Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marky27
28. zář 2008

Ahoj Lulu, dík za odpověď i když by mě víc potěšilo, kdybys nakonec těhotná byla 😉 . Mě spíš udivuje, že mi je pořád dost blbě od žaludku, ale ta divná menstruace a žaludeční nevolnost může být jen shoda okolností. Bohužel. Ale zkusím testík za pár dnů znova.

lulu19
28. zář 2008

skus aj ja som tak bola ale tehusom nebola ono viem co preživas lebo toto iste prezivam aj ja velmi rada by som bola aj ja tehu a prajem toaj tebe .jedno ti poradim velmi vela robi psychika nemili nato a pride to samo 🙂 tebe to radim a sama to ak nerobim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

makka
30. zář 2008

Ahoj Marky, mě začala menstruace tuto sobotu a to opožděně a včera po ní nebyla ani památka. Je mi také na zvracení a jsem dost unavená. Opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Jestli je to takhle v pořádku a mám třeba jen chřipku, nebo jsem těhotná???? Určitě by byla lepší ta druhá možnost 😉

konja
30. zář 2008

makka: možné t je, já měla při obou dětech taky ještě jednu menstruaci,ale byla mnohem slabší a přesně jak píšeš - dva dny a konec 😉 Zkus ještě nějakou dobu vydržet a udělej si test. Držím palce 🙂

bobinka22
30. zář 2008

AHoj holky,

Uz Vam zase pisu.Jsem na zacatku 2 mesice-(5 tyden).
Vcera jsem byla u doktora avidela jsem mimi.Vse bylo v poradku.A prohmatal me ve vnitr.Dneska odpoledne me zacalo jemne pobolivat bricho.A zacala jsem slabounce krvacet ruzovou krev.Neni jako menzes.Nemuze se miminku nic stat,?Strasne se bojim.Ze potratim.Nevim jestli je to normalni.Posledni Menstruaci jsem mela 4.8.2008.Pak jsem ji mela dostat 1.9.2008-ale neprisla .A ted by mela prijit 28-29.9.20008,kdybych nebyla tehotna.Ale jsem.Nevim co to znamena.Moc dekuji za odpovedi.

emanka
30. zář 2008

Ahoj bobinka,
ja som v 7-mom tyzdni,tiez som bola vcera u dr.,mam rizikove teho.A to len preto,lebo mam nejake spinenie.Povedal mi,ze pri najmensom naznaku krvacania mam ist do nemocnice.Ale tiez povedal,ze ak mam termin menzesu,tak to spinenie moze byt aj preto.Lenze ja nemam termin menzesu.Kedze ty mas,tak to slabucke krvacanie moze byt kvoli tomu.Ak sa ti nieco nezda,tak chod radsej k dr.Drzim palce...

dorkano
1. říj 2008

ahoj holky vsechny snazilky i tehotne srdecne zdravim a preju hodne uspechu .Mela bych dotaz nebod uz 2 jsme prisli o mimi .prvni holcicku jsme museli dat v 21 tydnu pryc protoze nam rekli ze je nemocna a nakonec podle pitvy byla zdrava pak o 2 jsme prisli v 12 tt to jsem potratila a ted tomu bylo 9 dni co jsem dostala takovou divnou menstruaci trvala jen 3 dny bylo me pri ni i pred ni strasne spatne a mam strach jestli nemuzu byt opet tehotna porad me strasne boli prsa nemate nekde stimto skusenosti test jsem si delala a vysel negativne ale tomu neverim ani v jednom pripade me test nevysel pozitivne

makka
1. říj 2008

Konja: Dělala jsem si včera test a negativní, myslíš, že má ještě smysl čekat na další testík? Po jaké době sis ho dělala ty a jakou jsi měla menstruaci? Jsem pořád unavená a žaludek hapruje. Přemýšlím, jestli ta únava není z tohoto depresivního počasí??

susik77
1. říj 2008

Ahojte, neviete nahodou co to moze byt? : V termine, kedy som mala dostat menstruaciu, som mala len ruzovy vytok, asi 4 dni, jeden den tam bolo trosku viac krvi. Ale tak za cely den som potreb. max 1 vlozku. Teraz sa mi to uplne stoplo, mam len slipovku a zlty vytok. Zeby tehu? Ale pri prvom som mala par dni predtym ako som zistila ze som tehotna citlive prsia, teraz som len strasne unavena a je mi teplo...Este som netestovala...

makka
1. říj 2008

Ahoj Susik: Mám podobné příznaky, jen jsem tedy menstruovala déle. Hodně holek říkalo, že můžeš menstruovat a být těhotná. Je to divné, ale ptala jsem se kolegyň a jedna říkala, že měla menstruaci 3 měsíce a vůbec nevěděla, že je těhotná. To by se z toho člověk zbláznil.

susik77
1. říj 2008

makka: ja mam teda od aprila(dubna) nepravidelny cyklus-to som prestala s kojenim a pred kazdou menstruaciou som mala spinenie asi 4 dni. No a teraz namiesto menstr. len spinenie a nic...nechapem. asi zajtra testnem 😎

makka
1. říj 2008

Zkus testnout, nic jiného ti nemůžu říct. Pokud budeš mít takové problémy dál, zajdi raději k doktorovi. Ten ti určitě poví víc. Plánovali jste mimčo?

