Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marky27
14. říj 2008

No já se taky pořád pozoruju, koukám, jestli se mi nezvětšují prsa, atd. a když mi je někdy divně od žaludku, tak mám z toho hroznou radost, jako že by to mohlo být těhotenství. Už fakt blázním.A do toho teď to krvácení, bojím se jít na velkou a trochu zatlačit, aby se to nevrátilo. A dělala sis už testík?

broucek26
15. říj 2008

Test jsem nedělala, zkusím zítra ráno změřit BT, ale nevěřím, že bych byla těhu. Uvidíme. Lepší to vědět dřív než pozdě. Snad nebudu z těch, co mají MS i přesto, že jsou těhule.

bobinka22
17. říj 2008

Ahoj holky ,
Ja jsem v utery rano kolem 11 hodiny jela do nemocnice ,zacala jsem krvacet.
Hned si me tam nechali a rakli mi ze je to asi potrat.Ze pokud se to jednou rozjede ,tak uz se to neda nekdy bohuzel zastavi.Nasadili mi Ascorutin a dufhasto.Brala jsem tam 3*denne 2 tablety.Krvaceni prestalo a dnes me pustili domu.Mela jsem takovy strach .Pristi tyden jdu ke svemu doktorovi.A budu vedet vic jinak mimi se udrzelo .Jsem v sedmem tydnu na zacatku.Tak vam chci rict,Aby jste nepodcenovali nejake krvaceni.Ja ze zacatku porad spinila a pak zacala krvacet.Od te doby co jsem tehotna ,tak litam po doktorecha a nemocnicich.A ted jeste nemam vyhrano.Nevim na jak dlouho mam klidAlel zatim me hreje u srdicka to,ze miminku se u maminky zatim libi..
Tak neblbnete.A jestli se bojite co muze znamenat spineni.Tak bezte k doktorovi. 🙂

vendy05
22. říj 2008

ahojda přidám svojí zkušenost v pondělí jsem měla dostat menstruaci, ale nikde nic tak jsem si dělala test a vyšel pozitivní, nebyli to tedy stejně silné čárky, ale byli tam v úterý ráno na testu opět čárky o něco silnější, ale v devět jsem začala špinit, hned jsem volala doktorce, tak mi řekla ať si koupím ascorutin a uvidíme, no a když se ms nerozjede ve čtrtek mám přijt, dnes se ms rozjela ještě víc než kdy jindy a na testu čárka zeslábla, jsem z toho nešťastná po dvouch dnech těšení a x měsíců snažení ☹ ☹ ☹ ☹

bobinka22
22. říj 2008

Ahoj vendy05,

Neboj na podruhe ti to vyjde.Ja si to taky rikam.Bud rada ze to dopadlo takto.Ja jsem zitra objednana na Revizi.A reknu ti ze bych byla radsi,kdyby mimi odelso ze me samo.Ale to nemuze.Bo uz je mrtve.
Nemuzu se dockat az bude po vsem a hned se zacnem znovu snazit.
Taky jsme se snazily pul roku a tak nam to skarede dopadlo.Ale ja se nevzdavam.At uz to skarede je pryc.
Drzim ti palecky.
A mej se hezky. 😉

vendy05
22. říj 2008

bobinko tak to teda po přečtení tvého příspěvku zase brečím, ale na druhou stranu máš pravdu, že my jsme alespoň miminko ani neviděli, důkazem byli jen ty čárky na testu, ale pro tebe /vás/ to musí být tisíckrát horší.... ☹ Ať vám to znovu brzy vyjde a nemusíte čekat půl roku.... hodně štěstíčka potřebuješ ho víc 😉

majkajahoda
22. říj 2008

Ahojte dievcata,

chcem sa spytat na vasu skusenost alebo nazor.

Ide o to, ze som si myslela, ze som tehu na menzes som cakala 52 dni a dostala som ho az na 14 den po pichnuti vyvolavacej injekcie.
Naozaj som si myslela, ze som tehu na zaklade toho, ze som mala aj par priznakov hnacku, prisernu bolest hlavy, palenie zahy a velmi dlho som cakala na menzes.Vsetko vsak ustupilo az na to, ze mi nechutia este stale moje oblubene jedla a zostala hnacka.

