Po vysazení prášků můžu otěhotnět až za pár měsíců?

simculinek
3. kvě 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vysadila jsem prášky minulý týden a tenhle týden mam MS. Jestli je to pravidlem, že můžu otěhotnět až za pár měsíců, než se tělo "vyčistí" od hormonů nebo jak to prosím vás je? Asi blbá otázka, ale zajímají mě vaše názory. Děkuji mockrát... 🙂

fram
4. kvě 2012

Když jsme chtěli první dítě, podařilo se hned druhý cyklus po vysazení. Když jsme chtěli druhé trvalo více než půl roku než se tělo srovnalo a začala jsem ovulovat, otěhotněla jsem více než po roce snažení. Já bych se snažením nečekala. Hurá do toho 😀

adelaziskova
8. lis 2013

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Je mi 20 let, s přítelem jsem 4 roky a chtěli by jsme miminko 🙂 před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci a na nic jsme nečekali a začali jsme se hned snažit 🙂 7.11 jsem měla plodný den a s přítelem jsme měli sex i dny předtím. Za jak dlouho si mám udělat test? Děkuji za radu.

hedusska
8. lis 2013

ja jsem vysadila prášky a hned druhý měsíc se zadařilo..🙂 ale záleží taky jak dlouho se berou....

@adelaziskova testík bych si udelala až v termínu očekávané MS....🙂) driv tam nemusí byt nic vidět...

linnhe
8. lis 2013

Já jsem brala antikoncepci asi snad 8 let v kuse a zadařilo se nám 5. měsíc po vysazení. Nijak jsme se nechránili.

adelaziskova
8. lis 2013

@hedusska Děkuji za radu,doufám že už to vyšlo moc by jsme si to přáli. Dám vědět jak sem dopadla.

adelaziskova
8. lis 2013

@linnhe Děkuji, já doufám že to bude co nejdříve, dám vědět jak jsem dopadla.

adelaziskova
8. lis 2013

@hedusska A antikoncepci jsem brala asi 5 let. Tak doufám že to půjde hned.

hedusska
8. lis 2013

@adelaziskova tak ja sem taky brala 5 let a jak píšu..druhý měsíc už tam byly 2 // 🙂

elisset
8. lis 2013

@adelaziskova já brala skoro 14 let a zadařilo se taky druhý měsíc 🙂

adelaziskova
8. lis 2013

Tak doufám že u nás to taky bude takhle rychle 😉 ještě jsem se chtěla zeptat, mužu otěhotnět i v jiných dnech a né jen v těch plodných?

giovanna2012
24. lis 2013

Pravidlo to není. Já otěhotněla až po roce, ale jsou případy, kdy se to povede hned druhý měsíc.

heduskak
14. únor 2014

Holky brala jsem prasky cca 5let, prvni MS normalne a ted mam 3dny zpozdeni a na testu zatim nic, mam jeste pockat a udelat dalsi test?? Hodne tady ctu jak holky maji vynechany MS a na testu nic a je to mozne tim ze ovulka byla pozde a nebo je tehotenstvi ranne. Nez jsem zacla brat HA mela jsem MS pravidelnou vzdy presne na den 🙂 a za jak slouho muzu zhruba otehotnet? Dekuji za rady 🙂

marketa11112
2. bře 2014

🙂) ahoj, neplas 🙂) otehotnet muzes kdykoli, je to individualni , u každého to jednoduse probiha jinak. počkej alespoň par dni a pak se proste uvidi. 🙂) některa baba je tehotna do mesice, jina třeba za rok. nelze to asi nijak zvlast ovlivnit. neboj urcite se to povede. budu ti drzet palecky. A POPROSIM TAKE --DRZTE JE I ME, JU? ted dobiram poslední antibaby a pak hura do světa nechráněného sexu ---tedy také bych rada miminko doma, uz ne jen u sousedu a příbuzných. 🙂) je mi nooo jezis skoro 31. tak je na case. hlavne mi uz dospel manzel --tedy je stejne stary, jen jsem cekala, az prcka budeme chtit oba. chlapi jsou nekdy trosku pozadu 🙂) marketa

silures
3. bře 2014

Mně doktorka řekla, že muzu otehotnet hned po vysazeni antikoncepce. Ale nemuzu potvrdit, prasky neberu uz tri roky 😀