Otěhotněla některá z vás při užívání Pharmatexu?

snezenka123
19. únor 2013

Ahoj, vím, že tady diskuze O pharmatexu je,ale mě by zajímalo přesně tohle -OTĚHOTNĚLI JSTE při užívání této antikoncepce? A pokud ano, po jak dlouhé době jeho užívání?
Mám v plánu si jí tento týden koupit, tak sháním veškeré info...DĚKUJI MOC.

alenka002
19. únor 2013

Taky by mě to zajímalo, vysadila jsem HA, ale situace se změnila a zvažuji také užívání Pharmatexu. Ještě nevím, zda jsou lepší globule nebo krém? Jaké máte zkušenosti?

snezenka123
autor
19. únor 2013

taky čekám...snad uživatelky napíšou své zkušenosti...mě by hlavně zajímalo to otěhotnění..

garfie
19. únor 2013

@snezenka123 Myslím že ta diskuze, co tady je byla hlavně o tom....🙂 Mrkni do ní.
Já používala globule, neotěhotněla jsem, stejně jako kamarádka co mi je doporučila. Musí se užít min. pět minut před samotným stykem, takže nic pro rychlovky mezi dveřma 🙂
Ale jinak to teda dost pálilo, hlavně partnera, ten do dnes o pharmatexu nechce ani slyšet. Je to prostě třeba vyzkoušet.....

maruja
19. únor 2013

používala jsem krém i globule, neotěhotněla, krém nám vyhovoval lépe. Používali jsme výhradně tuto antikoncepci 5 let 😉

snezenka123
autor
19. únor 2013

@maruja a jako kombinovanou(s přerušovanou, kondomem, v plodné neplodné dny..)?mě ji můj gynekolog doporučil pouze jkao doplnkovou nebo skombinovat s kondomem..

maruja
19. únor 2013

@snezenka123 ne jen ten Pharmatex, i mě bylo řečeno, že není tak spolehlivá, ale nic jiného jsme nepoužívali. Po vysazení jsem hned napoprvé otěhotněla 😉

snezenka123
autor
19. únor 2013

@maruja díky moc

snezenka123
autor
19. únor 2013

tak jsem ho právě koupila..gel...uvidíme,jak bude spolehlivý,ale věřím mu 😉

evulinkab
19. únor 2013

@snezenka123 S bývalým přitelem jsem používala Pharmatex globule-ale dost me i partnera štípali, takže jsme pak přešli na přerušovaný styk.Každopádne neotehotnela jsem při nich.Přitom s početím syna jsem následne problém nemela, byl zplozen na jeden nechránený styk🙂
Nyní s přítelem používáme Pharmatex krem a zatim v poho.-)Těhu nejsem.A rozhodne mi vice vyhovuje než globule, protožee me neštipe.Každopádne možná bych to i zkombinovala s počítánim plodných a neplodných dní-v plodné dny treba zkombinovat Pharmatex s přeruš.stykem.

petrusew
19. únor 2013

Pharmatex globule jsem používala cca 2roky a neotěhotněla jsem, malá je na druhý pokus 🙂

snezenka123
autor
26. bře 2013

@evulinkab no, tak použili jsme ten krém tento měsíc a to 16DC(já mívám ale poslední dobou kratší cykly tak cca 24,25 26 max 28dc, ale spíše těch 26 dní..)dneska jsem 27DC a ms nikde,ale těhu test negativní,tak doufám, že ms brzo dorazí...a těhu nebudu.. 😕

snezenka123
autor
26. bře 2013

@evulinkab no, tak použili jsme ten krém tento měsíc a to 16DC(já mívám ale poslední dobou kratší cykly tak cca 24,25 26 max 28dc, ale spíše těch 26 dní..)dneska jsem 27DC a ms nikde,ale těhu test negativní,tak doufám, že ms brzo dorazí...a těhu nebudu.. 😕

evulinkab
26. bře 2013

@snezenka123 Tak uvidíš, ale porad jsi "jen" 27 DC.Jako samozřejme žádná antikoncepce není 100%, s tím asi tak clovek musí trošku pocitat(zvlášt treba pokud používá jen jednu antikoncepci-kondom nebo treba ten Pharmatex...stát se to muže)A proto jak jsem psala, je dobré to zkombinovat v plodné dny treba jeste s nejakou jinou antkoncepci.Já treba chci brzy mit druhé mimco, tak by mi tehotenstvi až tak nevadilo, takže používáme jen tuhle a kdyby se stalo, tak se nic nedeje...

snezenka123
autor
27. bře 2013

@evulinkab jj já vím, jsem dnes "jen"28DC,ale při mých krátkých cyklech jsem už z toho malinko nervozní...pročítala jsem diskuze o pharmatexu a skoro všechny ženy používali tuto antiku samostatně i při plodných dnech, tak jsem tomu taky věřila a stále věřím, i když se asi zase vrátíme k přerušované souloži...té věřím asi o malinko víc, praktikujeme už několik let a bez nehody..mě by třetí dítě nevadilo,ale určtě až tak za rok-dva, protože jsem zrovna nastoupila do nové práce...
a pořád zpoždění připisuji k nočním směnám, jež mi mohli rozházet cyklus 😉

snezenka123
autor
31. bře 2013

tak hlásím, že jsem to dostala..uf 🙂

marrserry
9. srp 2013

Kdyby měl někdo zájem, mohu mu Pharmatex krém poslat. Mám ho doma a ani jsem ho nepoužila. Stál mě v lékárně Dr.max 250,- Expiraci má do 11/2014.
Při platbě 190,- na účet předem zaplatím poštovné. Více info na emailu marrserry@seznam.cz

yesu
20. srp 2013

@marrserry já bych si ho asi vzala...

