Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

bobinka22
2. říj 2008

Ahoj emanka ,

Dnes jsem byla u doktora.Rekl mi ze mam sanci 50% na 50%.
Taky mi rekl ze kdyz zacnu krvacet tak mam jit urychlene do nemocnice.Taky jsem v 6 tydnu a neslysi srdicko.Ty uz jsi slysela srdicko od sveho miminka.Nevim co mam delat ,Zbyly mi jen oci pro placů.Nechces si napsat na ICQ?423-674-113.
A rekl ze to mozna bude pravdepodobny potrat.Ale ze se nemam stresovat.A co mam teda delat?Smat se?
Drzim ti palecky . ☹

bobinka22
2. říj 2008

Tak uz krvacim ,pockam jeste hodinku a pujdu do nemocnice. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

susik77
2. říj 2008

bobinka: to ma mrzi, ja som prisla pred 4 rokmi o mimi 😢 zamlkly potrat-prestalo bit srdiecko 😢
Ale Pri Verce som zacala krvacat v 5-6.tyzdni, myslela som, ze znova potracam, ale bol to len hematom, bola som do konca 3.mes. na PN a potom som uz nemala ziadne problemy, len trochu bolesti.
Drzim palce, fakt potrebujes klud, psychika je dolezita, lez a ked tak chod do nemocky, ale lepsie, keby Ta niekto odviezol.

susik77
2. říj 2008

Inak, mne sa dnes menstruacia rozbehla naplno, proste si vcera dala pauzu. Inak som aj celkom rada, v tejto situacii. Radsej pojdem snazit sa, ked uz budeme ako rodinka v poho 😉
Makka: co ty? Uz si testovala?

bobinka22
2. říj 2008

Susik77:
Ja jsem do te nemocnice nakonec nesla.Ja jsem sla spat a vse jsem zaspala.Uz nekrvacim tak moc.Ted to mam jen kdyz se utru po vycurani.A nevis kdy doktor uslysi srdicko?Ten prvni mi rekl v pondeli ze je jeste brzo ze jsem v patem ,a dneska mi mi ten druhy rekl ze uz by melo byt slyset srdicko.Ze mam prijit za tyden a uvideme jestli uslysime srdicko.Mrzi me tvuj potrat ,ale momentalne sio pripadam jak blazen.Ktery by vsechno nejradeji zaspal a vubec se neprobouzel.
A byla jsi s tim krvacenim v nemocnici nebo u doktora.Promin ,muzes mi rict co je ten hematon?

susik77
2. říj 2008

bobinka: ja som sla s manzelom hned do nemocnice. bolo to asi v 6.tt. moj gynekologf este den predtym srdiecko nevidel, ked som prisla ako som krvacala do nemocnice, tam mali lepsi ultrazv. a uz ho bolo vidiet 🙂
hematom je taka krvna zrazenina v maternici(moze byt aj hocikde na tele) - je to vlastne modrina. Moze mimi utlacat, ak sa zvacsuje. Inak, mala by sa vstrebat. Mala by si byt v klude. Skoc Dr. zajtra, najradsej do nemocky a najlepsie nech ta tam nekdo zavezie 😉
Vies, teraz je to fakt hop-trop, ale stres to len zhorsi 😉 Drzim moc palce 😉

bobinka22
2. říj 2008

Susik77
Vis ono se mi to opravdu ustalo.Je to lepsi a lepsi.Jestli se mi to spusti tak uz pujdu.Slibuji.Zatim se opravdu drzime.Az zacnu krvacet tak hned budu utikat k doktorovi.Jinak ti moc dekuji.Hned me tva prvni odpoved opravdu uklidnila.Jsi moc hodna.

susik77
2. říj 2008

bobinka: drz sa 😉 nechcem ta sklamat, ale ono to este nic nemusi znamenat 😖 ked som mala problemy, tak to bolo tak, ze den som napr. spinila, dalsi de nic a znovu....chod najlepsie uz zajtra na gynekologiu, najlepsie do nemocnice, nech ti urobia ultrazvuk. ale dnes sa hlavne dobre vyspi 😉

bobinka22
2. říj 2008

Susik77:Ja tam pujdu.Pujdu do nemocnice,protoze doktor mi dnes rekl,ze jsem by u kolegy v pondeli a ze tam jsem zas.A j murekla ze jsem nekrvacela v pondeli.No tak proto pujdu do nemocnice.Nebudu se ho o nic prosit.Uvidim jak mi rano bude.A pujdu tam .urcite napisu.

