Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

m1528
22. bře 2008

ahoj katy,ja neviem,podla mna je kazda zena ina.no mne sa to zda byt strasne skoro aby si za 4dni uz citila unavu.vies aj ja mred mrchou strasne vela jem.podla mna vydrz este tento tyzden alebo na konci si skus kupit testik.a daj potom vediet,mozno sa aj mylim 😉

stankatt
22. bře 2008

katy, test ti dokaze zisti ci si tehotna az najskor po 5 dnoch. Ale aj tak je to este skoro a nemusi byt vysledok 100%ny . Najlepsie pockat tyzden a viac.

marketka.m.
26. bře 2008

ahoj Katy... test má sice uvedeno, že to zjistí již za 5 dnů ale je to blbost, protože asi tak 14 dnů trvá než se vajíčko zahnízdí a až pak až se spojí s matkou, tak tělo začně vylučovat hcg hormon, podle kterého fungují všechny těhu testy... takže pokud jsi v tom, tak už z dřívějška 😉 buď zatím klidná.... mně se děje skoro pořád to samé co tobě.... známky těhu, několik dnů spoždění mrchy a pak najednou červený kaťata.... no ale snad se někdy konečně povede a mimi přijde.... 🙂 tak ať to dobře dopadne a ej vědět 😉

katy35
27. bře 2008

děkuju za rady ... 🙂 šílena ta nevědomost kdybych aspon jiste vedela jestli sme nebo ne mno... ☹ už mám spoždění cca.10dní a pořad nic akorat takové špinění co netrvalo ani jeden den mno..tak sem zvědava... myslela sem že bych si zašla k doktorovi ale nefim jestli porad neni moc brzo..ale z krve by to mělo jit poznat dřív že?

jankaa26
27. bře 2008

pomóóóc, baby, zas som ďalšia, ktorá prosí o radu. S priateľom sme sa milovali pár dní po MS, a za taký týždeň som mala asi 2dňové špinenie, ale iba večer, spravila som si dva testy, boli negatívne, áno, možno to bolo skoro a potom mi začalo bývať zle, asi tak že som mala pocit, že v sebe niečo mám a neuveriteľne ma bol chrbát... potom som bola u gynekológa, som mu vravela o tom špinení, že mám taký pocit, že som tehotná, spravil mi sono zospodu a akurát mi povedal, že mám silný výtok a dal mi na to nejaký krém o tehotenstve sa nezmienil, no potom ďalšie dni nasledovala zápcha, nafúknuté brucho a s tým ja naozaj problémy nemávam, potom ma 5 dní bolelo podbruško a vlastne aj brucho a potom došla MS, ale taká, nie akú mávam, o moc silnejšia a akoby s nejakými krvnými zrazeninami, proste niečo tmavé a husté to nazvem... a tiež som si všimla, že slané veci, ktoré som predtým neznášala jem úplne normálne, boleli ma zuby, všetky kosti... môžem byť tehotná aj napriek tomu, že som mala tú MS? a priateľ sa do mňa nespravil, len rozmýšľam nad tými kvapkami lásky... možno hysterčím úplne zbytočne, ale možno nie, proste viem, že problémy, ktoré som mala teraz nikdy nemávam a neviem čo teraz☹(

kacabik
7. dub 2008

ahoj holky, po precteni vasich prispevku jsem snad jeste vice nejistesji nez na zacatku 🙂 ha jsme vysadili v unoru a posledni menstruace prisla 4.4. bolesti v podbrisku,hlava, klasicky nastup. jenze trvala jen den, dva a pak jen slabe spineni. ze zacatku to byla krev s hlenem, ale pak jen hnede spineni. rikala jsem si, ze se to "zase" nepovedlo, ale ted trochu doufam, ze se preci jen mozna zadarilo... jine symptomy zatim nemam 😖 moc nam vsem drzim palce, at to vyjde, at uz mame jakekoliv pocatecni, probihajici symptomy. katka

