Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

luciejadr
5. čer 2011

ahoj, taky jsem měla MS v těhu.. nikdy jsme netušili, zda je Domi donošen nebo ne :D měla jsem 4různé termíny porodu ;o) přeji at je to v pohodě a opravdu jsi těhu

janulka10000
10. čer 2011

Dobrý den,dotáz.měla jsem nechraněný stýk 9.4 -20.4.Jsem měla normální menstruaci 4 dny.Druhý měsic jsem měla MS 14.5 ale pouhé 2.dny.Muže to být těhotenství?Mám pouhě bolestí hlavy občasné,a časté močení,což jsem nikdy nic takového neměla a modré žilky na prsou a ztmavlé bradavky .Bohužel test mi vyšel negativní...Jsem z toho dost nesvá...Achjo tak vcera jsem to opet dostaLa.....ted už bych byla ve třetím měsici...takže to je asi passe:( Vůbec to necháapu...zvětšilo se mi břiško,hněda čarka se mi objevila od pupiku až dolů...mám tvavé bradavky...dvorce se mi zvětšily, přitom mám třeti měsic mentruaci.Nechápu. ☹

semmi
17. čer 2011

Ahoj holky,
Tak sem tak trochu zmatená a proto vás prosím o radu. S přítelem už pár měsíců provozujeme přerušovanou soulož. Do teď bylo vše normální ale po poslednim pohlavním styku (3.6.) me po tydnu začli chytat křeče do podbřišku, jako při menstruaci, později sem byla strašně unavená a podrážděná a trosku jsem špinila. Navic mi přestalo chutnat sladký, pořád jím jen slané a hlavné mléčné výrobky, hlavně sýry!!! Myslela sem, že můžu být těhotná tak jsem si včera kopuila tt ale odpoledne me zase chytli krece a slabe sem krvácela. Menstruaci nemívám uplně pravidelnou, obvykle to ale vždycky vyjde na 27. a ted sem začla špinit už 16! A jak už to bývá tak sem to holt nevydržela a udělala si těhotenský test dnes v osm hodin a výsledek byl negativní... Test jsem měla Rapid Clear, ktery má odhalit těhotenství již od pateho dne po oplodneni. Ted nevim, jestli jeste pockat a udelat si dalsi tes nebo to nechat bezet svym osudem. Fakt je, že mě i boli v kříži, ale třeba je to jen ňáky přelud a ne příznyky. 🙂 Moc bych vám byla vdecna za vase poznatky a zkusenosti v podobnych situacich dekuji ;))

jolcap
17. čer 2011

@semmi kolikátý den cyklu jsi?

semmi
17. čer 2011

@jolcap počítala jsem to a vychazí to na 22.den....

semmi
17. čer 2011

@ludmila25 asi budu muset, děkuji za radu ;))

jolcap
17. čer 2011

@semmi no to je na test dost brzo,zkus to tak za dva dny a kup si mamatest je přesnější, jinak mě napadá jestli si nenastydla to se projevuje podobně

semmi
17. čer 2011

@jolcap Prave že zdravotně jsem na tom v pořádku ani rýma nic. Až po tom tydnu jsem zacala byt trosku podrazdena a litostiva pak se pridala neskutecna unava. Sla sem spat o pul osme vecer a jeste o pul dvanacty se mi nechtelo vubec vztavat... 😀 Ale každopádně dám na tvé rady a test si udelam jeste pozdeji, moc Ti dekuji za pomoc 😉

jolcap
17. čer 2011

@semmi uvidíš a napiš, jinak těhu příznaky jsem schopné si vsugerovat a to doopravdy,pak taky záleží jestli by si mimčo chtěla nebo je to nevhodný

semmi
17. čer 2011

@jolcap Určitě dám vědět. No spíš počítám s tím, že těhu nejsem, i když miminko bych si hodne přála 🙂

semmi
22. čer 2011

@jolcap Tak se poslušně hlásím v boji s přírodou.... No zatím na de mnou vede 1:0 🙂 Dnes jsem dělala tes vyšel negativní, ale stále se mi nedostavila menstruace, jen sem trošinku všera špinila a strašně mě třetí den bolí prso kolem bradavky jako bych tam měla modřinu a pořád jsem taková unavená a nad ránem se zase budím že nemůžu spat... Tak už sem z toho hloupá, ale asi budu veřit testu je holt negativní, co se dá dělat... 😕

jolcap
22. čer 2011

@semmi tak pokud mrcha nedojde do dvou dnů zkus raději opět test, jaký jsi měla?

