sylvka
24. únor 2008

stankatt,mě se to stalo už asi 2krát ale bylo to pokaždé slabé špinění ☹ já se táááák bojim.....

m1528
24. únor 2008

sylvka,ja si osobne myslim ze sa nemusis bat,doktor vie najlepsie a myslim ze keby to bolo niak moc zle tak by ti to povedal.len buc kludnucka. 🙂

stankatt
24. únor 2008

sylvi neboj, to bude fajn... Doky by ta urcite neklamal, tak hlavu hore a tes sa na mimi 😀 😀

marketka.m.
24. únor 2008

Holky jste fakt super. Děkuju za uklidnění. Snad máte pravdu. Doufám, že se mimi ještě pořád zahnizďuje a bude to jasné až ke konci týdne... tolik v to doufám. No, ale když mám takové příznaky jako neustálá bolest v podbřišku i před špiněním i po a ztmavly mi bradavky a jsem pořád unavená a před několika dny jsem dokonce 4* zvracela ikdyž se mi to nikdy nestalo... snad to bude ok.... holky jakou jste měli bazální teplotu na začátku? Jý ji mám většinou poslední dobou kolem 37,5 až 37,8 a to měřim asi takových 10 minut po probuzení a nikam před tím nejdu jen ležím v postely a trochu se snažím probrat 😉 no a jen tak si ji měřím i odpo a večer a to ji už mám 37,8 a mám moc silný výtok. Máte to taky tak někdo?
M1528-děkuju opravdu jsi mě trochu uklidnila no, jak říkám budu doufat a uvidím...snad máte pravdu holky...
Jo, přítel je zlatíčko. Ty dupačky jsou moc nádherný, on je opravdu báječný. Než jdeme spát, tak si vždycky povídá s bříškem... ten blázínek mu dal dokonce krycí jméno "Pepik". 🙂 😀 Vždycky se natulí na břicho a říká: Pepiku hele koukej rychle růst... a takový věci 😀 😀 no, je super... tak zase písněte nějaký vaše zkušenosti... ráda tady ty témata probírám 😉 🙂

m1528
24. únor 2008

marketka,podla mna si urcite.budem ti strasne moc drzat peste 🙂 a hlavne sa musis ukludnit,lebo by to mohlo skodit babatku.a urcite sa ozvy co a jak. 🙂

marketka.m.
24. únor 2008

Jj určo se ozvu budu to studovat ještě těch 5 dní a pak uvidím mno... každopádně k doktorovi budu muset určo jít. 🙂

marketka.m.
24. únor 2008

Jo holky... ještě takovej dotázek. Na začátku těhu měli jste někdo nafouklé bříško a poruchy trávení?
Já ještě ke všem těm příznakům už asi tak týden trpím nafouklým bříškem a poruchami trávení... jako před menzes... tak nevim. Snad to vyjde. Musim doufat, tak pa holky zítra 😉

effi
25. únor 2008

holky nevite nektera co by to mohlo znamenat?? od rana mam slaby oranzovy vytok, ted jsem spolu s nim na toaletaku nasla kousek srazene krve..nevite co to muze znacit?? 😕

loss
25. únor 2008

marketka nafuknute brusko a aj poruchy travenia mozu byt priznaky zaciatku tehu drzim palce nech mas fazulku v brusku 🙂 a stale mas pocit ze ma menzes dojst a stale nic?ak ano aj to je priznak tehu

marketka.m.
25. únor 2008

Ahoj Loss. JJ mám menzes jsem dostala asi týden nebo 8 dní než měl přijít a to ke všemu jen 8-denní výtok. Jen jsm špinila. Podbřišek mě pobolívá pořád. Když si přečteš těch několik zpráv co jsem sem napsala, tak pochopíš 😉

bobulienkas
27. únor 2008

Ahoj chcem sa opýtať tých z vás, ktoré mali krvácanie v období menzesu, či bolo niekedy silné, či len také špinenie 😨 Ja mám hnedý výtok a začína sa k tomu pridávať aj sfarbenie do krvava. Mala som typické tehotenské prízanky(nevolnosti, napätie v prsiach, väčšia chuť do jedla atď) myslím si že by podľa výpočtu mojich plodných dní bola možnosť, že som tehotná.Robila som si tehot. test po 8 dni styku a vyšiel negat.No teraz si uvedomujem, že to bolo veľmi skoro. Chcela som si ho urobiť znovu dnes no už som dostala menzes, len sa mi zdá trošku zvlášny, je menej silnejší ako obvykle no nie je to špinenie. Myslíte si že by som si mala urobiť test ešte raz, je nejaká pravdepodobnosť, keď som to dostala? Mal niekto z vás v tehotenstve menzes väčší ako špinenie?