franceska
15. dub 2008

ahoj holky,ziji v italii a mam promblem s otehotnenim uz 8 mesicu nic devaty mesic se mi nedostavila ms a tak sem si udelala test-pozit.ale pro jistotu sem udela odber krve pozitivni ale dalsi odber krve negativni a tak sem zasla na gyn,a tam mi rekli ze nejsem tehotna...divny...pak mi rekli ze mam malou infekci a tak sem se lecila a doktor mi rekl ze musime teno mesic pockat jestli mi pride ms jestli ne tak mam udelat test a pak se uvidi...jinak mam dve deti a pri druhem tehotenstvi jsem mela 4 mesice menstruaci....nevim co mam delat jsem zoufala...protoze predtim 3 roky snazeni a nic a tedka take ne ale doktor rekl ze muzu byt tehotna ze neni problem...poradite,diky jarka

poleva
17. dub 2008

akú ste mali bazánu teplotu ked ste mali mrchu no napriek tomu ste boli tehotné a ani ste to netušili ? dakujem

jansinka
18. dub 2008

Ahoj Jani. Moc jsem nepochopila, jestli se o mimčo s partnerem snažíte či ne??Mám podobný problém jako ty.Trochu to přiblížím.Po ovulaci jsem se začala cítit jaxi jinak.Naběhly mi prsa a byla citlivá,vytékalo kolostrum.Cítila jsem se hrozně unavená a bolely mě klouby jako při chřipce.Pak mi začlo být i nevolno a nemohla jsem jídlo ani cítit.Na prsou se k tomu všemu začala objevovat žilnatina.Prostě všec mě vedlo k tomu,že jsem těhu.Udělala sem si test a bylo to den před oček.mens.a byl negativní.Předvčírem jsem to dostala.Ovšem v takové formě,jakou popisuješ ty.Tedy ze začátku špinění a pak jsem začala krvácet,ale jen malinko a to tak,že jen občas ze mě vylítl chumel krve-ale přišlo mi jiného složení,jako by s hlenem.No a taxem si povzdychla,že zase nic.Sice z prsou stále vytéká kolostrum,ale už nejsou tolik citlivá a již mě klouby přestaly bolet,ale na nic stále nemám chut.Tak nevím,fakt nevím.Asi jsem ti moc nepomohla,vid?Možná jsem jen chtěla,abys věděla,že v tom nejsi sama.Tak písni,jak to dopadlo,ano?A Káťo,co ty?Už sis dělala test?Luca 😉

jansinka
18. dub 2008

Jo a ještě bych měla jeden dotázek.Náhodou,neporadila byste mi některá z vás,kdy si mám udělat test,když ted proběhla jakási divnomenstruace?Kdy je to objektivní?Vždyt je na všech testech psáno-již první den povynechání mens.Ale tyto naše případy příbalové letáky neřeší....díky za radu! 🙂

mien
18. dub 2008

jansinka, ja som sa doszvedela, že som tehotná, keď som bola v 6 tt, to som už bola dávno tehotná a test mi stále ukazoval neg., deň na to som si ešte raz spravila test bola som presvedčená, že nie som tehotná lebo som si už pred tým robila testy a stále len jedna čiarka deň na to som už na teste mala 2 čiarky a išla som k doktorovi ten mi potvdil tehotenstvo bola som v 6 týždni

poleva
18. dub 2008

ja neviem..ja mám tiež divnú menštruáciu a test opäť negatívny

mien
18. dub 2008

tak skús o dva alebo o tri dni znova

poleva
18. dub 2008

no neviem, snad by dačo už ukázal

perla200
18. dub 2008

poleva a aká je to čudná menštruácia?

poleva
18. dub 2008

slabá.... a stále som hladná

perla200
18. dub 2008

a koľko ti trvá?