semmi
22. čer 2011

@janulka10000 To jsme na tom podobně, Já tedy menstruaci nemám, ještě se nedostavila, ale mám těhu příznaky a přesto vyšli už dva testy negativní 😒

semmi
22. čer 2011

@jolcap Mama test ještě mi jeden zbývá tak si ho udělám za pár dní. Snad tu ňáká naděje je, ale už v to moc nedoufám to by byla hodně velká náhoda 🙂)

jolcap
22. čer 2011

@semmi jenže občas se zázraky dějí a páry co prodělaly několik pokusů IVF počnou nakonec sami doma, když se smíří s tím,že děti mít nebudou

semmi
22. čer 2011

Snad máš pravdu, budeme doufat a když to nevyjde ted vyjde to příště. Já bych se tím tak moc nezaobírala menstruaci přesnou jak hodinky nemívám, ale vždycky když přijde je hned silná ted jen pár dnů špinění sem tam a nic, ale je taky možný že je to stresem kdo ví, radši mo pověz co ty? všimla jsem si, že už máš dcerku a ted čekáš druhé mimi moc gratuluju a co budeš mít chlapečka do páru? 😉

jolcap
22. čer 2011

@semmi jo nepravidelná mrcha to je peklo, člověk se pak nemůže chytit ale uvidíš, jinak já nevím co čekám a je mi to jedno hlavně at je v pořádku,ale už se na prcka těším

semmi
22. čer 2011

To máš pravdu. V dnešní hektické době musíš brát zdravé dítě jako zázrak. Občas si říkám, že je ta příroda nespravedlivá... Tam kde by lidi děti chtěly, se ne a ne zadařit a na druhé straně někdo jde několikrát na potrat a je mu to fuk. Ale to sem zase zabrousila do nepříjemnýho tematu 🤐 Tak hlavně ať jste i s mimikem všichni v pořádku a zdraví to je opravdu nejdůležitější, já si ještě počkám a uvidím naděje umírá poslední 🙂 🙂

jolcap
22. čer 2011

@semmi vydrž a uvidíš nebud smutná když to neyjde, zkoušení je zábava 😀

semmi
22. čer 2011

😀 Dobře dám na tvé rady co se má stát stane se 🙂 dám vedet jak sem dopadla přinejhorším dovolená to jistí
😀 😀

jolcap
22. čer 2011

@semmi jo tenhle plán jsem měla taky když žádný dítě tak jedu na 14 dní do řecka

semmi
22. čer 2011

😀 😀 člověk musí mít vždycky záložní plán...

jolcap
22. čer 2011

@semmi kdo je připraven není překvapen

semmi
22. čer 2011

I když to je taky pravda, no opravdu to nebudu hrotit uvidíme co nám přinesou nové zítřky, zaměřím se na ňákou aktivitu abych to moc neřešila a necham se prekvapit 😀

meduela
22. čer 2011

@semmi ahoj. Chcela by som Ti naozaj len v dobrom poradiť.
Je to naozaj veľmi jednoduché:: netestuj, žiadne príznaky si nevšímaj, jediné čo by som radila, merať bazálnu teplotu.
Nič iné okrem snažilkovania a merania bazálnej teploty robiť nemusíš, príde to samo... 🙂 bez zbytočných stresov, príznakov všakovakých.....
vieš, mne býva tiež blbo ale nikdy si nenamýšľam, že toto je tehu príznak, veď ako to môžem vedieť, že je to môj tehu príznak, keď som nikdy nebola tehotná???

semmi
22. čer 2011

@meduela máš naprostou pravdu, zbytečně se tím stresuju, nechám tomu volný průběh a ono to přijde samo snad. Já bych to tak ani nepitvala kdyby se mi nespozdila menstruace...

meduela
22. čer 2011

ono to zpoždení môže být aj ze stresu.... atd, choroba, ....aj tehu, nc neni nemožné..

semmi
22. čer 2011

@meduela já spíš myslím, že asi stres... S přítelem sme najeli na přerušovanou soulož, tam sice pravděpodobnost ňáká je, ale řekla bych že minimální...

veonka
23. čer 2011

@semmi ahoj, no tak my máme s priatelom prerušovanú už 5 a pol roka a nič... už sa aj modlím, aby niečo... a nič... ale zaujal ma tvoj "problém" lebo tentokrát mám presne to isté, som už 37 deň cyklu a mrcha nikde, už 3 deň mám len taký ružový výtok aj to len máááálinko, fakt málinko... test som si robila 29 DC a bol negatívny... prsia mám naliate ale inak nič zvláštne a neobvyklé nepozorujem... som tiež zvedavá či sa mi rozbehne klasická mrcha, lebo toto je fakt čudné, no a ak áno tak musím riešiť tie moje nenormálne dlhé cykly u dr. . som zvedavá ako ti to dopadne, tak daj vedieť keby niečo nové... a držím palce 🙂

semmi
23. čer 2011

@veonka Ahoj tak u mě mrcha ještě nedorazila a přesně jako ty mám jen růžový výtok a nic... Ještě počkám pak udělám ještě testík a když nic budu muset k doktorovi... Moc, moc Ti přeji aby to vyšlo a byla si těhu, tahle nejistota je strašná. Nechceš nad tím přemýšlet, ale stejně ti to nedá 🙂 Budu moc ráda, když se mi ozveš jak ti to dopadlo, třeba se na nás štěsí usměje 🙂 Měj se moc hezky budu na Tebe myslet 😉