bobulienkas
27. únor 2008

Nájde sa niekto kto mi poradí ☹ ?

marketka.m.
27. únor 2008

Ahoj Bobu. Jestli si chceš dělat test, tak si ho udělej tak týden po měsíčkách to je řekla bych,tak ideální doba- Doporučuji ti test RapiClear classic. To je nejcitlivější těhu test vůbec na trhu a je optavdu spolehlivý. Bohužel se spíše musí objednat přes net, protože ho málo kde prodávají. Pokud se podíváš na články víše, tak uvidíš, že řeším stejný problém jako ty 🙂
Přeju hodně štěstí 😉

effi
28. únor 2008

ahojte, moje segra kdyz cekala mimise normalne menstruovala - proto ji vlastne ani nenapadlo, ze je tehu
takze myslim ze tehu muze byt bez MS, se spinenim ale i s normalni MS..proste mozne je vsechno, kazda jsme individualni

test bych zkousela asi taky az po skonceni MS

jinak by napovedet mohla i BT - pokud jde o tehu, nemela by ani pres MS ani po ni klesnout..
o mereni je tady hodne diskuzi..takze blizsi info tam 😉

hodne stesti 🙂

tonica
28. únor 2008

Ahoj Market. Jak to u tebe pokracuje? Doufam, ze opakovane testiky jen potvrzuji, ze jsi tehu. 😉 Ja uz pilne piju kontryhelak. Jinak MS stale nedorazila.... davam tomu do pul brezna a pak holt ta vyvolavacka. Mej se fajn.

marketka.m.
28. únor 2008

Ahoj Tončo... já jsem od těch posledních dvou pokusů netestovala, protože je to asi brzy. Jestli jsem těhu, tak podle mě jsem tak nejvíc ve 4 týdnu. Ten měsíc tomu odpovídá, tak ještě nechci testovat a počkám ještě dva dny. Ale podbřišek mě bolí stále a velmi zřetelně nejvíce to cítím, když jsem v klidu přes noc a ráno. Každopádně na gyndu musím tak i tak, takže uvidím. Testovat budu po zítřku pravděpodobně hned ráno. Moje bazální teplota se stále pohybuje nad 37 stupňů.
Mohla bys mi prosím písnout co si myslíš o bazální teplotě v těhu? Víš já měřím 3* deně a zapisuju jen tu hlavní tu raní. Ráno mívám poslední dobou tak teplotu od 37 do 37,5. Měla jsem i 37,8 ale to bylo jen jednou a teď je to většinou tak těch 37,2-37,4. A pak když měřím v poledne a než jdu spát, tak ta teplota bývá 37,4 a večer ve většině případů bývá 37,8. Tak jsem se chtěla přeptat jestli máš tady s takovýma teplotama nějaký zkušenosti. Já jsem se ani nějak furt měřit nechtěla ale zajímalo mě, jak to probíhá během dne, tak jsem to začala měřit 3* deně a tohle jsem vypozorovala 😝
Snažím se moc nestresovat, protože podle toho co jsem nastudovala je to stejně tak ten jeden měsíc nezjistitelný, tak budu nějak usuzovat podle toho, jak mi dojdou nebo nedojdou jako tentokrát krámy.
Kdyby to nevyšlo, tak budu jeden měsíc sledovat bazální teplotu a pokud nebude v pořádku, tak zajdu na gyndu kvůli práškům na podporu ovu a tak. Ale snad to dopadne dobře. Přece to musí být ono, když mi začínají na pesách rašit žilky, které jsou vidět víc a víc a mám bolestivý podbřišek jako kdybych měla dostat mrchu. Jo a taky jsem si všimla, že jak je děloha, tak to tam mám nějak moc měký. Asi tak měký, jako když je po sexu. To ta děloha bývá taky měká jestli sis toho někdy všimla 🙂 🙂 🙂