Menzes mi prisiel a myslim, ze tehu nie som, ale je normalne, ze trval iba tri dni na zaklade tej vyvolavacky? Alebo ste mala niektora podobnu skusenost a ostali ste tehotne?

moni1412
22. říj 2008

bobinka tak drzim palceky, uvidis - dobre to dopadne 😉

majka ja mam obcas pred MS taketo priznaky. nie vzdy to musi znamenat tehu. ale ak si prajete babo, drzim palceky nech to cim skor vyjde 😉 🙂

sajiiii
24. říj 2008

Ahoj muzu se vas prosim zeptat jestli je naruzoveli vytok priznak tehotenstvi ?mam ho jen vazne slabonky.Pouzivam antikoncepci tak myslite ze se mi nemuze nic stat...nebo co to potom znamena ten vytok?Sem vynervovana a mam z toho hrozny strach...na tehotenstvi mam casu az prilis.... ☹ Mate nektera skusenosti s Mercilonem?A da se na ni opravdu spolehnout?

bobinka22
24. říj 2008

Ahoj ,muzes to mit z antikoncepce pokud ji neberes dlouho.Ja jsem to mela pravidelne a to jsem brala antikoncepci jen jedou 3 mesice.Proto jsem ji prestela kdysi uzivat.nesedla mi.Ale jestli ji beres pravidelne,.mela jsi jit navstivit lekare.Neni normalni,A jinak i pres antikoncepci se da otehotnet,ale to jsou jen mako kdy pripady takove.Nechci te ztresovat.Radsi zajdi na gynekoligii. 😉
Neboj vse bude dobre.Anebo se muze objevit pri antikoncepci nepravidelne spineni..Pockej 3 dny a bez ke gynekologovi.

sajiiii
25. říj 2008

No beru ji 3 mesice tak co myslite?Ja z toho vazne nemuzu ani spat a z toho stresu je mi aji spatne a porad si myslim ze je to nakej priznak....jenze na druhou stranu me kazdej uklidnuje ze je to stresem...ze sem si to vsugerovala muze to byt tak?

sajiiii
25. říj 2008

Jo btw mam i takovou divnou moc...a tu HA beru vlastne za 11 dni 4 mesice...cetla jsem ze sance je vazne mala otehotnet 99,9 % ale stejne mam porad hrozny nervy...jo a tu HA sem mela na srovnani hormonu takze sem brala plato vynechala sem normalne 7 dni...a pak zacala brat 7 plat v kuse...tak jestli to treba nemuze byt naky spineni ze to potom dostanu nebo ze je ve me uz moc krve usporadany nebo ja fakt nvm asi pisu uplny blbosti co?:(

sajiiii
25. říj 2008

Jejda 3 plata v kuse prominte....

blondy12
25. říj 2008

ahojte babenky,

som tu nova,a tiez sa s priatelom snazime o babo,ale zatial to je neuspesne,myslite ze by som mohla byt tehotna aj ked som dostala menstruaciu?nemam pravidelny cyklus,tak teraz som dostala tak o 7dni skor oproti minulemu cyklu ale iba 2dni od normalneho(28dnoveho),no ide o to, ze uz tyzden ma bolelo v podubrusku,aj som vracala,a mala hnacky iba jeden den,na to som mala zvysenu teplotu,ale ten pocit v pobrusku bol divny,sama som sa citila divne,nie ako inokedy pred menstruaciou,zatial to vypada ze ju mam dost silnu,ale myslite, ze by to mohlo vyjst aj napriek nej?tuzime po babatku,ze uz si asi vsetky co i len male priznaky namyslam,mate s tym niektora skusenost?ze ste mali menstruaciu a napriek tomu ste zistili o tyzden ze ste tehotne?mne to neda,ja si budem musiet vyskusat test urobit aj o tyzden este,

dakujem babenky 😀

eeefffaaa
27. říj 2008

Ahoj,chtela bych se s vami take poradit.S pritelem se snazime o mimco,ale menstruace ted dorazila,ale byla takova jina nez jindy.Asi tri dny jsem strasne silne krvacela,tak moc jsem snad nikdy nekrvacela a pak jako kdyz utne a jen trochu spineni a nic.Pred tim me bolely strasne prsa,ale ted uz ne,ale porad se citim strasne unavena,porad bych spala a nemam ani moc chut k jidlu.Myslela jsem si,ze je dalsi pokus o tehu v cudu,ale potom co jsem tady precetla neztracim nadeji.Mozna si zkusim udelat testik a uvidim.Kez by to vyslo.Mela ste nektera taky takovy prubeh mestruace a byla i presto tehu??

