Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

lia23
2. led 2010

sprtacka..ahoj..mam presne taky isty problem ako ty..a tiez enveim co to je..test som si ete nerobila

sprtacka
14. led 2010

😲 😖 😎

rampouch
19. led 2010

ahoj holky, potřebuji se někomu svěřit, ale nemám komu, tak to napíšu vám. Mám už dvě dětičky a mám teď nějaký zvláštný pocit, že jsem zase v tom. Týden před očekávanou MS jsem začala mít citlivé prsa a tak jsem zbystřila. Ještě jsem si ten pocit pamatovala z předchozích těhotenství. MS meškala tři dny a pak jsem začala špinit a trvá to už třetí den. Samo, že jsem to nevydržela a udělala si test v den kdy měla dorazi MS, ale byl negativní. Řekla jsem si, že to vydržím do pátku a když se MS nerozjede tak si test udělám v pátek. S třetím dítkem jsme teď vůbec nepočítali, tak to raději ani doma neříkam, ale v koutku dušičky

rampouch
19. led 2010

bych si mimi přála.

danu
30. led 2010

filipka21 • 1d • Dnes o 11:07
ahojte chcela by som sa vás spýtat ci ma niekto take skusenosti ze dostala menstruaciu a napriek tomu bola tehotna???Dakujem za odpoved 😉

monia9 • Dnes o 12:36
tak toto zaujima aj mna 🙂

abbey
30. led 2010

Ahojte.Ja som mala normálnu menštruláciu,nasledujuca ale prišla o 1týžden skôr a s príšernými bolesťami.Až tak,že som skončila u lekárky na injekcii a dostala som i silné lieky do bolesti.Našťastie som ich neužívala,pretože obsahuju laktozu,na ktoru mám silnu alergiu.Po menštrulacii som sa stále necítila OK,a po mesiaci na preventívke gynekologička zistila tehotenstvo.A to sme sa 6 rokov snažili o bábo.Báli sme sa,či po tom všetkom bude OK.Zatiaľ je všetko v poriadku a krásne rastie.Len doktorka ma Trochu problém s termínom otehotnenia.Ale už je jasné,že som bola tehotná už počas tej menštrulacie,.

katerina.p
21. únor 2010

Ahojki je mozne otehotnet kdyz jsem mel a s partnerem pohlavni styk a na druhy den rano jsem krvacela ...... ☹

kristyan
22. únor 2010

ahojky letmo jsme to tu proletěla a vidím že nejsem jediná kdo má pocit že je těhu a nemá to komu říct.
rampouch tak já mám podobný problém máme 2 děti a te´d mám pocit jako při předcházejících těhu navaluje se mi ráno když si čistím zuby a bolí mě prsa menz.mám dostat každým dnem.Jenže mám jeden zásadní problém mám tělísko.už jsem četla že je několik případů těh.z tělískem...Tak nevím jestli si mám udělat test nebo počkat jestli dostanu menz. 😖 Něco jsem jen naznačila manžovi a ten se jen pousmál a nic.(chtěl by třetí ,ale já ne tak brzo vždyť máme děti malé 6 a 2 roky 😒 )

tak teď babo raď.... ☹

lusiviki
23. únor 2010

Ahojjj lidicky ,,, mam 9 mnesicni holcicku a stale kojimm menstruacii jsem dostala po prvi kdyz ji bylo asi zhruba nejak mnesic. A od te doby jsem to jeste nedostala nevim jestli to je v poradkuu .. muze mi tady nekdo prosim vas poraditt ... dekuji mic jsem tu poprviiii jinak vam preju hezky den.

boobinka
23. únor 2010

Ja mam pocit taky takovy jako pri prv.tehu. Je mi nevolno, boli me podbrisek, obcas se mi udela mdlo, jenze menstruaci jsem dostala normalne v ocekavany den a navic intenzivita krvaceni je normalni jako vzdy. Dalsi zadrhel je antikoncepce... beru ji pravidelne, ale mela jsem strevni potize, coz snizuje ucinost. a vzhledem k tomu, ze jsem prvne otehotnela pres antiko, tak to beru na zretel. Takze se ptam takto... muze byt zena tehotna kdyz ma beznou menstruaci? Vetsinou ctu, ze ji maji zkracenou ci slabou... 😒

olinaa
23. bře 2010

Ahojky, měla bych takový dotaz, 9DO jsem si dělala TT a vyšel negativní předtím jsem ho dělala již dříve, ale bylo na něj asi brzy, též vyšel negativní, břicho, podbřišek mě bolel a pobolívá i teď, když si prohmatám břicho, tak ho mám takové tvrdší, poslední menstruaci jsem měla 11.2., ale 20.3. jsem to dostala, ale nejdříve první den, to bylo takové hnědé špinění, druhý den už se tedy objevila krev, ale jen slabě a poslední třetí den, už jen zase hnědé špinění a krev minimálně a menstruace se ztrácí, když mi vyšel TTnegativní, tak sem se domnívala, že těhotná nejsem, ale zaráží mě ta krátká menses a pobolívání toho břicha, občas i píchnutí, když jdu večer spát, unavená jsem se cítila, až včera. Tak nevím co si myslet, jestli mohu být těhotná nebo ne?

