Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

zuzau2
28. únor 2011

@majaja86 Ahoj, asi právě proto, že jsem dítě neplánovala, příznaky jsem žádné nepociťovala, nebylo mi nic. Ale mě nebylo nic ani při druhém těhotenství, které bylo plánované, možná se mi občas zvedl žaludek z nějakých pachů, ale nebolelo mě ani břicho ani prsa...zkrátka nic.....

majaja86
28. únor 2011

@zuzau2 juuuuj čo by som dala zato, ak by som bola tehotná aj napriek tomu, že nemám príznaky, aj napriek tomu že som mala menštruáciu 🙂 tak velmi túúúúžim po bábätku 😔

cukricek_29
1. bře 2011

ahojte baby ani ja už neviem čo si mám myslieť poslednú ms som mala slabšiu robila som si už aj pár testov a aj dnes mi vyšiel tak,že najprv som tam tú druhú čiarku nevidela potom videla a teraz tam je už len jedna či sa to moje vidiny či čo a dosť ma pobolieva bruško mám ho poriadne veľké a na váhe som pribrala len 2 kg ale už neoblečiem ani jedny zo svojich nohavíc bolieva ma hlava čo ma nikdy nezvykla a býva mi tak na vracanie ale nevraciam a teraz ma bolia aj prsia čo som len po tej slabej ms a aj dosť svrbia tak ja už neviem či mi šibe či čo

semmi
2. bře 2011

Ahoj holky, obracím se na vás s prosbou o radu... Mátě někdo zkušenosti s menstruací v těhotenství? Já mám takový pocit, že jsem asi v tom, ale dnej jsem to dostala, nejdřív jen špinila ted už je tam krev ale o hodně min než obvykle. Už ale dva tydny se citim takova nafoukla, chvili sem vzteklá pak veselá pak zas lítostivá a dnes mi bylo opravdu špatně od žaludku celý den... Myslíte, že si můžu udělat test už tento týden? A jaké pocity jste měly, když ste viděli pozitivní výsledek? U mě se kupí spousta pocitů... Na jedné straně si přeji aby ten tes byl negativní ale pak zas si představuji jak je pozitivní a jak sem z toho šťastná.Jenže v mém případě by vzhledem k potencionálnímu miminku bylo asi lepší, kdyby byl negativní, protože je mi teprve 19let nejsem už žádná nevybouřená ppuberťačka,ale s přítelem sem strašně krátce.. Sice se známe od léta ale vztah spolu míme teprve od konce ledna (je o pět let starší) a mám strašný strach z toho, že by se na mě vykašlal, sama bych to nezvládla a zas tak dobře se neznáme abych vedela jestli by byl schopný postarat se o dítě a už vůbec bych to nechtěla zkoušet na úkor miminka, kdyby to pak nevyšlo byl by bez táty a to bych nechtěla 😢 Holky poraďte prosím... Moc děkuji....

smrdis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludmila25
4. dub 2011

baby mne vsetky teh.testy vysli pozitivne lekar mi potvrdil ze som tehotna a predstavte si ze som v 2 mes.tehotenstva a mam krami je to normalne?

ludmila25
4. dub 2011

@semmi poradim ti nastivit gynekologa vtedy budes vediet najlepsie nacom si

nefertitka
4. dub 2011

ahojte,,,
moja skusenost je,ze som prvy mesiac v tehu mala menzes, proste bolesti pred MS ako vzdy, potom krvacanie, lenze ked na druhy den bolo slabsie ako obvykle a prsia ma boleli dalej, uz som nieco tusila,ale neverila som,lebo som fakt neverila,ze tehotna moze mat aj kramy, ale moze. Mna vzdy prsia nastupom menzesu prestali boliet,ale vtedy nie a boleli este viac, hned v druhy den toho krvacania(neviem,ci to teda moze byt menzes alebo len nejake tehu krvacanie...) som si spravila test a boli na nom 2 jasne ciarky...treti den som uz len slabo spinila...

ludmila25
4. dub 2011

@nefertitka no ja som v 2 mesiaci tehotenstva a az teraz krvacam a mam riadne bolesti brucha tak pretoberiem aj duphaston tabletky nouvydim ci mi zaberu aj na tie krami a ze ako dlho ich budem mat

pipinka
8. dub 2011

ahoj holky, mám na vás prosbičku. dnes ráno jsem si dělala test a vyšel mi test.nyní mě bolí břicho a začínám trošku špinit.j tu nějaká možnost. že bych byla těhotná?díky moc

mariana7537
8. dub 2011

Ja som mala pri obidvoch deťoch 4 mesiace menštruáciu.