tonica
28. únor 2008

Ahoj Market, uz nevim, jake jine priznaky bys jeste pro tehu mohla mit. At to nezakriknu.... ale tohle musi byt ono. Jeste bych si jednou udelala testik a pak ta gynda. ¨
Bohuzel s BT ti absolutne neporadim. Ja jsem zacinajici, takze to tady hltam a kolikrat jeste nevim, o cem je rec. BT ani nemerim, zatim jsem lenoch a jeste neni duvod jancit. Zkus juknout do Snazilek - tam jsou diskuze na tema grafy BT, tak snad ti tam holky poradi. Ja tu do sebe zrovna liju kontryhelak, ani se jeho pitim moc netyram 😉 , chutove docela v poho.
Tak drzim pesti u dalsiho testovani.... 😵

marketka.m.
29. únor 2008

Ahojík Tončo. Jo, taky mi chutná. Teď jsem trošku zanevřela ale jinak ho piji tak půl litra deně. Ono se to sice nemá ale když se osladí, tak je výbornej. Hlavně do toho nedávej citron to ničí veškerý vitaminy a účinky jak toho citronu, tak i toho čaje.
No, do snažilek jsem e jukala ale tam teď spíš probírají témata jinýho kalibru. Naposled tam pekly koláč 😀
No, jak říkám jestli to náhodou teď nevyjde, tak nakluše přítel na spermagram a já zkusím doktorce navrhnout to posílení ovu. Ikdyž to nechápu. Doktorka mi řeka, že jsem zdravá, jako rybička ale zase je pravda, že na ovu nevidí mno... už k tomu spermagramu přesvědčuju přítele 2 měsíce . Ale já ho chápu. Bojí se toho co by se mohl dozvědět- Ale u chlapů co jsem si tak zjišťovala to není takový problém, jak u ženských. Většinou to spraví nějaké vitaminy. Teda, když nejsou úplně 😖 on se toho bojí, protože když byl malý, tak prodělal dvakrát operaci nesestouplých varlat a jednou mu ji udělali špatně, tak má jednou varle zakrnělé 😢 ale nijak si na nic nestěžuje a pije samé džusy, takže má pořád vitaminy. A doktorka mi říkala, že by to byl spíše problém s teplotou než se sterilitou, jako takovou. Ale podle mě je zdravý. 🙂
Uvidíme, jak to dopadne. Třeba se stresuju zbytečně 🙂
A co ty? Jak probíhá tvoje mrcha a snažilkování? 🙂

tonica
2. bře 2008

Ahoj Market. Tak u mne zadna zmena. Mrcha nikde, caj piju fakt pravidelne - nesladim, nepouzivam citron. Davam "bolsevikovi" 😅 jeste tyden dva a pomazu na vyvolavacku. At mam klid. Jeste jsem si pro jistotu delala test, ale bohuzel 😒 Ale to neva, jeste jsme se do toho poradne nepustili 🙂
Chalpi se pry maji dopovat C a E a nekde jsem cetla, ze jim pomaha i zinek. Samozrejme zdravy zivotni styl, zadny stres .... takova ta klasika, ktera se v dnesni dobe dost tezko dodrzuje.
A co ty? Porad je apetitek?
Tak ve snazilkach pekly kolac? 😀 To jsem zvedava, u ceho tady skoncime my!

marketka.m.
3. bře 2008

Ahoj Tončo. Snažilky pekly tak před týdnem ale co jsem se dočetla, tak ho snědly po netu 😀 byl jablečnej. Co máš z toho u mně taky žádná změna ale rozhodla jsem se, že na to prdim ať to dopadne, jak chce. Přestávám na to myslet (teda jestli to půjde). Stresovala jsem se už moc dlouho a myslim si, že to není dobrý. Až to přijde, tak to přijde.
Zatím papa a přeju vše dobré.
PS.: ten kontryhel účinkuje asi takto: 1. měsíc by ti měl ustálit bazální teplotu a až pak postupně ti upraví mrchu a uvolňuje ty bolesti při ní. Je to i prevence proti zánětům a různým bakteriím a tak... jak jsem ti už psala, tak to podporuje i plodnost... no prostě to funguje na většinu ženských problémů, jako jedna z mála bylinek. Mně pomohla úžasně. Odstranila mi i cystu a je mi celkově lépe. 😉
Tak savana párek 😝 a jak se dozvim něco pozitivního, tak pak jsem zase určo vlítnu 😎