Po vysazení antikoncepce hned ovulace?

lexton
12. říj 2014

Zdravím, potřebuji poradit.. Teprve se chystáme, ale.. v neděli jsem vysadila HAK (o den dřív, než bych měla). Následoval takový menses/nemenses, a v pátek mě začlo píchat v pravém vajčníku, přepadla mě strašná chuť, hodně sekretu při... ale ovu test jen slabší čárka (zkusila náhodou), druhý den to samé, ale čárka kapku silnější, dnes už zase slabší, ale vypadla ráno jakoby hrudka rosolu se špiněním, bolest vaječníku trvá. Já mívala před HAK pravidelný cyklus, takže ovulaci těsně po menses a po vysazení HAK bych nečekala. Jen teď jsem z toho zmatená, tak bych potřebovala rozebrat, zda se s tím někdo setkal? Je to zvláštní, nechtěla jsem to řešit, ale nedá mi to a leží mi to v hlavě. 😕 že bych vysadila a hned všechno? Přijde mi to divný 🙂 Díky za rady a příspěvky

pajule88
21. pro 2014

@lexton Doufejme, že to nebude tak dlouho trvat 😀 Já jsem měla píchání a výtok i během braní HA, tak vůbec nevím, co to jako mělo být 😀 Minulý měsíc, kdy jsme se začali snažit, jsem to neřešila a přijde mi, že jsem ji podle příznaků měla. Tento měsíc raději testuji, abych věděla, na čem jsem. Zatím nepropadám panice, budu se snažit dál a ono to jednou vyjde 😎

lexton
autor
21. pro 2014

@pajule88 100% držím palce 🙂 ted mas sanci i pres svatky byt vic v klidu a v pohode..tal by to mohlo jit 🙂

pajule88
21. pro 2014

@lexton Děkuju 🙂

blaka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezka_drzticka
9. čer 2020

Ahoj snažily snažily a tehulky.
Když si tady všichni píšete a radite tak to zkusím taky🙂
Mam dceru bude ji 7 a snazim se po tech letech o druhé celou dobu jsem brala HA.
21.5.jsem dobrala poslední prasek který obsahoval hormony tech 7 bílých uz jsem nebrala.
25-29 MS vse v pořádku až na to že me tedy s přestavkami bolelo břicho ale jak, což se mi nikdy nestalo bolelo me bud 1den před MS nebo max.v den kdy ji mam dostat. A pak bolest pokračovala jeste min.2 dny po MS. Ovu mi podle kalendáře vycházela na 7.6. Když jsem cekala poprvé neřešila jsem nějakou ovulaci nemela jsem ani kalendář nic jsem nehlidala. Vysadila jsem a do měsíce jsem byla těhu to jsem brala HA od 15 a v 19 jsem byla těhu. Nevim jestli nějak závisí délka brání HA nebo jestli vysazení má nějaký vliv na tohle. Ne ze bych se na to nesoustredila ale ani na to nějak nemyslim.
Každopádně díky za rady a odpovědi 🙋‍♀️