Otěhotnění po antikoncepci, mám začít brát vitamíny?

canova
20. lis 2012

Holky potrebuji radu prestala jsem brat antikoncepci s tim ze se pokusime o druhe mimi...mam zacit brat nejake vitaminy atd.?A za jak dlouhou dobu po vysazeni antikoncepce se zacit snazit o mimi?dekuji

tymothy
20. lis 2012

Je dobré brát kyselinu listovou - ideálně se začíná 3 měsíce před plánovaným otěhotněním. 😉

jaja01k
20. lis 2012

@canova Mně doktorka říkala, ať se začneme snažit hned po vysazení, že první tři měsíce je vyšší šance, že se zadaří (no u nás se nezadařilo 😅 ). A tu kyselinu listovou mi taky doporučila, začít brát měsíc před začátkem snažení.

ffiinnkkaa
20. lis 2012

Hned 🙂

maciik
20. lis 2012

Kyselinu listovou a hned začít 🙂

citun
21. lis 2012

@canova Jak všichni píšou kyselinu listovou.Většinou se prodává už jako celek s vitamíny pro plánované těhotenství a těhotenství.Určitě bych občas přidala i nějaké céčko,teď je doba chřipek a nachlazení.Jinak po vysazení antikoncepce je úplně jedno,kdy se snažit o miminko.Přeji hodně štěstí! 🙂 🙂 🙂

sendoska
23. lis 2012

Mně se to podařilo hned po vysazení antikoncepce 🙂 ani jsem nedoufala , že se to tak brzo podaří a brala jsem Listovku , hned po vysazení 🙂 😉

adikbs
27. led 2013

ahojky,brala jsem 5let HA, jsem 7mes po vysazeni.menzes jsem dostala normalne a je pravidelny.chceme moc mimco.bylo mi doporucene brat vit b+kyselina listova...beru ji..2mesice a stale nic se nedeje..muze nekdo poradit,zda neni jeste neco jineho krome tohoto?nejaka podpora,figl...??diky

renda12
7. únor 2013

@adikbs ahojda já brala antik.5let a taky beru kys,.listovou a zatím nic ale říká se že tělo si musízvyknout na tu změnu že už nebereš antik.a chce si odpočinout nezoufej ale kys.určitě ber stále a vitamíny papkej to neuškodí a atvůj at si bere třeba zunek ten je potřeba pro chlapa

adikbs
26. únor 2013

diky renda12

ladie
26. únor 2013

@adikbs pro tebe zmiňovanou kyselinu listovou a ještě kontryhel. Pije se vždy prvních 14 dní cyklu (jak a kolik se dočteš na balíčku nebo krabičce) a pak 14 dní pauza.
Pro muže Selzink.

A držím palce 😉

adikbs
27. únor 2013

ladie - to jsou hormony? bez predpisu? tobe pomohlo?dik

evet3
28. únor 2013

Ahoj všichni 🙂 chtěla bych se zeptat zkušenějších... cca dva roky jsem brala antikoncepci //Mercilon//...je tomu čtrnáct dní, c jsem vysadila...chtěla bych se pousit o mimčo..nevíte jaá je pravděodobnost, že to bude co nejrříve ? 🙂
Akoát ještě jeden dotaz, od doby co ji neberu mě začíná pobolívar vaječník..nemáte někdo zkušenost? Radu? Děkuji 🙂

sendoska
28. únor 2013

@evet3 po vysazení antikoncepce je dokonce větší pravděpodobnost, že otěhotníš (mi se to tak stalo po 9letech braní jsme vysadila a hned první cyklus byl uspěch)... Tělo prý dostane šok a ovulace se nastartuje rychleji... ale taky je tady ještě jedna možnost, že někdo mívá po vysazení antikoncepce tzv. anovulační cykly (neovuluje) a ovulace se nastartuje třeba až po měsíci u někoho i po pul roce... Tak držím palce aby jsi začla ovulovat co nejdřív 🙂 nejlépe už první cyklus at se toho miminka co nejdříve dočkáš... Proč tě bolí vaječníky nemám tušení... mě začly bolet cca 3 týdny po vysazení, ale to už bylo tím, že se vajíčko uhnízdovalo 🙂

evet3
28. únor 2013

Děkuji 🙂 a neumíte některá vypočítat ovulační dny? 🙂

adikbs
7. dub 2013

@renda12 díky,jj musi se telo vycistit,ale nekteryym stačí měsic po dlouhe době braní anti a jsou v tom...budeme doufat..hodně stest

adikbs
7. dub 2013

@ladie děkuji 🙂

adikbs
8. dub 2013

@sendoska ahojky,tak to se máš.brala jsem 5let,a 8mesic neberu a nic ☹

sendoska
9. dub 2013

@adikbs Kamarádka ted čekala na pozitivní test od vysazení prášků 11měsíců .. už ani nedoufala a nyní je v 6tt 🙂 takže neboj ono to přijde, rok čekání je prý úplně v normě až potom by se to muselo řešit .

adikbs
9. dub 2013

☹ 🙂 tak snad to vyjde

adikbs
2. kvě 2013

ahoj holky,před otěhotnění se bere kyselina,a kontryhel,chci se optat jak se pije ?tyden před menzesem? a ten femibion,jak jste spokojený?
pro chlapa Fertilman,selesan-je to dobrý?nebo z nas tahají peníze?
gel conceive plus-máte s temito léky někdo zkušenosti??? jaké jsou??? díky