Nitroděložní tělísko - Multiload, máte zkušenost?

nosfinka
16. srp 2013

Nevím jestli to tu už není, ale chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s NT Multiload? Zhruba za měsíc jdu na nasazení tělíska (kvůli zdrav.problémům) a mám teda docela strach :-/

alexandra16
17. srp 2013

ja jsem mnela telisko 3 roky a dostala jsem odnej cystu,tak my ji odstaranili a operovali ma.ale ked mas zdravotne problemi tak to nevim ale kdyz nemusis tak radim nedavej si.ale kazdej to ma jinak

martinka24
17. srp 2013

kamarádce vypadlo tělísko za 6000,- bolelo jí nejdřív břicho a nakonec ho viděla naštěstí v záchodové míse, nechala si dát levnější za 500,- a taky vypadlo.Některé tělo to asi nesnese ateď mi zrovna říkala, že jedna holčina , která má asi půlroční mimčo je asi těhotná, ikdyž měla tělísko, možná jí taky vypadlo, ale nevšimla si toho.
Každá antikoncepce má něco proti.

speedygon
17. srp 2013

@martinka24 a nebo ta asi těhotná měla jen to nehormonální tělísko....tam bych na antikoncepční účinek nespolíhala....proto je ta cena tak nízká...

nosfinka
autor
17. srp 2013

Mě právě doktor doporučil ten multiload že je hodně spolehlivý,nedělá takové problémy jako jiná tělíska a není tak drahý.tak nevím ale mám z toho docela vítr :-/ ja ho právě mám mít kvůli tomu že mi klesá deloha a tlačí mi na pochvu,a to nt by mi prý tu delohu mělo zase zvednout.naštěstí mám opravdu super doktora kterého zajímám já a ne výdělek a dokonce kvůli mému zavedení NT přeruší dovolenou a přijede do ordinace,prý i v neděli 🙂 ale strach teda mám pořádný :-/

lumanima
17. srp 2013

@nosfinka ahoj, já měla necelý rok Mirenu, vím, že je to něco jiného, ale byla jsem celkem spokojená. Nekrvácela jsem ani jsem neměla žádné jiné nepříjemné příznaky, které bývají při menstruaci. Nechala jsem si ji v květnu odstranit a od té doby se snažíme o miminko. Zatím bezúspěšně. Těhotná jsem byla už dvakrát a vždy jsem otěhotněla na první pokus, tak nevím, zda to s tím může mít něco společného :o(((

martinka24
17. srp 2013

@speedygon to nevím, ale mohlo jí vypadnout jako mojí kamarádce.

nosfinka
autor
17. srp 2013

@lumanima dekuju mockrat.me ani nic jineho nezbyva,takze si ho stejne musim nechat dat,jen ten strach z neznama :-/ moc drzim palecky aby se miminko podarilo.my dalsi nechceme,ale pri pokusu o druhe nam to trvapo rok a pul po vysazeni pilulek.nesmi se na to myslet a pujde to 🙂

lumanima
17. srp 2013

@nosfinka jj děkuju. Já právě taky jinou antikoncepci nesmím, tak proto to tělísko. To s tím "myslením" na to vím a nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já to budu tak hrotit. U dětí jsem otěhotněla a předtím to vůbec neřešila, nemyslela na to. Tohle těhotenství je jiné. Od začátku plánované a všechno hlídané, počítané, dodržované a nejspíš to bude i kamenem úrazu. No, nezbyde než čekat a zaměstnat mysl něčím jiným. Ještě jednou díky za pozitivní zprávu.

nosfinka
autor
17. srp 2013

@lumanima Určitě se podaří, ale ono ani to "zaměstnat mysl" nepomáhá, protože na to stejně budeš myslet 😒 u mě pomáhalo, že jsem to přestala řešit úplně a začala si hledat práci a vím, že třeba u bratrance pomohlo to, že na to taky přestali myslet a těšili se na dovolenou, kterou teda objednali. Nakonec neodjeli protože zjistili že při těšení se na dovolenou se mimčo povedlo 🙂 držím palečky

zuzka7859
13. led 2014

@nosfinka
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak to máš s tělískem. Jestli multiload vyhovuje a co menstruace atd. Dnes jsem byla u doktora a doporučil mi ho taky. Nebo Mirenu, ale slyšela jsem docela negativní názory, tak se mě do ní moc nechce. Díky.

nosfinka
autor
14. led 2014

@zuzka7859 ahoj multiload doporucuju 🙂 je super a menzes chodí +- o 2 dny přesně...a není to telisko ani drahé a zavádění byl fofr a úplně bezbolestny 😉

domcaverca
18. led 2014

Dobrý chtěla bych se zeptat na tělísko,gynekolog mi ho doporučil to draší za tech 6 tisíc,nevím jestli si to mám dat,nějaké rady ,je to bolestive když se to zavádí???

luciblank
30. led 2014

Ahoj holky taky uvažuji nad tělískem na kolik toto tělísko výjde?? Do Mireny jít nechci je pro mě finančně dost drahá a to se při třech dětech prostě nedá ☹