marky27
3. říj 2008

Ahoj holky, tak ta slabá, krátká menstruace a žaludek na vodě nebylo těhotenství. V úterý jsem byla u dr. a nic tam neviděl. Ale prý mám krásně narostlou sliznici a folík těsně před prasknutím, tak mi ještě píchl Pregnyl na podporu ovulky a doporučil snaženíčko. Včera jsme se málem usnažili, tak jsem zvědavá, co z toho bude. Jestli nic, tak manžel bude muset na spermiogram 😒 chudák. Jo a všem, které mají problémy se sliznicí, doporučuju pít kontryhelový čaj, mně krásně pomohl 😉 .

bobinka22
3. říj 2008

Ja nesla nikam.Do ted jsem celou dobu lezela.Pritel prisel z prace domu a ja se s nim nemuzu bavit.Protoze kdybych na nej promluvila,tak se hned rozbrecim..

donnald
6. říj 2008

Ahojky holky,
jsem tu nová, tak všechny mooc zdravím.

začetla jsem se do pár posledních stran a rozhodla se, že taky něco napíšu 🙂.
Předně Bobině - já bych doporučila jít k doktorovi.Pokud by to mělo být něco špatného - bude to dřív za tebou a o to dřív se budete moci zase snažit 🙂.Nepřeju ti vžádném případě nic jiného, než za pár měsíců krásné mrně. Jen bohužel vím, o čem píšu ☹. ještě mě napadá, že to taky může být vše OK - jako mimi, jen máš slabé žilní stěny, proto to krvácení. Pokud by to tak bylo, dá ti jen prášky a pošle domů.
Po více než roce jsem otěhotněla, byli jsme s manželem oba tak štastní, ale......i přesto, že jsem měla jen slabé špinění, žádné krvácení, doktoro později zkonstatoval zamlké těhotenství (vyvíjel se váček, ale ne plod). takže jsem musela na revizi dělohy. Poté jsme si měli dát 2 měsíce (cykly) oddech. jenže před zhruba 14 dny jsme se vrátili z dovolené na Krétě, kde to prostě jinak nešlo..... 🙂 .
V SO jsem ale dostala menstruaci a tak zjišťuju informace kolem možného těhotenství a menstruace. Jak tam ale čtu, naději můžu hodit za hlavu ☹.Ikdyž celý minulý týden mi bylo zle.....menzes mám řekla bych silnější než normálně.Uvidím ještě jak dlouho bude trvat, ale šance vidím hodně blebě ☹. Ach jo.

Přeju všem //.

broucek26
8. říj 2008

ahoj holky, zařekla jsem se, že už na koníka nebudu chodit, protože mě to pak stresuje, ale tohle mi nedalo. V červnu jsem vysadila HA, a pak pravidelně po 30 dnech 2x odmenstruovala. MS jsem měla dostat 19.9., ale nepřišla. Šla jsem k doktorce, ale ta řekla, že nic a dala mi vyvolávačku. V pondělí jsem dostala MS, ale jsem z toho nesvá, protože skoro nemenstruuju (a to jsem dřív nemívala). Stačí mi na celý den jedna vložka a spíš uvažuju o slipovce. Přála bych si miminko, ale tohle mi přijde divný. Asi těhu nejsem, ale chtěla jsem se s vámi podělit o svoje zkušenosti. Jinak testy jsem předtím dělala a všechny negativní. 😠

andreahrbacova
8. říj 2008

já jsem broucku slyšela že těhotná můžeš být i když máš slabou menstruaci.Tak zksu si udělat ještě testík.Třeba tentokráte to bude pozitivní.

andreahrbacova
8. říj 2008

a bobinko,kde jsi,jak se ti daří Ostravačko?myslím na tebe,písni 😲

broucek26
8. říj 2008

Andrejko díky, ale myslím, že test by byl opět negativní. Možná to zkusím, ale nechci se zase upínat na představu co kdyby. Asi spíš ta MS vyvolaná po injekci je jiná. 😒

andreahrbacova
8. říj 2008

tak z toho si nic nedělej,my jsme se pokoušeli půl roku než to vyšlo,hodně jsem se na to upínala,a vždycky byla zklamaná,když přišla červená,stresovala sjem nejen sebe ale i svého přítele.A pak to najednou přišlo,a v sobě malinkou fazolku 🙂

broucek26
8. říj 2008

To je dobře, to Ti přeju. Uvidíme, teď to do konce roku nechám být, a pak si prý mám přijít pro prášky na větší folíky 😉

bobinka22
8. říj 2008

andreahrbacova-jsem tady,pritel jde v jednu do prace.Tak tady budu a muzeme si napsat.Jinak mam nemocenskou na rizikove tehotenstvi a zitra jdu na kontrolu ke svym doktorum.Tak budu chytrejsi.Snad se vse uklidnilo. 😉