bambi02
27. říj 2008

sajiiiiii: ja som musela Mercilon vysadit - mala som zdr.problemy - strasne nafuknute prsia, az skoro som mala pocit, ze prasknu.nemohla som sa umyt, obliect nic...bola to dost hruza a mala som aj dost strach...ale predtym som ho uz brala nejaky ten cas - a zrazu z nicoho nic som zacala mat problemy. a moja spolubyvajuca po Mercilone zase mala strasne depresie...a ako sme sa tak rozpravali s kamaratkami co prisli z UK, vraj tam ho aj zakazali na trhu - neviem co je na tom pravdy, ale nemyslim, ze by si to mali preco vymyslat...treba si to radsej ale overit. niektore lieky sa proste po case stahuju z trhu, pretoze vyvinuli vedci nieco lepsie....rozhodne, ak mas nejaky problem, treba zmenit antiku - aspon to mi odporucil lekar. skus mu zavolat, objednat sa - urcite je ten najpovolanejsi na takuto radu.

blondy12
4. lis 2008

ahojte babenky,

mam na Vas prosbu, neviem co si mam o tom mysliet, asi pred troma tyzdnami sme sa s priatelom snazili o babo,a potom odisiel na sluzobku prave na tri tyzdne, ale, aby som sa dostala k mojmu problemu, asi o 8dni ( cyklus trval 26dni) MS, ale bola dost silna, urobila som si tehotentsky test,a nic, ale mam vzdy bolesti brucha, praveze nemam take tehotentske priznaky ako je bolenie bradaviek,len ma boli brucho a mozno teraz aj mam pocas dna zmeny tlaku, co u mna nie je casto (ale moze to byt aj pocasim), alebo mi pride na chvilu zle, ale nie je to az take, ze by som mala z toho vracat, a dnes rano po zobudeni som si urobila test, no a ukazal mi velmi slabu ciarocku,myslite, ze by mohlo byt aby som bola tehotna?je to treti tyzden,myslite, ze by este neukazoval test pritomnost HCG?alebo po troch tyzdnoch by bola este taka slaba?mam ist za gynekologom?alebo pockat este?a kolko mam cakat?

dakujem Vam za radu

emjee
12. lis 2008

lulu19 • snž • Včera o 20:44
ahojte baby potebujem radu.citim sa ako keby som bola tehotna mam bolesti v podburusku sem tam ma pichne na prsiach sa mi vytvorili tak zilky co som nikdy nemala a brusko am stale take ako nafuknute .dostala som ms ale bt mam stale nad 37 mozem byt tehotna dakujem za rady

lulu19 • snž • Včera o 20:48
baby poradte mi prosim vas som zufala !!! chcem bababtko tak preto chcem vediet ze ako ci mozem byt

qetinka • 2d, 21tt • Včera o 20:57
lula mozeš...a co test???spolahlivy je na 98-99%....
l
ulu19 • snž • Včera o 20:58
aj ked mam teraz kramy tak ked mi skonci mozem urobit a zistim

lulu19 • snž • Včera o 21:08
baby poradte aj viete este

nevesta • 1d • Včera o 21:12
Mozes, sprav si test, nemusis cakat do konca menzes...

lulu19 • snž • Včera o 21:13
nemusim mozmem aj ked mam menzes tak zistim ze ci som tehu a ta teplota

sarinka23
12. lis 2008

Ahojte baby. Mam na vas mozno netradicnu otazku. Len ma zaujima v com mi pomoze alebo co tym zistim ked si meram BT. Poradte prosim v tomto smere sa nevyznam. Dakujem

