Nuvaring, můžu po jeho vytažení sexovat?

terulayamaha
17. led 2014

Dobrý den. Spěchám, proto Vás prosím o odpověď co nejrychleji. Měla jsem s přítelem sex. Byl nečekaný, takový ten vášnivý, kdy prostě musíte. Potíž je v tom že to bylo v den mého posledního menstruačního dne, žádná krev, nic. Nicméně po té, co nešťastnou náhodou „ejakuloval“, tedy až po té jsem až za 2 hodiny, jako obvykle dávala kroužek a tím jsem začínala nový cyklus. Jaký máte na to názor ? A celkově jsi nejsem jistá takovými záludnostmi, jestli po vytažení kroužku (očekávání menstruace, která se dostaví za dva až tři dny) můžu sexovat. V letáčku takové podrobnosti nejsou. Díky a držte palce

chris_n
17. led 2014

@terulayamaha ve většině případů jsou plodne dny az později než na konci MS. nemam přímo nuvaring, ale asi to bude podobne, jako s ostatní anti ne? Tak bys mela byt chráněna i v těch 7 dnech pauzy

gingerone
17. led 2014

Nuvaring jsem měla, co si pamatuju, tak pokud dodržíš vyndavání a zavádění tak, jak máš, jsi chráněná pořád, i v době pauzy. Takže jestli jsi ho zavedla ve správný den i dobu, jak jsi měla, nemělo by se stát nic.