Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

semmi
29. čer 2011

@veonka Ahooj tak mrcha včera dorazila 😒 sice s pořádným spožděním, ale dosla a jak jsi dopadla ty? 😉

veonka
30. čer 2011

@semmi ahoj, mne tiež dorazila ☹

semmi
30. čer 2011

@veonka Jejda. doufala jsem, že aspoň Ty budeš mít štěstí, ale tak třeba to vyjde příště nevzdáme to!!!! 😉

semmi
7. črc 2011

Tak to moje tělo si se mnou nepěkně hraje ☹ Nejdriv mam potvoru s obrovskym spozdenim a najedno mam dnes druhou v jednom mesici a to pouze s týdením rozestupem, je tohle normální?? 😖

semmi
7. črc 2011

@kotatko.nejvetsi Tak to nevim jestli na tom nebudu stejne... Protoze jsem 24 dostala menstruaci s tim ze pred ni jsem mela klasicke tehotenske priznaky a ze zacatku jen spineni, ale bohuzel testy vysli negatuvne no adnes je to teprv tyden od posledni menstruace a mam vytok s obcasnou příměsí krve a bolí me podbrisek jako pri menstruaci, ale test je opet negativni... nevim jestli to je naka hormonalni nerovnovaha,ale nikdy pred tim sem tento problem nemela 😔

semmi
9. črc 2011

@kristin8 Ahoj, vím že už je to starsi pripevek, ale narazila jsem na tvou fotku testu a me tenhle test vysel stejne jako tobe. Byla tam slabounka druha carecka tak nevim, jak to tenkrat dopadlo tobe? Moc dekuji za odpoved ;)

kralicek86
9. črc 2011

Ahoj holky jsem tu nova a tak trochu zmatená, proto se na vás obracím s velkou prosbou. S přítelem provozujeme par mesicuprerusovanou souloz, protože prasky brat nemohu (naposled 3.6.) menstruaci sem dostala normalně 28DC ale kratce po styku sem spinila, citila jsem se tak nak divne, prsa me bolelal tak jsem si udelala tt Rapid Cler vysel negativní s jen takovym letmou rýhou jakoby naznak druhe carky pak prisla ale menstruace tak sem pro jistoutu udelal test jeste jednou protoze ze zacatku byla hodne slaba no a testík byl opet negativní tak jsem si tedy rekla ze tehu nejsem. Jenze prsa me porad bolí a hlava jakbysmet. a co je horsi, nebo co me spís polekalo, že jsem dnes po týdnu od poslední MS měla vítok jako pred MS i s obcasnymi stopami krve, jako kdyz se mi ze zacatku spousti mesicky. Nevím cim to je ale urcite to neni normalni po tydnu je prece brzo a nikdy predtim jsem takove problemy nemela, boli me obcas hlavne rano nebo v noci levy vajecnik. Tak vubecv nevim co si pocit. Mate nektera skusenost s negativnim testem i kdyz jste tehotne byly a k tomu mely normalne MS?? Moc diky za odpovedi 😵

veroussek
9. črc 2011

@kralicek86 Ahoj, já si dělala testy když jsem byla 3-4tt a vycházely všechny negativní, pozitivní se mi ukázal až v 7tt. Takže asi tak. Od 4tt jsem krvácela, po pár dnech. Kdy sis dělala naposledy test?

kralicek86
9. črc 2011

@veroussek Ahoj test jsem si naposledy dělala predevcirem a byl negativni. mela jsem mama test u Rapid Clear sem mela malinky naznak druhe carky ale az po uplynuti doby. No nevim jsem z toho cela nesva, mozna sem si ty pocity vsugerovala nevim 😀 ale dnes se mi pri delani obedu udelal zle, nemuzu ani videt maso v žádnym stavu a je mi jak pred MS boli me zada vcera klouby, mam nafoukle brisko a citliva prsa, ale test proste negativni ☹ Je vazne mozny si tyto pocity vsugerovat až do takove miry???

li_la
9. črc 2011

@kralicek86 Ale ak je tam čo i len malinký náznak, tak test negatívny nie je, ale znamená, že je ešte len malé množstvo HCG, teda rané štádium tehotenstva... Teda mne pri prvom teste čiarku skoro vôbec nebolo vidno... Manžel ju nevidel absolútne, tvrdil, že tam nie je, ja som videla len taký jemnulinký náznak, ale predsa tam bola...

