Otěhotněla některá z vás při užívání Pharmatexu?

snezenka123
19. únor 2013

Ahoj, vím, že tady diskuze O pharmatexu je,ale mě by zajímalo přesně tohle -OTĚHOTNĚLI JSTE při užívání této antikoncepce? A pokud ano, po jak dlouhé době jeho užívání?
Mám v plánu si jí tento týden koupit, tak sháním veškeré info...DĚKUJI MOC.

milla89
10. čer 2014

@snezenka123 Ahojky ano používali jsme vaginální krém cca rok . po vynechání menstruace jsem dnes navštívíla lékaře. Potvrdil mou domněnku . Že jsem otěhotněla.

kajulinek
23. kvě 2015

@tuturututu že jsou dny neplodné, se pozná spolehlivě tak, že proběhla ovulace, takže pokud jsou tvoje cykly anovulační, nemůžeš si být nikdy jistá. Pokud by ale ovulace proběhla, chránit se nemusíš

violetka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lusinka855522
20. led 2016

Ahoj,ja pouzivala rok.Cely rok super..Ted po roce jsem tehotna,cekame treti...Takze zvazujeme zda pujdu na interupci,nebo ne...Takze za me pozor na to...

keckemet
24. led 2016

To mne mrzí...zvazuju tuto atk kombinovat s přerušováním... To by mohlo být cajk ne...
@lusinka855522

raduzs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hul
19. únor 2016

Ahoj. Ozivuji diskuzi. Je zde nekdo dalsi kdo po pharmatexu otehotnel? Pouzivame ho kratce, ale bez prerusovani. Miminko by nijak nevadilo, ale preci jen jsem zvedava. Nemuzu mit prasky a telisko me desi tak proto tato antikoncepce. Jeste by me zajimali zda jste vzdy dodrzeli tiptop pribalovy letak.

anvrzov
14. bře 2016

Ahoj, já mám s Pharmatexem dobré zkušenosti, s jedním partnerem v kombinaci s přerušovanou souloží skoro tři roky pohoda, s dalším partnerem zase s přerušovanou skoro rok ok, pak jsem to jednou riskla bez pharmatexu (jen přerušovanou, pharma nebyl po ruce) a čekáme. Mohla to být samozřejmě náhoda, ale spíš bych řekla, že pharma je spolehlivější než přerušovaná. Používali jsme krém i globule, na střídačku.

malinkaelinka
25. bře 2016

Začínáme o pharmatexu s manželem uvažovat, v srpnu mi bude končit Mirena, další asi nechci, ale otěhotnět ještě také ne, přerušovaný styk manželovi nevadí, mě trochu ano, kondom zase nechce on,HA rozhodně ne...takže asi ten pharmatex...snad nás nebude pálit nebo tak...nejradši bych se vyprdla na jakoukoliv antikoncepci, ale zase hned otěhotnět nemůžu, tak nějaká ochrana asi být musi...kdyby to měl člověk napsaný na čele, jestli do toho spadn hned, nebo za rok 🙂 🙂

klara_vit
27. bře 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Ahoj ja z vlastní zkušenosti doporučuju víc globule u toho kremu jsme si nikdy nebyla moc jista davkovánim. Mala nepřijemnost je že ta globule se musí zavest chvili před…

vendy_t
18. říj 2016

Ahojky😌 Chci se zeptat , jestli bude Pharmatex globule fungovat i v Plodných dnech či ovulace atd... ( samozřejmně kombinovat s kondomem ) . Neotěhotním z toho ??

lenka3p
18. říj 2016

@vendy_t V neplodných dnech člověk antikoncepci nepotřebuje, čili ano, funguje i v plodných dnech.

kami1984
18. říj 2016

@vendy_t používali jsme rok a půl krém a neotěhotněla jsem🙂

vendy_t
19. říj 2016

@lenka3p takže ono to funguje kdykoliv ???

lenka3p
19. říj 2016

@vendy_t No jasně, od čeho by to byla antikoncepce, kdyby fungovala jenom v neplodné dny?

