Po které antikoncepci jste přibraly?

mili00
8. říj 2013

Zdravím,
tak otázka je jasná, po které antikonc. jste přibraly??? Nemám na mysli 1-2 kila, to je jeěště v klidu... 🙂

vlajka1
8. říj 2013

Ja brala Triregol, Lindinette 20, Diane 35, Regulon a Jeannine ale nepřibrala jsem po žádné 😊

berenika39
8. říj 2013

po každé. zkusila jsem asi pět typů, vždycky stejné - nervy v kýblu, stres, 5kg+ a nechuť k sexu. od té doby, co neberu nic - asi tak 15 let, je mi krásně.

kitinka76
8. říj 2013

po přerušované souloži - za devět měsíců jsem nabrala dobrých 15kg 😀 😀 😀

elastiq
8. říj 2013

Z antikoncepce by se nemělo přibírat, je to spíš o větší chuti k jídlu a dojídání se, ale některá antikoncepce způsobuje větší zadržování vody v těle, možná na sobě taky někdy pozorujete, že jste, jako by oteklé v obličeji, jinak ten stres i to ostatní mohu potvrdit, problémy se žilama......také se mi ulevilo po vysazení

pejtho
13. říj 2013

Já brala 1 rok Cilest. Byla to ta nejlevnější antikoncepce a nabrala jsem 10kg ☹ Pak jsem brala tuším Mercilon a bylo to v pohodě, povedlo se mi shodit.
Nakonec jsem ovšem zjistila, že bez antikoncepce se mi žije mnohem lépe 🙂

ckei
13. říj 2013

Minerva - po 6měsících jsem přibrala 12kg ☹ ☹ Plno vody....pak došlo ke změně a vše bylo během 3měsíců pryč, co se kil týče, ale Minerva pro mě byla v tomto ohledu fakt katastrofální.

luciksima
13. říj 2013

po diane 35 asi 10kg...

ajina17
13. říj 2013

Chloe 8kga pak s yadine jsem vše zhubla 🙂

pincola
13. říj 2013

Já po HA nenabírám, ale po vysazení HA ano, tak 4-5kg☹