lili555
29. dub 2010

ahojte prečítala som si túto tému ale aj tak neviem čo si mám myslieť ☹
v sobotu som si robila test lebo mi jeden deň meškala MS a bol pozitívny dve čiarky síce tá druhá bola slabšia ale krásne vyditeľná tak sme sa s mm začali vytešovať na druhé mimčo mal zrovna meniny tak to bral ako krásny darček v pondelok som si pre istotu spravila ešte jeden test ten bol menej citlivejší a tam bola čiarka slabšia no a v utorok kúpil ešte jeden a tam bola ešte slabšia ... ale boli tam no a v utorok v noci som dostala MS 😢 neviem čo si mám myslieť či som bola tehotná a o bábätko sme prišli alebo ako čítam niektoré krvácajú aj do 5 mesiaca ... a bábatko sa nám takto schováva.... už som s toho úplne na nervy lebo som to bábetko strašne chcela aby sme nemali veľký rozdiel medzi deťmi a ešte jedna vec malú som do teraz kojila ale sama sa mi asi pred dvoma týždnami začala odstavovať prišlo mi to divné ako keby jej to mliečko prestalo chuťiť 😕 a to pri cicíku zaspávala ... no a teraz nechce ani vidieť ked jej ponúknem tak ma oblieka a krúti hlavou že nechce 😖
a dnes ma dokonca už aj naťahovalo ked mi trochu prihoreli zemiaky ... ja už neviem bud. týždeň skočím k doktorke a uvidím len neviem ako to vydržím do vtedy ☹

miyya
30. dub 2010

lili presne natoto ma upozornoval moj gynekolog, vraj testujemme príliš skoro a potom sem sklamané. vraj sa nemusí oplodnené vajíčko zahniezdiť a stáva sa to velmi často a velakrát o tom ani žena nevie.
Ja som teraz testovala a mne čiarka chvála Bohu silnie,tiež sa trošku bojím a tiež kojím, ale malinký už tolko nepýta a tak sa ho snažím pomaly odstaviť. Istota je istota.

miyya
30. dub 2010

Oli testi sa ešte raz a máš záhadu vyriešenú 😵

misamarker
9. kvě 2010

Zdravím. Sem trosku vylekana a potrebuju nejakou radu. Beru prasky, ale i prez to se zacaly dit divny veci. Posledni dve menstruace byly jiny. Presne jak sem si tady precetla. Normalne mi trva 6 dnu, ted sou to jenom tri a este tak vselijak. Tece to proste malo. Pak nic, spineni a pak zase cervena. Uz sem nekolikrat zvracela a bylo mi spatne celej den. Mam nafoukly brisko a porad mam pocit bolesti v podbrisku. Nejsem si jista jestli to je tim ze sem v tom. Uz to takhle trva asi 2 tejdny.......... 🙂

barusatko
15. kvě 2010

ahojky holky mam taky podobny problem uz dva tydny je mi zle, zvracela jsem v noci nemuzu ani spat jak je mi zle pritel na me pomalu nemuze ani sahnout jak jsem citliva pres den mi je take zle mam chute na kysely bonbony ktery mne nikdy nechutnalya na jablka zato oplatky mne ted vubec nechutnaji mota se mi hlava zvetsily se mi prsa chodim casto na zachod coz mne nikdy dřiv nedelalo mam nafoukle bricho polehavam a k tomu mam jeste MS ale min než obvykle a měla jsem zpozdeni tak nevim co si myslet koupila jsem si test tak uvidim co bude a prasky jsem brala sice je neberu v jednu dobu ale s pritelem na podzim mimco planujem tak by mne to nevadilo

