Pálení v krku

janinaklinku
29. srp 2018

Zdravím děvčata, potřebovala bych radu. Od včerejška mam jakoby knedlík v krku a dneska celou noc (předposlední noční) mi připadá, jako bych spolkla větrový bonbon a on se mi zasekl v krku. I to pálení by tomu odpovídalo. Zkoušela jsem pít hodne vody, zajíst to, ale nic nepomáhá :( jsem zhruba v 5 týdnu, nevim, jestli můžu vubec nějaké prášky, navíc je mi pořád špatně od žaludku :( setkala jste se s tím některá?

martiniquest
29. srp 2018

@janinaklinku Delej si aspon tyden oil pillung - rano po probuzeni si oskrabes skrabkou jazyk a das si do pusy vechovatou lzicku kokosoveho oleje, kterou v puse prevalujes 10-15 min. Pote vyplivnes do kapesniku a vyhodis do kose (nikdy ne do odpadu!!). Na webu se o pullingu dozvis vic. Mne to pomaha, kdyz mi zacina boleni v krku, ale je dobre to delat denne.

priefi
29. srp 2018

@martiniquest proc se to nesmi do odpadu?

zelenaesmolda
29. srp 2018

v tehotenstvi muzes paracetamol,nesmis ibuprofen

martiniquest
29. srp 2018

@priefi Je to vysoce toxicke a instalater by te asi miloval...ucpes si tim odpad

priefi
29. srp 2018

@martiniquest vzdyt to je tuk, vrava voda to jisti, ne? Pripadne soda a ocet?

bartakova_veronika
29. srp 2018

já jsem na bolení či pálení v krku používala stopkašli .. je to nejen na kašel ... mě ho doporučili i v lékárně .... pomohl během dvou dnů jak na kašel nebo bolení či pálení v krku

bartakova_veronika
29. srp 2018

jinak si stačí zajít do lékárny a říct že chcete něco na pálení v krku pro těhotné .. oni už vědí co dát 🙂