Padají ze mě hnědé cucky, co to znamená?

katie92
26. zář 2016

Ahoj. Jdu k Vám prosím o radu. S přítelem se snažíme cca půl roku o mimi. Ale...
Dostala jsem normálně MS. Trvala cca 3 dny. Do toho jsem dostala atb na zánět nosohltanu. 14 dní v kuse jsem měla ucpaný nos, v den MS rýma odešla ale po 2 dnech se vrátila, do toho bolesti v krku a hurá k doktorce. Teď po ms ze mě už druhý den padají takové hnědé malé cucky. Nevíte co to může znamenat? Bojím se, jestli se nám třeba nezdařilo (co tak čtu, tak je úplně pomalu normální mít ms i při těhotenst) a aby atb nezpůsobily nějakou neplechu. Moc se omlouvám za takový dotaz.
Předem Vám moc děkuji za každou radu a informaci 🙂

lucizal
26. zář 2016

Ja bych to pricitala tem antibiotikum. Preci jen nici rovnovahu i v posevnim prostredi a takove ty "cuckove" vytoky po atb byvaji. A hnedou barvu bych zase pricitala MS - ze se docistujete. Pokud ale vytok divne zapacha,ci Vas boli v podbrisku,tak radeji k dr. Jinak zkuste nasadit probiotika,ty hodne pomuzou a vzdy by se mely pouzivat,kdyz se berou atb

katie92
autor
26. zář 2016

Páni nečekala jsem tak rychlou odpověď. Děkuji moc. Taky si to myslím,jen jsem to u sebe ještě neviděla 😂 díky moc 🙂