A ty broucku 26,
tyky jsem strasne byla nervozni a upinala jsem se na to.A pak to prislo.Neboj dockas se,ja se taky dockala a ted jsem na rizikovem,ale bojujem. 🙂

smoulinka1
13. říj 2008

Ahojky je to 2 den co jsem to nedostala ale test mi ukázal že nejsem těhu.Máte někdo takové zkušenosti jako jááá?????2 dny asi ještě nic neznamenájí že?

katrin79
13. říj 2008

ja som si v sobotu robila test, vysli mi krasne cervene // a teraz som bola na wc a mala som trosku krv, tak asi mam po babatku, som velmi smutna ☹ ☹ ☹

broucek26
13. říj 2008

katrin to nemusí být to co myslíš, někdy se to stává, ale nic to neznamená 😉

katrin79
13. říj 2008

len najhorsie, ze lekarka ma dnes objednala az na 29.10. pretoze ja som teraz len 4 dni po ocakavanej MS a povedala, ze to je este velmi skoro, ze tam neuvidi ziadnu akciu...co mam robit?

broucek26
13. říj 2008

buď v klidu, to je teď nejdůležitější. Zkus si zítra zase test a uvidíš, jestli tam budou //. Nic se neboj, tělo si občas dělá co chce.

marky27
13. říj 2008

Ahoj holky, moc prosím o radu. Snažíme se o mimi, tento cyklus mi dr. píchl Pregnyl s tím, že mám folikul těsně před prasknutím, tak se máme snažit. Snažili jsme se myslím dost 😉 , měla jsem z toho dobrý pocit, ale dnes jsem začla krvácet jasnou krev. Jsem 26. den cyklu a ms by měla být až tak za 5 dní, od ovu je to asi 10 dní. Po vysazení HA mívám týden před ms špinění, ale nikdy né jasnou krev. Nevíte, co by to mohlo být? Četla jsem o zahnizďování vajíčka, ale tam se psalo pouze o lehkém špinění. Moc se bojím, aby to neznamenalo něco špatného. Budu ráda za každý váš názor. Děkuju.

kuncenzek
13. říj 2008

Ahoj holky.Mám dotaz.
Skoro před 3měsíci jsem měla pohlavním styk, ale s kondomem.Hned den potom jsem dostala menstruaci a vzala si uplně první prášek antikoncepce.Prášek jsem ani jednou nezapomněla a od té doby proběhli už 3 menstruace, když počítám i tu co jsem dostala hned den potom.Byly stejné jako je mívám ze začátku strašně silné a pak se to zmenšuje.Končili v den kdy končit měli.
Dělala jsem si těhotenský test asi před týdnem a vyšel negativní,druhý jsem si udělala hned další den ráno a také vyšel negativní.
Jenomže jsem přibrala v břiše(Jednoduše udělal se mi špek😀)takže břicho je svým způsobem nafouklejší.
Nic jiného nemám,žádné divné chutě či pocity nevolnosti apod.

Je nějaká možnost, že můžu být těhotná?
Přátelé by mi řekli, že zbytečně plaším, ale radši se ptám. To břibrání v břiše (+ na váze 5kg)mě trochu vylekalo.Mohlo to být také hormonama atak které osbahuje antikoncepce?Že jsem přibrala?
Předem děkuji

sisisi
13. říj 2008

kuncenzek... urcite nie si tehotna!!!!to brusko ti mohla narast z antikoncepcie. dost casto sa od nej pribera, takze je to asi aj tvoj pripad 🙂

broucek26
14. říj 2008

kuncenzek: také si nemyslím, že bys byla těhu, spíš vliv HA 😉

Marky27: bohužel to fakt nevím, možná to je fakt to zahnizďování. Hlavně neplaš a počkej na očekávanou MS. Pokud nedorazí, udělej hned test a uvidíš jak na tom jsi. 😉

marky27
14. říj 2008

ahoj broucek. Snažím se neplašit 😒 Ta krev byla jen včera jednou, když jsem byla na "velké", dnes mám už jen špinění. Tak fakt nevím. Počkám na víkend, a pak snad budu chytřejší. Zatím dík.

broucek26
14. říj 2008

Já vím, člověk blázní. Já jsem teď špinila po vyvolávačce 7 dní a mám pořád pocit, že jsem těhotná. Ale to už je jen vsugerování. Je mi od včera pořád blbě, hrozně mě bolí břicho, tak asi spíš nějaká chřipka 😖