Otěhotněla jsem přes tělísko, vypadlo? Máte zkušenost?

20petula89
28. říj 2013

ahoj holky píšu tady bo bych potřebovala radu, poslední měsíčky jsem měla 25.9. a do dnešního dne pořád nic, ráno jsem si dělala test a vyšly mi dvě čárky, máte některá zkušenosti? jak je to ? zítra jdu na gindu tak se aj bojím co mi dr. řekne, minulý měsíc tedy v tom záři jsem měla měsíčky abnormálně silné, myslíte že je možné že mi tělísko vypadlo? tělísko mám 9 měsícu, poraďte mi prosím, předem díky za odpovědi Petra

ema1984
29. říj 2013

Těhotná být můžeš, bohužel mám zkušenost z okolí, dvě známé přes tělísko otěhotněly☹ Jedna známá říkala, že jí pak snad nabízeli potrat zdarma, ale to už tak šest let, tak nevím, jak to je teď.

dadushe
29. říj 2013

Pokud máš zpoždění v MS a pozitivní těhu test, je to téměř jisté těhotenství....doufám, že to bude pro tebe nakonec dobrá zpráva a zvládneš vše v pohodě 🙂

odvarkova
29. říj 2013

Ahojky @20petula89 Mám pro tebe svoji zkušenost. Jsem podruhé těhu přes tělísko, mám obyč DANU. Poprvé mimi odešlo samo v 7. týdnu ☹ A nyní se můžeš mrknout, jsem v 23. týdnu - tudíš 6. měsíc 🙂 a všechno je v pořádku, miminko je zdravé, roste jak má, i testy dopadly výborně. I když už jsme další děťátko neplánovali, moc se na něj těšíme a užíváme si to 😀 Ale jedno vím určitě, tělíska u mě končí. Horší je co si dám teď, protože můj druhý syn je přes HA. Přemýšlím nad injekcemi, jen mám strach, abych během doby, než dostanu injekci, nebyla znova těhotná. 😀 Nemám totiž žaludek na to, abych šla na potrat. Jo, a je pravda, že potrat udělají zadarmo, když tam to tělísko máš. Ovšem jestli ti vypadlo, je možné, že pojišťovna řekne, že sis ho vyndala sama a nebudou potrat chtít zaplatit. I když nevím jak by bylo možné si ho sama vyndat, ale takhle mi to bylo řečeno. Já pořád to tělísko mám, protože mi doktor řekl, že když ho vyndá, půjde ven všechno a to jsem riskovat nechtěla. Tak mě víc hlídají, ale doktor říkal, že už pár dětí přez tělísko rodil a nic se nestalo. Posílám obrázek z 11. týdne, ted bílý flíček u nožiček je to tělísko, UZ je zevnitř, tak není vidět tělísko celé, tělísko je mimo a malé neohrožuje.
Každopádně držím pěsti jestli jsi těhu, aby všechno bylo v pohodě, ať už se rozhodneš jakkoliv.

20petula89
autor
29. říj 2013

ahoj holky tak dneska sem byla na gindě, těhu se zatím neprokázalo, ale ráno jsem si dělala druhý test a vyšly mi opět dvě čárky s tím že ta co ukazuje těhu byla silnější.. tělísko ale mam, dr. mi ukazala, brali mi krev a zítra se uvidí tak na mě myslete ale muj skoro manžel by byl rád kdyby sme čekali miminko, jelikož naše princezna už má 3 a čtvrt roku tak by nebyli daleko od sebe 🙂 tak Vám tady zítra zase písnu 🙂 a moc vám děkuji

odvarkova
30. říj 2013

@20petula89 držím palečky ať je všechno ok, já byla u doktora už v 7tt takže bylo vidět už i srdíčko, třeba bude stačit pár dní a bude vám tam vidět taky bublinka 🙂

andryskam
30. říj 2013

@20petula89 Tak jakpak jsi dopadla? Pokud tvůj "skoromanžel" by byl rád a ty také, tak přeji ať to dopadne dobře 😉

20petula89
autor
30. říj 2013

@odvarkova @andryskam ahoj děkuji no asi nic moc, protože si mě už dneska chtěli nechat v nemocnici bo na UZ nic nenašli, odmítla sem stejně bych tam dneska jen ležela, ráno jdu na kontrolní UZ a brali mi dneska krev tak zítra budu vědět výsledky, ale chcou mě vzít na laparoskopii a že mi vezmou v nejhorším případě i vaječník, bojím se.. holky písnu Vám jakmile se dostanu na pc nebo mobil..držte mi palečky

odvarkova
30. říj 2013

@20petula89 jejku, aby to nebylo mimoděložní 😲 myslím na tebe kočko a drž se.

andryskam
30. říj 2013

@20petula89 Jéjej, držím palce, aby to dopadlo co nejlépe. Určitě písni.

odvarkova
31. říj 2013

@20petula89 kočko jak jsi dopadla??? nedá mi to abych se nezeptala.

deyana
31. říj 2013

@20petula89 jako bych četla svůj příběh 🙂 akorát jsem ho měla jen 8 měsíců 😀 Byla jsem na kontrole dnes, 5+5, a jen malá dutinka.. a myslím, že by mohli doktoři ještě počkat, je brzo..

deyana
31. říj 2013

@odvarkova vidím MUDr. Albrecht, povědomé jméno.. a koukám že jsi tady odsud 🙂 taky čekáme třetí a neplánované dítě přes tělísko, jen s tím rozdílem, že mi ho dr. vyndala před třemi týdny se slovy, že to by byla velká náhoda otěhotnět.. 😉 a předepsala právě injekce. Takže injekci mám doma, ale teď ji nějaký ten rok nepoužiju 🙂 na potrat bych taky nedokázala jít.