denduska
12. lis 2008

sarinka, ked ti stupne nad 37, tak ovulujes 😉 ked si ju budes merat pravidelne, zistis si lutealnu fazu (cas od ovulacie do menzes)..ta byva vzdy takmer rovnaka....ak su cykly nepravidelne tak vacsinou je predlzena/skratena prva faza (teda od zaciatku menzes po ovulaciu)..ja som mala straaaasne nepravidelne cykly od 26 -40 dni..ale lutealna faza bola vzdy rovnaka pri vsetkych. Tak mi to pomohlo zistit aspon kedy mam dostat.
Zistis teda kedy ovulujes, cize kedy si najplodnejsia 😉
no a samozrejme zistis aj kedy mas cyklus anovulacny (2-3 do roka su uplne normalne).
Dufam to bolo zrozumitelne 😅

sarinka23
12. lis 2008

ano dakujem ti pekne

lulu19
14. lis 2008

ahojte baby potebujem radu.citim sa ako keby som bola tehotna mam bolesti v podburusku sem tam ma pichne na prsiach sa mi vytvorili tak zilky co som nikdy nemala a brusko am stale take ako nafuknute .dostala som ms ale bt mam stale nad 37 mozem byt tehotna dakujem za rady

emjee
15. lis 2008

lienkam • Včera o 14:05
Ahojte baublky. Chcela by som vas opytat, ci ste dostali normalne menzes a aj tak ste boli tehotne. Lebo mi sa snazime o babatko, aj v plodne dni ale kedze mam nepravidlnu m.,tak sa podla toho moc neda riadit. Niekedy mam aj 30-33dnovy cyklus a teraz som dostala presne 28den. Uzivam prvy mesiac Baby plan. Nechcem sa ani nejak sledovat ani stresovat testami, ale zda sa nam, ze sa mi nejak menia bradavky akoby som tam mala bodky a som unavena a cely den zivam.. mali ste to niektora takto podobne? dakujeeem

lienkam • Včera o 15:18
baby, poradte..strasne ma to zaujima..dik

alex • Včera o 15:21
lienkam je možné, že si tehotná a mala si menzes, stáva sa to. Ak sa ti niečo nezdá, tak si ten test radšej urob, alebo zájdi k lekárovi.

lienkam • Včera o 15:25
ja som si robila dva testy, ale asi moc skoro, este pred menzesom a boli negativne . Moja netrpezlivost ..treti krat sa mi uz asi nechce ani vyhadzovat peniaze..no neviem, mozo si len namyslam..dekuji za odpoved.

animasoul • snž • Včera o 16:25
no lienkam ja tiez taky problem ale myslim ze to by mi doktor povedal ze som tt..Tak sa preto uz netrapim aj ked sa snazime a nic, v strdu som dostala no meskalo mi to 12dni..tak neviem..a pondelok utorok som len mala trochu flak hnedy teda som spinila a myslela som uz ze som v tom lebo tu sa snazilky o tom spineni v tehotenstve bavili ...tak som dufala...ale mozne je vse...Ver ze budes...U mna je mozno problem z vajcovodmi neprechdnymi koli castemu prechladnutiu...tak skus ist k doktorovi a uvidis!

schnucki • snž • Včera o 17:16
lienkam jak tu holky pisou, tak muzes byt tehu a presto dostat ms, ja s tim primo zkusenost nemam, ale kamaradka jo a ma zdravou holcicku ... pokud se ti nechtej vyhazovat penize za testy, tak si zajdi k doktorovi at ti vezme krev, co ja vim, tak nektere tehu testy jsou pozitivni az po nejake dobe, ale ne tak brzo

kazdopadne hodne stesti at to vyjde

andrea78 • Včera o 17:24
ahoj, aj ja som dostala v termíne počas snažilkovania ms, trvala 3dni (mávam okolo 7) a nepozdávala sa mi....spravila som test 1 hneď, druhý o dva dni (bola som netrpezlivá ako ty a aj som si na ňom negatívny výsledok trošku potajme odplakala) a až tretí sa mi ukázal ako pozitívny (na 11 deň po termíne ms). synček má už 13 mesiacov