monulkab
1. říj 2008

Ahojky, vim ze takovychto dotazu uz tady bylo spoustu, ale neda mi to se taky neoptat. Vysadila jsem antik. po 7 letech, prvni menzes byl jeste po praskach, takze presne 29DC, potom jsem na dalsi menzes dostala az 33DC, a tento mesic mi to vyslo presne na 28DC, zacalo to slabouckym hnedym spinenim, a tak jsem si doufala, ze treba by to mohlo klapnout, ale druhy den jsem to mela hodne silne, ale opet jen takovou hnedou krev, dalsi den mi to zacalo byt podezrele, pac jsem mela menzes strasne slaby a zmenil se spis ve spineni. jen hneda krev, a hodne malo, nosim jen intimky. Tehu test jsem delala 3x BEST TEST, ale pokazde negativni. Koupila jsem si tedy v lekarne nejaky test za 60 kc, ktery ma byt super citlivy, poradte, kdy si ho mam udelat, aby to bylo smysluplne? nevite nekdo?

susik77
1. říj 2008

makka: jj, planovali ale teraz ma manzel zdr. problemy, dufam, ze to nebude nic vazne, lebo to fakt neviem, co by som robila-tehotna s rocnym deckom a s hypotekou 😔

susik77
1. říj 2008

monulka: asi by som tyzden pockala. ono je to po antikoncepcii dost chaoticke. Mne sa MS po atiko zrovnavala asi polroka 😔

makka
1. říj 2008

monulka: Já mám menstruaci celkem pravidelnou i po antikoncepci. Vůbec netuším, kdy si udělat test, mám stejný problém a dělala jsem si ho včera a nic. Takže vůbec netuším co mi je. Je mi špatně od žaludku, velká únava a hrozné teplo a jsem pořád červená ve tváři.

susik77
1. říj 2008

makka: ja mam to co ty akurat mi nie je spatne ale pri 1.tehu mi tiez bolo hrozne teplo a hrozna unava

makka
1. říj 2008

Na testu mi vyšla/, takže ještě počkám, protože se cítím dost bídně. Myslela jsem si, že mám třeba chřipku. Zkusím testík o víkendu. A menstruaci jsi měla při 1. těhu jakou?

susik77
1. říj 2008

makka: pred tehu normalnu, max. 1 den spinenie. teraz je to des. a ty si mala normalnu?

makka
1. říj 2008

3 dny normální menstruace, spíš tmavší. Jinak ji mám i 7 dní a dost silnou. Hlavně mě překvapily ty příznaky a dost mě to obtěžuje v práci. Únava je dost velká. Budu ještě čekat, co se bude dít dál

susik77
1. říj 2008

a kedy si ju mala dostat teraz? respekt. koly den cyklu mas?

monulkab
1. říj 2008

makka: já se musím přiznat že jsem tak trochu na palici, mám většinou všechny příznaky co se dočtu v nějkaým příbalovým letáku, když beru nějaký prášky, jsem tak trochu hypochondr. Ale minulý týden jsem byla taková unavená, tak jsem si změřila teplotu a měla jsem 37,5, nadávala jsem že na mě něco leze, pak jsem se dočetla že těhu může doprovázet zvýšená teplota, únava a časté močení, to všechno mám, unavená se ale necítím celý den, je to tak na etapy, chvílema se cítím jako magor, pomale usínám u porad v práci, mám fakt co dělat abych nezabrala. Ale test je negativní...jen to špinění...nechápu, tu menstuaci (opravdovou), před kterou jsem už prášky nebrala jsem měla sice opožděnou, ale silnou a tvala 7 dní, ale byla jsem ráda že jsem ji dostala, tady na webu jsou holky který po vysazení musí chodit na vyvolávačky. Říkala jsem si že když už jsem ji jednou měla normálně,tak se max bude lišit v termínu, ale prostě ji budu mít. Teď mám ale už skoro týden jen špinění, občas mě trošičku pobolívá podbřišek, ale jinak nic, až na tu únavu a močení. Asi jsem si to neměla vůbec číst, ty příznaky, páč se teď budu moc pozorovat. Ale stejně, nevím jestli je to důvod proč chodit na gyndu...

makka
1. říj 2008

MONULKA: Právě mě se taky nechce chodit k doktorovi. Stejně bych asi nejdříve šla k obvoďačce a ta by mě někam poslala. Pravděpodobně by mi vzala krev a tam by se určitě zjistilo, co se semnou děje. Uvidíme, jak to bude pokračovat. O těchto příznacích jsem vůbec nevěděla, že mohou být k těhotenství, takže je vsugerovaný nemám.

makka
1. říj 2008

SUSIK: Měla jsem jí dostat 24.9. a dostala jsem jí 27.9. Včera mi zkončila.

makka
1. říj 2008

SUSIK: Držím palce, ať je vše v pořádku. Hlavně s tvým manželem, chápu je to velice těžké, ale věř, že všechno dopadne dobře a bude zase líp!!! 😉

susik77
1. říj 2008

makka: diky moc, ja ho posielam po vysetreniach, aby mu zistili, co to je, potom budeme vsetci kludnejsi... 😎 to by mi uz ani neva, ak by som bola tehu, my sme to planovali, mala som RD len na 2 roky, chceli sme spojit.

makka
1. říj 2008

SUSIK mohu se zeptat, co je tvému manželovi?

sanka88
2. říj 2008

HALOOOOOO POMOOOOOOOOC!!!!!!!! je tu niekto kto mi vie pomoct???? potrebujem potratit...myslim tie domacke sposoby...pitie cerveneho viina, horuci kupel a thaq....kto vie o niecom??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisisi
2. říj 2008

moja tu asi neuspejes!!!!!!! pozri sa na akej stranke si...

makka
2. říj 2008

SANKA: Proč to chceš udělat? Myslím, že na těchto stránkách toužíme po miminku a ne ti pomáhat potratit 😠 Není Ti to blbý, nebo si z nás děláš srandu?