li_la
9. črc 2011

@kralicek86 Teda prepáč, že som sa zamiešala do rozhovoru, len tak som si všimla tvoj príspevok. 🙂 Dúfam, že test bude o chvíľu naozaj riadne silno pozitívny a že som ti teraz len nedala nejaké plané nádeje...

verbalinka
9. črc 2011

@kralicek86 zkus jiny druh testu (rapiclear vychazi casto falesne, zkus mamatest nebo clearblue), nebo vyraz k dr. Ja mela u prvniho tehu menzes a tehu test poztivni az po ni. A ted to same.

kralicek86
9. črc 2011

@li_la No jenze tento test sem si delala kolem 20.6 a ta carka se tam obevila jenom jakoby fakt takova rýha a kdyz jsem si ted delala jiny test po druhe carce ani pamatka :( Tak sem si rikala ze to tehu neni, ale pak prisel ten divny vytok tak sem se polekala, protoze nikdy pred tim se mi to nestalo. No zkusim jeste pockat ale rekla bych ze z toho bohužel nic nebude...

kralicek86
9. črc 2011

@verbalinka Ja si prave myslim ze rapid clear i kdyz ma byt vysoce citlivy bude spis vysoce nespolehlivy 😀 protoze presne mama test my vysel dvakrat negativní...

kralicek86
9. črc 2011

@li_la Ne to si me zle pochopila ja sem moc rada ze si napsala vic hlav vic ví 😉 Byla bych rada kdyby si mela pravdu omlouvam se jestli ma zprava vyznela nak zle tak to nebylo myšlene to vubec 😀

li_la
9. črc 2011

@kralicek86 Nie, nie, nevyznela, veď som to písala ešte skôr, ako si mi odpovedala. Tak aj ja som mala veľmi divný výtok vtedy. Hovorím si, buď som chorá a preto mi mešká alebo som tehotná a ten výtok je preto... My s manželom sme to familiárne pomenovali "masielko". Nechutné, veľmi nechutné, prepáč 🙂 ja len že aby si ho vedela porovnať, pretože výtok divný je jedným z príznakov. A samozrejme, že záleží od testu. Niektoré sú veľmi citlivé aj na malú prítomnosť HCG. Tak teda ale treba len čakať, to by ti ešte asi ani dr. nevedel potvrdiť, možno iba ak odberom krvi... Ale tak držím palce. 😉

kralicek86
9. črc 2011

@li_la To jsem ráda nechtela sem aby to vyznelo zle... Jinak Tvé přirovnání je velice trefné!!! 😀 Presne takto to mam i ja silný "masielkový" :D a porad se citim jako pred menstruaci. No jeste chvilicku vyckam a pak se obednam k dotkorce moc Ti dekuji za podporu... Nezbývá jen doufat, snad to nebude naka hormonalni nerovnovaha ci neco horsiho... 😨

veroussek
9. črc 2011

@kralicek86 Já bych tomu dala ještě týden a pak bych zase testla. Uvidíš, třeba je jenom malá hladina HCG.

kralicek86
9. črc 2011

@veroussek Dobře, dám na vaše rady holky a moc moc díky a vážím si toho, že jste si na me nasli chvilku moc mi to pomohlo... Držte mi palečky určitě se ozvu jak sem dopadla, strasně bych si přála aby jste měli pravdu, uvidime příroda ví co dělá snad.. 😉

lusi80
9. črc 2011

tak já si při první těhu dělala test až nepřišla MS asi třetí den co nepřišla,čárky tam vyskočily dalo by se říct ještě než jsem namočila papírek 😀 😀 😀 😀 😀 u druhého to bylo jiny,kolem 5.ledna jsem měla dostat MS(měly jsme nechráněný styk den před Silvestrem),nedostala,trošku jsem byla ráda,druhej den špinění,ale celkem slaby,další den jenom trošku a potom už nic,když jsem si dělala test,tak nic,MS už nepřišla,a na testu se mi ukázala druhá čárka až koncem ledna a to jenom slabá,tak jem si letěla koupit další test,a byla tam pořád 🙂 🙂 🙂 V polovině února jsem šla k doktorovi,byla jsem asi 6tt,vypočítat to šlo težko,nakonec to počítal podle lednových jednodenních,podle prosincových by byl malej větší ale v tu dobu neodpovídal a na Genetice stejně větší byl,nakonec se narodil 29.9. jakoby podle prosincových měsíčků 😀 😀 😀 😀 a přesně tak jak píše veroussek,počkat týden,já to tak dělala taky 😀 😀

