Nouzová antikoncepce po sexu. Máte zkušenost s následným krvácením?

7. pro 2021

Ahoj, prosím vás chtěla by jsem se zeptat. Minulý týden ve středu jsem měla nechráněný pohlavní styk, bylo to 3 dny po menstruaci, bohužel jsme nějak zapoměli s partnerem na ochranu a udělal se do mě, uvědomili jsme si to až po, hned jsme šli do lekárny pro prášek, vzala jsem ho asi 2 hodiny po. Není to postinor ale nejaká Novela, byla to jen jedna tabletka, vzala jsem to v rychlosti a nepřecetla si leták Pátek jsem začala krvácet, není to ale klasická menstruace , bohužel dneska jsem si prečetla že když žena prodělala mimoděložní těhotenství tak by prášek brát neměla a já jsem mimoděložní těhotenství prodělala.Nemáte s tím někdo zkušenosti a je normální to krvácení? Vím, udělali jsme blbost, ale stalo se....

michaela666
7. pro 2021

To vážně? Nechápu jak někdo může zapomenout na ochranu. OK, stane se, ale opravdu si vezmeš prášek bez přečtení příbalové informace? Ibalgin, paralen - takové ty běžné věci dobrý, ale zrovna u tohoto tě nezajímali nežádoucí účinky a reakce? 🤦
Hned ráno zavolej na gyndu.

monuleee
9. pro 2021

Kdysi dávno se mi stalo něco podobnýho. To jsou prášky precpany hormonama, je to SILNA NALOZ HORMONU takže to krvácení můžeš mít z toho. Mě trvalo cca půl roku než se mi vše srovnalo do normálu. Dokonce i jeden týden prsa větší o 2 čísla a pak zas menší... Očekávat můžeš cokoliv