poleva
18. dub 2008

od stredy

perla200
18. dub 2008

aj ja som minule mala takúto a potom sa mi na tretí den taká spustila že až!!!!!!!
ale aj jedna moja kamoška mala takú...ak ti zajtra prestane tak si sprav test a uvidíš // 🙂

jansinka
18. dub 2008

Ahoj Mien...jaxe vlastně jmenuješ doopravdy,by the way???Díky za odpověď.Moc ti gratuluji k dětátku,moc ti to přeji!Víš,když jsem se sem rozhodla napsat,bylo to asi hlavně proto,abych slyšela odpověd typu:jo,je možný,že jsi těhu,nebo třeba-je dost pravděpodobný že jsi těhu,anebo taky-jsi určite těhu...Ale je fakt,že to každá máme jinak,každá máme jiný tělo,jiný cyklus,jinak jsme citlivé,jinak jíme a tudíž máme i jiné pravděpodobnosti uhnízdění vajíčka....bojím se,že prostě vyplulo...sice oplozené třeba,ale vyplulo ven,pryč,a tudíž zase nic.Ale poslechnu tě,udělám si bud zítra nebo v neděli test....dost se bojím zklamání,ale udělám to.K mé menstruaci-už tak nějak přestala,takže vlastně byla zhruba jeden a půl dne???Díky a pa! 😉 Luca

jansinka
18. dub 2008

A Poleva,také mám hlad,pořád a hrozně velký,ale jako bych nemohla nic pozřít,dokonce ani čokoládu a to je teda Div světa!!!!!Ale nechci si nic nalhávat a ani si dávat plané naděje...a samozřejmě ani tobě..zkus test a uvidíš.Máš i jiné příznaky?Luca

poleva
18. dub 2008

ja som test robila je negatívny
asi je to tým potratom, že takto mrchujem

jansinka
19. dub 2008

Mien,taxem dnes zkusila test,je negativní.Nevím jestli je to průkazné,zkusím to příští týden znovu.Je to vlastně (kdyby to bylo těhotenství) teprve necelé tři týdny.Mens už teda nemám,jen špinění,takže trvala všehovšudy dva a půl dne???Nějaxe mi to nezdá,protože mě pobolívají prsa,mám je větší a vytéká z nich po zmáčknutí kolostrum a je mi občas na zvracení.A hlad mám jako Poleva-pořád,ikdyž se třeba zrovna najím.Ale je mi z jídla někdy uplně šoufl,takžemi dělá problém něco pozřít....Poleva,být tebou,tak taky zkusím s testem ještě počkat,jak psala Mien,tak jí test ukázal pozitivní výsledek až 6.tt!!! 😉

krpcek
19. dub 2008

ahojte, mozno bude moja otazka trosku od veci - ale zaujima ma to!

chcem len vediet, kedy vam zacalo tvdrnut podbrusko? teda ci ste to spozorovali uz v prvych tyzdnoch alebo az ked vam zacalo rast brusko?
mam take divne pocity, mrcha meska, podbrusko ma pobolieva, ale tak trosku inak a mam pocit . . . .

vdaka! 🙂

princeznicka.
19. dub 2008

Krpcek..to je dost individualne..moze byt uz aj v prvych tyzdnoch,u niektorych az neskor..Ale ak si nebola na prehliadke,alebo si si nerobila tehotensky test,moze byt,ze si tehotna uz aj dlhsie ako si myslis.Ak si aj minuly mesiac dostala menstruaciu,to nevylucovalo,ze tehotna nie si.Menstruacia moze byt niekedy dokonca az prve 4 mesiace,pricom zena je uz tehotna.

poleva
20. dub 2008

zbytočne testovať, stačí zmerať bazálnu teplotu a kedže je nízka 36,5 včera a 36,6 tak to znamená že tehu nie som

mien
20. dub 2008

jansinka, je mi to ľúto, zajtra znova vyskúšaj poslala som ti IP

misa.ottovka
20. dub 2008

Ahojí§, mama taky takový dotaz holky,neporadí mi některá z vás? Snažíme se o mimi,HA jsem vysadila již loni v listopadu. Cyklus mám pravidelný,vždy 28 dní. No a dneska mám 30 DC, 2 dny zpoždění, což se mi ještě nestalo. Těhu tes negativní. Čím to může být. Když se MS nedostaví,aby budu muste ke gyn. na vyvolávačku že...nebo má test zopakovat???? Díky a hezký den!!!

jankaa26
21. dub 2008

jansinka, uz mi 3. den meska... no ci sa pokusame, mozno predtym, ale uz nie, uz sa to vsetko doondilo a teraz keby som tehotna, neviem co robit☹((

poleva
21. dub 2008

neviem janka prečo netestneš, zbytočne sa stresuješ