li_la
9. črc 2011

@kralicek86 Presne ako píšeš. 🙂 Aj ten pocit bol taký... ako pred menštruáciou... v podstate som bola v pohode, veď... toto je presne ako pred menštruáciou, zajtra dostanem... a zajtra... a zajtra... a takto to šlo týždeň a potom si hovorím, počkať, nejako dlho mi trvá ten PMS... :D Tak potom daj vedieť, ako si dopadla. 🙂

veroussek
9. črc 2011

@kralicek86 Budu moc držet palce. Dej vědět.

kralicek86
10. črc 2011

@veroussek Moc dekuju dam vedet 😉
@li_la Urcite dam vedet, dnes sem teda rano i zvracela ale pouze zaludecni stavy či co to bylo 😀 Pokud nejsem tehu tak tedy nevim co mé telo zamýšlí.... 😝 🙂

li_la
10. črc 2011

@kralicek86 Juuuj 🙂 Tak ja som na 90% presvedčená, že sa to podarilo. A budem normálne veľmi sklamaná, ak nie... Ale rané nevoľnosti... no pekne... To aj ja som ráno, ak som ešte nejedla, tak som sa po ceste do kuchyne párkrát povracala 😀 Ale vtedy ozaj len tie žalúdočné šťavy... A najlepšia bola mačka, keď to po mne zlízavala... 😀 Potom je najlepšie mať pri posteli keksíčky, aby si cestu do kuchyne zvládla... 😀 😀

kralicek86
10. črc 2011

@li_la Ty si tak zlatá! 🙂 Moc ti dekuji za podporu snad to vyjde no cela sem jak na trní 😀 Vubec bych nepochybovala, kdybych toho 24.6 nedostala tu mrchu jednu 😀 a Tvuj malý je tak zlaty!!! Prekrasne miminko! 😵

li_la
10. črc 2011

@kralicek86 Ďakujem. 🙂 Tak ja viem, že podpora dobre padne a to aj od cudzej, a teda nezainteresovanej osoby! 😉 On je aj inak veľmi zlatý, len sa mu nechce spať... A keď nespí on, nespí nikto. 🙂

zuzik24
10. črc 2011

Ahoj holky, taky bych se chtěla na něco zeptat. Je to asi dva týdny, kdy jsme ASI zadělali na další miminečko 🙂 Hned druhý den jsem si přišla jak balón, od té doby jsem neustále nafouknutá, bolí mě prsa. První těhu mi nic nebylo, zjistila jsem ho až ve 12tt (brala jsem antiko, nebyl důvod k podezření 😀), takže vlastně nevím, jak se to v začátcích projevuje 😀 Každopádně jsem měla před čtyřmi dny dostat MS. Ta nepřišla, tak jsem se zaradovala, ale včera večer se něco objevilo. Ale nebyla to krev jako spíš hlen nebo co. Pak celý den nic a dnes navečer to samé, ale i trochu krve. Normálně mám MS s bolestma břicha, od prvního dne krvácím hodně, tak teď jsem nervózní, jestli jsem nebo nejsem těhu 😀 Máte s tím některá zkušenost, kdy si udělat testík?

heln
10. črc 2011

@zuzik24 ahoj 🙂 kľudne si testík urob ráno z prvého moču, ak bude pozitívny, tak gratulujem, tá troška krvi nemusí nič znamenať, ale ak sa to podarilo, radšej by som to nepodceňovala a zašla k doktorovi.

mispulka22
10. črc 2011

@zuzik24 Test si klidně udělej, tím nic nezkazíš, při 4denním zpoždění už by tam mělo být něco vidět 🙂. Krev může být od toho, jak se miminko zahnizďuje 🙂.

zuzik24
10. črc 2011

Holky, moc děkuju. Zítra stejně musím do lékárny, tak si připíšu na seznam ještě těhu-test 😀 Takže nevadí, že je to teprve dva týdny? Myslela jsem, že se to z testíku pozná až za dýl, tak právě proto se ptám 😀