Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marikase
17. srp 2011

Ahoj devcatka tak ms jsem jeste furt nedostala a tt ukazuje negativni tak jeste pockam do patku a pak uz budu muset zajit k dr.furt beru kyselinu listovou a naznak k ms zadnej a k tehu taky ne tak uvidim

hadimrska
17. srp 2011

Já si taky dělala test a negativní, tak nevím, ale při prvním těhu jsem měla testy taky negativní a i z krve těhu nepotvrzeno, ale těhu jsem byla i přesto. 🙂

baruska21
17. srp 2011

Ahoj holky, s přítelem se snažíme Už 9 měsíců o miminko, poslední 3 týdny jsem naladova Mám chuť na čokoládu a energetické nápoje, nafoukle brisko,každy den jsem unavená ,je ˇmi špatně od žaludku a v noci porad hrozne horko. Očekávala jsem MS v pondělí ale dostala jsem je Už v pátek. VŠE celkem v pořádku ale Už par let dostávám MS rano a tahle přišla večer Což se ˇmi nikdy nestalo. Tak moc bych si přála aby nám to vyšlo. Mate někdo podobne zkušenosti?

michaela_2
23. srp 2011

@baruska21 ahoj, tak popravdě já si myslím, že kdo miminko plánuje, tak se někdy až moc hlídá a pozoruje ( což samozřejmě jako ženská chápu 🙂) a ty těhotenské příznaky si prostě vsugerovává. Nás miminko překvapilo a musím říct, že první těhotenské příznaky jsem zpozorovala až cca po třech týdnech, kdy jsme už těhotenství měli potvrzené. Já si myslím, že pokud MS dorazila, tak o těhotenství pravděpodobně nejde - i když jsou případy, kdy i přes první měsíce těhotenství budoucí maminky MS měly.
Každopádně moc držím palce, ať se vám co nejdříve - pokud ne tento, tak hned další měsíc - povede zdravé miminko! 🙂

hadimrska
24. srp 2011

Ahoj holky, tak já jsem špinila asi pět dní, pak 4 dny klasická menzes a teď už po menzes další tři dny špinění, testy negativní, tak nevím, asi budu muset na gyndu, nechápu to.

crca
24. srp 2011

@hadimrska,mě tohle dělala cysta 😅 a byla tam potvora 😀

hadimrska
25. srp 2011

@crca Ahoj, díky moc, dnes špiním jen slabě žlutě, tak uvidím a po víkendu kdyžtak půjdu na gyndu, já tam byla tak před 12 dny a nic mi nenašli, tak uvidíme.

crca
25. srp 2011

@hadimrska aha,tak možná nějaký výkyv na které zareagovaly hormony 😀 Taky beru HA a mě zase dělá to,že sice MS mám na den a tak 4dny a ne nijak silnou,ale začnu brát další prášek a začnu taky špinit a to trvá tak ty 3-4 dny 😅 půl roku to bylo v pohodě co jsem začal brát HA a asi od března,dubna mě to dělá 😒 No na preventivku jdu za měsíc tak uvidíme 😀 Ale těhotná fakt nejsem 😀

florynka
26. srp 2011

Ahoj holky,

mám takovej dotaz:Vždycky sem měla pravidelnou Mens a najednou sem to měla jen dva dny a slabě.Často sem hrozně unavená prsa zvětšená a pořád bych jen jedla a bříško mám nafouklé jak balon.Myslíte že můžu být těhu? 🙂

petulka35
26. srp 2011

Ahoj holky,pokoušíme se o druhé mimčo.Pátý den mi je nevolno a dostala jsem to o den dřív.Ráno jsem to měla hodně a na večír jako kdyby mi to úplně končilo.Nikdy jsem to tak neměla,tak mě to je divné.Test jsem si dělala včera a byl jěště negativní.Tak teď nevím co si mám myslet.U prvního to bylo na první pokus a test mi vyšel hned 8 den pozitivní.Nemáte některá něco podobného.

kitulinka
1. zář 2011

Ahojky, prosím o radu.
Doma mám již dvouletého syna který se povedl téměř bez práce 😉
Nyní se již tři měsíce snažíme o druhé mimi. Týden po pozitivním ovulačním testu mě začalo pobolívat v podbřišku, ale menstruace nakonec stejně přišla ale s týdením opožděním. V podbřišku mě pobolívá pořád již 3 týdny. Mama testy na mě nefungují, mám nízkou hladinu HCG, tak jsem z toho zmatená! Můžu být těhu??? Únavy, náladovost, divné chutě... Moc děkuju 😉

hadimrska
1. zář 2011

@kitulinka Ahoj, já to mám taky tak, snažíme se už asi něco přes dva měsíce........... ☹ Začala jsem zkoušet Glukophanový papírky, ale vůbec mi nějak nefungují, brala jsem předtím HA, tak čekám, že se to snad ustálí a zlomí, ale vůbec netuším jestli mám ovulaci, ale snad jo, měla jsem docela silnou menzes, ale takovou divnou prvně špinění, pak menzes a pak zase špinění, pak OK, a jeden den slabý špinění, a teď užn zase OK, ale papírky jsou pořád žlutý.

hadimrska
1. zář 2011

@hadimrska A jsem totálně nafouklá poslední dobou, a to skoro nejím..........tak to taky nechápu.

kitulinka
1. zář 2011

Někdy si říkám, že by nebilo špatné mít ten dar a vidět co se tam uvnitř děje 😅
Každá žena to má jinak, kdo se pak v tom má vyznat 🙂
Přeju hodně štěstí, doufejme že to v obou případech přijde brzo 😉

hadimrska
1. zář 2011

@kitulinka Děkuji, nám se taky malá podařila hodně rychle, tak snad se nám všem už brzy zadaří. 🙂

17danca
8. zář 2011

Zdravím,chci se zeptat zda mohu dostat menstruaci pri tehotenstvi

584
4. říj 2011

snažím se o miminko a furt nic už nemám ani prášky a furt nic moc se bojím že nejsem asik plodná poradtemi prosím jak nato mám jít ☹

momiqu
21. zář 2013

Ahojky holky potřebovala bych od vas radu jsem uz s toho zoufalá. Mám nepravidelnou M teď jsem ji měla naposledy v červenci s přítelem by jsme moc chtěli miminko ale furt nic antikoncepci neberu už 3 roky. Od minulého týdne mám nafoukle břicho chodím častěji na záchod a mám trošku citlivé bradavky tak jsem si koupila tehotensky test, dělala jsem si tedy dvakrát ale byl negativní je možné že bych byla těhotná ikdyz mi to dvakrát test neukázal nobo co jiného by to mohlo být. Dokonce jsem zacla ani víc jíst předem děkuji za odpoveď a radu