Otěhotnění po antikoncepčních injekcích. Za jak dlouho?

mojsha
20. črc 2011

Ahojky,
po prvním dítěti jsem si nechala píchat antiky po 3 měsících, nyní jsou synovi 2,5 roku a přemýšlíme, že mu pořídíme sestřičku nebo brášku. Už 2 měsíce injekce nemám, ale zatím jsem nedostala menzes, jen občas špiním a pociťuji bolesti v podbřišku, máte někdo zkušenost s otěhotnění po injekcích, jak se vám zadařilo...napište budu ráda 😉

nlenka
22. črc 2011

Ahoj,no já nevím jakou sis nechala píchat injekci,ale já jsem po porodu dostávala Depoproveru.Každé 3 měsíce 1 injekci,první sem dostala v srpnu 2007 a poslední v dubnu 2009.Od té doby jsem nedostala menzes,takže od září 2009 mi píchali zase injekci na vyvolání menstruace.Ta přišla až v prosinci,v březnu jsem otěhotněla,v červenci 2010 potratila a otěhotněla ¨znovu až v listopadu 2010.Takže bych to shrnula,že to byl běh na dlouhou trať,ale zadařilo se a brzy budeme mít další dítko 🙂

mojsha
autor
23. črc 2011

tak to je tedy opravdu na dlouho...tak jsem měla nejspíš depoproveru, tak to z toho nemám moc radost.ale tobě každopádně gratuluju k dalšímu dítku 😉

mojsha
autor
23. črc 2011

@nlenka tak to je tedy opravdu na dlouho...tak jsem měla nejspíš depoproveru, tak to z toho nemám moc radost.ale tobě každopádně gratuluju k dalšímu dítku

terezka1992
9. dub 2012

ahoj uz pul roku s pritelem se snazime o miminko a porad se nedari,jsme oba nestasny.☹ poradily by jste mi nekdo co mam delat?nebo jestli mam si nechat injekci,nebo nejake pilulky?dekuji Terka