Otěhotněla jste některá přes hormonální antikoncepci?

ajina17
23. kvě 2011

Ahoj všichni zajímalo by mě zda jste některá otěhotněla přez HA. Zajímá mě pokud sním celé platíčko bez vynechání zda mohu otěhotnět.Děkuji. 🙂

terinda
23. kvě 2011

Ne.

zvalentova
23. kvě 2011

ne

bbn
23. kvě 2011

ano, můžeš, pokud máš nějaké zdravotní problémy uvedené např. v příbalovém letáku (jako je zvracení, průjem, žaludeční vředy, zánět žaludku,....). HA není 100%, píšou to právě i v tom příbalovém letáku.

estrellita
23. kvě 2011

Muzes, zadna antikoncepce neni 100%. Koukni na pribalovy letak, tak je to vsechno napsano. 😉

lukza
23. kvě 2011

velice malá pravděpobobnost že bys otěhotněla pokud bereš tka jak máš ale jak píší holky jak je v příbalovém letáku pokud prášek vyzvracíš že se rozpustí tak je jako by jsi ho nevzala nebo muže aji nějé léky ovlivnit antiko.

renat2
23. kvě 2011

Osobní zkušenost nemám, ale kamarádka otěhotněla při užívání HA dvakrát 😅 užívala poctivě, holt na ní zřejmě neúčinkují.

evena
23. kvě 2011

moje dvě kamarádky otěhotněly přes HA 😀

moncicak.as
23. kvě 2011

Já HA beru, a ted mám menzes jen 1 den, 2 dny už nešpinim a bolí mě šíleně záda, tak dám vědět, zda se dá otěhotnět přes HA tak za týden 😀

evaviki
26. kvě 2011

manzelova byvala spoluzacka otehotnela dva krat pocas uzivania antikoncepcie!!! nemala ziadne problemy typu prujem a pod., potom jej zistili nejaky dovod, preco jej oranizmus antikoncepci sabotoval...

sarkar
19. led 2013

Kamarádka taky otěhotněla přes HA (myslím že Minisiston), nejsem si jistá, jestli jednou nebo dvakrát, poprvé určitě přes HA. Ale nevím jak poctivě brala. Ale samozřejmě, že to jde, nic není 100%.
Každopádně lepší takováhle ochrana než žádná, zrovna včera jsem v rádiu slyšela, že před pár lety připadalo na 100 narozených dětí asi 98 potratů (!) a loni už to bylo jen asi necelých 40...

romuaska
28. led 2013

Ahojte holky,mám dotaz k otěhotnění přes antiku,zajímámě..muže antikonc.dělat falešně negat.testy díky hormonum?Nebo je to hloupost?