renata3
14. dub 2011

Dobry den,
chtela sem se zeptat jestli nekdo nema podobnou zkusenost a muze mi poradit. Menzes sem dostala tak jak sem mela jen asi s dennim zpozdenim. Normalne mi trva 4 az 5 dni. Tentokrate uz ho mam 10ty den a mam ho strasne silny. Nikdy sem takhle silny nemela. Musim i nekolikrat behem noci na zachod. Dokonce i vylucuji obcas krvave srazeniny. Bricho me ani moc neboli mozna trochu divny pocit ale to nevim zda uz nemam vsugerovane. Jsem hodne unavena a ospala. Brala sem doted pravidelne antikoncepci. Ted sem mela zacit brat znova ale rozhodla jsem se si dat pauzu na par mesicu. Tak nevim zda i tohle muze byt pricina. A nebo jestli je tu nejaka moznost ze sem treba i pres antikoncepci otehotnela. Bojim se abych v pripade ze sem otehotnela, tak toto nebyl priznak potratu. Jsem na dovolene v zahranici takze k lekari tu ted nemuzu a musim jeste pockat nez se vratim za tyden. Tak jestli nekdo vite nebo mate s tim zkusenost prosim o radu.
Dekuji Renata

pipinka
24. dub 2011

ahoj holky prosím vás je možnétěhotenství a menstruace? od včerejška trošku krvácím jasně červenou krví, jedná se s´píše o průsvitné krvácení.může to být příznak čištění dělohy nbo se jedná o potrat či mimoděložní těhotenství?těhotenství mám potvrzené z krvi a mé nhcg je 84. budu ráda za jakoukoliv odpoved

solinkarka
24. dub 2011

@pipinka moja uz si mala byt davno na pohotovosti!!! 😒

lenkaaa
3. kvě 2011

ahoj, prosim vas nevite nekdo proc menstruace neprichazi i kdyz tehotna nejsem? uz tyden mam pocit ze MS prijde, porad me boli zada a bricho, ale ms nikde, dnes je 28 den cyklu, vetsinou ale mam cyklus 25 dnu, takze si rikam ze uz mesicky spis meskaji, dnes rano test negativni.... co to muze byt? jo, a minuly mesic jsem vysadila prasky, takze cekam na prvni opravdovou menstruaci.... holky, prosim poradte, bojim se jestli nejsem nejak nemocna.... diky

cmunda
3. kvě 2011

zdravím holky, konečně jsem se přihlásila, to mi to trvalo dlouho.. od Leenka-nemocná si nemyslím že bys byla, ale když člověk vysadí antikoncepci, opoždění a nepravidelnost je normální, já to tak měla taky. nemusíš se bát si myslím. pro jistotu si dojdi na gyndu. 🙂

cmunda
3. kvě 2011

a ještě mám dotaz prosím prosím🙂nemáte někdo stejnou zkušenost..??měla jsem opoždění 13 dní, tu dobu jsem mi přišlo že mám příznaky těho-bolesti v podbřišku,prsa,furt hlad, v noci naprd spaná. Ten 13 den jsem si udělala test, vyšel negativně, ale za delší dobu se tam udělala i druhá čárka. Ten večer jsem dostala menstruaci a další den ráno jsem si jeste udělala test a bylo to samé. až po nějaké době delší positivní..nechápu to:(mám strach že se něco špatného děje. miminko kdyby bylo. bylo by to fajn. jen to nechápu

strihalka
3. kvě 2011

@cmunda po jak dlouhe dobe se ti tam vytvorila druha carka?

cmundina
3. kvě 2011

nu u prvního testu težko říct to bych kecala,páč jsem ho nechala a šla jsem pryč a přišla jsem až pozdě. Ten druhý zhruba do 5-8 minut.

zabulienka1
4. kvě 2011

ahojte babenky som tu nová a dúfam,že sa nájde aspoň jedna čo mi poradí v mojom probléme ktorý spočíva asi takto už dlhšiu dobu sa mi zdá že som tehu ale ms pritom vždy dostanem teraz prišla tiež a v prvé 2 dni bolo len špinenie žiadna krv no potom mi prišlo neskutočne zle začalo mi byť na odpadnutie vracanie bolesti v podbrušku tak som si dala tabletku a potom som už začala riadne krvácať aj so zrazeninami takže som si povedala,že to tehu asi nebude no len ja nechápem jedno strašne mi rastie brucho aj napriek tomu,že cvičím a zdravo sa stravujem a mám o dosť zväčšené prsia test mi vyjde s jednou čiarkou a po zaschnutí sem tam vidno slabú druhú čiarku a mám aj dosť tvrdé brucho žiadne že len tuk a teraz je 4 deň ms a ja mám BT 37,1 takže už naozaj neviem čo to môže byť na poslednej preventívnej som bola v marci žiadny zápal ani cysta tam nie je len sa ma opýtala doktorka,že či mávam styk a usmievala sa len po mne tak nechápem či sa jej už vtedy niečo nezdalo,že by som mohla byť tehu,hm? však ja už neoblečiem žiadne nohavice ☹ a na váhe nepriberám tá stojí kedže stravu mám normálnu aj ked hlad je veľký 🙂

