Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

pipinka
24. led 2008

holky prosím, když je žena těhotná, musí mít pokaždé zvětšenou sliznici? Nevíte?

hulda
25. led 2008

Ahoj holky, těhulky! Chci se zeptat, jestli některá nemáte podobnou zkušenost. Včera jsem měla termín MS a začala jsem špinit. Pokračuje to i dnes, ale pořád to není krvácení. Už týden nemam chuť k jídlu, mam pocity nevolnosti, břicho tvrdé jako kámen. Snažíme se otěhotnět už skoro 3 roky a moc si přeju, aby to vyšlo, ale mam obavy, že mi jen blbnou hormony. Navíc mi klesla i BT, sice ne o moc, ale je dole. Nemáte některá podobnou zkušenost? Díky za každou odpověď!

effi
26. led 2008

hulda:osobni zkusenost nemam, ale co tady ctu od ruznych holek, tak klidne tehu byt muzes, spineni je docela bezne.. a BT pry nekdy trochu poklesne pri uhnizdovani vajicka.. co testik?? pisna pak jak to vypada 😉

amelie001
28. led 2008

Čau holky,mám stejnej problém...

katzi
28. led 2008

ahoj hulda, taky jsem špinila v době očekávané MS, přesto jsem si udělala test a je pozitivní! Nakonec mi to nedalo a jela jsem pro jistotu k doktorce. Vzali mi krev - HCG 255, takže jsem těhotná, ale zatím se z toho ještě raději moc neraduju. Bojím se, aby se to špinění nerozjelo v krvácení 😖

effi
28. led 2008

cauky, tak ja spinim ctvrty den a MS ma dostat az v patek..
ameli - spinis v terminu MS??

kharratka
28. led 2008

ahojte...aj ja som spinila v termine MS a predsa mam obavy si urobit testik....

effi
28. led 2008

čauky khar, a kolikaty jsi DC?? 😉

kharratka
28. led 2008

Ahojky effi...co kolikaty som 😀 som tu trosku nova a este velmi tym skratkam nerozumiem 😅

effi
28. led 2008

😀 kolikaty den cyklu - pises, ze jsi spinila v terminu MS, já jen kdy to bylo.. 😉

kharratka
28. led 2008

ohhhhhhhhhhhh dakujem za vysvetlenie 😀 no teraz uz "pretahujem" 37. den a bolo to v 30-tom

effi
28. led 2008

no pokud to bylo jen spineni, tak myslim ze uz bys mohla testovat 😉
ceho se vlaste u testu obavas??

kharratka
28. led 2008

bolo to len ranne spinenie a nic viac....obavam sa, ze bude zas negativny 😖

effi
28. led 2008

hodne holekt pred tehu misto ms spinilo...no jestli bude negativni, jaky je rozdil jestli to budes vedet ted bo za tyden??
ja se chystam testovat asi az v ten patek.. 😉

kharratka
28. led 2008

effi drzim palce 😉 ty si ktory den cyklu? .........mas pravdu, lepsie zistit skor, na com clovek je

effi
28. led 2008

ja jsem dnes 27, cyklus mam 30-31dnu... od patku spinim, ms to rozhodne neni, je to lehoucke spineni, docela me to prekvapilo, protoze se mi to jeste nikdy nestalo, tak jsemm zvedava jestli uz se nahodou nezadarilo 😅

effi
28. led 2008

khar a jak dlouho se snazite, smim-li se optat 😉

kharratka
28. led 2008

no polovicka by bola rozhodne najstastnejsia 😉

effi
28. led 2008

tak jsem tedy zvedava jestli budes testovat a jak to dopadne 😉 drzim palce at jsou tam // 😵

effi
28. led 2008

jj.holky tu pisou, ze chlapi to desne prozivaji 😀 jsem zvedava jak zareaguje tem muj, jestli se nam teda nekdy zadari 😉

kharratka
28. led 2008

no asi ho zajtra urobim...ten moj o tom sniva uz tusim aj viac ako ja 😀

effi
28. led 2008

😀 tak pak napis jak to dopadlo 😉 budu drzet pesti. utikam se chystat do prace a cist. mej se 🙂

kharratka
28. led 2008

oki 😉 dam vediet...pa

effi
29. led 2008

tak dneska rano se spineni zaclo menit n klasickou MS...takze asi testovat ani nebudu

kharratka
29. led 2008

to je skoda...ja cakam kym otvoria lekaren....

kharratka
29. led 2008

Ahoj effi....tak dnes sa mi ukazali 2 // 🙂

effi
29. led 2008

kharratka - Velká Gratulace!!! 😀
manza uz to vi?? jak jsi mu to rekla?? 😅

ja rano nasla na slipovce trochu krve, tak jsem mela za to, ze se MS zacina rozjizdet a ono nic, zůstalo jen u te trochy krve z rana, jsem z toho jelen 😖

nemo1985
29. led 2008

Ahojky holky, chci se jen zeptat.
Včera mi měla dorazit MS, a nic.
Na testíku jen jedna čárka.
Prsa mě hrozně bolí a bříško jen trochu.
Dnes ráno jsem měla trošku špinění,ale ted vůbec nic zase.
Četla jsem, že to může být i z toho, jak se vajíčko uhnizďuje.
Co myslíte vy???????
Jsem 13 DPO

kharratka
29. led 2008

Ahoj effi, dakujem dakujem 😉 no ten to este nevie 😀 dufam, ze sa mi podari to tajit este 2 tyzdne a na Valentina mu oznamim velku novinu 😎 najlepsie by bolo, keby som uz mala aj nejaky snimok z ultrazvuku, ale to sa asi dovtedy nepodari 😖 ...to by bol celkom dobry darcek....co povies? No tak ten test si pre istotu kup a urob si ho tak ako si planovala 😉

effi
29. led 2008

nemo-taky myslim ze by to mohlo byt uhnizdovani...zkus udelat testik za par dni znovu, cetla jsem tady od nekterych holek, ze se jim // na testu ukazala az cca v 6tt, hodne stesti 😵 a pak napis jak to dopadlo 😉