Opětovné zhoršení pleti i při braní HA. Máte s tím zkušenosti?

sisstin
13. kvě 2008

čau holky..mám dotaz...nikdy jsem neměla krásnou plet...v těhu se mi o dost zlepšila, hned po porodu jsem začla brát HA jeanine, která má účinky na plet..a potlačuje přebytek mužských hormonů...ted beru 6. platíčko... 😕 když jsem s ní začla..plet byla do měsíce zázračně dobrá..ale v poslední době opět pozoruji zhoršení, které se stupnuje 😒 máte s tím některá zkušenost? 😕

aponchie
13. kvě 2008

ahoj..ja se na jeanine chystam kazdym dnem a mam plet spise.. no , tak nevim co od toho cekat 😝

mikula
13. kvě 2008

Ahoj Já brala jeanine asi 3roky a byla jsem spokojená,plet jsem měla dobrou.Před tím jsem brala Logest a nic moc!Ted mám tělísko a zatím teda plet nic moc 😒

aponchie
13. kvě 2008

ta plet se zlepsi po tomto fakt tak rychle a dobre jak sis pise?ja ji nikdy nemela,ale spis se desim pribirani na vaze 😕

mikula
13. kvě 2008

po jeanine jsem nepřibrala ani deko 😀 já jsem s ní byla max spokojená..plet se zlepšila fakt o 100% 😉

sisstin
autor
13. kvě 2008

jako hubne se po ní skvěle..nemám bolestivou MS ani nic..fakt super..akorát ta plet 😖 ale možná je to z toho, že jsem ted dost nevyspalá a chodim cvičit, kde se potím...a ty pory se ucpavaj mnohem víc 😕

mikula
13. kvě 2008

Sis je to možné,ale co se týče pleti tak nebyl problém.mě prostě fakt seděla 😉
Mě se ted plet ale opět zhoršila 😠

aponchie
13. kvě 2008

sis mozne to je me zase na krku a pod bradou se zacal delat jeden cervenej pupinek vedle druhyho a vis cim to je podle me?kamoska mi koupila nejakou obycejnou toaletku z trznice a ja si ji davala jen na krk obcas abych nemela fleky na oblecu a mam je na ksichte 🙄

sisstin
autor
13. kvě 2008

aponchie: ale je mám klasický ucpaný černý pory, který se zanicujou 😕 teda zas nějak strašný to není..ale už jsem teda byla zvyklá na fakt čistej obličej ☹

mikula
13. kvě 2008

No jo Sis to je ale divný,když už bereš 6tý platíčko a plet není o.k. 😖

aponchie
13. kvě 2008

hm tak to fakt nevim zkus zavolat doktorce nebo kukni na pribalovej letak co se tam pise..ja tohle mela po Diane35nejdriv supa dobry a pak znova podle me nejaka rezistence 😲

mikula
13. kvě 2008

Možná ji fakt zkusit změnit 😒

sisstin
autor
13. kvě 2008

mikula: měla jsem ji dobrou..ale poslední týden je to nějaký divný, doufám, že je to jenom přechodný...jinak mi fakt vyhovuje 🙂

mikula
13. kvě 2008

tak je škoda ji měnit..je fakt dobrá.Možná to bude jen chvilkový 😉
Tak zkus zaběhout na kosmetiku,spojíš příjemné s užitečným-vyčistí plet a ještě si dáš relax 😀

sisstin
autor
13. kvě 2008

mikula: tam se chystám a ještě na solárko, to by mi pomohlo určitě...ale jaksi už takhle je malej dost hlídanej,pže chodim často na to cvičení a pak na nehty a ke kadeřnici....takže už je mi to trošku blbý 😅

aponchie: Diane prej zabírá, ale po zlepšení se má vysadit, ted už ji snad ani nepředepisujou 😕

aponchie
13. kvě 2008

ja jsem to zahodila asi po 4mesicich pac sem to nemohla vydrzet.mela sem snad vsecky vedlejsi ucinky..vecne nasrana,nervni ,zatinani pesti pretlak proste hruza,bolest hlavy zle od zaludku,rozostrene videni no hruza

sisstin
autor
13. kvě 2008

aponchie:jj..to jsem slyšela...ta jeanine je fakt super...nemůžu si stěžovat... 🙂 je teda trošku dražší, ale to jsem chtěla..těm do 500 jaksi nevěřim 😅

aponchie
13. kvě 2008

ja zkusenosti moc nemam,ja mela leda tu Diane pak triq..neco,Mercilon a ted mi napsala tohle pac to ma prej malo tech hormonu takze snad zadne vedl.ucinky ale ta cena je fakt masakt.neni to nejdrazsi antiko?

sisstin
autor
13. kvě 2008

aponchie: není..dražší je Yadine..ta stojí okolo 900 😉

mikula
13. kvě 2008

ale pokud jeanine sedí tak stojí zato si připlatit 🙂

aponchie
13. kvě 2008

jj jdu do toho ted mam sice mensi problem pac nevim kdy ji mam zacit brat,ale pujdu hned do lekarny..recept mam doma

sisstin
autor
13. kvě 2008

aponchie: jak jako kdy? 😕 až ti začne MS 😅 😕

aponchie
13. kvě 2008

no prave..ja mela posledni pred17ti dny a tak jeste je cas na dalsi..jenze pred 3dny jeden zacla..druhej den nebyla,treti den minimalne dnes skoro nic tak ja to fakt nechapu 😒

sisstin
autor
13. kvě 2008

aponchie: můžeš ji začít brát i mimo MS tam píšou, ale pak se máš chránit min. týden ještě jinak 😉

aponchie
13. kvě 2008

no vidis ani nevim,ale ja bych radsi pockala na zacatek menzes..jenze tohleto rozhaseni fakt nechapu jako z ceho a proc no uvidime jeste musim s receptem do lekarny

letadlo13
17. říj 2013

Tak já měla akné od začátku puberty a postupně se to spíš zhoršovalo, než zlepšovalo (v nejlepší fázi dvoucentimetrové hnisavé "díry" a červené fleky mizící i 2 měsíce. Vyzkoušela jsem všechny možné i nemožné přípravky, krémy, tablety a nevím co... výsledek nula nebo hůř. Ptala jsem se kožního na HA a řekl mi, že pokud ji jinak nechci (nepotřebovala jsem), tak abych ji nebrala, že pochybuje, že by mi na tohle pomohla. Ale to tak na okraj.
Když vám po takových 15 letech boje s akné řekne někdo s pletí jako porcelán, že máte vyzkoušet mastičku z pupalky nebo nějaký krém Herbalife, tak je to na ránu a to dobře mířenou 😀 😀 😀 .
Už 2 roky se léčím čínskou medicínou míchanou s bylinkami a trošku upraveným jídlem (ale nijak drasticky). Dneska jsem v práci bez make-upu, aniž bych se styděla, a pleť mám čistou.

soniamistery
25. říj 2013

Já brala HA 7 let a s pletí mi to nikdy nepomohlo. Poďobaná jsem byla před HA i s HA :(.