zuzka198622
4. kvě 2011

awojtee maminky aj buduce maminy som tu nova a potrebujem poradit zijem v zahranicii,4.3 som dostala menzes kratky a spineniee,potom som dostala 31.3.dva dni slabe spinenie,a teraz zasa 29.4.dva dni zasa slabe spinenie,hnedy vytok,bazalnu teplotu mam nad 37.tehotenske testy negativne,prsia mam zvacsene aj priatel tomu neverii ze testy su negativnee mozem byt tehotna som citliva aj na maleho plienku,som unavena aj ked nic nerobim,boli ma hlava a prsia mam naliatee ako pred vybuchom dakujem za radyy

veroussek
5. kvě 2011

@lenkaaa Leni já bych to vůbec neřešila, já vysadila prášky v listopadu, 2krát přišla MS sama, první po 40 dnech, druhá po 45 a ta další už nepřišla vůbec. Jelikož jsem měla problém s MS i předtím než jsem začala brát antikoncepci, tak jsem to více méně i čekala. Dnes jsem byla u doktora a ten mi řekl že se není nač vzrušovat, že tomu mám dát tak ještě další 3 měsíce. Podotýkám že to byl normální obvoďák protože nežiju v Čechách. Takže musím vydržet do sprna až pojedu domů a tam se snad něco pořeší:o)
Leni pamatuj že pokud nebereš antikoncepci tak většinou není přesně 28 denní cyklus.

mitote
23. kvě 2011

Ahoj holky
Tak ja mam taky nejakou divnou menzes, o mimi se nesnazime, i kdyz by nevadilo 😀
Nicmene vzdycky jsem mivala extremne silnou MS, tak ze me vydrzel nejvetsi OB tampon hodku dve a az tak po trech dnech to slablo..no ted jsem prvni den mela totalne slabe - spise spineni, druhy den taky, dnes jsem cast dne teda trochu krvacela aby se jako nereklo a ted uz zas nic.
Jinak me vzdy pekne bolivala prsa pred a behem MS a ted vubec nic 😅
Tak nejak nevim, myslim, ze je brzo na testik...co si o tom myslite?

zabulienka1
24. kvě 2011

Ahojky mitote,takže takú istú ms som mala poslednú aj ja a po nej som si skúsila urobiť testík vyšla mi jedna silná čiarka a tá druhá slabučká lenže po uschnutí zmizla viac testov som si nerobila a teraz okolo štvrtku čakám príchod ms no čo som si zatiaľ všimla je že cez víkend som mala nie moc silné bolesti podbruška a strašne mi vyrážali do chrbta a to až tak,že som musela skoro celý preležať na chrbte som aj stále unavená dosť často ked mám možnosť si pospím aj cez deň a ešte som si všimla že mám poriadne žilnaté trošku bolestivé prsia čo ja nezvyknem mávať,dalej ma trápi zápcha,potom ma preháňa takže už teraz len čakám či mrcha dôjde alebo už konečne budem šťastná že sa podarilo 🙂 tak držím palčeky nech si tehu ak si to želáš 🙂

janulka10000
29. kvě 2011

Dobrý den,dotáz.měla jsem nechraněný stýk 9.4 -20.4.Jsem měla normální menstruaci 4 dny.Druhý měsic jsem měla MS 14.5 ale pouhé 2.dny.Muže to být těhotenství?Mám pouhě bolestí hlavy občasné,a časté močení,což jsem nikdy nic takového neměla.Bohužel tets mi vyšel negativní...Jsem z toho dost nesvá...Děkují za odpověd.Můžete mi dát vědět na meila janulka10000@seznam.cz

janulka10000
29. kvě 2011

Dobrý den,dotáz.měla jsem nechraněný stýk 9.4 -20.4.Jsem měla normální menstruaci 4 dny.Druhý měsic jsem měla MS 14.5 ale pouhé 2.dny.Muže to být těhotenství?Mám pouhě bolestí hlavy občasné,a časté močení,což jsem nikdy nic takového neměla a modré žilky na prsou a ztmavlé bradavky .Bohužel test mi vyšel negativní...Jsem z toho dost nesvá...Děkují za odpověd. ☹ ☹ ☹

dermakova
29. kvě 2011

@janulka10000
no tehotenstvo by to kludne mohlo byt, ale na 100% ista si budes az po testu z krvi, ked ti test vysiel negativne.
😉

francisco
30. kvě 2011

ahojky,mam jeden malinký dotaz. Nejsem se s ním jistá proto se na vás holky obracím....menzes mi přišla o 8 dní dříve a měla jsem ji slabou jen 3 dny. Normálně ji mám pravidelnou přesně na den a trvá ten týden. Jaká je pravděpodobnost že čekám miminko? 🙂

hanelem
5. čer 2011

dobrý večer děvčata, prosím o radu, v úterý jsem si dělala opakovaně těhu test a pokaždé se ukazaly se dvě čárky, dnes jsme dostala menses - dost silny a bolestivy, nemáte někdo obdobnou zkušenost, ráno mám namířeno k doktoru, ale myslím, že mám před sebou bezesnou noc..

odrik
5. čer 2011

@hanelem
Ahoj, myslim, ze nemozno vylucit tehotenstvo, moja sestra mala mrsku 2 mesiace tehotenstva. Takze... Drzim Ti palceky, aby vsetko dopadlo ako si zelas!!! Pekny vecer!