Opožděná první menstruace po vysazení HA?

terezab
26. čer 2011

Ahoj holky. Měla bych na Vás prosbičku. 1.6. jsem vysadila po cca 10-ti letech antikoncepci a s manželem jsme se začali snažit o rodinu. Teď jsem to měla dostat, ale nic. Testy jsou negativní. Je normální, že menstruace po vysazení dorazí i víc jak za 32 dní nebo mám jít na "vyvolávačku"? Nebo můžu být těhotná, i když je test negativní? Předem díky za všechny rady 😉

cuddle
26. čer 2011

@terezab ahoj, me doktorka rekla, ze po vysazeni HA je mozne, ze nabehne vse hned a nebo ne - nekomu se to srovnava i rok, a me napriklad po HA ms nechodi vubec, vzdy musim na vyvolavacku ....nebo leky, to zelezi co uz pak mudr zvoli, samo tehu byt take muzes, test muze byt negativni pokud jsi mela pozdeji ovulaci , pockej tak do 40-45 dne a pak si zajdi na gyndu znovu na vyvolavacku kdyz budes mit test opet nega....
bud se ti to pak pekne srovna nebo budes mit treba jen delsi cyklus nekdo ma i 60 dnu , taky zalezi jak jsi natom byla pred nasazenim HA a tak, myslim ze 32 neni hrozne cislo , urco jeste vydrz 😉

moncicak.as
26. čer 2011

@terezab Já u prvního dítka otěhotněla hned 1.měsíc po vyszaneí HA po 4 letech, a ted jsem opět vysadila, ale jinou HA, která mi nesedla a musela jsem na vyvolávačku...Takže je to idividuální....Jinak u prvního jsem měla pozitivní test až 37DC 😉

gabrielachalupova
26. čer 2011

já jsem měla test negativní, tak jsem počkala pár dní, opět testovala a až za 14 dní se dostavila menstrace, takže cyklus byl opravdu dlouhý, možná ani nebyla ovulace,ale hned druhý měsíc se nám to podařilo, a test jsem měla pozitivní den po vynechání menstruace...vydrž, ono se to srovná 🙂 Brala jsem antikoncepci 5 let.

terezab
autor
29. čer 2011

Tak jsem úplně pitomá. Já se špatně podívala do kalendáře na datum. Neměla jsem to dostat minulý týden, ale až tenhle 😀 No a dneska místo menstruace jsem našla // na testíku. JUPÍ 😅