snezenka123
autor
25. říj 2016

ahojky, my teda používáme s manželem krém a v pohodě, i v plodné dny a bez kondomu. Prostě naplno....no teď po dlouhé době jsem si šla krém zase koupit no a paní lékárnice teda na mě vybafla, že abch na to určitě nespoléhala, jako na anitkoncepci, že to snižuje otěhotnění,ale nezabraní úplně.
Schválně jsem si přečetla letáček,kde vážně píšou, že "výrazně snižuje šanci na otěhotnění a šance se zvyšuje na dodržení jim stanovených podmínek..."
Ptala jsem se na to svého gynekologa, ke kterému chodím krátce, a on mi řekl, že když budu dodržovat ty jejich postupy, tak to funguje..můj bývalý gynekolog byl jiného názoru..krém mi nedoporučil, spíš mi chtěl hned nacpat prášky a nebo tělísko:-/
Používáme ten krém, je pravda, že teda stále hodně kojím dcerku i v noci a přes den, ale neotěhotněla jsem 😉

marcelab1979
19. únor 2017

Ahoj všem. Vím, že na můj dotaz neexistuje zcela jasna odpověď, dokud nepočkám a neudělám tehotensky test, ale potřebuji trochu uklidnit.
Ve čtvrtek jsem mela sex, použila jsem jako vzdy pharmatex globule, vše podle návodu, včetně umyti bez mýdla. V patek jsem mela pozitivní ovulacni test, dnes ráno ovulacni jemne spineni. A nějak chytam nerva, abych nebyla v tom. Pharmatex mi vzdy fungoval, ale nikdy jsEm se zatím netrefila do ovulace.
Myslíte, že to bude ok? Je mi 37 let, v tomto věku je to snad samo o sobe tezke otěhotnět..

naxii
19. únor 2017

Ja jsem otehotnela... 4 roky to slo dobre a jednou to nevyšlo. Dopadlo to pak stejne SP ale vse bylo dle návodu. Byla jsem uplne v soku.

keckemet
19. únor 2017

@naxii a krém nebo čípky? Já prví rok po třetím porodu používala krém a v pohodě, ale měla jsem nervy trochu teda. Manžel si ještě i dával pozor. Ale spíš jsem nervila kvůli tomu, že to bylo druhé SC. Teď je to rok a půl a už nepoužívám, dáváme jen pozor. Fungovalo nám to až na jednu nehodu 17 let tak tomu budu asi věřit dál. Když se stane, nevadí dítě ještě plánujeme.... Sice asi ne úplně hned, ale budeme se jakože tvářit, že pohoda 😂

naxii
19. únor 2017

@keckemet pouzivala jsem cipky. Nechala jsem si odstranit Mirenu a čtyři roky uplne na pohodu.. ted uz bych se fakt bala, tak mam po porodu opet Mirenu..

marcelab1979
20. únor 2017

A je tu někdo, kdo spoléhal jen na čipky? Když se k tomu přerušuje, tak to chápu, že pohoda..

naxii
20. únor 2017

@marcelab1979 jj prerusovanou nikdy.. jen globule.

marcelab1979
1. bře 2017

Tak jsem to dnes dostala..uf..
Děkuji za podporu všem.

hejvy2106
30. kvě 2017

Mam takovej dotazik, kdyz Pharmatex funguje jako antikoncepce tak kdyz se udelam do přítelkyně, která mela v sobe gel tak to nevadi ne? Nebo je velká šance na otěhotnění? Dekuji David😊👍🏻

dolve
Autor odpověď smazal
Zobraz
ladyhacek
3. čer 2017

Prosím dost uvažuji o používání gelu 🙂. Beru antikoncepci a ráda bych vysadila, manžel kondom nechce. Tělíska se bojím a navím cca za rok uvažujeme o druhém. Takže asi nic jiného nezbývá 😀 > o gelu jsem se doslechal nedávno tak sbírám informace. Manžel ať zavolám nebo zajdu ke svému gynogologovi se poradit, ale to se mi zdá divné. Když doberu HA a ,,nasadíme´´ gel tak se nic nestale že? (co by také mělo) Teď další mimi nechceme, ale kdyby to náhodu selhalo tak se ni neděje (jen jsme ve složité situaci). Jak dlouho ten gel vydrží? A skutečně stačí jen ten gel? Plodné a neplodné dny se mi hlídat nechce ( i když já je poznám)

dolve
Autor odpověď smazal
Zobraz
snehurka200
9. srp 2017

Zdravím dámy, já užívala pharmatex svědomitě, společně s barierovou ochranou. Ani tak to nepomohlo, takže doporučit nemůžu, pokud si dítě "nemůžete dovolit". :(

agneska7
20. led 2020

Je zde někdo s novou zkušenosti ??

agneska7
21. led 2020

..