jaaty
15. kvě 2010

Sprav si test 😉

london_ke
30. kvě 2010

Ahojte, ja by som tiez potrebovala poradit. S manzelom sme sa milovali den pred ovulaciou, aj v den ovulacie. Aspon podla ovu testov to tak bolo. Asi tyzden pred ocakavanou MS som sa citila zle, stale sa mi chcelo spat, prsia velmi boleli, napinalo ma, a pichalo v podbrusku. Dva dni pred ocakavanou MS som si spravila test, bol pozitivny. Na druhy den som si to chcela utvrdit,tak som opat testovala, no test bol negativny. MS dosla, ale o dva dni neskor, co sa u mna vobec nestava aby meskala.normalne mi trva 5-6 dni, no teraz to bolo len dva dni normal,treti velmi slaba a potom uz nic. Unavena som stale, prsia neboli ale su zvacsene.Aj v podbrusku a sem tam v oblasti vajecnikov citim pichanie. Neviete co to moze byt ??
dik.O babatko sa snazime uz 17 mesiacov ☹

babe19
30. kvě 2010

ahoj london_ke u mna sa to stalo presne teraz to isté,len my sa snazime 16 mesiacov. tak aj ja budem zvedavá,co to je :D

granda
30. kvě 2010

ahoj, neco jsme precetla ale dam jsem svuj dotaz.,

je možné otěhotnět 3 dny po menstruaci??

sisisi
30. kvě 2010

@granda ahoj! teoreticky... da sa otehotniet , ak budes mat najblizsie tri dni ovulaciu a spermosky preziju v tebe 😝 ale teraz moj problem... ja som mala tiez na 3DC nechr. styk, ale viem, ze mam ovulku az 12DC, to uz asi otehotniet nemozem ani keby som ako chcela, cooo?

happy8051
30. kvě 2010

@granda skutocne to zalezi len od toho, kedy mas ovulku... taky model ze by si ju mala tri dni po MS nie je bezny, ale ak..tak je to mozne dost 🙂

granda
30. kvě 2010

tak diky, to ja si myslim, ze nemam tak brzo ovusku, snad to teda bude bez nasledku, oslavovali jsme s pritelem statnice a nejak zapomeli na ochranu. no tak snad dobre. diky

pacmaha
11. čer 2010

ahojte, aj ja sa chcem popýtať... s manželom sme boli pred menštruáciou.. hneď po menštruácii som mala priesvitný výtok asi 3-4 dni a ako mi to prešlo začali ma bolieť prsia a v podbrušku... a trvá to až doteraz - asi týždeń... čo by to mohlo byť? ovulácia, zápal????? nemali ste takýto problém???? dakujem za každú odpoveď

dadulka311
16. čer 2010

baby..v aprili som dostala menstruaciu 26.potom v maji nic,ale v juny 4 som dostala trvala 5-6 dni..a dost silna...porad take kusky prve dni..takze tehotn asi nie??a naposledy som mala styk zaciatkom maja..a robila som si 3 testy vsetky negativne..myslim,ze po mesiace od posledneho styku by ukazali,nie??

anniika
22. čer 2010

ahoj, take bych se chtela zeptat na vas nazor..MS mam pravidelne 28d.
Tento mesic jsem ji dostala jiz 26ty den, velmi bolestivou, silnou(kusy sliznce). Trvala pouze dva dny a vcera a dnes pouze slabe - spineni. Normalne mam MS 5 dni bolestivou a docela silnou. 8 dni pred zacatkem jsem se ale citila moc divne...tlak v podbrisku jako kdyby se mi tam neco zvetsovalo, jakesi bodani, v noci buzeni - tlak v dolni casti bricha, unavu, nevolnost prevazne v rannich hodinach, bolest v prsou...pak prisla ta divna MS. Moc bych si prala miminko..co myslite, ma to smysl jeste doufat po takove MS?? Ma smysl si delat tehot. test? Budu rada kdyz mi nekdo odpovite...moc se trapim, ze to zase nedopadne...

mika165
23. čer 2010

@anniika ahoj!ja mam podobný problem,naposledy som mala MS asi tak 2 dni (no slabšie ako inokedy) na tretí den mi zastavilo,poobede pokračovalo špinenie 2 dni.Tiež som velmi nervozna,bolí ma brucho,hlavne lavý vaječník a kríže.Robila som si test,no žial bol negatívny.Koncom týždna urobím další.

anniika
23. čer 2010

@mika165 ahoj..dnes jsem si udelala test - negativni ☹ . Zkusim take jeste jeden za par dni...asi ale nebudu z tech ktere maji MS a jsou tehulky..

mika165
23. čer 2010

@anniika tak to mi je luto,no človek nikdy nevie.Ja tiež stale verím,že už sa to podarí.Zajtra skúsim spravit test,lebo to čakanie....lan dúfam,že nebudem zase sklamaná.

mika165
24. čer 2010

@anniika Tak...dnes som si robila test a bol zase negatívny ☹ ☹ ☹ asi sa na to vykašlem a dám tomu volný priebeh,s manželom sa snažíme už rok,je pravda,že nieje vždy doma .lebo chodí preč do práce,no som z toho smutná ☹