marrserry
21. srp 2013

Krém mám pořád doma, pokud o něj máte zájem, poslala bych Vám na email číslo účtu a pozaplacení ihned odeslala doporučeně na Vaši adresu. Můžete mi napsat Váš email? Nechci psát číslo účtu sem do diskuze. Děkuji

kaatjaa
25. srp 2013

Ahoj, chci se zeptat, na kolik použití vystačilo 1 balení krému Pharmatex ?

tuturututu
14. kvě 2014

Ahoj, nechci ted otěhotnět a tak by mě zajímalo jak je to s pharmatexem v plodných a neplodných dnech. HA jsem vysadila po 8 letech a zatím to stejně vypadá na anovulační cykly podle BT, tím pharmatexem se chráním pro jistotu i tak. Je možné se spolehnout na ty neplodné dny, že jsou určitě neplodné i bez pharmatexu? Nebo třeba jen s poloviční dávkou?

zsn
19. kvě 2014

Holky, potřebovala bych poradit s Pharmatexem - jak to je - dám si globuli nebo krém a musím ležet? Nevyteče to ze mne, jako třeba krémy na záněty nebo neucítí to partner na penisu - neulpí to spíš na něm? Nebo mám si to dát třeba půl hodiny před tím než příjde partner - tím pádem v klidu ležet a počkat až se mi to zachytí na stěny a absorbuje? jak to děláte?

arrowka
19. kvě 2014

@zsn Myslím, že nemusíš ležet, příbalový leták nic takového nezmiňuje. Mám zkušenost jen s globulemi - jsou malinké a mají se zavést co nejhlouběji. Nic nám neteče ani neulpívá. Neřekla bych, že se to absorbuje, spíš to pokryje stěny poševní sliznice. Půl hodiny čekat je zbytečné, stačí uvedených pět minut. Druhý den je vhodné si vzít intimku.

baca
19. kvě 2014

Když už se oživila diskuze...Já teda zkušeost nemám, spíš sháním info. Už jsem si chtěla Pharmatex koupit, dr. mi doporučila spíš krém. Ale já váhám z toho důvodu, že během styku praktikujeme i orální sex. Jde to s tím zkloubit? Asi ne,co? Předpokládám, že to nějakou chut mít bude. Díky za info a omlouvám se za takový intimní dotaz.

schnek
19. kvě 2014

@baca to si Pharmatexem nedovedu představit, jedině aplikovat po orálních hrátkách 😉 a bacha, kromě sebe vím ještě o několika dalších, kterým Pharmatex nezafungoval. A rozhodně to nebylo chybným použitím 😅

baca
19. kvě 2014

@schnek Já jsem to chtěla jen jako doplněk k přerušovené souloži, poněvadž už další mimčo nechceme a nějak jsme se ještě nedopracovala k jiné antikoncepci.

kami1984
19. kvě 2014

My krem pouzivali asi pul roku, bez otehotneni.. intimity sly i s nim, neteklo to a je to dobry i jako lubrikant. vonel nam prijemne... jen to je desna spotreba...

shaniatwain
19. kvě 2014

Globule Pharmatex používám s manželem již 5 let a naprostá spokojenost a spolehlivost. Během té doby jsme vysadila z důvodu plánovaného těhotenství a vše v pořádku. Hlavně to není žádná chemie a hormony, které jdou do těla. O této antikoncepci jsem se náhodně dozvěděla od kamarádky a jsem jí za to moc vděčná.🙂

shaniatwain
19. kvě 2014

@zsn Ahoj. používám globule, jak jsem již psala. Nejlepší je vložit globuli a ležet, partner tě může zatím nějak "nažhavit" 🙂, trvá to tak 5 minut než se globule rozpustí. pro mě je to zároveň dobrý lubrikant, takže super 🙂
Po styku opatrně, jelikož vše ze mě hned vytéká, tudíž si dávám hned klasickou vložku, je to nepříjemné. Ale jinak bych jsem s globulemi moc spokojená 🙂

shaniatwain
19. kvě 2014

@tuturututu Ahoj. Na neplodné dny se určitě nikdy nespoléhej a vždy používej antikoncepci!!! Já jsem s Pharmatexem max.spokojená 🙂

milla89
10. čer 2014

Ahojky holky. také jsme používali vaginální gel. cca rok. Po dnešní prohlídce u ženského lékaře mi bylo oznámeno že čekáme druhé mimi. Nechci nijak hanit tento produkt. Ale 100%tní není. :D 😉 A u toho pálení ,přítel si vůbec nestěžoval, ba naopak to palilo mě.