20petula89
autor
31. říj 2013

@odvarkova ahoj,tak netrpělive 3h v čekarně snad přinesly ovoce,na laparo sem nešla,dr neco zahlidl v děloze a že nic nenasvědčuje že by to bylo mimoděložní,tak mi vytahl tělísko,každopádně mě chce ještě v sobotu vidět tak snad už uvidíme vic,ale ze pry vše nasvědčuje normalnimu tehotensví,ale neboj budu tě informovat,v sobotu budu vedet vic 🙂

20petula89
autor
31. říj 2013

@deyana ja telisko mela 9měsicu a podle mesicku sem dneska 5+1 tak je jeste brzo aby to tam videli a hned me chteli brat na laparo a vzit mi vajecnik,jeste ze se umim ozvat

odvarkova
31. říj 2013

@20petula89 tak to je paráda 😉 držím pěsti a držte se oba 🙂

deyana
1. lis 2013

@20petula89 určitě je brzy, klidně ještě 3 týdny.. potom můžou s klidem říct, jestli těhu prosperuje nebo ne 😉 držím pěsti !

20petula89
autor
1. lis 2013

@odvarkova děkuji 🙂

20petula89
autor
1. lis 2013

@deyana děkuji 🙂

20petula89
autor
2. lis 2013

@odvarkova ahoj tak dneska sem byla v nemocnici a dr. mi ukazal že to je vše tak jak má být 🙂 tak ve čtvrtek mířím k mojí doktorce a už by to mělo jít víc vidět 🙂

odvarkova
2. lis 2013

@20petula89 ahojky, tak to je super zpráva 🙂 moc ti to přeju a hlavně ať je vše ok,
páni, ty miminka si opravdu příjdou jak chcou a nějaká antikoncepce jim je fuk 😀 😀 😀

20petula89
autor
2. lis 2013

@odvarkova máš pravdu, ted je důležité ať je zdravoučké 🙂 jestli bude vše ok, tak si necham ve čtvrtek udělat fotečku 🙂

lenkalenulka
2. lis 2013

Ahoj holky, prosim vas svagrova mi nakecala ze otehotnela pres telisko a ze musela na potrat ze by se narodilo postizene, co je na tom pravdy?? Jak tak koukam tak se da brz problemu tehu donosit v poradku.. ja ji tedy neverim ani slovo, uz jen z toho jak rikala ze byla v sestem tydnu a na ultrazvuku videla ruciky a nozicky...tak asi tak... setkaly jste se s tim ze vam rovnou rekli ze mate jit na potrat? Omlouvam se za dotaz mimo , jen me to zajima..

20petula89
autor
2. lis 2013

@lenkalenulka tak mě bylo řečeno že u mě se to chytilo zavčas takže mě tělísko ted vytáhli a mimi se vyvijí zatím jak má, ale ja jsem na uplném začátku 🙂 ale jsou tu holky které donosily i s tělískem

odvarkova
2. lis 2013

@20petula89 tak to se pak určitě pochlub obrázkem 🙂 dobré je, že ti tělísko ještě vyndali, mě už to nestihly, byla vyplněná celá děložní dutina, tak už to nešlo, pořád mám takový špatný pocit, že tam to drobátko roste s něčím co tam nemá co dělat, ale doktor říká, že je všechno v nejlepším pořádku, tak mu věřím. Já jedu na srdíčko v úterý, tak se těším, že snad by nám mohl říct, co nám tam roste 🙂

20petula89
autor
2. lis 2013

@odvarkova určitě dám fotečku, neboj vše bude v pořádku nesmíš nato myslet, šak tě hlidají doktoři 🙂 ale já jdu na gindu až ve čtvrtek 🙂 tak pak určitě písni, budu se těšit 🙂 jinak jmenuji se Petra :o)

odvarkova
2. lis 2013

@20petula89 já se jmenuji Věra 🙂 snažím se na to nemyslet a užívat si těhu, miminko je jinak čiloučké, někdy až moc 😀 tak jsem ráda

odvarkova
2. lis 2013

@lenkalenulka myslím, že vidět ručičky a nožičky v 6tt je blbost, to je ještě taková malinká fazolka, která už může mít srdíčko, mě nikdo na potrat nenutil, doktor mě ujišťoval, že už pár dětí přez tělísko rodil a vše bylo normální jako bez tělíska, já nemám hormonální tělísko, takže o to je to lepší, hormonální by bylo asi horší, ale co doktor to názor, je možné, že jí řekli jít na potrat, hlavně těhu přez tělísko berou zdarma

20petula89
autor
2. lis 2013

@odvarkova těší mě Věruš 🙂

odvarkova
2. lis 2013

@20petula89 mě též Peti 🙂

lenkalenulka
2. lis 2013

@odvarkova prave ze take kecy o rucickach a nozickach mi uz prisly divne, ona rikala ze se ji to telisko posunulo diky tomu ze pouzivala tampony... tak nevim no,kazdopadne mela tu levnejsi variantu telska to je nehormonalni ne? Kolem 1500...