Otěhotněly jste na HA, protože jste zapomněly 1 pilulku?

moncicak.as
26. kvě 2011

Ahojte holky, otěhotněla jste některá i při braní HA, jen, že jste ,,zapoměli" vzít pilulku? Já uprostřed cyklu jaksi zapoměla, a sex byl, do mě. I jsem to dostala, ale menzes byl jiný, slabší, a trval jen 2-3 dny(normálně je silný a je tak 5-6 dní). Já teď řeším, jestli jsem, nebo ne...skoro každý den bolesti hlavy, únava, chytl mě zánět spodku, a 2letej prcek mi tvrdil, že má mimi v břiše, jako maminka, tak jsem mu řekla, že tam mimi nemám, a on na mě ,,ale máš" Tak jsem raději skočila pro test a na testu se mi objevila 2.čárka, ale skoro neviditelná, opravdu hodně slabounká. Menzes mi přišel 21.5., je to ještě brzy na test, hladina HCG mi stoupá pomalu, i u prvního prcka to tak bylo, druhou čárku jsem našla až 11.den po vynechání MS...Je vůbec možné, aby někdo otěhotněl po 1 vynechané pilulce?

ashlee
26. kvě 2011

@moncicak.as moje kamaradka otehotněla když brala ha.Ale když jsem brala ja ha tak jsem taky parkrat zapomnela ale neotehotnela.

cabalkova
26. kvě 2011

@moncicak.as Vsak to vsude v pribalove informaci u antiko pisou, ze staci vynechat jednu piluli a muzes otehotnet. Pokud mas na testu druhou carku, tak budes tehu, protoze tyhle testy na detekci HCG se proste nemyli, maji pravdu v 99,9 procentech.

moncicak.as
autor
26. kvě 2011

@cabalkova Aha, mě i gynekolog tvrdil, že výrobci antiny přehání, že po 1 vynechané pilulce nemůžu zapadnout...a po jak dlouhé době myslíš, že má smysl 2.test pro ,,ujištění"?

lucisa
26. kvě 2011

@moncicak.as taky si myslím to, co holky, že to je možné, někdo je plodný hodně, takže stačí jedna vynechaná a těhu je hned.
Asi to neuslyšíš ráda, ale já ti blahopřeji, snad to dopadne dobře. 😉 - i když je to neplánované, a reakce tvého prcka je úžasná, některé děti jsou senzitivní a vycítí to, je to něco mezi nebem a zemí. A navíc má ideální rozdíl mezi dětmi, pokud se teda rozhodneš pro, pokud budeš těhu.
A jak píše @cabalkova, spíš budeš těhu než falešně pozitivní test. Rozhodně je častější falešně negativní, kdy si myslíš, že ne a ono jo.
Zajímá mě, jak to bude, dej pak vědět, jestli se ti bude chtít 😉

cabalkova
26. kvě 2011

@moncicak.as Hele, ja sama jsem se narodila pres antiko... HA funguje tak, ze potlacuje narust luteinizacniho hormonu, ktery vyvolava ovu... pokud mas aktivni hormonalni hladiny, tak staci jeden den vynechat a proste tam ty hormony nabehnou, dojde k ovulaci a v tom pripade mutźes normalne otehotnet, jako bys antikoncepci nebrala. Hladina tehotenskeho hormonu HCG se ma kazdy druhy den zdvojnasobit, takze nejpozdeji dva dny po prvnim testu by mela byt carka na dalsim testu silnejsi.

lucisa
26. kvě 2011

@moncicak.as počítám tak za 2-3 dny, to hcg pak stoupá rychleji, gyndr. říkají, že každý den až dvojnásobně, ale je fakt, že u mě to taky nestoupalo tak rychle a čekalo se, jestli nejsem mimoděložně těhu.

lucisa
26. kvě 2011

@cabalkova jsem se skoro trefila 😵

cabalkova
26. kvě 2011

@lucisa 🙂

moncicak.as
autor
26. kvě 2011

@lucisa Já u prvního prcka zapadla hned 1.měsíc po vysazení antiny, takže ,,plodná" jsem asi dost 😀 Neplánovaný prcek (pokud tam je) je, měli jsme nedávno i dost velké problémy s manželem, ale ty už jsou zažehnány...ted už je to v pohodě. Pokud budu těhu, dítko bych si nechala, to určitě jo🙂 V neděli tedy zaběhnu pro test, snad uvidim, co a jak.. 🙂

cabalkova
26. kvě 2011

@moncicak.as Tak drzim paluchy, aby bylo vsechno v poradku a meli jste druhou "radost". 🙂

lucisa
27. kvě 2011

@moncicak.as taky držím palečky, je to radost.
My máme sice všechny tři holky plánované, ale právě u poslední dcerky jsem taky brzy otěhotněla, ale začala kolem 5.-6. tt krvácet, tak jsem se smířila s myšlenkou, že jsem právě potratila a ono ne. Akorát nikde nemohli prcka najít, těhu test stále pozitivní, z krve hcg taky odpovídalo těhu, i když ty hodnoty byly stále nízké a nezvedaly se tabulkově, ale v děloze nic moc, asi po 3 dnech se něco objevilo na krajíčku, tak se váhalo, zda mě mají poslat na revizi, že to vypadá mimoděložně.
Ale krvácení přestalo a neměla jsem žádné problémy, tak jsem je uprosila, že tomu ještě dáme čas a kdyby něco, okamžitě přijedu. Tak mi to odsouhlasili, dali hormony na udržení a já dnes děkuju své "prozřetelnosti" a hlavně váhání, že jsme se všichni neukvapili. Máme z princezny obrovskou radost (ne že by z těch starších ne), ale tohle je fakt bojovnice, i její příchod na svět nebyl bez komplikací, ale o tom to není.
A teď máme tohle vysmáté štěstíčko, které celá rodina neskutečně rozmazluje, což nějak přehlížím, protože doufám, že se to snad negativně neprojeví, ale je to čím dál lepší, jak už dělá blbiny a reaguje na ségry.

moncicak.as
autor
29. kvě 2011

@lucisa Tak testík další pozitivní a čárka sílí, takže asi zavítám k doktorce na krev, vypadá to fakt na těhu 🙂

lucisa
29. kvě 2011

@moncicak.as muzu gratulovat nebo premyslis nad jinym resenim? Omlouvam se za diakritiku, ale precvakla se mi zahadnym zpusobem klavesnice z CZ na Aj a ja nevim, jak to vratit zpatky.

moncicak.as
autor
30. kvě 2011

@lucisa Ne, na potrat bych nešla, je to sice překvapení ale ne vše je v životě plánované, že? 🙂 To se zvládne 😉 Děkuju moc 😀

lucisa
30. kvě 2011

@moncicak.as tak to mám oooobr radost, bude to miláček, neboj 😉