Otěhotněla jsem přes tělísko, vypadlo? Máte zkušenost?

20petula89
28. říj 2013

ahoj holky píšu tady bo bych potřebovala radu, poslední měsíčky jsem měla 25.9. a do dnešního dne pořád nic, ráno jsem si dělala test a vyšly mi dvě čárky, máte některá zkušenosti? jak je to ? zítra jdu na gindu tak se aj bojím co mi dr. řekne, minulý měsíc tedy v tom záři jsem měla měsíčky abnormálně silné, myslíte že je možné že mi tělísko vypadlo? tělísko mám 9 měsícu, poraďte mi prosím, předem díky za odpovědi Petra

odvarkova
2. lis 2013

@lenkalenulka já mám taky to nejlevnější, jmenuje se DANA a stálo mě cca 700kč, ty levnější jsou nehormonální, tampony jsem taky používala, ale tělísko se mi nehnulo, ještě teď tam drží na svém místě tak jak má 😀

tlelkule
3. lis 2013

ahojky maminky tak ted jste mě dostali ☹ já mám to drahé tělísko a měsíčky nemám vůbec ještě kojím.ale pár dnů se cítím jak těhotná.vím že to nic nemusí znamenat ale jak to tu čtu tak mám strach já počítala stím že je to 100procentní 😀 my další dítě nechceme máme tři a nejmladší má 15měsíců.jinak vám co těhu jste držím palečky at jste v pořádku🙂

odvarkova
3. lis 2013

@tlelkule nic není 100% 😀 jen nesouložit 😀 😀 😀
my už taky nechtěli třetí a teď se na něj těšíme jako poprvé, možná si to užíváme ještě víc 😉

tlelkule
3. lis 2013

já vím no 🙂 chtěla jsme podvázat vaječníky ale neudělají mi to bo jsem ještě mladá.tak snad mám jen ten pocit protože potraty fakt nesnáším a nadlší se necítím .

odvarkova
3. lis 2013

@tlelkule moje stejná situace, taky jsem chtěla aby mi po porodu podvázali vaječníky, ale doktor říkal, že jsem mladá a že to dělají jen ze zdravotních důvodů, tento rok to totiž uzákonili od 21let, ale pouze ze zdrav. důvodů, jinak to stojí 15-20 tisíc 😲 a na to fakt nemám, přemýšlím co si dám potom.

tlelkule
3. lis 2013

@odvarkova tolik? ☹ hm tak když nic nepomáhá tak necháme vykastrovat manžílky 😀

lenjii
3. lis 2013

To jste mne nepotěšili. Chystám se dát si tělísko po porodu,.. ale i to tělísko je nespolehlivé... to je hrůza ☹

ludmilad
3. lis 2013

@20petula89 @deyana holky a co jste měly za tělísko?

deyana
3. lis 2013

@ludmilad já se nemusím s hormonama, takže jsem si nechala zavést nehormonální

odvarkova
3. lis 2013

@tlelkule jj, taky jsem říkala že mu udělám uzel 😀

liss_durman
3. lis 2013

Tak já si teda na tělísko nemůžu stěžovat... Měla jsem ho 3 roky, dr mi ho dal hned po šestinedělí a tento týden šlo ven... Jinak jsem měla to klasické nehormonální, akorát nějakou lepší variantu se stříbrem. Bylo to odstupňované cenově asi takto: měděné 800,-, stříbrné 1 300,-, zlaté asi 2 000,- a mirena 5 000,-. Teda taky koukám jak puk, že to kolikrát tak spolehlivé není, já na něj spoléhala naivně na 100%. Ale mně se to vyplatilo 😀

tlelkule
3. lis 2013

@liss_durman plus zavedení mě vyšlo na 700kč takže jsem platila skoro 6000táců tak doufám že mě se to vyhne 🙂

liss_durman
3. lis 2013

@tlelkule To by mělo 😉 Myslím, že mirena by měla být ještě spolehlivější. Ale dost možná mi to někdo vyvrátí 😀

tlelkule
3. lis 2013

@liss_durman 😀 😀 pan dr.říkal že se mu tam ještě nestalo že by nějaká při tom otěhotněla 😀 tak snad nebudu vyjímka potvrzuje pravidlo 😀

20petula89
autor
10. lis 2013

holky já měla to nehormonální, platila sem 730kč jednou už sem tělísko měla to sem si dala cca 3 měcíce po porodu a to mi vypadlo, prostě mi ho děloha vypudila ven, od zavedení jsem krvácela a hodně.. tak mi vypadlo, pak sem brala nějakou dobu prášky ale jelikož mi skoro žádné nesvědčí, přemluvila sem se znovu na tělísko a ejhle jak sem dopadla , čekáme druhé mimi, jako chtěli sme ale řekli sme si že až po svatbě,, no a bohužel,, svatba se posouvá bo mimi bude první :o)

anccak
11. lis 2013

Tak taky se podělím o svůj příběh. Loni v březnu jsem neplánovaně otěhotněla přes tělísko Goldlily (se zlatem bez hormónů). Tělísko tam nechali, Tonďák ho statečně vytlačil někam do dělohy, vyndali ho až společně s Toníčkem při císaři. Na konci listopadu bude kloučkovi rok a vše ok, jen v tom těhotenství mě víc hlídali a narodil se 36+0 (mohlo být tělískem, nemuselo). Jinak tělísko před otěhotněním sloužilo asi dva roky. Přeji krásné a zdravé miminečko, ať děla samou radost. Prostě když se někdo chce narodit... 😉