Podkožní antikoncepce - implantát nebo injekce?

lucyhavirov
4. srp 2012

Ahoj chtěla bych se zeptat,zda ma někdo zkušenosti s podkožním implantantem nebo injekcí,co by bylo lepší?

iveta107
12. čer 2013

přidávám se, tohle mě taky zajímá, injekce prý odvápňují a s implantátem jsou prý potíže s odstraňováním, nic, ale více o tom nevím takže za nějakou zkušenost bych byla ráda.........

iveta107
12. čer 2013

@lucyhavirov nebo jestli tady autorka už má nějaké zkušenosti 🙂

lucyhavirov
autor
14. čer 2013

Bohužel ještě nemám žádné zkušenosti a prozatím beru HA,pořád mě něco od obou odrazuje.

milunka21
10. črc 2014

ahoj,já injekci brala čtyři roky,po vysazení sem to dostala až za 9 měsíců a po půl roce jsem otěhotněla.menzes sem měla po těch devíti měsících slaboučkej,trval den,max dva.Takže bych se nebála.Já sem s ní byla max.spokojená,jen musíš dávat bacha,většina doktorů nedělá pravidelné testy jestli sedí nebo ne.Mě dělal můj dotor nejdřív test jestli ji můžu vůbec brát a pak každý rok opakoval jestli je vše v pořádku.Nemůžu si ji vynachválit,žádná menstruace,tim pádem na 100% neotěhotníš.Pak to sice trvá když chceš dítě ale zase to ber tak že se na to můžeš aspon v klidu připravit. emoticon PS:pop porodu sem ji brala půl roku ,za dalšího pů roku sem to dostala a za tři měsíce zase otěhotněla. emoticon Menzes zase slaboučkej.Takže nebudu váhat a po porodu ji budu brát zas.Tentorkát dýl,třetí už nechci emoticon ps:žádný negativ.účinky sem neměla

teresadelaurora
16. črc 2015

Dobrý den
Zkušenost mám z implantatu už jí mám 2 ROKY A 4 MĚSÍCE a můžu říct paráda žádný problém pravidelně to dostávám žádný kila nahoru nemám ;) což infekce není tak ideální bere veškerý hormony zástavy to menstruace a sou stim problémy.. Já sem velmi spokojená s Tyčinkou a další si beru 🙂 Je pravda ze každá antikoncepce vyžaduje chutě ale jak tomu odolat tělo si nato zvykne a pak už můžete jíst kolik chcete a bude stejná 🙂 Takže doporučuji a nejsou stim starosti doba 3 roky je paráda