blondy12
28. lis 2008

ahojte babenky: uz som si povedala ze sa nebudem tak sledovat ale neda mi to,s priatelom sa snazime o babo, a hlavne ked sa to tyka mna neda sa na to nemysliet,chcem sa opytat je moznost aby som bola tehotna?MS som dostala tak o 5dni neskor ako je normalny 28dnovy cyklus,no to nebudem pripisovat nejakemu tehotenstvu lebo nemala som nikdy presny cyklus pred dvoma mesiacmi dokonca na 30den a minuly uz na 26 den, ale prvy den co som dostala som sa zobudila o 5ej rano na strasne bolesti,a povedala som a mrcha je tu,mala som krvavy vytok ale skor tie bolesti,no a na druhy den iba tmave spinenie a ziadne bolesti,akokeby som ich vobec nemala,teraz to je uz 4den co mam tmave spinenie ale vlastne uz dva dni skoro ziadne, tak sa chcem opytat mozem byt tehotna? ja som si robila dnes test ale nebolo to z ranneho mocu, no bol negativny,len chcela by som vediet ci mate nejake skusenosti s takym pripadom, alebo mam pockat a tak o par dni napr.3?alebo 2?si urobit dalsi ale z ranneho mocu?

dakujem vam za radu

simona55
29. lis 2008

AHOJ BLONDY. MOZES BIT TEHU PRECO NIE ja som mala podobne ako ty ja som mala oktobrove tehu a aj mna boleli strasne prsia a maternica ako kebisami isla rostrhnut apotom a na mikulasa som si urobila testy ale boli s dvomi ciarkami bolo zaujimave a predsa som mala az do 4mesiaca mrchu ale netaku ako inokedy ale iba take hnede spinenie a to je stoho ze z maternice sa ti odlupue kozka to hovorila doktorka a januari to prestalo a potom uz stym nemala problemy 😒 😝 a preto mozes byt aj ty tehotna. a kolko to uz skusate?

blondy12
29. lis 2008

ahoj simona55:
no keby to bola pravda bola by som strasne stastna,skusame to iba kratko takych 5mesiacov,ale prave o to je to teraz horsie, ze posledne dva mesiace to skusame len tak,lebo moj drahy musi chodit z prace na sluzobky,a sme spolu nejaky tyzden v tom mesiaci, no a teraz ked sme sa o to pokusali to bolo tak tyzden predtym ako som mala dostat menstruaciu, no ale kedze nemam presny cyklus tak som si nerobila z toho nic ze mi to meskalo 6dni,no a ked som dostala tak som myslela ze ma porazi a na druhy den nic,ja som si vcera pocas dna vyskusala urobit test ale nic ani naznak slabej ciarky,no uz ani tie prsia nemam take ako predtym co som cakala na mrchu,nemam ich ani take citlive na dotyk,tak neviem ci to musi kazda zena pocitovat,akurat mam bolesti,ja som sa rozhodla ze si vyskusam urobit test zajtra rano,lebo ono to este nemusi ukazat ako som tu uz citala,no a tebe ako som pochopila sa ukazali tie dve ciarky az po mesiaci?alebo si si to ani neskusala robit predtym?

janabanana
29. lis 2008

no ja mela podobne priznaky nektery testy jsou citlivejsi ukazou driv u nekterych musis pockat dyl.... dej tomu par dnu a testuj znovu

blondy12
29. lis 2008

janabanana:
no keby to bola pravda tak som rada,uvidim zajtra rano vyskusam ak nevyjde tak este vyskusam niekedy o par dni a ked ani to tak sa budeme snazit dalej

blondy12
30. lis 2008

ahojte babenky ja som si skusala urobit test, z ranneho mocu, ale vysiel negativny ☹ , myslite ze ma nadej to este vyskusat? mate skusenosti s tym ze vam ukazal neskor, aby ste boli v obraze tak vas prosim vyssie som popisala svoj priebeh MS a tak, fakt by som bola stastna keby to vyslo, a priatel ani nehovorim ten by sa snad aj rozplakal 😀

pyranja
16. pro 2008

Ahoj holky, tak nějak nevím co se se mnou děje. 26.10. jsem měla MS, další jsem měla mít ve správném termínu 25.11. a taky jsem ji měla - jen o něco slabší než obvykle. Nic mi jinak nebylo. jenže teď poslední dva týdny mě děsně tlačí v podbřišku, sem tam mám trochu zvýšenou teplotu a večer mi bývá na zvracení...těhotenský test jsem si dělala cca před týdnem ale vyšel negativní? Nevíte co by to mohlo znamenat?